خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتخاب رشته اول دبیرستان

با سلام
      اول دبیرستان تموم کردم و میخوام رشته انتخاب کنم و معدلم خیلی خوب شده و خودم کیف رشته تجربی به خاطر رشته های پزشکیش دارم به نظر شما اگه رشته تجربی برم میتونم پزشکی قبول بشم؟ رشته تجربی چگونه رشته ای است؟ شنیدم که بعضی ها میگن کسی که یک موسسه مثل کانون و گزینه 2 و ... ثبت نام نکنه اصلا برای پزشکی قبول نمیشه آیا این واقعیت داره؟من وضع مالی خوبی ندارم که برم این موسسه و اون موسسه و فقط میخوام کتاب کمک آموزشی بخرم بنظر شما برم تجربی قبول میشم؟باید تابستون هم درس بخونم یا خیر روزی چند ساعت؟ ببخشید که خیلی سوال کردم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا این سوالارو جواب بدید چون سوال منم هستش...
      واقعا سردرگم شدم :'(

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رشته تجربی رشته خوبیه.بالاخره کسی هم که میخواد واسه کنکور درس بخونه باید آزمون آزمایشی رو شرکت کنه کلاس خیلی واجب نیست.
      تابستون سال آینده شروع کن به درس خوندن.نهایتا روزی 3-4 ساعت.
      فروش کتابهای کنکوری رشته تجربی با قیمت مناسب.
      لطفا پیام خصوصی بدید!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
      دوستان لطفا این سوالارو جواب بدید چون سوال منم هستش...
      واقعا سردرگم شدم :'(
      سلام دوست عزیز

خب اگه به درسای زیست و شیمی علاقه زیاد دارین ، رشته تجربی انتخاب مناسبی برای شماست ..... فقط باید با برنامه درس بخونین و درس ها رو خوب بفهمین ( مفهومی بخونین )

خوبه که در تابستون ی مروری روی عربی و فیزیک داشته باشین چون ازشون در کنکور سوال میاد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تجربی رو اگه علاقه شدید داری بیا ...
      چون شرایطش از بقیه رشته ها سخت تره و رقابت فوق العاده شدید تره ... ولی اگه زود شروع کنی و درست و مداوم بخونی پزشکی که هیچی رتبه تک رقمی هم میشه آورد چون تو وقت زیاد داری ....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      این از تجربه من که امسال دوم تجربی رو تموم کردم گوش کن بعد تصمیم بگیر ...
      سال اول معدلم ترم دومم : 19.54 ==> هر روز حد اکثر یک ساعت و نیم درس میخوندم جمعه و پنجشنبه هم اصلا تابستون های تا قبل از اول به هیچ وجه هیچ کتابی نمیخوندم
      منم مثل تو به عشق پزشکی اومدم تجربی و صد البته امیدوارم که به هدفم میرسم
      و حال سال دوم معدل ترم دوم : 19.54 ==> هر روز 4.5 تا 6 ساعت بعد مدرسه درس میخونم... پتج شنبه جمعه هم 9 تا 10 ساعت ... تابستونم هم که الان توش واقع هستیم هر روز میانگین 10 ساعت...

این بود یک سالی که گذشت واسم
      امیدوارم تو هم خیلی از دوستای من نباشی که به عشق پزشکی اومدن و تغییر رشته دادن به کامپیوتر

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید تاپیک شما منو برد ب 1-2 سال پیش شاید زیاد دور نباشه اما...
      خب حالا این بحث انتخاب رشته خود من پیش تیم مشاوره مدرسه انتخاب رشته کردم راضی نبودم معدلمو دیدن و گفتن بزنیم تجربی دیگه؟ منم واقعا دو دل بودم خونواده گفتن هرچی انتخاب کنی ما پشتتیم
      و خودم بودم و خودم راغب بودم ادبیات بخونم کلا زندگیم بود و صد البته زیست رو هم دوست داشتم ولی ن در حد ادبیات و حتی عربی
      اومدم تجربی از ریاضی و فیزیک فراری بودم ک بازهم دلیل خاص خودشو داره اونقدر ک دیگه عید ب فکر تغییر رشته افتادم
      تابستون موفق شدم ی مکاله کوتاهی با یکی از نویسنده های محبوبم (انجمن نویسندگان جوان) داشته باشم مهندسی کامپیوتر خونده بود و می دونید بهم چی گفت:اگه بازم برگردم و بخوام تعیین رشته دبیرستانمو کنم بازم هم همین راهو میرم ادبیات بی ادبیات ب همین راحتی دلیل های منطقیش هم بماند
      واینکه ب دلیل سابقه درخشانش رزومشو استرالیا قبول کرد و..
      می دونید اینکه کاملا بستگی ب خودتون داره یکی مثلا رشته x رو می خونه علیرغم همه زحمتاش و مخالفت دیگران و موفق هم میشه یکی هم مدرک مهه میره فلان رشته
      و بازهم دیدم از دوستان ریاضی ک سروته همه مهندسیم باور کنید سوال دوستان من ک اینه و بچه های تجربی ک قبول دارم کنکور واقعا واسه اونا حیاتیه....
      ب هرحال همه چی بستگی ب خودتون داره.....
      وسلام

*looking for..
      **in niz bogzarad

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون
      دوستان نظرتون درمورد زبان چیه؟ تو این فکرم که از ریاضی برم کنکور زبان بدم! اما یکی از فامیلامون که دندان میخونه میگه زبان رو خودت میتونی یاد بگیری و فقط voca یعنی اگر لغت بلد باشی میتونی کنکور رو راحت قبول بشی ! گفتم ریاضی چطوره گفت که بازاره کار نداره و اگر هم میخوای بخونی باید توی دانشگاه های خوب مثل تهران و اصفهان قبول شی ! گفت تجربی از همه بهتره چون از علمت استفاده میکنی و لذت میبری !
      الان من ریاضی رو انتخاب کردم ! اما 2 دلم که ریاضیو بخونم یا تجربی ! میترسم برم تجربی اما نتونم بخونم :@! آخه تا الان بیشتر از 2 ساعت درس نخوندم ! :\ :/ بنظرتون چیکار کنم؟(به تجربی حس خوبی دارم ! به ریاضی هم همینطور اما میترسم برم تجربی نتونم بخونم ! )
      دوستان راهنمایی کنید !
      Tnx A Lot

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته!اگه شما به رشتتون علاقه دارید یا حتی به هدفتون که احتمالا پزشکیه علاقه دارید کاریو که فکر میکنید درسته انجام بدین!
      این که این موسسه ها ثبت نام نکنی فلان میشه هم اشتباهه...درسته تاثیر دارن ولی نه انقدر که بخوای از هدفت دست بکشی...همه چی تو تلاش شماست!
      به نظر من رشته تجربی از بقیه رشته ها بهتر هست و حتی بخاطرش سه ماه افسردگی گرفتم...شک داشتم بتونم برم تجربی!برای همین قدر رشتمو میدونم!
      درضمن فکر میکنم این موسسه ها بورسیه یا تخفیفو این چیزا دارن...البته اطلاعات کاملی ندارم!مشکل هم اگه منابعتون هست کتابخونه ها هستن!
      دنبال علاقتون برین همه چیز دست به دست هم داده تا موفق بشین!
      موفق باشید
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      منکه نجربی خوندم برمیگشتم عقب انسانی میرفتم
      آدم باش همین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      منم ریاضی خوندم ..... ولی اگه به عقب برمیگشتم می رفتم فنی و حرفه ای

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببینید علاقتون تو چیه و کاری کنید که وقتی ۲۰سالتون شد حسرت نخورید
      برای موفق شدن تو هر رشته ای باید خیلی تلاش کنید
      در مورد تجربی اگه با خون و جراحی و اینجور چیزا مشکل ندارید پزشکی و دارو و پیراپزشکیا رشته هایی هستن که از همه لحاظ عالی هستن و زندگیتون تامین میشه
      رشته های انسانی و‌ هنر هم باعث ارامش روح انسان میشن...علاقه و شرایط خانوادتون رو در نظر بگیرید تا بهترین انتخابو داشته باشید.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم تصمیمم رو گرفتم!
      همین ریاضی میخونم میرم حسابداری !چون بازار کارش هم خوبه
      ممنون از دوستان بابت راهنمایی
      ایشالا همیشه در زندگیتون موفق باشید ...//

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      با سلام
      اول دبیرستان تموم کردم و میخوام رشته انتخاب کنم و معدلم خیلی خوب شده و خودم کیف رشته تجربی به خاطر رشته های پزشکیش دارم به نظر شما اگه رشته تجربی برم میتونم پزشکی قبول بشم؟ رشته تجربی چگونه رشته ای است؟ شنیدم که بعضی ها میگن کسی که یک موسسه مثل کانون و گزینه 2 و ... ثبت نام نکنه اصلا برای پزشکی قبول نمیشه آیا این واقعیت داره؟من وضع مالی خوبی ندارم که برم این موسسه و اون موسسه و فقط میخوام کتاب کمک آموزشی بخرم بنظر شما برم تجربی قبول میشم؟باید تابستون هم درس بخونم یا خیر روزی چند ساعت؟ ببخشید که خیلی سوال کردم.
      اگه معدلت بالا باشه بورت میکنه قلمچی بدون هیچ هزینه ای
      واسه رشته فقط و فقط علاقه ات رو انتخاب کن با علاقه به هر رشته ای میرسی
      مشاور

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
      فکر میکنم تصمیمم رو گرفتم!
      همین ریاضی میخونم میرم حسابداری !چون بازار کارش هم خوبه
      ممنون از دوستان بابت راهنمایی
      ایشالا همیشه در زندگیتون موفق باشید ...//

رشته ریاضی ب این سختی واسه حسابداری!؟

از تجربی ، انسانی هم میشه خوند حسابداری رو!

تجربی اسون نیس ولی خب نسبت ب ریاضی فیزیک بهتره !!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)