خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
      من سال قبل واسه رشته فناوری اطلاعات IT امتحان دادم و یه ترم رفتم و پشیمون شدم
      اوضاع رشته های کامپیوتر در ایران خرابه

منبع: جهان سوم جایی است که در آن درآمد دعا نویس از برنامه نویس بیشتر باشد...

قصد بی احترامی ندارم. اما برنامه نویسی در ایران مسخره ترین شغل شده
      به نظر من که برنامه نویسی خیلی خوبه الانم که مد برنامه های انروید میسازن خداتومن میفروشن.به نظرم فقط کافیه یکم فعال وبد
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال قبل واسه رشته فناوری اطلاعات IT امتحان دادم و یه ترم رفتم و پشیمون شدم
      اوضاع رشته های کامپیوتر در ایران خرابه

منبع: جهان سوم جایی است که در آن درآمد دعا نویس از برنامه نویس بیشتر باشد...

قصد بی احترامی ندارم. اما برنامه نویسی در ایران مسخره ترین شغل شده
      سلام
      دوست عزیز این مطلب مال چند سال پیشه. در حال حاضر وضعیت رشته های کامپیوتر بخصوص کار برنامه نویسی در شهر تهران (میگم شهر تهران چون جز تهران در شهرهای دیگه تقریبا برا هیچ رشته مهندسی کار نیست) نسبت به سایر رشته ها خیلی بهتره. درامدشم بستگی مستقیم به توانایی و دانش فرد و همچنین زبان برنامه نویسی ای که کار میکنه داره که میتونه بین ۸۰۰ هزار تا ۸ میلیون باشه. یک برنامه نویس متوسط جاوا ماهانه ۳ میلیون درامدشه. یک مزیت بزرگ این رشته هم اینه که از ترم ۳ دانشکاه میتونین درامد خوبی داشته باشین که بقیه مهندسیا حتی بعد فارغ التحصیلی هم بهش نمیرسن.
      من رشته م ای تی هست و راضی هستم ولی دو عامل باعث شده تصمیم بگیرم برم سمت پزشکی. یکی درامد و جایگاه پزشکان و روحیه کمال طلبیم و دوم اینکه احساس میکنم علیرغم تفکرات قبلیم استعدادم در مهندسی نیس و از درساش لذت نمیبرم و مجبوری پاس میکنم

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیر ... چون حقم بیشتر از این چیزا بود و همیشه حسرت باهامه ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سینا هستم مهندسی برق - گرایش قدرت ( احتمال تغییر به الکترونیک )

رشته فوق العاده معرکه ای هست . فقط واسه علاقه انتخابش کردم . حتی حاضرم واسه این رشته کلی هم هزینه کنم چون بدجوری اختراع طلب و ایده پردازم

آدمی از فرداش خبری نداره ... بهتره تا فرصت داره دنبال علاقش باشه در غیر این صورت کول باری از حسرت و افسوس رو تا آخر عمر به دوش میکشه

موفق باشیم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      خیر ... چون حقم بیشتر از این چیزا بود و همیشه حسرت باهامه ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
      ای کاش رشتتم میگفتی
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      مگه شما دارو نمیخواستید؟!
      چرا من انتخاب رشتمم هم اول دارو زدم... ولى خب فقط ميخواستم دارو بهشتى برم... بقسه دارو هارو نزدم... اخه طى چندين سال پيش با ٤٠٠-٥٠٠ تا رتبه بيشتر از من هم اورده بودن.. ولى خب سال ما همه چيز عوض شد.... من پزشكى همدان اوردم....

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بازار برنامه نویسی که تو کشور ما خوب هستش. الان یه اسپمر معمولی برای یه سایت مثل همین جا حدود یک تومن قیمت میخوره
      به نظر من که برنامه نویسی خیلی خوبه الانم که مد برنامه های انروید میسازن خداتومن میفروشن.به نظرم فقط کافیه یکم فعال وبد
      سلام
      دوست عزیز این مطلب مال چند سال پیشه. در حال حاضر وضعیت رشته های کامپیوتر بخصوص کار برنامه نویسی در شهر تهران (میگم شهر تهران چون جز تهران در شهرهای دیگه تقریبا برا هیچ رشته مهندسی کار نیست) نسبت به سایر رشته ها خیلی بهتره. درامدشم بستگی مستقیم به توانایی و دانش فرد و همچنین زبان برنامه نویسی ای که کار میکنه داره که میتونه بین ۸۰۰ هزار تا ۸ میلیون باشه. یک برنامه نویس متوسط جاوا ماهانه ۳ میلیون درامدشه. یک مزیت بزرگ این رشته هم اینه که از ترم ۳ دانشکاه میتونین درامد خوبی داشته باشین که بقیه مهندسیا حتی بعد فارغ التحصیلی هم بهش نمیرسن.
      من رشته م ای تی هست و راضی هستم ولی دو عامل باعث شده تصمیم بگیرم برم سمت پزشکی. یکی درامد و جایگاه پزشکان و روحیه کمال طلبیم و دوم اینکه احساس میکنم علیرغم تفکرات قبلیم استعدادم در مهندسی نیس و از درساش لذت نمیبرم و مجبوری پاس میکنم
      من الآن 9 ساله که دارم کار های برنامه نویسی و طراحی وب میکنم. در ایران وضعیت برنامه نویسی خرابه.
      تا اسم برنامه نویسی میاد همه به فکر اسپمر و اندروید و هک می افتن
      از این خبرا نیست
      اسپمر = خلاف قوانین عمل کردن = پول حرام (الآن هم اسپمر ها زیاد هستن و در آینده اسپمر ها رو کم کم جمع میکنن...)
      هک = تلف کردن وقت = بد بختی = زندان...
      اندروید هم بعد از یه مدت میره کنار و یه چیز جدید میاد (به زودی هم کاری میکنن که این برنامه های دست ساز بدون منبع جمع بشن...)

اگه از من میشنوید برید وقت خودتون رو در این رشته ها تلف نکنید!

همین انجمن کنکور رو با 100 هزار تومان میشه ساخت (با نسخه نال شده و قالب رایگان)

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الآن 9 ساله که دارم کار های برنامه نویسی و طراحی وب میکنم. در ایران وضعیت برنامه نویسی خرابه.
      تا اسم برنامه نویسی میاد همه به فکر اسپمر و اندروید و هک می افتن
      از این خبرا نیست
      اسپمر = خلاف قوانین عمل کردن = پول حرام (الآن هم اسپمر ها زیاد هستن و در آینده اسپمر ها رو کم کم جمع میکنن...)
      هک = تلف کردن وقت = بد بختی = زندان...
      اندروید هم بعد از یه مدت میره کنار و یه چیز جدید میاد (به زودی هم کاری میکنن که این برنامه های دست ساز بدون منبع جمع بشن...)

اگه از من میشنوید برید وقت خودتون رو در این رشته ها تلف نکنید!

همین انجمن کنکور رو با 100 هزار تومان میشه ساخت (با نسخه نال شده و قالب رایگان)
      سلام دوست عزیز.... شوخی نمیکنی؟؟؟؟؟؟واقعا بازار کارش کمتر شده؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      بله حرفشون تایید میشه
      البته شرکت های برنامه نویسی بزرگ هم الان تو ایران هست که درآمدشون خوبه
      ولی میگن تو هر کاری باید زرنگ بود
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      الآن واسه شما یه مثال میزنم و تصمیم گیری با خودتون
      قبلا ساختن سایت پولی بود و خیلی ها با قیمت بالای 10 میلیون یه سایت میساختن. اما الآن یه سایت رو میشه با 30هزارتومان ساخت (با سیستم رایگان وردپرس)
      قبلا ساختن انجمن پولی بود و باید لایسنس خریداری میکردید. الآن نسخه نال شده انجمن ها هست و میشه رایگان ساخت (مثل همین انجمن)
      قبلا هر صفحه کد حدود 200 هزار تومان بود. الآن یه سایت اختصاصی که صدها صفحه کد داره رو به قیمت 100هزار تومان هم نمیخرن
      قبلا سایت ها از طریق تبلیغات درآمد داشتن. اما از وقتی که سایت های تبلیغاتی واسطه شدن همه پول ها میره واسه اونا
      قبلا سامانه پیامکی میفروختیم. حالا بعضی ها رایگان می فروشن و بازار رو خراب کردن
      حتی بازار نرم افزار هم داغون شده و خیلی از شرکت های نرم افزاری تعطیل شدن
      بزرگترین شرکت های بازی سازی دنیا تعطیل شدن
      این روز ها همه کامپیوتر یاد گرفتن و بچه های 12 ساله هکر های بزرگ ایران شدن و اگه توی آپارات ببینید اینجوری میشید

یادگیری کامپیوتر واسه همه ضروریه اما رشته اون داغونه... هر روز هم داغون تر میشه

رشته آی تی واسه کسی خوبه که خیلی خیلی حرفه ای باشه و بتونه چیزی رو بسازه که تا حالا ساخته نشده. یه جورایی اختراع کنه

نمیخوام شما رو نا امید کنم!!! اما یکم در اینترنت سرچ کنید تا قیمت های کد نویسی بیاد دستتون (طرف هر صفحه کد رو با 1000تومان مینویسه... و توی انجمن ها رایگان براتون انجام میدن...)

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که دو سال کامپیوتر خوندم
      الان هم دبیری زبان میخونم

از جفتشون راضیم...
      هم عاشق کار های کامپیوتری ام هم عاشق تدریس زبان در هر دو زمینه هم فعالم

12. Top | #27
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      دوست عزیز بچه های اینجا اکثرا یا رتبشون زیر هزار هستش یا دبیرستانی و کنکوری هستن به خاطر همینه که حواب داده نمیشه
      اممم چه ربطی به زیر 1000 بودن داشت؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      اممم چه ربطی به زیر 1000 بودن داشت؟
      نمیدونم

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      نمیدونم

این نقطه هارو برای چی میزاری؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      این نقطه هارو برای چی میزاری؟
      به جای اینک رو شکلک کلیک کنی میگیریش میاری میزاری تو متن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)