خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314
    نمایش نتایج: از 196 به 199 از 199
    1. Top | #196
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

«كبري» تصميمش را گرفت!

«زاغك» فريبِ روباه را نخورد!

«چوپان دروغگو» ديگر دروغ نگفت!

«كوكب خانم» ميهمانانش را بدرقه كرد!

مردم به داد ِ«پطروس» رسيدند!

«دهقان فداكار» مسافران قطار را نجات داد!

مسافرتِ «خانواده‌ي آقاي هاشمي» به پايان رسيد!

و «حسنك» به خانه بازگشت!

دوازده سال! دوازده سالِ تلخ و شيرين، سرشار از «بازآمد بويِ ماه مهر» و «بازي‌هايِ راه مدرسه»، پشتِ نيمكت فرسوده‌ي كلاس‌ها، بوي دوست‌داشتنيِ كيف و كتاب نو، حسرتِ دفتر صدبرگِ هم‌کلاسی، شيطنتِ زنگ‌هاي تفريح، قهر و آشتي شيرينِ كودكي، ذوقِ پيك نوروزي، استرسِ شب‌هاي امتحان، لذت بي‌همتاي كارت صدآفرين و هورایِ شنيدنِ زنگ آخر!

اين همه سال گذشت و اين همه ماجرا را پشت سر گذاشتيم تا سرانجام به اين‌جا رسيديم.

از «بابا آب داد» شروع شد و حالا مي‌فهميم كه بابا چه كشيد تا «نان داد»!

از ديكته‌ی مادر شروع کردیم و حالا مي‌دانيم كه مادر چه شب‌ها که بر بالینمان صبح کرد تا فداکاری را هجی کند!

ممکن نبود و آسان نشد جز با همّتی که می‌طلبید و قلب‌هایی که به همرَهی می‌تپید!

و اکنون کنکور در پیش است و این مسیر طولانی، دشوار اما شیرین را سرانجامی نیکو سزاست.

مي‌دانم؛ كنكور يك پايان نيست و من پس از عبور از این مرحله، تازه در مسير «شُدن» خواهم بود؛ اما به پشتوانه‌ي آن همه‌ زحمتي كه كشيده‌ام و به جبرانِ اندکی از چروکیدگیِ دست‌هاي پدر و به تلافيِ گوشه‌ای از سپیدی موهای مادر، عهد می‌بندم روز كنكور، آرام، مطمئن و استوار باقي بمانم و از همين حالا يقين دارم كه موفق خواهم شد!

از حوزه‌ي كنكور كه بيرون آمدیم، اين جمله را از من خواهي شنيد كه: «كنكور، كنكور كه مي‌گفتند، همين بود؟!»

وای که چه دیدنی است لبخند رضایتِ پدر و چه قوّت‌بخش است آرامشِ چهره‌ی مادر از پسِ این ماجرا؛ که می‌فشارم دستانِ پدر را به گرمی و می‌نشانم بوسه‌ای، گوشه‌ی چادر مادر.

من و ما، به كم كاريهاي تو فكر نمي كنيم
      همين خود من مگر در زندگيم كم اشتباه كردم؟
      من به شهامتت ،به تمام كارهاي خوبي كه كردي
      به همان يك تستي كه زدي
      دوستت دارم

همينكه امسال هدف داشتي
      همينكه امسال قدم بر داشتي
      همينكه امسال كنكوري بودي
      دوستت داريم

خدا بزرگ است
      تو همان كاري كه مي تواني را انجام بده
      فقط در اين چند روز خودت باش
      خودت فوق العاده ايي... فوق العاده

بايد كه بشود و باور كنيد كه مي‌شود! من خدا را دارم. تا لبخندِ پيروزي چند گام بيش‌تر نمانده

اما برگی از تاریخ
      2همایش زیبا و انگیزشی که در روزهای آخر آرامش خاصی به شما خواهد داد

همایش هدف گذاری معنوی _ تاریخ برگزاری مرداد 92

همایش بدرقه کنکوری های 94 _ تاریخ برگزاری پایان خرداد 94

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #197
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diamonds نمایش پست ها
      این هفته را تورق سریع نام گذاری کرده ایم و می توانید خلاصه ی همه کتاب ها ، جزوه های دبیران ، خلاصه درس ها و مواردی را که در کتاب خودآموزی نوشته اید مرور کنید .

آیا در هفته پایانی تا کنکور آزمون بدهیم ؟

1) می توانید آزمون ندهید و تورق سریع را انجام بدهید.2)یک دوره آزمون مثلا کنکور 93 داخل کشور را آزمون دهید. در ضمن تورق سریع را نیز انجام دهید و هر دو را با هم تلفیق کنید.
      سعی کنید شرایط کنکور را شبیه سازی کنید و خودتان را برای اتفاق های غیر مترقبه آماده کنید. مواردی مانند دیر رسیدن ، وجود سر و صدا در حوزه ، نبودن وسایل سرمایشی ، عدم وجود صندلی چپ دست و .....

روز قبل از کنکور :
      فرض کنید روز بعد از کنکور است .
      ساعت خواب خود را کنترل کنید و به موقع بخوابید .با خانواده خود باشید .یک فعالیت ورزشی انجام دهید .در این روز درس نخوانید .یک فیلم کمدی ببینید.12 وسیله کنکور را آماده کنید.با افرادی که خواسته یا ناخواسته به شما انرژی و افکار منفی وارد می کنند ، ارتباط نداشته باشید .عادت های خود را تغییر ندهید . اگر روز جمعه آزمون دارید ، دو ساعت وقت خود را برای مراجعه به سایت کانون و مشاهده سوال ها و تحلیل کنکورهای روز پنجشنبه اختصاص دهید. روز قبل از کنکور حتما حوزه خود را ببینید. خودنگاری قبل از آزمون را به اولیا خود بگویید .اگر درسی یا مبحثی را نخوانده اید به مادر و پدر خود اطلاع دهید . رتبه 3 تجربی در سال های قبل می گفت برخی از مباحث را تا کنکور تمام نکرده ام. سال 92 یک نفر هم ریست شناسی را صد در صد نزده بود .
      اگر در روز کنکور سوالی سخت بود در کنار آن بنویسید معین فلاحتگر . ایشان که رتبه 1 ریاضی کشور شدند ، ادبیات را 72 درصد زدند اما روحیه خود را حفظ کرد.در صورت اتفاق غیرمترقبه ، آرامش خود را حفظ کنید . دقت داشته باشید شرایط برای همه شما یکسان است .
      بعد از کنکور به سایت کانون مراجعه کنید ، سوال ، پاسخ و تحلیل کنکور خود و اطلاعات لازم برای انتخاب رشته که به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است را مشاهده کنید.

سلام به استارتر عزیز و ممنون از تاپیک عالی و مفید به نظرمن بچه ها نباید با خودشون خرما ببرن چون خرما چسبناکه و احتمال کثیف شدن دست و پاسخنامه زیاده و اینکه باعث تشنگیه مفرط می شه به جاش از انجیر خشک استفاده کنن که مشکل کثیفی پیش نیاد و اینکه متخصصان تغذیه می گن قند انجیر خیلی سریع جذب می شن و به مغز می رسه در مورد مداد هم اتود ببرن بهتره خب خش خش مداد تراش برا همه سر جلس آزار دهندس و این که احتمال سیاه شدن دست و پاسخنامه با تراشیدن مداد زیاده پاک کن هم از Factis استفاده کنن هم قیمت خوبی داره هم بهترین پاک کنیه که تا حالا ازش استفاده کردم(خودتون امتحان کنین امتحانش ضرر نداره)برا آویزون کارت از جلد کارت ورود به جلسه قلمچیشون استفاده کنن اگه نبود از همون سنجاق استفاده کنن نوشیدنی هم اصلا با خودشون سر جلسه نبرن مورد هایه زیادی داشتیم که اشتباهی آب یا پپسی ریخته رو پاسخنامه خودشون یا بغل دستیه بدبختشون!!!!!!!بازم تشکر از استارتر

3. Top | #198
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با مداد فشاری ( اتود ) محاسبات انجام بدین
      با مداد ب1 پر کنید

نوک مداد نرم تره و احتمال سوراخ شدن پاسخبرگ کمتره . به علاوه نوک مداد پر رنگ و کلفت تره و راحت تر پر می کنید و زمان زیادی از شما گرفته نمیشه

با آرزوی موفقیت

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #199
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      با مداد فشاری ( اتود ) محاسبات انجام بدین
      با مداد ب1 پر کنید

نوک مداد نرم تره و احتمال سوراخ شدن پاسخبرگ کمتره . به علاوه نوک مداد پر رنگ و کلفت تره و راحت تر پر می کنید و زمان زیادی از شما گرفته نمیشه

با آرزوی موفقیت
      خواهشا کمک کنید من تا مهر95وقت دارم خودم رو به پلیس 10معرفی کنم بخاطر انصراف میتونم برگردم دانشگاه ودرخواست تحصیل مجدد بدم؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن