خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل خوندن الکتروشیمی و ترمودینامیک!(فوری)

سلام دوستان ببخشید من هنوز الکتروشیمی و ترمودینامیک رو نخوندم و باتوجه به اینکه ۶ تا ۸ تا تست داره این

دوتا فصل می خوام بخونمشون...چون میگن خیلی راحتن. خودم گاج شیمی جامع دارم ولی خیلیه از رو اون ۲ روز طول میکشه. الان یه جزوه ای چیزی می خوام
      بتونم دوتاشونو سریع بخونم تستای سالای اخیر رو هم کارکنم بتونم بزنم تستاشو

چیزی سراغ ندارین؟؟؟
      اگه یه جزوه ای چیزی تو نت باشه حتی فروشی باشه خیلی خوبه
      چون الان وقتشو ندارم برم کتاب بگیرم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من اگه میخای کامل بخونی و تستا کنکورم بررسی کرده باشی دی وی دی ها خود بهمن بازرگانو بگیر....من از رو اون خوندم خداییش سوال الکتروشیمی نیست که نزنم.مگر خیلی سخت باشه.....درضمن تو دی وی دی یکم نکاتو ساده تر و با رمز یادت میده نسبت به کتابش
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت زیاد ندارم چقد طول میکشه با دی وی دی؟

4. Top | #4

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید من هنوز الکتروشیمی و ترمودینامیک رو نخوندم و باتوجه به اینکه ۶ تا ۸ تا تست داره این دوتا فصل می خوام بخونمشون...چون میگن خیلی راحتن. خودم گاج شیمی جامع دارم ولی خیلیه از رو اون ۲ روز طول میکشه. الان یه جزوه ای چیزی می خوامبتونم دوتاشونو سریع بخونم تستای سالای اخیر رو هم کارکنم بتونم بزنم تستاشوچیزی سراغ ندارین؟؟؟ اگه یه جزوه ای چیزی تو نت باشه حتی فروشی باشه خیلی خوبهچون الان وقتشو ندارم برم کتاب بگیرم.
      زنگ بزن برات فيل شيمي بيارن. ب نظرم الكتروشيميو اولويت قرار بده چون الكتروشيمي يعني ٣ يا ٤ تست مفت!
      ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeHDi96 نمایش پست ها
      زنگ بزن برات فيل شيمي بيارن. ب نظرم الكتروشيميو اولويت قرار بده چون الكتروشيمي يعني ٣ يا ٤ تست مفت!

من تا حالا الکترو شیمی نخوندم. و فکر نمیکنم تو این مدت کم بتونم کلش رو بخونم
      به نظرتون کدوم قسمت رو از فیل بخونم میتونم حداقل به یک یا دو تست جواب بدم؟ میخوام یه قسمت حفظی چیزی باشه که به بقیه قسمت ها ربطی نداشته باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MahMoUoD نمایش پست ها
      من تا حالا الکترو شیمی نخوندم. و فکر نمیکنم تو این مدت کم بتونم کلش رو بخونمبه نظرتون کدوم قسمت رو از فیل بخونم میتونم حداقل به یک یا دو تست جواب بدم؟ میخوام یه قسمت حفظی چیزی باشه که به بقیه قسمت ها ربطی نداشته باشه
      تا آخر سلول گالواني بخون. ٢ تا تست تا اومجا مياد ٢ تا هم از اونجا به بعدموفق باشي.
      ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا منم الکتروشیمی رو نخوندم... به نظرتون کلا چقدر وقت میگیره؟! چند ساعت؟!

..........

در مورد ترمودینامیک پیشنهاد میکنم از روی کتاب بخونید... چون چیز خاصی نداره!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MahMoUoD نمایش پست ها
      من تا حالا الکترو شیمی نخوندم. و فکر نمیکنم تو این مدت کم بتونم کلش رو بخونم
      به نظرتون کدوم قسمت رو از فیل بخونم میتونم حداقل به یک یا دو تست جواب بدم؟ میخوام یه قسمت حفظی چیزی باشه که به بقیه قسمت ها ربطی نداشته باشه
      کار سختی نیست اگه واقعا بخوای میشه خوند. راستش این الکتروشیمی خیلی مباحثش پیوسته است نمیشه گفت تکه تکه بخون ولی به نظرم سلول ها چه گالوانی و چه الکترولیتی و ... مهم اند حداقل رو اونا مسلط شو.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ناراحت نباش...ترمودینامیک به نظر من آسون ترین بحثه..جدی...الکتروشیمی هم خوبه
      من تو اسیدوباز مشکل دارم.اگه کسی میتونه به من هم کمک کنه!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikolas نمایش پست ها
      وقت زیاد ندارم چقد طول میکشه با دی وی دی؟
      pببین دادا من جزوه با درسنامه و تستش شد بیست صفحه.خداییش راحت میزنی از۴تا تست۳تاشو......شاید ی روز کهببینی و بنویسیش ولی شک نکن جواب میده،من اول از رو کتال خوندم چیزی نفهمیدم بعد دی وی دیو که دیدم خداوکیلی عالی بود
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)