خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

گزینه 2 یا کانون؟

برای سال سومی ها، تابستان امسال و آمادگی برای کنکور، شما کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟؟
      لطفا علت رو هم بگید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای تابستان هیچ کدام ( علت:برنامه به دردنخور)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستمون درست میگه برنامه های تابستون اصلا بدرد نمیخوره! چون به جای اینکه از پایه ترین درسها آزمون بگیره و پایه رو به خوبی قوی کنه تمرکز آزمونا میره به سمت درسهای سال سوم!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      کسی دیگه نظر نداره؟؟

5. Top | #5
      TVD
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      هیچکدوم برا تابستون نرو داداش فقط پول دور ریختنه

خودت بشین خوبببببب خووووووب دوم و سوم رو قوی کن تو مدارس با برنامه خود مدرسه پیش رو بخون و 4 شنبه و 5شنبه هم که تعطیلین پایه ها رو مرور کن و تو مدارس برا آزمونا اقدام کن

و اینکه کدوم آزمون بستگی به استانداردای خودت داره

اگه جامعه آماری مهمه واست کانون اگه کیفیت و استاندارد نزدیک به کنکور واست مهمه گزینه 2

هرکس سلیقه ای داره دیگه ولی قبلش خوووووب تحقیق کن که مبادا تو دام تبلیغات کاذب بیوفتی!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من قبلا گزینه دو بودم سطح سوالاش خوبه ولی تو تابستون 3تا آزمون حضوری داشت 3تاش غیرحضوری...بخاطر اینکه آزمون حضوریاش کمه بنظرم نری بهتره...برنامش از دست آدم در میره....نظری هم درباره کانون ندارم چون تاحالا کانونی نبودمو نیستم....گاج هم خوبها....روش فکر کن....
      زندگی رو بدون کنکور تصور کن....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من جفتش رو میرم اگه خدا بخواهد
      البته نباید تو تابستون همه چیزت آزمون باشه

حتی شده نباید با برنامه ازمون درس بخونی و باید برنامه خودتو داشته باشی
      هر چی خدا بخواد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به برنامه کانون نگاه کن اگه مثل امسال بود نرو کانون

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال؟
      میتونه شخصی در هنگام ثبت نام برای کنکور یه شهره دیگه رو بزنه تا یه جای دیگه بیفته حوزش؟مثلا تهران
      چون هر چی باشه از حوزه های بینظم و...شهر خودمون بهتره که؟
      شدنیه؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم برنامه کانون امسال عوض شده.نمیدونم بهتر شده یا نه.اما برنامشو ببین اگه باهاش مشکلی نداشتی برو کانون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هم گزینه رفتم و هم قلمچی... به نظرم قلمچی بهتره چون آزموناش بیشتره و بیشتر انگیزه میده و در ضمن اسم نفرات برتر هر شهر رو هم مینویسن ولی گزینه ی دو اینطوری نیست من پارسال همین موقع فکر میکردم گزینه دو بهتره ولی الان به این نتیجه رسیدم که به شدت اشتباه میکردم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تابستون تا حالا گزینه بودم اصلا پشیمون نشدم من دانش اموزی بودم ک اصلا ب کنکور و اینا اهمیت نمیدادم ولی رفتم گزینه ثبت نام ..تابستون با اینکه درس نمیخوندم زیاد ولی فهمیدم چجوری باید درس خوند...جامعه اماری مهمه یا کیفیت؟! من خیلی از شرایطمو نمیتونم بگم ولی من میتونم با قطعیت بگم گزینه 2 نمیرفتم الان انقد جلو نبودم...البته شهر ما کنار گزینه 2 یه طرح داشت ما پشتیبانم داشتیم..من از مهر طبق برنامه گزینه پیش رفتم و افسوس میخورم چرا تابستونو با برنامه جلو نرفتم ولی الانم از خودم راضیم.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Black.Queen : 17 خرداد 1394 در ساعت 22:59

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بعضیارو میشناسم تابستون خوب خوندن ولی قبل عید خسته شدن بیحیال شدن یه مدتی...
      به نظرم نمی خواد تابستونو بچسبین به سقف همون نرمال و معمولی بخونین آزمون آزمایشی هم نمی خواد اصا...
      در ضمن رتبه برتر همیشه کسی نیس که از 25 خرداد تا کنکور عین رباط درس بخونه پس اگه یه وقت مهر شد دیدین نخوندین یا فلانی ترکونده اصا ناراحت نباشید من خودم تابستون نمی خوندم یکی دوستام همش خبرش میرسید داره میترکونه ولی یه ماه قبل عید تا یه ماه بعد عید کلا تعطیل شد!

تفریحتون به جا باشه درستون به جا چه تابستون چ بعدش.

آزمونم باید برنامه هردوشونو برسی کنید کانون 2 هفته یه بار آزمون داره اگه می تونید روزی 10 ساعت بخونید یا هرچقد که بتونید به برنامش برسید خوبه...سوالای آزمونای مبحثیش خیلی داغونه کلا سطحش بالاتره کنکوره و غیر استانداردم داخلش زیاده کسی که میره کانون اگه می خواد ترازش بالا باشه باید همرو بخونه چون سوالای کنکوری و غیر کنکوری و ....... همه چی میاد بدی بزرگش همینه...البته خیلی چیزای دیگم هست ولی من اگه می خواستم یه سال دیگه کنکور بدم هر آزمونی میرفتم فقط جامع شرکت می کردم...چون آزمون زیادی هم آدمو خسته می کنه
      ویرایش توسط Nikolas : 18 خرداد 1394 در ساعت 00:54

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به عنوان کسی که تو هر2 شرکت کرده:
      کانون:برنامه ش از گزینه بهتره تعداد آزموناش هم بیشترن ی مزییت دیگه ای هم که داره خدمات پشتیبان و ایناش بهترن(مثلا گزینه تو خیلی از شهر ها پشتیبان نداره)
      گزینه:سوالاش خیلی خیلی بهترن
      اما عیب بزرگ کانون:حریم خصوصی نداری یعنی تقریبا وضعیتتو کل ایران می تونن رصد کنن و این خیلی بده
      -----------------
      و در آخر خود من امسال تصمیم گرفتم با برنامه کانون پیش برم و سوالای گزینه رو هم تهیه کنم و بخونم
      ولی ای کاش گزینه دیگه ای هم وجود داشت

*looking for..
      **in niz bogzarad

15. Top | #15
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l Reza l نمایش پست ها
      برای سال سومی ها، تابستان امسال و آمادگی برای کنکور، شما کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟؟
      لطفا علت رو هم بگید.
      کانون . علت هم دوستان درست گفتن دیگه من حوصله ندارم بنویسم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)