خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم فارغ التحصیل پیام نورم تهرانم بودم برام جالب دوستمون از پیام نور تعریف می کنن پیام نور فقط به درد کسایی می خوره که سنشون بالاس واسه کارشون مدرک می خوان یا کسی که فقط می خواد یه مدرکی بگیره کسانی هم هستن که موفق می شن ولی خیلی کم تعدادشون به نظر من کاملا وقت تلف کردن آزادو حتی علمی کاربردی از پیام نور بهتره

2. Top | #17
      nak
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتی جان
      شهریه ثابتش حدود 100 تومنه
      شهریه متغیرهم بستگی ب تعداد واحدهایی که برمیداری بستگی داره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      پیام نور خیلیم خوبه فقط رشته هاش جالب نیست
      تو تجربی رشته های خوبی نداره..ولی ریاضی من هوا فضا دیدم توش

4. Top | #19
      nak
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      تو تجربی رشته های خوبی نداره..ولی ریاضی من هوا فضا دیدم توش
      اره داره
      نمیدونم با چ اعتماد ب نفسی همچین رشته ای رو داره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nak نمایش پست ها
      اره داره
      نمیدونم با چ اعتماد ب نفسی همچین رشته ای رو داره
      اصن یه رشته هایی رو اورده تو پیام نور..گند زده به مهندسیاش...مث این میمونه پزشکی رو بیارن پیام نور..چرا اینکارو کردن نمیدونم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      این روزا طرف سراسری روزانس پزشکی هست سر کار نیست و به مدرکش اعتباری نیس دیگه بری پیام نور خخخخخ

یه بنده خدایی هست میاد تو کوچه ما با وانت کاهو می فروشه لیسانس پیام نور داره
      عزیزم تو همی الانشم پزشکی قبول شی مگه چقد میتونی دراری؟
      انقدی آدم گنده دوروبرت هستن که لنگ دو سه تا امضا نباشی
      به نظرم سبزی بفروشی بهتره تا منت و التماس ی سری از آدمارو بکشی فقط برای ی خط و امضای الکی
      .......کشیدم که میگم
      ویرایش توسط ikonkuri : 30 خرداد 1394 در ساعت 16:58

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona_sh365 نمایش پست ها
      من خودم فارغ التحصیل پیام نورم تهرانم بودم برام جالب دوستمون از پیام نور تعریف می کنن پیام نور فقط به درد کسایی می خوره که سنشون بالاس واسه کارشون مدرک می خوان یا کسی که فقط می خواد یه مدرکی بگیره کسانی هم هستن که موفق می شن ولی خیلی کم تعدادشون به نظر من کاملا وقت تلف کردن آزادو حتی علمی کاربردی از پیام نور بهتره
      هدف من از اين تاپيك اينه كه درس خوندن،موفقيت،پيشرفتو...همش به دانشگاه بستگي نداره شما همين تاپيكي به عنوان هنوز هم شب امتحاني هستيم كه در باره دانشگاه تهرانه رو بخونيد ميبينيد كه اوناهم ناراضي اند.بحث بعدي درباره وقت تلف كردنه كه گفتيد.از شما كه پيام نوريد توقع نداشتم اينو بگيد.آخه كجاي پيام نور وقت تلف كردنه اين كه بايد يك كتاب 400 صفحه اي بخوني وقت تلف كردنه يا اينكه بري آزاد همون كتاب رو به دلخواه 100 صفحش كنه.همين چند روز پيش در دانشگاه يك دانشجو پيام نوري به من گفت فقط تا ميتواني درس بخون چون دوستايي داشتم كه در همين سيستم خوب درس خوندن بعد در ارشد كارشون خيلي راحت شده.
      ویرایش توسط reza673 : 30 خرداد 1394 در ساعت 18:43

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      این روزا طرف سراسری روزانس پزشکی هست سر کار نیست و به مدرکش اعتباری نیس دیگه بری پیام نور خخخخخ

یه بنده خدایی هست میاد تو کوچه ما با وانت کاهو می فروشه لیسانس پیام نور داره
      باز هم ميگم اون قديما بود كه دانشگاه حرف اول رو مي زد.الان فقط يك محركه.الان فقط مهارت وبار علمي دانشجو كه باعث وجه تمايزش با دانشجو هاي ديگه ميشه .حالا ميخواد دانشجو در هرجايي درس بخونه.اين كه يه بنده خدايي با وانت كاهو مي فروخته چه ربطي به اعتبار مدرك و دانشگاه داره .شما از اون دانشجو چي ميدونيد شايد خيلي هم درسش خوب باشه فقط به خاطر اين كه خرج تحصيلش رو دربياره داره اين كار رو ميكنه .اينا همه مشكل از مملكتمونه كه دانشجو به جاي اينكه ذهنش رو روي درس تمركز كنه بايد دنبال مخارج خودش هم باشه.
      ویرایش توسط reza673 : 30 خرداد 1394 در ساعت 18:43

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza673 نمایش پست ها
      هدف من از اين تاپيك اينه كه درس خوندن،موفقيت،پيشرفتو...همش به دانشگاه بستگي نداره شما همين تاپيكي به عنوان هنوز هم شب امتحاني هستيم كه در باره دانشگاه تهرانه رو بخونيد ميبينيد كه اوناهم ناراضي اند.بحث بعدي درباره وقت تلف كردنه كه گفتيد.از شما كه پيام نوريد توقع نداشتم اينو بگيد.آخه كجاي پيام نور وقت تلف كردنه اين كه بايد يك كتاب 400 صفحه اي بخوني وقت تلف كردنه يا اينكه بري آزاد همون كتاب رو به دلخواه 100 صفحش كنه.همين چند روز پيش در دانشگاه يك دانشجو پيام نوري به من گفت فقط تا ميتواني درس بخون چون دوستايي داشتم كه در همين سيستم خوب درس خوندن بعد در ارشد كارشون خيلي راحت شده.
      اولا من همون جام گفتم که کسایی هم موفق میشن ولی تعدادشون خیلی کم منظورم از وقت تلف کردن بعد از گرفتن مدرک هنوز خیلی جاها بچه های پیام نورو استخدام نمی کنن من به شخصه می گم علمی کاربردی از پیام نور بهتره شما هنوز اول راهی من 4 سال اونجا درس خوندم پیام نور به درد نمی خوره سیستمش کاملا اشتباه و هیچ جای دنیا دانشگاه غیر حضوری سیستمش مثل پیام نور بی کیفیت نیست در مورد ارشدم این یه تصور اشتباه 90 درصد قبولی هاب ارشد مال روزانه هاس من قصد بحث ندارم تجربه خودم و گفتم که بقیه مثل من پشیمون نشن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      اولا من همون جام گفتم که کسایی هم موفق میشن ولی تعدادشون خیلی کم منظورم از وقت تلف کردن بعد از گرفتن مدرک هنوز خیلی جاها بچه های پیام نورو استخدام نمی کنن من به شخصه می گم علمی کاربردی از پیام نور بهتره شما هنوز اول راهی من 4 سال اونجا درس خوندم پیام نور به درد نمی خوره سیستمش کاملا اشتباه و هیچ جای دنیا دانشگاه غیر حضوری سیستمش مثل پیام نور بی کیفیت نیست در مورد ارشدم این یه تصور اشتباه 90 درصد قبولی هاب ارشد مال روزانه هاس من قصد بحث ندارم تجربه خودم و گفتم که بقیه مثل من پشیمون نشن
      راستی ی چی بگم
      آمار قبولی تو کنکور ارشد از پیام نور بیشتر از سراسری و آزاد هستا
      اینم در نظر بگیرید اونا واقعا مجبورن کتابو بخورن
      ینی تنها وظیفه ای ک ی دانشجو باید انجام بده

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی از دانشگاه های دولتی هم سطح کتاباشون در حد دبیرستانه خیلیاشونو دیدم چه برسه به پیام نور دیگه نمره گرفتن اینطوری که ارزش نداره وقتی اطراف ادم ادمای ضعیف باشه نمره خوب بگیره میتونه بگه عالیه؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Emrah نمایش پست ها
      راستی ی چی بگم
      آمار قبولی تو کنکور ارشد از پیام نور بیشتر از سراسری و آزاد هستا
      اینم در نظر بگیرید اونا واقعا مجبورن کتابو بخورن
      ینی تنها وظیفه ای ک ی دانشجو باید انجام بده

من حداقل راجع به رشته خودم حسابداری مطمئنم که این جوری نیست بعدم همه دانشجو ها این طوری نیستن استادایی هم هستن که کیلویی نمره میدن یا برعکس نمره نمیدن در ضمن این جوری که دانشجو کتاب و بخوره امتحان بده نیست چون پیام نور بانک سوال دارن و کتاب کمک آموزشی که بیشتر دانشجو ها شب امتحان همون و می خونن البته استادام بیشترشون هوای بچه هارو دارن تو واحدی که من بودم این طوری بود خود استاداشون می گفتن پیام نور سیستمش اشتباه

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      من حداقل راجع به رشته خودم حسابداری مطمئنم که این جوری نیست بعدم همه دانشجو ها این طوری نیستن استادایی هم هستن که کیلویی نمره میدن یا برعکس نمره نمیدن در ضمن این جوری که دانشجو کتاب و بخوره امتحان بده نیست چون پیام نور بانک سوال دارن و کتاب کمک آموزشی که بیشتر دانشجو ها شب امتحان همون و می خونن البته استادام بیشترشون هوای بچه هارو دارن تو واحدی که من بودم این طوری بود خود استاداشون می گفتن پیام نور سیستمش اشتباه
      کدوم واحدین شما؟
      تهران مرکز؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Emrah نمایش پست ها
      کدوم واحدین شما؟
      تهران مرکز؟
      واحد تهران غرب بودم فارغ التحصیل شدم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حداقل از دانشگاه آزاد بنظرم خیلی بهتره چون دانشجویای پیام نور باید کل کتاب رو ببلعن ولی دانشجوی دانشگاه آزاد بهش یه جزوه 30 صفحه ای میدن میگن این رو بخون بیا امتحان بده که نصف سوالات رو استاد
      بهشون میگه ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)