خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      این کارو کرده ب من و شما چه اخه...ابروی مردمو میبرید..فک نکنین چون شما مسلمونید و اونا مسلمون نیستند با ب رخ کشیدن زشتی هاشون شاهکار کردین..هر ادم معروفی میخواد رونالدو باشه میخواد مسی باشه یا هر کس دیگه مثل ادمای عادی ی زندگی خصوصی دارن...بعدشم هیچ وقت زیبایی ها رو ب تصویر نکشین همیشه بشینین ببینی کی الکل خورده کی پارتی بوده کی کجا بوده...
      نه میدونی چی زور داره این
      و اینکه متاسفم براتون که وقتی مسی توی جام جهانی با یه بچه دست نداد همه شما رئالی داشتین فشش میدادین و زمین و زمانو با هم یکی میکردین حالا که روتالدو این کارو کرده دارین به من میگین توبه چه اجازه ای عکس کار خرابی رونالدو رو به همه نشون دادی براچی میخوای رونالدو رو خراب کنی
      اینجور ادمایی هستین شما خودتونو بشناسید

قبول هم نداری برو سایت ورزش 3 نگاه کن چطوری رونادو رو حلوا حلوا میکردن سر کار مسی
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      انصافا دیگه نمیدونم به شما چی بگم اصن دوستان من از همه عذر خواهی میکنم رونالدو وسط خیابون ادرار کرده و من تصویرشو گذاشتم تا شما این بشرو بشناسید و به مسی به خاطر خالکوبی کردن حرف نزنید

و اینکه متاسفم براتون که وقتی مسی توی جام جهانی با یه بچه دست نداد همه شما رئالی داشتین فشش میدادین و زمین و زمانو با هم یکی میکردین حالا که روتالدو این کارو کرده دارین به من میگین توبه چه اجازه ای عکس کار خرابی رونالدو رو به همه نشون دادی براچی میخوای رونالدو رو خراب کنی
      من که اینو نگفتم ولی اون به فوتبال مربوط میشده ولی این نمیشه
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      اصن لازم به دفاع کردن نیست . چون محبوبه ، حتی از تو خیابان هم ترتیب یکیو بده بازم اسطوره فوتباله
      بهتره مسائل رو قاطی نکنیم !

اینجاس که به قول فامیل دور

من دیگه حرفی ندارم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در حال حاضر نمیخوام از رونالدو دفاع کنم اما درباره مواردی که داره بحث میشه چند نکته بگم
      1)داشتن رابطه جنسی پسر و دختر تو کشور های خارجی خصوصا اروپایی یه چیز عادیه
      2)این که فرانسه هستش من تو دبی هم دیدم گه وسط خیابون اینکارو میکنن
      3)خوردن شراب هم تو اروپا یه چیز عادیه فقط ممکنه یکی کم بخوره یکی زیاد

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      من که اینو نگفتم ولی اون به فوتبال مربوط میشده ولی این نمیشه
      دست دادن یا ندادن با یه بچه جزو فوتبال محسوب میشه ؟؟
      دستت درد نکنه داداش

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه میدونی چی زور داره این

قبول هم نداری برو سایت ورزش 3 نگاه کن چطوری رونادو رو حلوا حلوا میکردن سر کار مسی
      من نه کاری ب مسی دارم نه رونالدو...مسئله اینه همه عادت کردن تو زندگی خصوصی مردم سرک بکشند منظورم خاصه شما نیستین همه اونایین ک این اخبارو میزارن بقیه ام کپی میکنن ی جای دیگه میزارن و این قصه ادامه داره...

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دست دادن یا ندادن با یه بچه جزو فوتبال محسوب میشه ؟؟
      دستت درد نکنه داداش
      خودت گفتی تو جام جهانی بود دیگه
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      در حال حاضر نمیخوام از رونالدو دفاع کنم اما درباره مواردی که داره بحث میشه چند نکته بگم
      1)داشتن رابطه جنسی پسر و دختر تو کشور های خارجی خصوصا اروپایی یه چیز عادیه
      2)این که فرانسه هستش من تو دبی هم دیدم گه وسط خیابون اینکارو میکنن
      3)خوردن شراب هم تو اروپا یه چیز عادیه فقط ممکنه یکی کم بخوره یکی زیاد
      داداش نمیخوام بحث کنم فقط بدون که :
      1)وقتی که بابایی تو کشور های اروپایی gf داشته باشه رابطش با هر دختر دیگه ای خیانت محسوب میشه
      2)برادر من اگه یه ادم عادی این کارو میکرد عادی و معمولی هست نه ادمای مشهور

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خودت گفتی تو جام جهانی بود دیگه
      عزیز خسته نباشی

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اصلا زیاد فوتبال نمیبینم و نه طرفدار ریال هستم نه بارسلونا --

.....................................

کریستیانو رونالدو اما دوست دارم ... به چند دلیل این که رونالدو هر چند وقت یکبار
      خون اهدا میکنه 2- بدن ایشون فاقد خالکوبی هست به همین دلیل اول ( به دلیل اهدای خون ) فایل پیوست 30962

3- کریستیانو رونالدو هر وقت میشه به مردم فلسطین کمک میکنه

اما لیونل مسی - 1 همیشه به تجاوز اسراییل کمک میکنه و کشته شدن کودک مظلوم نادیده میگیره و دلایل مختلف

فایل پیوست 30963 فایل پیوست 30964

در این که هر دو اسطوره هستند شکی نیست
      ....................................

اما انجام دادن این کار ......... در خیابون برای کسی که مشهور هست و الگوی خیلی ها کار زشت و نامناسبی هست که خیلی از سایت های خارجی هم تقبیح کردن این کار
      ....................................

لطفا نقل قول نگیرین

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم شما جماعت چرا اینجوری هستین هشصد دفعه تا حالا بهتون گفتم این عکس ها مال توره صلحه که بارسا هم رفت اسرائیل هم رفت غزه حالا شما اومدین فقط عکس های اسرائیل رفتن مسی و بارسا رو گذاشتین و رفتنشون به غزه رو نزاشتین
      دوستانی که دوست دارن رونالدو و بقیه همکارانشون تو اسرائیل ببینن ی سرچ کنن تو گوگل
      به قران شما دیگه کی هستین

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم عکس تور صلح بارسلونا توی فلسطین همراه محمود عباس

38x2mh6ysx2oxotghqvb.jpg
      بقیه عکساش هم خودتون تو نت ببینید فقط میتونم بگم متاسفم براتون که یک طرفه به قاضی میرید

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم برا اون دوستانی میزارن که میگن برا چی رونالدو رو خراب میکنی فقط ببینید چطور برا مسی حاشیه های مسخره درست میکنید تا محبوبیتشو کم کنید

با بالا گرفتن درگیری در نوار غزه باز هم عکس‌های جعلی و البته قضاوت عجولانه باعث ابراز تنفر از لیونل مسی و تقدیر و تشکر از رقیب این سال‌های او یعنی کریس رونالدو شد.

در شایعه ای دیگر هم ایسنا مدعی شد که لیونل مسی یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است. با هم به بررسی این دو مطلب غیر واقعی می پردازیم.
      اول عکس های جعلی را بررسی میکنیم.

در عکس‌های منتشر شده رونالدو حامی فلسطین و مسی حامی اسرائیل معرفی شده است، متاسفانه‌ در توهم توطئه عده‌ای جوایز مسی به ویژه “بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۴″ را به این مقوله مربوط دانسته‌اند!
      این عکس‌ها به وضوح ادیت شده و جعلی است.

رونالدو:

مسی:

نکته مهم این است که تیم بارسلونا در قالب سفری که به «تور صلح» مشهور است از فلسطین و اسرائیل بازدید کرد و این ماجرا، عکس‌های یکسویه رسانه‌ها را در بر داشت:
      بارسلونا در اسرائیل با حضور نتانیاهو: عکس ۱، عکس ۲،
      بارسلونا در فلسطین با حضور محمود عباس: عکس ۱، بارسلونا در فلسطین

اما در مورد شایعه دوم:
      در تاریخ ۲۳ جولای (یکم مرداد) خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ادعا کرد لیونل مسی، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین یک میلیون یورو به رژیم صهیونیستی کمک کرده است. این خبرگزاری در ادامه گفت این پول در حالی به اسرائیل بخشیده شده است که رژیم اشغالگر قدس در حال ارتکاب جنایت جنگی در غزه است. در این خبر منبع رسانه های اسرائیل معرفی شده و اعلام شده که رسانه های اروپایی نیز در حال بازتاب خبر هستند. اگرچه به نظر میرسد منبع این داستان یک سایت سرگرمی/طنز الجزیره‌ای به نام LeCompétiteur است. روز ۱۷ جولای (۲۶ تیر) سایت خبری Le Compétiteur داستانی با تیتر “لیونل مسی یک میلیون یورو به اسرائیل وعده میدهد” منتشر کرده و توضیح میدهد که مسی مبلغی معادل پاداش جام جهانی را به اسرائیل اهدا کرده است و درست مانند داستان خبرگزاری ایرانی ادامه میدهد که این اتفاق درست در میانه حملات اسرائیل به غزه رخ داده است. در ادامه داستان البته گفته میشود که این ادعا توسط رسانه های صهیونیست نادیده گرفته شده است.
      ظاهرا این داستان توسط تعداد از خبرگزاری ها _مانند EL Fagr مصر در تاریخ ۲۰ جولای و Réflexion الجزیره در تاریخ ۲۱ جولای_ به عنوان یک گزارش جدی منتشر شده است. داستان حتی در توئیتر با عکسی دستکاری شده از مسی که تیشرتی با نوشته “از اسرائیل حمایت کنید” در دست دارد پخش میشود. به نظر می آید ایسنا یا دیگرانی در این زنجیره عبارت مورد ادعای سایت LeCompétiteur که “توسط رسانه های اسرائیل نادیده گرفته شد” است را به اشتباه “توسط رسانه های اسرائیل گزارش شد” ترجمه کرده اند. ایسنا در ادامه تعداد کشتگان غزه را که در خبر Le Compétiteur عدد ۲۵۰ نفر ذکر شده است را به ۶۰۰ نفر به روزرسانی میکند.
      این بار اولی نیست که خبرگزاری های ایران چنین اشتباهی را مرتکب میشوند. در سال ۲۰۱۲ نیز خبرگزاری فارس خبر سایت طنز The Oninon را نقل کرد که در آن گفته میشد “رئیس جمهور وقت ایران، محمود احمدی نژاد، در میان شهروندان سفیدپوست آمریکا از شهرتی بیشتر از باراک اوباما برخوردار است”. و این بار اولی نیست که چنین اتفاقی برای مسی رخ داده است. در بازیهای جام جهانی مسی در آخرین دقایق گلی به ایران زد که باعث حذف ایران از مسابقات شد، بعد از آن حساب کاربری ای که متصل به داعش بود به مسی تبریک گفت و از او دعوت کرد به جهادگران ملحق شود. سنی های داعش مسلما طرفدار ایران نیستند، اما ظاهرا حساب کاربری مذکور تقلبی بود.
      نکته جالب اینکه این شایعه به قدری منتشر شد که لیونل مسی در مطلبی (hispan tv)این شابعه را رد کرد و گفت من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم. من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.
      جالب اینجاست که مطلب دوم یعنی گفته های مسی را هم ایسنا منتشر کرد.
      شایسته است که خبرگزاری های حرفه ای پس از انجام اشتباه از خوانندگان خود عذر خواهی کرده و اشاره ای به اشتباهشان داشته باشند.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اینم برا اون دوستانی میزارن که میگن برا چی رونالدو رو خراب میکنی فقط ببینید چطور برا مسی حاشیه های مسخره درست میکنید تا محبوبیتشو کم کنید

با بالا گرفتن درگیری در نوار غزه باز هم عکس‌های جعلی و البته قضاوت عجولانه باعث ابراز تنفر از لیونل مسی و تقدیر و تشکر از رقیب این سال‌های او یعنی کریس رونالدو شد.

در شایعه ای دیگر هم ایسنا مدعی شد که لیونل مسی یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است. با هم به بررسی این دو مطلب غیر واقعی می پردازیم.
      اول عکس های جعلی را بررسی میکنیم.

در عکس‌های منتشر شده رونالدو حامی فلسطین و مسی حامی اسرائیل معرفی شده است، متاسفانه‌ در توهم توطئه عده‌ای جوایز مسی به ویژه “بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۴″ را به این مقوله مربوط دانسته‌اند!
      این عکس‌ها به وضوح ادیت شده و جعلی است.

رونالدو:

مسی:

نکته مهم این است که تیم بارسلونا در قالب سفری که به «تور صلح» مشهور است از فلسطین و اسرائیل بازدید کرد و این ماجرا، عکس‌های یکسویه رسانه‌ها را در بر داشت:
      بارسلونا در اسرائیل با حضور نتانیاهو: عکس ۱، عکس ۲،
      بارسلونا در فلسطین با حضور محمود عباس: عکس ۱، بارسلونا در فلسطین

اما در مورد شایعه دوم:
      در تاریخ ۲۳ جولای (یکم مرداد) خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ادعا کرد لیونل مسی، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین یک میلیون یورو به رژیم صهیونیستی کمک کرده است. این خبرگزاری در ادامه گفت این پول در حالی به اسرائیل بخشیده شده است که رژیم اشغالگر قدس در حال ارتکاب جنایت جنگی در غزه است. در این خبر منبع رسانه های اسرائیل معرفی شده و اعلام شده که رسانه های اروپایی نیز در حال بازتاب خبر هستند. اگرچه به نظر میرسد منبع این داستان یک سایت سرگرمی/طنز الجزیره‌ای به نام LeCompétiteur است. روز ۱۷ جولای (۲۶ تیر) سایت خبری Le Compétiteur داستانی با تیتر “لیونل مسی یک میلیون یورو به اسرائیل وعده میدهد” منتشر کرده و توضیح میدهد که مسی مبلغی معادل پاداش جام جهانی را به اسرائیل اهدا کرده است و درست مانند داستان خبرگزاری ایرانی ادامه میدهد که این اتفاق درست در میانه حملات اسرائیل به غزه رخ داده است. در ادامه داستان البته گفته میشود که این ادعا توسط رسانه های صهیونیست نادیده گرفته شده است.
      ظاهرا این داستان توسط تعداد از خبرگزاری ها _مانند EL Fagr مصر در تاریخ ۲۰ جولای و Réflexion الجزیره در تاریخ ۲۱ جولای_ به عنوان یک گزارش جدی منتشر شده است. داستان حتی در توئیتر با عکسی دستکاری شده از مسی که تیشرتی با نوشته “از اسرائیل حمایت کنید” در دست دارد پخش میشود. به نظر می آید ایسنا یا دیگرانی در این زنجیره عبارت مورد ادعای سایت LeCompétiteur که “توسط رسانه های اسرائیل نادیده گرفته شد” است را به اشتباه “توسط رسانه های اسرائیل گزارش شد” ترجمه کرده اند. ایسنا در ادامه تعداد کشتگان غزه را که در خبر Le Compétiteur عدد ۲۵۰ نفر ذکر شده است را به ۶۰۰ نفر به روزرسانی میکند.
      این بار اولی نیست که خبرگزاری های ایران چنین اشتباهی را مرتکب میشوند. در سال ۲۰۱۲ نیز خبرگزاری فارس خبر سایت طنز The Oninon را نقل کرد که در آن گفته میشد “رئیس جمهور وقت ایران، محمود احمدی نژاد، در میان شهروندان سفیدپوست آمریکا از شهرتی بیشتر از باراک اوباما برخوردار است”. و این بار اولی نیست که چنین اتفاقی برای مسی رخ داده است. در بازیهای جام جهانی مسی در آخرین دقایق گلی به ایران زد که باعث حذف ایران از مسابقات شد، بعد از آن حساب کاربری ای که متصل به داعش بود به مسی تبریک گفت و از او دعوت کرد به جهادگران ملحق شود. سنی های داعش مسلما طرفدار ایران نیستند، اما ظاهرا حساب کاربری مذکور تقلبی بود.
      نکته جالب اینکه این شایعه به قدری منتشر شد که لیونل مسی در مطلبی (hispan tv)این شابعه را رد کرد و گفت من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم. من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.
      جالب اینجاست که مطلب دوم یعنی گفته های مسی را هم ایسنا منتشر کرد.
      شایسته است که خبرگزاری های حرفه ای پس از انجام اشتباه از خوانندگان خود عذر خواهی کرده و اشاره ای به اشتباهشان داشته باشند.
      حالا يه عده ي بي فرهنگ كه اون كارارو ميكنن شما هم بايد بياي از اون كارو بكني اين طوري كارتو توجيه ميكني؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من يكي كه نه رئالي ام و نه بارسايي و طرفدار منچسترم و اتفاقا خيلي هم از رونالدو بدم مياد كه تو اون شرايط بد منچستر و شماره 7 ش كه اعتبار خاص و عام بود رو ول كرد رفت رئال
      ولي شما ببينين اين عكسا اصن غير واقعي باشن رئال هم رفت اسرائيل و بارسا هم رفت اسرائيل
      رونالدو حاضر نشد پيراهنش رو با بازيكن تيم اسراييل عوض كنه حتي حاضر نشد با طرفدارهاي سرباز و بزرگسال اسرائيلي عكس بگيره و فقط با بچه ها عكس ميگرفت
      خب اين نشانه ي چيه؟
      در نقطه ي مقابل مسي جوري رفتار كرد تو اون كشور كه از مادر نزاييده يهودي بوده
      رونالدو يه خالكوبي رو بدنش نداره و دليلش رو اين طور ميگه كه: دوست داره اهدا خون بكنه و حتي به خاطر اين هميشه از مواد انرژي زا كمياب و مرغوب و گرون قيمت كه دست هر كسي بهشون نميرسه استفاده ميكنه تا تو خونش بعد يه مدت اثر نزاره
      در مقابل مسي يه جا هم ماشاالله نمونده كه اثر از خالكوبي نباشه
      بعدشم چرا بارسا كه خيلي فلسطين رو دوست داره اول نرفت فلسطين بعد بره اسرائيل؟ خب معلومه ديگه بعد اينكه عكسا انتشار پيدا كرد و گندش در اومد گفتن يه سر اونجا هم بريم

از قديم گفت از آن بترس كه سر به زير دارد...
      حكايت مسي همينه ديگه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)