خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 51 از 61 نخستنخست ... 41505152 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 751 به 765 از 912
    1. Top | #751
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احساس خلسه و یه جورایی صفر مطلق چون نه میشه گفت بد بودم نه میشه گفت خوب یه حس خلسه که نمیدونی مقصری یا ن

2. Top | #752
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یجوریه انگار ادم تازه عمق فاجعرو میفهمه
      این چند روزو میخواد بشینه عین چی بخونه نخوابه و اینا
      ولی دیگه دیره دیگه دیره

3. Top | #753
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ
      جهت استرس دادن به کاربران ، خراب کردن حال ها ، تغییر در رتبه ها وجلو انداختن خود و ... : |
      -
      رفع اسپم :
      احساس بسیار بهتری نسبت به دفعات قبل ، حدالامکان تلاش کردم . شد شد نشد هم نشد d:

4. Top | #754
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چند روزی هست که حساسیت فصلی سراغم اومده و دچار آبریزش بینی شدید شدم...نمیدونم یا این وضعیت ماسک زدن و آبریزش قراره سرجلسه چجوری کنار بیام

ولی درکل استرس زیادی ندارم و سال قبل بهم ثابت شد که هرکسی به همون اندازه تلاش درست خودش نتیجه میگیره پس خیلی هامون همین الآن هم میدونیم نتیجه چی میشه فقط باید آرامش مون رو حفظ کنیم و توکل مون به خدا باشه

5. Top | #755
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط یه تجربه هم بگم بهتون که اصصصصصلا و ابدا بابت اینکه احیانا اگر خواب نرفتین، استرس نگیرین
      من پارسال تا ساعت 3.5 بیدار بودم :/ حتی داشتم گریه میکردم( ) بابت چی؟ بابت اینکه خواب نمیرفتم :/
      ولی صبح وقتی رفتم سرجلسه، اصصصصصصصصلا حتی یک ذره هم احساس کم خوابی نداشتم یا مشاورم میگفت دانش آموز داشته تا ساعت 5 صبح داشته تو تل باهاش حرف میزده :/ میگفت خودش ساعت 5 که شد گفت خانم برم یکم بخوابم رتبشم 600 شد اینو گفتم که اگه این موضوع که اغلب واسه کساییکه سال اولشونه ممکنه رخ بده، واستون پیش اومد نگرانش نباشین. سرجلسه خودبه خود فعال میشین
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

6. Top | #756
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      چند روزی هست که حساسیت فصلی سراغم اومده و دچار آبریزش بینی شدید شدم...نمیدونم یا این وضعیت ماسک زدن و آبریزش قراره سرجلسه چجوری کنار بیام

ولی درکل استرس زیادی ندارم و سال قبل بهم ثابت شد که هرکسی به همون اندازه تلاش درست خودش نتیجه میگیره پس خیلی هامون همین الآن هم میدونیم نتیجه چی میشه فقط باید آرامش مون رو حفظ کنیم و توکل مون به خدا باشه
      ستیریزین بزن شاید جواب داد
      لامصب باگ خلقت انسانه اصن

پ.ن: البته حواست باشه ستیریزین خواب‌آوره ها، بیشتر از نصفه بخوری چپ می‌شی
      ویرایش توسط Saeed_Alyxra : 28 مرداد 1399 در ساعت 09:23

7. Top | #757
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دی با هدف دارو تهران شروع کردم
      عید فقط دارو سراسری
      یک ماه قبل کنکور دارو آزاد
      یه هفته قبل پیرا آزاد
      در این لحظه از زندگی ام فقط به یه چیز فکر میکنم اونم دخترا فقط می فهمن چی میگم

8. Top | #758
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هفته پیش خیلی خیلی استرس داشتم ولی الان نه فکرکنم به خاطر ایندرال و گل گاو زبونه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

9. Top | #759
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی اوضاع سختیه
      آدم یاد کارای نکردش میوفته لامصب داغونت میکنه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

10. Top | #760
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از امام خمینی پرسیدن که از برگشتن به ایران چه حسی دارید؟ گفتن "هیچ"
      بیشتر ماهم یه همچین حالتی شدیم الان

ولی خب جدی وقتی آدم به عقب نگاه میکنه و میبینه چه زمانایی رو بخاطر سهل انگاری و تنبلی از دست داده یکم بهم میریزه قطعا . . .

11. Top | #761
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترکیبی از استرس.پشیمونی.امید به اینده.ناامید شدن.افسردگی.خوشحالی.گریه.خن ده.اشک.ناله

عجیبه....

12. Top | #762
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تقریبا یه هفتس از شدت استرس به حالت اقفی ام
      با اینکه میدونم رتبم خیلییییییییییییییی قهوه ای خاهد بود و برای شروع از هفته ی بعد هم آمادم ولی همچنان استرس دارم
      حس خیلیی مزخرفی هس تو شکمم هزارتا پروانه دارم که هی وول می خورن

13. Top | #763
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یاد اون وقتایی میوفتم که درس نخوندم و بجاش رفتم فیفا زدم در حالی که میشد و میتونستم حداقل دو ساعت بیشتر بخونم و چندین تست بیشتر بزنم شاید یکی از نکات کنکور۹۹ توی همون چند تا تست بیشتری باشه که نزدمیاد اون وقتایی میوفتم که درس نخوندم و رفتم عصر جدید رو دیدم و از اول تا آخرش هی حرص میخوردم که لنتی الان رقیبات دارن کتابارو درو میکنن بعدش تو نشستی پشتک وارو زدن میبینی؟ که چی بشه؟اینا واس تو نون وآب میشه؟ولی من باااااز دیدنشو ادامه میدادمیاد اون گروهای مسخره ای میوفتم که به قصد فرستادن گزارش مطالعه عضو میشدم و بیشتر شبیه به مرکز رل زدن و دوستیابی بود تا گروه گزارش مطالعه:/خلاااااصه میدونم انجام دادن این کارا واسه انسان لازمه ولی تروخدا خییییلی کم باشه اینو به کنکوریا سال بعد میگم مدیریت کنین توی سال کنکور نزارین چیزی به غیر از درس اولویت ذهنیتون باشه فقط و فقط و فقط درس به خدا ارزشش رو داااااره گوش ندین به اینایی که میگن پزشکی اشباع شده و از این حرفای مسخره و بی اساس!این حرفا اراده تون رو سست میکنه پزشکی همش که بازار کارش نیس خیلی وقتا حتی قدم زدن توی حیاط دانشکده پزشکی لذتی داره که با هیچی قابل مقایسه نیست بدستش بیارین این لذتو

14. Top | #764
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      یاد اون وقتایی میوفتم که درس نخوندم و بجاش رفتم فیفا زدم در حالی که میشد و میتونستم حداقل دو ساعت بیشتر بخونم و چندین تست بیشتر بزنم شاید یکی از نکات کنکور۹۹ توی همون چند تا تست بیشتری باشه که نزدمیاد اون وقتایی میوفتم که درس نخوندم و رفتم عصر جدید رو دیدم و از اول تا آخرش هی حرص میخوردم که لنتی الان رقیبات دارن کتابارو درو میکنن بعدش تو نشستی پشتک وارو زدن میبینی؟ که چی بشه؟اینا واس تو نون وآب میشه؟ولی من باااااز دیدنشو ادامه میدادمیاد اون گروهای مسخره ای میوفتم که به قصد فرستادن گزارش مطالعه عضو میشدم و بیشتر شبیه به مرکز رل زدن و دوستیابی بود تا گروه گزارش مطالعه:/خلاااااصه میدونم انجام دادن این کارا واسه انسان لازمه ولی تروخدا خییییلی کم باشه اینو به کنکوریا سال بعد میگم مدیریت کنین توی سال کنکور نزارین چیزی به غیر از درس اولویت ذهنیتون باشه فقط و فقط و فقط درس به خدا ارزشش رو داااااره گوش ندین به اینایی که میگن پزشکی اشباع شده و از این حرفای مسخره و بی اساس!این حرفا اراده تون رو سست میکنه پزشکی همش که بازار کارش نیس خیلی وقتا حتی قدم زدن توی حیاط دانشکده پزشکی لذتی داره که با هیچی قابل مقایسه نیست بدستش بیارین این لذتو
      یاد بهمن می اوفتم که گفتم دیگه کنکور واسم تموم شدس می زارم سال بعد
      خاک تو سرم
      یکی نبود بگه بهم ملت از همین بهمن شرو می کنن به خوندن اونوقت تو داری ول می کنی یعنییییییییییییی خاک

15. Top | #765
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها

یاد بهمن می اوفتم که گفتم دیگه کنکور واسم تموم شدس می زارم سال بعد
      خاک تو سرم
      یکی نبود بگه بهم ملت از همین بهمن شرو می کنن به خوندن اونوقت تو داری ول می کنی یعنییییییییییییی خاک
      یاد خودم میفتم که منتظر یه روز بودم که تمام شرایط ایده ال بشه و من از اون روز تبدیل بشم به منظم ترین انسان روی کره زمین ساعت بیداری دقیق تایم غذا دقیق تایم ورزش دقیق خلاصه یه جور رباط که حتی نفس کشیدنش هم طبق برنامه اس هعیییی همین کمال گرایی باعث شده هنوز کنکوری باشم و هر سال دریغ از پارسال

راستی کنکوریای بعد از این یه چیزی بهتون بگم :اون شنبه هست که منتظرشین اون هیچ وقت نمیاد دیگه خود دانی

صفحه 51 از 61 نخستنخست ... 41505152 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن