خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question کنکور برای سومین بار ( نیاز به راهنمایی )

سلام خدمت همه ی دوستای خودم
      من متولد خرداد 76 هستم ، 93 یه بار کنکور دادم ، امسال باز میخوام کنکور بدم ولی یه اون رشته ی دلخواهم نمیرسم ( اگه خدا کمک کنه همین امسال هم میشه ها ! ) ؛ میخواستم ببینم میتونم بمونم برای کنکور سال 95 ؟ نظام وظیفه برای خدمت سربازی گیر نمیده ؟ ( 18 سالم خرداد امسال تموم شده ) .
      ممنون از همه ی دوستان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال در هر صورت باید بری دانشگاه در غیر اینصورت باید بری خدمت اگه سراسری بری ۱ سال محرومی از کنکور برو ازاد یا پیام نور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم ۲۲ سالمه و میخوام کنکور بدم البته مشکل سربازی ندارم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط misagh97 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه ی دوستای خودم
      من متولد خرداد 76 هستم ، 93 یه بار کنکور دادم ، امسال باز میخوام کنکور بدم ولی یه اون رشته ی دلخواهم نمیرسم ( اگه خدا کمک کنه همین امسال هم میشه ها ! ) ؛ میخواستم ببینم میتونم بمونم برای کنکور سال 95 ؟ نظام وظیفه برای خدمت سربازی گیر نمیده ؟ ( 18 سالم خرداد امسال تموم شده ) .
      ممنون از همه ی دوستان
      سلام داداش گلم!
      منم پارسال همین وضعیت شما رو داشتم!
      شما تا 31 شهریور94 قانوناً باید تعیین تکلیف کنی! یا دانشگاه یا خدمت! شما دو تا راه داری:

1-توی انتخاب رشته دانشگاه آزاد یا پیام نور، بعدشم دو ترم متوالی مرخصی!(همونکاری که من کردم و پشیمونم!)
      2-پست دفترچه و اعزام به خدمت و مطالعه در حین خدمت برای کنکور95 و ان شألله بعد از قبولی ترخیص به مدت مورد نیاز!

راه 1 اشکالات عمده زیادی داره! وقت اضافه و زیادی، حتی اگه شما پولادین اراده هم باشی، می پیچه به پات و مثل من زمینت میزنه! اما راه 2، شما خیالت راحته که با یک تیر دو تا نشون میزنی! هم یک سال از خدمتت می پره! هم اینکه همزمان داری درست رو هم میخونی! وقتی هم برای اتلاف نداری! صبح ها از 7 تا نهایتاً 14 خدمتی، یعننی 7 ساعت! و17 ساعت میمونه...4 ساعت هم جمعاً رفت و آمد روزانت بشه میشه13 ساعت!! بکوب بشینی بخونی از حالا تا 95، روزی 10 ساعت هم بخونی تا موقع کنکور فول میشی ان شألله!

یا علی
      SaM019

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام داداش گلم!
      شما تا 31 شهریور94 قانوناً باید تعیین تکلیف کنی! یا دانشگاه یا خدمت! شما دو تا راه داری:

1-توی انتخاب رشته دانشگاه آزاد یا پیام نور، بعدشم دو ترم متوالی مرخصی!(همونکاری که من کردم و پشیمونم!)
      2-پست دفترچه و اعزام به خدمت و مطالعه در حین خدمت برای کنکور95 و ان شألله بعد از قبولی ترخیص به مدت مورد نیاز!

راه 1 اشکالات عمده زیادی داره! وقت اضافه و زیادی، حتی اگه شما پولادین اراده هم باشی، می پیچه به پات و مثل من زمینت میزنه! اما راه 2، شما خیالت راحته که با یک تیر دو تا نشون میزنی! هم یک سال از خدمتت می پره! هم اینکه همزمان داری درست رو هم میخونی! وقتی هم برای اتلاف نداری! صبح ها از 7 تا نهایتاً 14 خدمتی، یعننی 7 ساعت! و17 ساعت میمونه...4 ساعت هم جمعاً رفت و آمد روزانت بشه میشه13 ساعت!! بکوب بشینی بخونی از حالا تا 95، روزی 10 ساعت هم بخونی تا موقع کنکور فول میشی ان شألله!

یا علی
      خواب چی میشه پس؟؟
      کلا 3 ساعت خواب؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با مدرک دیپلم که نمیشه رفت خدمت سرویست میکنن بعد ۳ ماه اموزشی چی پس؟!بعد معلوم نیست شهر خودت بیوفتی که نرو خدمت

برو دانشگاه ولی واحد زیاد بر ندار و بشین بخون نیم سال دوم هم مرخصی بگیر من که همین کارو میکنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه پایان 19 سال نباید دفترچه پر کنم ؟
      نمیشه سال بعد قبل کنکور دفترچه خدمت پر کنم ، بعد که قبول شدم خدمت نرم ؟ ( الآن 18 سالم تموم شده ، در اصل اگه جهشی نمیخوندم ، میتونستم بدون مشکل کنکور 95 شرکت کنم )

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این مشکلت یکم پیچیده هست از اون نظر که یه سال جهشی خوندی و نمیشه گفت سال بعد فارغ تالحصیلی باید دفترچه رو پرکنی ! بهتره از خود سازمان نظام وظیفه بپرسی ..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      باید بری رشته پیام نور ازادی یه چی ثبت نام کنی
      بعد انصراف بدی که یه سال وقت داشته باشی

میمریم برای
      اشک

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مگه پایان 19 سال نباید دفترچه پر کنم ؟
      نمیشه سال بعد قبل کنکور دفترچه خدمت پر کنم ، بعد که قبول شدم خدمت نرم ؟ ( الآن 18 سالم تموم شده ، در اصل اگه جهشی نمیخوندم ، میتونستم بدون مشکل کنکور 95 شرکت کنم )
      ببین شما یک سال از کنکورت قبل از مشمول شدنته، یک سال هم بعدش، پس امسال باید دفترچه پست کنی!
      حالا اگه راهنمایی دقیق تر میخوای با نظام وظیفه در میون بذار!
      SaM019

11. Top | #11
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassaniiii نمایش پست ها
      با مدرک دیپلم که نمیشه رفت خدمت سرویست میکنن بعد ۳ ماه اموزشی چی پس؟!بعد معلوم نیست شهر خودت بیوفتی که نرو خدمت

برو دانشگاه ولی واحد زیاد بر ندار و بشین بخون نیم سال دوم هم مرخصی بگیر من که همین کارو میکنم
      اتفاقاً تمایل نظام وظیفه در حال حاضر بیشتر به دیپلمی هاست!...سه ماه آموزشی هم قابل توجهتون شده 45 روز!
      راه هایی هم هست که این 45 روز رو در شهر خودشون بگذرونن! اونم 5 ساعت در روز!
      SaM019

12. Top | #12
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trash نمایش پست ها
      خواب چی میشه پس؟؟
      کلا 3 ساعت خواب؟؟
      دیگه شما ببخشید از دستم در رفت!
      SaM019

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به طور کلی هم سن های من میتونند کنکور 95 شرکت کنند ، به طبع من هم باید بتونم ولی مشمول شدم و این خودش یک مشکله
      طوری هم شده که 19 سالگی تمام ( که بعدش به اضافه خدمت . فراری و اینا میخوره خورده قبل از کنکور 95 ) .
      اگه کسی از پاسخ دقیقش خبر داره ، ممنون میشم کمکم کنه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام داداش گلم!

یا علی
      what the faz ?

مگه میشه همزمان با خدمت درس خوند ؟ چرا نا آگــــــاهانه نظر میدی دوست عزیز ؟

ایشون باید 2 ماه برن آموزشی .... بعدشم میرن خدمت

تازه اگه شهر خودش باشه ... که معلوم نیس بوفته شهر خودش یا نع !

سربازا با پوتین شبا میخابن که صبح فرمانده گروهان دهنشون سرویس نکنه !

بعد شما میگی بشینه واسه کنکور بخونه؟

مگه سربازی خونه خالست ؟

اصلا میدونی چی میگذره تو سربازی؟

ajaba

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به طور کلی هم سن های من میتونند کنکور 95 شرکت کنند ، به طبع من هم باید بتونم ولی مشمول شدم و این خودش یک مشکله
      طوری هم شده که 19 سالگی تمام ( که بعدش به اضافه خدمت . فراری و اینا میخوره خورده قبل از کنکور 95 ) .
      اگه کسی از پاسخ دقیقش خبر داره ، ممنون میشم کمکم کنه

شما اگه اولین کنکورت 93 باشه ، مانعی برای دادن کنکور 94 ندارید .

اما برای کنکو 95 ، باید برید پیام نور یا آزاد ٍ ثبت نام کنین یه رشته ی الکی (!) و یک ترم با حداقل واحد بردارید ودرس بخونین و بعد از پایان ترم 1 میرید ترم 2 و 3 مرخصی میگیرن .

در غیر اینصورت باید آماده بشید برای خدمت مقدس سریازی برای " مرز پر گهر "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)