خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 199
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

هفته اخــــــــــــــــــــــر

این هفته را تورق سریع نام گذاری کرده ایم و می توانید خلاصه ی همه کتاب ها ، جزوه های دبیران ، خلاصه درس ها و مواردی را که در کتاب خودآموزی نوشته اید مرور کنید .

آیا در هفته پایانی تا کنکور آزمون بدهیم ؟

1) می توانید آزمون ندهید و تورق سریع را انجام بدهید.2)یک دوره آزمون مثلا کنکور 93 داخل کشور را آزمون دهید. در ضمن تورق سریع را نیز انجام دهید و هر دو را با هم تلفیق کنید.
      سعی کنید شرایط کنکور را شبیه سازی کنید و خودتان را برای اتفاق های غیر مترقبه آماده کنید. مواردی مانند دیر رسیدن ، وجود سر و صدا در حوزه ، نبودن وسایل سرمایشی ، عدم وجود صندلی چپ دست و .....

روز قبل از کنکور :
      فرض کنید روز بعد از کنکور است .
      ساعت خواب خود را کنترل کنید و به موقع بخوابید .با خانواده خود باشید .یک فعالیت ورزشی انجام دهید .در این روز درس نخوانید .یک فیلم کمدی ببینید.12 وسیله کنکور را آماده کنید.با افرادی که خواسته یا ناخواسته به شما انرژی و افکار منفی وارد می کنند ، ارتباط نداشته باشید .عادت های خود را تغییر ندهید . اگر روز جمعه آزمون دارید ، دو ساعت وقت خود را برای مراجعه به سایت کانون و مشاهده سوال ها و تحلیل کنکورهای روز پنجشنبه اختصاص دهید. روز قبل از کنکور حتما حوزه خود را ببینید. خودنگاری قبل از آزمون را به اولیا خود بگویید .اگر درسی یا مبحثی را نخوانده اید به مادر و پدر خود اطلاع دهید . رتبه 3 تجربی در سال های قبل می گفت برخی از مباحث را تا کنکور تمام نکرده ام. سال 92 یک نفر هم ریست شناسی را صد در صد نزده بود .
      اگر در روز کنکور سوالی سخت بود در کنار آن بنویسید معین فلاحتگر . ایشان که رتبه 1 ریاضی کشور شدند ، ادبیات را 72 درصد زدند اما روحیه خود را حفظ کرد.در صورت اتفاق غیرمترقبه ، آرامش خود را حفظ کنید . دقت داشته باشید شرایط برای همه شما یکسان است .
      بعد از کنکور به سایت کانون مراجعه کنید ، سوال ، پاسخ و تحلیل کنکور خود و اطلاعات لازم برای انتخاب رشته که به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است را مشاهده کنید.

ویرایش توسط niـhan : 16 خرداد 1394 در ساعت 13:34

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میترسم هنر فقط به امید عمومیام میرم کاش تموم شه هرروز استرسه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در هفته‌ی پایانی کنکور، تورق سریع مهم‌ترین روش برای آخرین مرور کتاب‌ها و جزوه‌های شماست.این روزها آخرین روزهای خوب کنکور است. همه‌ی صفحات را با دقت و سریع از جلو چشمان خود بگذرانید. از حافظه‌ی تصویری‌تان بهره ببرید و نگاهی دقیق و سریع به شکل‌ها بیندازید. هنگام تورق سریع از وسواس و اصرار برای یادگیری آن‌چه تا کنون نخوانده‌اید پرهیز کنید. این کار فقط سبب اتلاف وقت شما و نیز از بین رفتن آرامشتان می‌شود. پس فقط سعی کنید آن‌چه را تا کنون خوانده‌اید به خاطر بیاورید و به سایر مطالب فکر نکنید. یادتان باشد این آخرین باری است که کتاب‌های درسی دوره‌ی دبیرستان را ورق می‌زنید و پس از این به پله‌های بالاتر تحصیلی یعنی دانشگاه می‌رسید. پس با آرامش و شادی تورق را انجام دهید. به کتاب‌های‌تان لبخند بزنید؛ چون روزی در آینده با لبخند از این روزهای پرلبخند یاد می‌کنید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کجاش خنده داره؟؟؟؟؟
      خنده واسه اینکه میگید استرس داریم........گریه واسه اینکه فقط عربی و دینی خوندم....
      ویرایش توسط saj8jad : 16 تیر 1395 در ساعت 13:19 دلیل: به درخواست نقل شده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا به خیر کنه ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم بچه ها اگه فقط عربی و دینی رو 100! بزنم رتبم چقد میشه؟؟؟؟؟؟....تا حالا بهش فکر نکردم .....یعنی بهتره بهش فک نکنم؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من الان که فکرشو میکنم یه هفته مونده استرس گرفتم پزشکیو و دارو اومد میرم نشد سال دیگه خدا بزرگه'

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها کارت ورود به جلسرو دادن؟؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      فردا شروع ميشه
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

11. Top | #11
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      من الان که فکرشو میکنم یه هفته مونده استرس گرفتم پزشکیو و دارو اومد میرم نشد سال دیگه خدا بزرگه'
      الان من كاملا گيجم

نمي دونم خوب خوندم يا نه ؟؟؟؟

خدا بزرگه دوستان اين روزا از ياد نبرينش
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1هفته تا کنکور باقی مونده...از اشنایان من کسانی بودن که در این هفته رتبه ی اونها از 3400به2300 امد...از 32هزار به 17هزار امد و از این تعداد در اطراف هممون ممکنه وجود داشته باشه...پس برای یک هفته هم که شده درست سرمایه گزاری کنید و محصول خودتونو یک هفته ای درو کنید!
      استرس کافی خوب و سازندس...ولی ناامیدی گناه و ظلمه...ظلم در مورد خودتون...
      این فرد ناراحت و مظطرب اونی نیست که شما از عملکردش راضی باشید...1هفته تا کنکور باقی مونده...و 101سال و 51هفته ی دیگه شما میخواهید هنوز زندگی کنید...
      این اخرین فرصت شما برای رسیدن به هدفتون نبوده و نخواهد بود...وقتی رفتید سر جلسه میبینید...واقعا عجیبه وقتی شاید چند نفر همسن خودتون داخل کلاس مورد نظر بیشتر نباشه...کسایی که از شهر های دیگه امدن...از روستاهایی که حتی پیدا کردنش روی نقشه نیازمند میکروسکوپ هست!...لیسانس های رشته های مختلف...کسایی که خودشون سر جلسه ی کنکور هستن و همسر و فرزندشون تو خونه و مشغول دعا کردن برای موفقیت اونها...
      ناامیدی معنی نداره با این همه فرصتی که پیش روی شماس...همه ی دنیا در حال تلاش کردن هستن...از مورچه ای که با زحمت دونه ای رو به دوشش گرفته,گرفته تا اون کسی که در مناطق محروم در حال تدریس در مدرسه ای هست که فقط2دانش اموز داره...!همه و همه تلاش میکنن...اما عده ی کمتری از وضعیت کنونی خودشون رضایت کامل دارن...
      یکی دو سال زمانی محسوب نمیشه در مقابل اون همه عمر باقی مانده...
      تو هم مجبور میشی تلاش کنی...بری سر کار...درس بخونی...اما این تویی که مشخص میکنی وضعیتت رضایت بخش باشه یا نه...
      تا شرایط مطلوبه...همه چیز اماده شده برای رسیدن تو به هدفت از خودت مایه بزار و تلاش کن...
      کار کردن در رشته ای که به اون هیچ علاقه ای ندارید برای شما رضایت بخش نخواهد بود و موفقیت راضی کننده ای در پی نخواهد داشت...
      ایندتو جوری بساز که تو ذهنت بوده همیشه...
      این هفته هم میگزره...همینطور هفته ها و سال های دیگه...اما زندگیت ارزششو داره که به خاطرش تلاش کنی...

13. Top | #13
      TVD
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      بچه ها خسته نباشین امیدوارم این هفته آخری بترکونین

بخدا منم داغونم ولی عادیه برا همه این استرسا هس منم مثه Itak تو این فکرم که اگه نشد چجوری تو روی مادرم نگاه کنم طفلک خیلی برام خرج کرد و زحمت کشید

ولی من اونطور که باید عمل نکردم و خیلی کم کاری و تنبلی کردم...البته تا قبل اینا خیلیم به این فکر میکردم که جواب حرف مردم و قوم و خویشا که همه منو اینقد دست بالا گرفتن چی بدم(البته الکیم دست بالا نگرفتن چون استعدادم اگه ریا نباشه خوبه ولی متاسفانه نت و pc و اینجور چیزا نابودم کرد و نمیذاشت خوب بخونم خیلی تنبلی کردم ) ولی الان دیگه turn off کردم و به حرف مردم اهمیتی نمیدم فقط دل پدر و مادرم

برام مهمه که میترسم امسال بشکنه مخصوصا مادرم...ولی دیگه چیزیه که شده...

بچه ها این هفته آخرو بخدا اگه روزی 13 ساعت تورق سریع کنین خیلی رتبتونو از اینی که هست بهتر میکنه و نا امید نباشین خدا بزرگه ایشالا خودش کمکمون میکنه

نشد هم من یکی که زیاد ناراحت نمیشم چون هم سال اولمه و هم اینکه اگه نشه مقصر خودمم که خوب تلاش نکردم پس نباید الکی خودخوری کنم ک چرا نشد

صلوات بفرستین و این آخرین روزا بترکونین و همیشه این جمله رو بیاد داشته باشین که ... امید انسانو زنده نگه میداره (HOPE IS EVERYTHING)!!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دستمال مرطوبم خوبه واسه پشت گردن ^_^

گرچه من پارسال بردم فقط زد کارت زبانمو نابود کرد تو کیسه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      فردا

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن