خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question مشاور تلفنی یا حضوری؟

سلام و خسته نباشید دوستان
      من شیراز هستم و به دلایلی نتونستم در دوبار کنکوری که دادم پزشکی قبول شم... حالا به امید خدا قصد شرکت در کنکور 95 رو دارم ولی دنبال یه مشاور خوب می گردم چون واقعا مطمئن نیستم از برنامم که درست باشه و راهی که میرم برای اینکه پزشکی تهران قبول بشم... تو شیراز هم مثل اینکه خداروشکر هیچکی نیست درست و حسابی چون من دنبال یه دانشجو خوب می گردم که گرون هم نگیره... سر راهم به سایت دانشگاه تهرانیا برخورد کردم که می گه با هفته ای یکبار تماس تلفنی، ماهیانه 50 تومن هزینش می شه... می خواستم بپرسم از شما دوستان که نظرتون چیه؟ تلفنی به درد می خوره؟ مکتبستان چطوره؟
      در ضمن اگر کسی در شیراز موردی رو می شناسه لطفا بگه.
      با تشکر.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      مشاوره تلفنی خوب هستش

ولی به شرطی که واقعا وقت بزاره و نپیچونه شمارو.

مکتبستان رو من دیدم
      فک میکنم دانشجوهای پزشکی بابلسر هستن البته فکر می کنم و مطمئن نیستم

اگه بتونی با یکی دانشجوهای پزشکی تهران لینک بشی و حتی ماهی 100 تومن هم بدی ضرر نمی کنی

با تشکر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام سایت دانشگاه تهرانیا رو من دیدم ....حتی پوریا یاراحمدی و امید چهره گشا هم جز مشاوراشون بودن
      اگه اینا مشاوراشون باشن واقعا خوبه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اون سایت هایی که خوندی بچه های همینجا که یکیش خود من بودم دستشونو رو کردیم که دارن کلاهبرداری میکنن ...

فریب اینا رو نخور لطفا بهترین مشاور خودتی ما جهرم هستیم مشاور هست میگه یه تومن میگیرم پزشکی قبولت میکنم برنامه میده روزی 15 ساعت بخون !

بنده خدا کسی که بخاد روزی 15 ساعت بخونه نیازی به مشاوره شما نداره خودش می خونه رتبه یک میشه !

چون هر کس از نظر استعداد فهم درک یادگیری و... با بقیه متفاوت هست پس بهترین مشاور واس هر ادمی خودشه

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین مشاور واسه شما خودتون هستید
      بعید بتونید برنامه های اونارو اجرا کنید

هماهنگ با ازمونی مثل قلم چی پیش برید و بتونید تمومش کنید موفق می شید

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      اون سایت هایی که خوندی بچه های همینجا که یکیش خود من بودم دستشونو رو کردیم که دارن کلاهبرداری میکنن ...

فریب اینا رو نخور لطفا بهترین مشاور خودتی ما جهرم هستیم مشاور هست میگه یه تومن میگیرم پزشکی قبولت میکنم برنامه میده روزی 15 ساعت بخون !

بنده خدا کسی که بخاد روزی 15 ساعت بخونه نیازی به مشاوره شما نداره خودش می خونه رتبه یک میشه !

چون هر کس از نظر استعداد فهم درک یادگیری و... با بقیه متفاوت هست پس بهترین مشاور واس هر ادمی خودشه
      ممنون ولی شما چجوری و چطور شد که دستشون رو روکردید؟ و چجوری کلاه برداری می کنن؟؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فروختن جزوه های تقلبی و موجود تو سایت خودمون به مردم به قیمت 60 هزار تومن ! تازه شاکی هم بودن !

اینا همش بازارشون هست واس پول در اوردن واگرنه خودت برنامه ریزی کن بخون هیشکس بهتر خودت نیست !

اینو دختر عموم که الان پزشکی شیراز می خونه بهم گفت و خودشم با برنامه ریزی خودش زیر 500 شد باور کن نون شب نداشتن بخورن چه برسه مشاوره و کلاس و .... ولی

خاست خوند و پزشکی شیراز اورد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فروختن جزوه های تقلبی و موجود تو سایت خودمون به مردم به قیمت 60 هزار تومن ! تازه شاکی هم بودن !

اینا همش بازارشون هست واس پول در اوردن واگرنه خودت برنامه ریزی کن بخون هیشکس بهتر خودت نیست !

اینو دختر عموم که الان پزشکی شیراز می خونه بهم گفت و خودشم با برنامه ریزی خودش زیر 500 شد باور کن نون شب نداشتن بخورن چه برسه مشاوره و کلاس و .... ولی

خاست خوند و پزشکی شیراز اورد
      مکتبستان رو شنیدم ولی اون یکی رو نمی دونم... شما مطمئنی در مورد سایت آکادمی دانشگاه تهرانیا؟
      درسته ولی خب واقعا اینقدر با شکست مواجه شدم کلا الان تو همه چی دو دلم نمی دونم بالاخره چی میشه به کجا میره راهم آیا قبول میشم یا نه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول باید عامل های درونی شکستتون رو پیدا کنید...ببینید دوره های قبلی چیکار کردید همه رو صادقانه و با جزییات روی کاغذ بیارید(شاید مسخره و غیر واقعی به نظر بیاد) نقاط ضعفتون رو شناسایی کنید...آزمون های برنامه ای مثل قلم چی و ... شرکت کنید و برنامه کلیتون رو تقسیم کنید به برنامه های کوچیک برای هر آزمون و با برنامه آزمون ها پیش برید...خودتون روی کار خودتون نظارت داشته باشید چون با همه چیز خودتون آشنایید انتظار نداشته باشید یه مشاور تلفنی با یکی دو تا تماس در ماه واستون دلسوز باشه و به شما و برنامتون نظارت داشته باشه...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان منظورتون چی هستش که این سایت ها کلاه بردار هستن؟

یعنی مکتبستان جزوه هاش رو اصلا خودشون ننوشتن؟ کلا جزوه های سایت رو کپی کردن؟

دانشگاه تهران چی ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خدایی طرف یه همچین ادمایی نرین.بدبخت تتون میکنه....من تا عید ساعت مطالعم 11 ساعت بود.خیلی کم میرفتم جایی .ولی از فروردین مثه این دیوونه ها فقط میخاستم از خونه دور باشم....به نظر من اینجور مشاوران ادمو نابود میکنه تا آباد کنه....مشاوری خوبه که در کنار درس وقت واسه تفریحت بزاره نه اینکه دائم درس بخونی
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      مکتبستان رو شنیدم ولی اون یکی رو نمی دونم... شما مطمئنی در مورد سایت آکادمی دانشگاه تهرانیا؟
      درسته ولی خب واقعا اینقدر با شکست مواجه شدم کلا الان تو همه چی دو دلم نمی دونم بالاخره چی میشه به کجا میره راهم آیا قبول میشم یا نه؟
      همین دو سه ماه پیش من و تکفیر و چند نفر دیگه دستشونو رو کردیم یارو جزوه از سایت خودمون گذاشته بود تو سایتش واسه ادبیات می فروخت

بعدشم اومده بود اینجا کلاس میزاشت من از نشر دریافت شکایت کردم نشر دریافت داره از من سو استفاده میکنه مطالب من رو میدزده

بعدش می گفت من رتبه 20 کنکور سراسری شدم 120 میلیون خرج کردم حالا سایت زدم ( همین اکادمی تهرانیا ) که پول در بیارم و....

حالا برو طرفشون تا یه دو سه میلیون ازت بگیرین بفهمی دنیا دست کیه

میگه حافظا کار تو ثنا گفتن است و بس خواه پند گیرد خاه هم بره 3 4 میلیون سرش کلاه بزارن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین دو سه ماه پیش من و تکفیر و چند نفر دیگه دستشونو رو کردیم یارو جزوه از سایت خودمون گذاشته بود تو سایتش واسه ادبیات می فروخت

بعدشم اومده بود اینجا کلاس میزاشت من از نشر دریافت شکایت کردم نشر دریافت داره از من سو استفاده میکنه مطالب من رو میدزده

بعدش می گفت من رتبه 20 کنکور سراسری شدم 120 میلیون خرج کردم حالا سایت زدم ( همین اکادمی تهرانیا ) که پول در بیارم و....

حالا برو طرفشون تا یه دو سه میلیون ازت بگیرین بفهمی دنیا دست کیه

میگه حافظا کار تو ثنا گفتن است و بس خواه پند گیرد خاه هم بره 3 4 میلیون سرش کلاه بزارن
      آهان فهمیدم کی رو می گی!... اتفاقا منم در جریان تاپیک بودم... همونی که عکسش با مدادچی هست!
      یادمه که آخرش یه چیزی گذاشته بود که نشر دریافت ازش معذرت خواهی کرده...!
      عزیزدل من خودم بیشتر از شما ازین آدمای کلاش بدم میاد چرا آمپر می چسبونی!؟ دستت درد نکنه...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی چیز جالب اینه که یکی از مدرساش که تو همین سایت هست مشاوره مجانی برای بچه های ریاضی می ده، آقای خندان.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)