خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از بازیش خوشم میاد ولی اصلا از رفتارش خوشم نمیاد اینا متاسفانه کسی بهشون نمیتونه چیزی بگه سری قبل هم با چند تا دختر تو یه لیمو رفته بود سر تمرین!یا توی ساحل با ...... انجام داده بود که عکساش تو اینترنت هست...البته مسی خان هم تتو زده ها ولی در حد تتلو تتو نزده!زود ارایی های سجع جناس ناقص و ایهام رو پیدا کنین؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a1s2d3f4 نمایش پست ها
      حالا يه عده ي بي فرهنگ كه اون كارارو ميكنن شما هم بايد بياي از اون كارو بكني اين طوري كارتو توجيه ميكني؟
      عزیز انصافا دوست ندارم با الکی بحث کردن خودمو خراب کنم ولی کاری که من کردم کار بدی نبوده
      اگه کار من اشتباهه کار خبرگزاری ها اشتباه که اخبار ادم های مختلف رو میزارن در نتیجه باید بشینیم تو خونه خودمون مث ادم های کور و کر
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      عزیز انصافا دوست ندارم با الکی بحث کردن خودمو خراب کنم ولی کاری که من کردم کار بدی نبوده
      اگه کار من اشتباهه کار خبرگزاری ها اشتباه که اخبار ادم های مختلف رو میزارن در نتیجه باید بشینیم تو خونه خودمون مث ادم های کور و کر
      باشه اصن كار شما درسته به تخريب كردن ادامه بده

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      سلام
      من يكي كه نه رئالي ام و نه بارسايي و طرفدار منچسترم و اتفاقا خيلي هم از رونالدو بدم مياد كه تو اون شرايط بد منچستر و شماره 7 ش كه اعتبار خاص و عام بود رو ول كرد رفت رئال
      ولي شما ببينين اين عكسا اصن غير واقعي باشن رئال هم رفت اسرائيل و بارسا هم رفت اسرائيل
      رونالدو حاضر نشد پيراهنش رو با بازيكن تيم اسراييل عوض كنه حتي حاضر نشد با طرفدارهاي سرباز و بزرگسال اسرائيلي عكس بگيره و فقط با بچه ها عكس ميگرفت
      خب اين نشانه ي چيه؟
      در نقطه ي مقابل مسي جوري رفتار كرد تو اون كشور كه از مادر نزاييده يهودي بوده
      رونالدو يه خالكوبي رو بدنش نداره و دليلش رو اين طور ميگه كه: دوست داره اهدا خون بكنه و حتي به خاطر اين هميشه از مواد انرژي زا كمياب و مرغوب و گرون قيمت كه دست هر كسي بهشون نميرسه استفاده ميكنه تا تو خونش بعد يه مدت اثر نزاره
      در مقابل مسي يه جا هم ماشاالله نمونده كه اثر از خالكوبي نباشه
      بعدشم چرا بارسا كه خيلي فلسطين رو دوست داره اول نرفت فلسطين بعد بره اسرائيل؟ خب معلومه ديگه بعد اينكه عكسا انتشار پيدا كرد و گندش در اومد گفتن يه سر اونجا هم بريم

از قديم گفت از آن بترس كه سر به زير دارد...
      حكايت مسي همينه ديگه
      مسی چه جوری رفتار کرد دوست عزیز ؟ رفتش فلسطین با نصف بچه های فلسطینی فوتبال بازی کرد بت 800 نفر عکس انداخت دقیقا همون کارایی رو کرد که تو اسرائیل کرد
      تعصب از حرفات داره موج میزنه مگه کشکه یکی بیاد بره اسرائیل بعد بدو بره فلسطین اونم به خاطر اینکه گندش در اومده ؟
      کلا شما داری همه چیزو تکذیب میکنی
      از اون اولی که میخواستن برن اسمش تور صلح بوده بعد ی دفعه بدو ان برن فلسطین بخاطر اینکه گندش در اومده
      چیزای جالبی از خودتون در میارید خدایی

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم دروغ های دوستان رئالی پیرامون طرفداری رونالدو از اسرائیل

به نوشته ظهور۱۲ به نقل گمانه : در پی بازی تیم فوتبال پرتغال با تیم فوتبال اسرائیل، خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر خودداری کریستیانو رونالدو از تعویض پیراهنش با بازیکن اسرائیلی و نشان دادن حمایتش از فلسطین با این حرکت منتشر شده است. متن شایعه: در پایان بازى امشب پرتقال – اسرائیل رونالدو، حاضر به تعویض پیراهنش با بازیکن اسرایلى نشد ، خبرنگار الجزیره ورزشی آقای طولکرم از رونالدو می پرسه: شما در خاک اسرائیل هستی یا فلسطین؟ رونالدو در جواب میگه من در خاک فلسطینم!درپایان بازی هم بازی کن تیم اسرائیل برای تعویض لباس به رونالدو نزدیک میشه که کریس بهش اهمیتی نمیده منبع آنها ویدئوی زیر است:

همانطور که در فیلم می بینید بازیکنی که در ویدئو به رونالدو نزدیک می‌شود و با او دست می‌دهد اصلاً بازیکن اسراییلی نیست، او João Moutinho بازیکن دیگر تیم پرتغال است که خودش پیراهنش را با یک بازیکن اسراییلی عوض کرده است، کافی‌ست به رنگ **** ورزشی و جوراب بازیکنان اسرائیلی و پرتغالی دقت کنید.

در شایعات ادعا شده که خبرنگار الجزیره "آقای طولکرم" از رونالدو سوال کرده که در خاک فلسطین است یا اسرائیل که او پاسخ داده: فلسطین! اما الجزیره خبرنگاری با این نام ندارد و چنین خبری در الجزیره منتشر نشده است

جالب اینجاست که رونالدو چند روز پیش با انتشار تصویری با عنوان Great morning in Israel with my colleagues در صفحه‌ی رسمی فیسبوک خود خشم هواداران ضد اسرائیلی خود را برانگیخته بود:

داستان اعتراضات مخالفان اسراییل به این عکس و متن کریس رونالدو به روزنامه های اسراییلی هم کشید . اورشلیم پست در این خصوص مطلبی نوشت. قبلاً هم آندره آرشاوین، کاپیتان تیم ملی روسیه گفته بود که رونالدو حاضر به تعویض پیراهن خود با او نشده است، شاید این هم یکی از اخلاق های خاص این ستاره فوتبال است.

مطلبی در این‌باره در اورشلیم پست چاپ اسرائیل:

دوستان فک نکنم چیزی برای دفاع کردن وجود داشته باشه پس نقل قول نکنید با تشکر

ویرایش توسط Adam Hart : 13 خرداد 1394 در ساعت 18:02

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آقا مگه *****ن تو خیابون چه عیبی داره
      یه بار یکی از دوستام باهام بود اون شاشش میومد ولیث روش نشد بشاشه منم بهش گفتم مگه دختر 14 ساله ای که روت نمیشه بشاشی ؟ بعد از فردا تو مدرسه بهش میگفتم دختر 14 ساله
      بدبخت دیگه تا آخر سال همه اینطوری صداش میزدن

یه بارم رو پل داشتیم را میرفتیم یکی اون پایین داشت می***** ما هم همه یکصدا داد زدیم شاشو شاشو شاشو شاشو بدبخت شاشپیچ شد فرار کرد
      run forrest runnn

ویرایش توسط daniad : 14 خرداد 1394 در ساعت 10:06

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)