خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 75
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maede h نمایش پست ها
      ب نظرتون این رشته واس دخترا شرایطش با پسرا فرق میکنه؟از لحاظ بازار کار واس دخترا شرایطش خوبه؟من این رشته رو خیلی دوس دارم..دقیقا تو فیزیکم همین مباحث مکانیک و سینماتیک و دوس داشتم
      سلام
      دروس عملی خاصی نداره که اذیت شی
      فقط یه کارگاه جوش و تراشکاری داره. اونم برا دخترها خیلی راحت میگیرن

بازار کار هم تو زمینه مشاوره خیلی خو هستش . من که هرجا بازدید رفتم تقریبا مسئول ارشد خانوم بوده!

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      فرقی میکنه ... صنعت نفت .. من که بورسیه بودم بیکارم باقی دانشگاها دیگه ... البته پارتی داشته باشین حتی انسانیم بخونی تو پالایشگاه کار گیرت میاد
      تو صنعت نفت اصلا قول کار بهتون نمیدن!
      فقط تعهد میدی که اگه خواستنت بری!

شما در بین ورودی های خودتون نفر چندم شدید؟

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      تو صنعت نفت اصلا قول کار بهتون نمیدن!
      فقط تعهد میدی که اگه خواستنت بری!

شما در بین ورودی های خودتون نفر چندم شدید؟
      ببینید همه این چیزارو من طی کردم .... اینکه بگید میشه شرکت زدو .. فلان کارو انجام دادو .. نظام مهندسی مدرک گرفتو ... همش کشکه عزیز ..اولا تا سه سال بعد مدرکت نمیتونی امتحان بدی ثانیا خیلیا هستن که کار تو شرکتایه خصوصیو دوس ندارن .. شاید شهرشون جایی باشه که اینجور شرکتا کم باشه .. من گروه a بودم .. رزومم دو صفحه شد ... یکی از مهندسا خوندش گفت چند سال سابقه کار داری !!! ارشد رتبم زیر 200 شد ... در مورد مسایلیم که فقط شنیدی اظهار نظر نکن ..
      ویرایش توسط newpath : 22 خرداد 1394 در ساعت 15:04

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فرقی میکنه ... صنعت نفت .. من که بورسیه بودم بیکارم باقی دانشگاها دیگه ... البته پارتی داشته باشین حتی انسانیم بخونی تو پالایشگاه کار گیرت میاد
      فرق ک میکنه...چون اگ دانشگات خوب باش دهنت باز میتونی صداتو ببیری بالا بری دنبال کار...ب نظرم توهم ک دانشگات عالیه سماجتتو بیشتر کن ایشالا کارگیرت میاد من جای تو بودم یکم شاخ بازیم درمیاوردم اونام مجبورمیشدن همین ک با پارتی کار میدن ینی جا دارن توهم همینو به رخشون بکش البته با صدای بلند
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فرق ک میکنه...چون اگ دانشگات خوب باش دهنت باز میتونی صداتو ببیری بالا بری دنبال کار...ب نظرم توهم ک دانشگات عالیه سماجتتو بیشتر کن ایشالا کارگیرت میاد من جای تو بودم یکم شاخ بازیم درمیاوردم اونام مجبورمیشدن همین ک با پارتی کار میدن ینی جا دارن توهم همینو به رخشون بکش البته با صدای بلند
      توصیم بت اینه که حتما قبل از انتخاب رشتت با دانشجوهایه خوب اون رشته ( حداقل بدونه بعد سه سال میشه مدرک نظام مهندسی گرفت نه بعد از یه مدتی .....) یا فارغ تحصیلاش مشورت کنی و حداقل کتابایه رشته ایو که میگی بش علاقه مندی یه نگاه سطحی بکنی ..بازار کارم تو اولویت قرار بده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      توصیم بت اینه که حتما قبل از انتخاب رشتت با دانشجوهایه خوب اون رشته ( حداقل بدونه بعد سه سال میشه مدرک نظام مهندسی گرفت نه بعد از یه مدتی .....) یا فارغ تحصیلاش مشورت کنی و حداقل کتابایه رشته ایو که میگی بش علاقه مندی یه نگاه سطحی بکنی ..بازار کارم تو اولویت قرار بده
      الان دارم تو این تاپیک همینکارو میکنمباش...تنکس
      مبادا بدوزی نگاه دلت را

7. Top | #22
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      ب نظرتون این رشته واس دخترا شرایطش با پسرا فرق میکنه؟از لحاظ بازار کار واس دخترا شرایطش خوبه؟من این رشته رو خیلی دوس دارم..دقیقا تو فیزیکم همین مباحث مکانیک و سینماتیک و دوس داشتم
      واسه دخترا اصلا مناسب نیست

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینید همه این چیزارو من طی کردم .... اینکه بگید میشه شرکت زدو .. فلان کارو انجام دادو .. نظام مهندسی مدرک گرفتو ... همش کشکه عزیز ..اولا تا سه سال بعد مدرکت نمیتونی امتحان بدی ثانیا خیلیا هستن که کار تو شرکتایه خصوصیو دوس ندارن .. شاید شهرشون جایی باشه که اینجور شرکتا کم باشه .. من گروه a بودم .. رزومم دو صفحه شد ... یکی از مهندسا خوندش گفت چند سال سابقه کار داری !!! ارشد رتبم زیر 200 شد ... در مورد مسایلیم که فقط شنیدی اظهار نظر نکن ..
      دوست عزیز من هم همین یه ماه پیش برا انتخاب رشته ارشد به دانشگاه صنعت نفت اهواز فکر کردم

وقتی میشه دانشگاه خوبی مثل امیر کبیر با رتبه زیر 200 قبول شد چرا باید بری اهواز ! در صورتی که اونجا نه تضمین کار هستش و نه بورسیه! البته زمان شما شاید بورسیه میکردن

من فعلا دنبال کار نرفتم ولی کار ندیده هم نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!
      هستن همین الان کسایی دور و برم که در حین ارشد خوندن دارن ماهی 2 تومن یا بیشتر در میارن. هستن کسایی که شرکت دانش بنیان زدن و دارن خودشون برا خودشون (نه دولت و این و اون)کار میکنن! اصلا هستن کسایی که فقط با بلد بودن سالیدورک یا اباکوس دارن از آموزش ماهی یه تومن تو همین کارشناسی درمیارن. دیگه اینکه سطح توقع شما با درآمد رئیس انرژی اتمی رقابت میکنه رو خودتون میدونین!

بله برای نظام مهندسی باید 3 سال از مدرک کارشناسی بگذره بعد بتونی اقدام کنی! باید دروس سیالاتی رو پاس کنی تا بهت امضای طراحی بدن وگرنه باید بری دنبال نظارت! خیلی طول میکشه تا جا بیفتی ! برای شرکت زدن سرمایه میخاد و پارتی و ........!

اینا همه رو میدونم!

من از شما پرسیدم چی بلدی؟ نپرسیدم رزومت چند صفحه هستش!

دانشگاه نفت آبادان هم میگن استخدامش خیلی کم هستش و اگر هم بگیرن نفرات برتر رو بر اساس معدل جذب میکنن. برای همین معدل رو از شما پرسیدم!

اگه شما فقط امیدت به پتروشیمی و ماهی 5 میلیونش و دو هفته کار دو هفته استراحت بود و هستش که هیچ !

و گرنه انشا الله کار مناسبی برات گیر بیاد!

بنده هم تو اول این تایپک اعلام کردن. نه علامه مکانیک هستم و نه دکتر! فقط هدفم از ایجاد این تایپک این بوده که به دوستان مشاوره و راهنمایی داده بشه. حالا چه از طرف من و یا چه از طرف افراد دیگه. اینجا واس ما نیست! شما هم بیا هرچی دوست داری در مورد مکانیک بگو. خداروشکر با قشر تحصیل کرده رو به رو هستیم. دیگه تصمیم رو خود افراد میگیرن

بار دیگه هم از همین تریبون استفاده میکنم و از همه عزیزانی که مکانیک خوندن یا میخونن میخام تشریف بیارن به این تایپک محقر و با نظراتشون راهنمای خیلی از دوستان باشن!
      به امید موفقیت و سلامتی شما در تک تک لحظات زندگی

با تشکر

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها

دوست عزیز من هم همین یه ماه پیش برا انتخاب رشته ارشد به دانشگاه صنعت نفت اهواز فکر کردم

وقتی میشه دانشگاه خوبی مثل امیر کبیر با رتبه زیر 200 قبول شد چرا باید بری اهواز ! در صورتی که اونجا نه تضمین کار هستش و نه بورسیه! البته زمان شما شاید بورسیه میکردن

من فعلا دنبال کار نرفتم ولی کار ندیده هم نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!
      هستن همین الان کسایی دور و برم که در حین ارشد خوندن دارن ماهی 2 تومن یا بیشتر در میارن. هستن کسایی که شرکت دانش بنیان زدن و دارن خودشون برا خودشون (نه دولت و این و اون)کار میکنن! اصلا هستن کسایی که فقط با بلد بودن سالیدورک یا اباکوس دارن از آموزش ماهی یه تومن تو همین کارشناسی درمیارن. دیگه اینکه سطح توقع شما با درآمد رئیس انرژی اتمی رقابت میکنه رو خودتون میدونین!

بله برای نظام مهندسی باید 3 سال از مدرک کارشناسی بگذره بعد بتونی اقدام کنی! باید دروس سیالاتی رو پاس کنی تا بهت امضای طراحی بدن وگرنه باید بری دنبال نظارت! خیلی طول میکشه تا جا بیفتی ! برای شرکت زدن سرمایه میخاد و پارتی و ........!

اینا همه رو میدونم!

من از شما پرسیدم چی بلدی؟ نپرسیدم رزومت چند صفحه هستش!

دانشگاه نفت آبادان هم میگن استخدامش خیلی کم هستش و اگر هم بگیرن نفرات برتر رو بر اساس معدل جذب میکنن. برای همین معدل رو از شما پرسیدم!

اگه شما فقط امیدت به پتروشیمی و ماهی 5 میلیونش و دو هفته کار دو هفته استراحت بود و هستش که هیچ !

و گرنه انشا الله کار مناسبی برات گیر بیاد!

بنده هم تو اول این تایپک اعلام کردن. نه علامه مکانیک هستم و نه دکتر! فقط هدفم از ایجاد این تایپک این بوده که به دوستان مشاوره و راهنمایی داده بشه. حالا چه از طرف من و یا چه از طرف افراد دیگه. اینجا واس ما نیست! شما هم بیا هرچی دوست داری در مورد مکانیک بگو. خداروشکر با قشر تحصیل کرده رو به رو هستیم. دیگه تصمیم رو خود افراد میگیرن

بار دیگه هم از همین تریبون استفاده میکنم و از همه عزیزانی که مکانیک خوندن یا میخونن میخام تشریف بیارن به این تایپک محقر و با نظراتشون راهنمای خیلی از دوستان باشن!
      به امید موفقیت و سلامتی شما در تک تک لحظات زندگی

با تشکر

نظرتو خوندم ... و میگم فقط یه چیزی شنیدی .. وارد کار و مسایل کاری بشی متوجه میشی خودت ، و از فضایی فکر کردن در میای ... حوصله ندارم بیشتر این بحث کنم ... از مریخ برگشتی متوجه میشی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظرتو خوندم ... و میگم فقط یه چیزی شنیدی .. وارد کار و مسایل کاری بشی متوجه میشی خودت ، و از فضایی فکر کردن در میای ... حوصله ندارم بیشتر این بحث کنم ... از مریخ برگشتی متوجه میشی
      فعلا جای شما خالی ! اینجا تو مریخ خیلی خوش میگذره شاید برنگردم!

ولی جدا چرا وقتی امیر کبیر قبول میشدین رفتین نفت؟ به دنبال استخدام تو پتروشیمی بودین؟

تا الان کجاها کار کردین؟ یکم در مورد کار و حقوق و ......هم توضیح بدین. مثلا از شما چه کاری رو خواستن تا الان؟ اصلا مرتبط با رشته هستش ؟ چی لازم بوده بلد باشید؟

کلا منتظر راهنمایی شما هستم!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و چند سوال..................

1-کدوم دانشگاه هستین ؟
      2-آیا شما تو خوابگاه هستین یعنی الان خوابگاه دارین ؟ و اگه دارین وضعیتش چجوریه میشه زندگی کرد ؟ وضعیت غذاش چه شکلیه؟
      3-بحث مهندس شیمی شد شنیدم(میگم شنیدم)مهندسی شیمی کلا واحد کمی شیمی داره به نظرتون وضعیت آینده شغلی کدوم بهتره؟
      4-اگه هم سن ما بودید و تابستون قبل دانشگاه بود چه کاری میکردید ؟ چه کاری نمیکردید ؟ آیا از رشتتون پشیمون نیستید؟
      5-من زبانم متاسفانه ضعیفه به نظرتون میتونم تو دانشگاه هم زبان بخونم هم دروس دانشگاه ؟ یعنی وقت اضافی تو دانشگاه هست؟
      6- همینطور که خودتون میدونید توی دبیرستان فقط تئوری درس میدن و کلا عملی و آزمایشگاه تعطیله و من از ساختن اشیا و برق کاری هیچی هیچی نمیدونم......به نظرتون میتونم در صورت اوردن مکانیک یا برق به این رشته ها برم؟؟؟؟؟///
      7-توی دانشگاه تدریس به چه شکلیه ؟ یعنی استاد فقط به صورت تئوری تدریس میکنه یا عملی هم داره؟؟؟؟؟ حدودا چند درصد تدریس به صورت عملیه؟

ببخشید سوالام خیلی ابتدایی بود ....... اطرافم کسی نیست که مهندسی رفته باشه............

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      واسه دخترا اصلا مناسب نیست
      why?
      مبادا بدوزی نگاه دلت را

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      why?

معمولا محیط کار مهندسی مکانیک تو کارخونه ها هستش که برا خانوم ها خیلی سخت میشه

ولی خب کارهای مشاوره ای و ........هم هستش

14. Top | #29
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      why?
      اینو من از چند تا خانم که مهندس مکانیک بودن شنیدم که گفتن برا خانوما مناسب نیست

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من معدلم 17هست بامنطقهی 3 ..میخوام برم میکانیک شیرازسهمیه بومی هم دارم؟؟؟شانس دارم؟چه درصدی باد تو کنکور بزنم؟؟معدلم که کم شده نا امید شدم میخوام برم مهندسی نفت یا شیمی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن