خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 115
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      نوش جونشون

مگه مهمه ؟؟

الان رقابت اصلی سر این موضوع ایجاد شده که ظرفیت رشته های خوب دانشگاه سراسری که تحصیل رایگان حساب میشه ، کمه ..

حالا یکی که میره بین الملل ، تا جایی ک ماها میدونیم الکی الکی نیست ، رتبه درست حسابی میخواد مدرک زبان میخواد پشتوانه مالی میخواد ...

.
      اتفاقا این حرف شما قبول ندارم.اسمشه که بین الملله وگرنه الکیه.والا یک نمونش دوست بنده 7روز هفته فقط1روز مدرسه بود.دیپلم به زور شد12.بعد حالا پردیس خودگردان داره مدرک میگیره.چون پول داشته.تازه یک بار نمرات دیدم تعجب کردم خداروشکر هیچوقت فکرنمیکنم کلاساش بره.خخخخخخ
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djamin نمایش پست ها
      اتفاقا این حرف شما قبول ندارم.اسمشه که بین الملله وگرنه الکیه.والا یک نمونش دوست بنده 7روز هفته فقط1روز مدرسه بود.دیپلم به زور شد12.بعد حالا پردیس خودگردان داره مدرک میگیره.چون پول داشته.تازه یک بار نمرات دیدم تعجب کردم خداروشکر هیچوقت فکرنمیکنم کلاساش بره.خخخخخخ
      اما ارزششو داره اون دکتر میشه رتبه1 کنکور هم دکتر میشه
      شما فرقی میبینین؟ایا؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      اما ارزششو داره اون دکتر میشه رتبه1 کنکور هم دکتر میشه
      شما فرقی میبینین؟ایا؟
      فرقش اینکه90درصد ادمایی که پول دارن میرن پردیس کاری به مدرکش ندارن فقط واسه کلاس گذاشتنش میره میگیره اما اون رتبه 1کنکور دکترا خوب برا ایندش به درد میخوره
      زندگی پانتومیم است

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرقش اینکه90درصد ادمایی که پول دارن میرن پردیس کاری به مدرکش ندارن فقط واسه کلاس گذاشتنش میره میگیره اما اون رتبه 1کنکور دکترا خوب برا ایندش به درد میخوره
      همیشه هم اینجوری نیست مثلا داداش من سال اول دو روز قبل کنکور اپاندیس جراحی کرد و کلا سرجلسه نرفت سال دومش هم وسطای فروردین رباط پاشو جراحی کرد وکرنه کمترین چیزی که قبول میشد ازاده

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همیشه هم اینجوری نیست مثلا داداش من سال اول دو روز قبل کنکور اپاندیس جراحی کرد و کلا سرجلسه نرفت سال دومش هم وسطای فروردین رباط پاشو جراحی کرد وکرنه کمترین چیزی که قبول میشد ازاده
      اگر دیده باشی منم گفتم90درصد.نگفتم 100درصد.
      زندگی پانتومیم است

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر دیده باشی منم گفتم90درصد.نگفتم 100درصد.
      راستشو بگم : ندیدم
      موفق باشین بهر حال الان بیشتر دانشگاه ها دارن به این سمت میرن منم موافقش نیستم اما داره میشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راستشو بگم : ندیدم
      موفق باشین بهر حال الان بیشتر دانشگاه ها دارن به این سمت میرن منم موافقش نیستم اما داره میشه
      کمه دیگه.تازه تو این دوره مدرک گرایی که از بچه خردسال تا پیر مرد میپرسی کارت چیه میگه دانشجو دیگه مهم نیس تو دانشگاه سطح اول ایران میخونی یا دانشگاه سطح اخر ایران.والا
      زندگی پانتومیم است

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ورودیه کی ؟!
      از موقعی که متمرکز شده از این خبرا نیست

رتبه 2000 به زور قبول شده ، حالا من کاری با پارتی بازیش ندارم ، چون پارتی بازی همه جا هست ، من خودم آشنا داشتم پارسال اگه میخواستم میتونستم راحت برم رشته مورد علاقم تو بهشتی ..

خیلیا تو همین انجمن بودن که دانش آموزای خوبی بودن ولی به هردلیل رتبشون به پزشکی زابلم نرسید ، مجبور شدن برن پردیس ..

من دارم میگم اینکه ماها فکر کنیم کلا 500 نفر اول کنکور لیاقت دارن که رشته درس حسابی بخونن درست نیس، این اعداد رو ظرفیت پایینِ دانشگاهای رایگان به وجود آورده

اگه ظرفیت زیاد بود الان مثلا رتبه 2000 ام میتونست بره دانشگاه شیراز ، اونم شایسته حساب میشد

به شخصه خود من اگه میتونستم بین آزاد و پردیس انتخاب کنم قاعدتا مدرک پردیسو انتخاب میکردم .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ورودیه کی ؟!

رتبه 2000 به زور قبول شده ، حالا من کاری با پارتی بازیش ندارم ، چون پارتی بازی همه جا هست ، من خودم آشنا داشتم پارسال اگه میخواستم میتونستم راحت برم رشته مورد علاقم تو بهشتی ..

خیلیا تو همین انجمن بودن که دانش آموزای خوبی بودن ولی به هردلیل رتبشون به پزشکی زابلم نرسید ، مجبور شدن برن پردیس ..

من دارم میگم اینکه ماها فکر کنیم کلا 500 نفر اول کنکور لیاقت دارن که رشته درس حسابی بخونن درست نیس، این اعداد رو ظرفیت پایینِ دانشگاهای رایگان به وجود آورده

اگه ظرفیت زیاد بود الان مثلا رتبه 2000 ام میتونست بره دانشگاه شیراز ، اونم شایسته حساب میشد

به شخصه خود من اگه میتونستم بین آزاد و پردیس انتخاب کنم قاعدتا مدرک پردیسو انتخاب میکردم .
      چرا 2000؟این که ازاد هم شانس داره
      من دادشم 5634 منطقه 3 شد الان پردیس شیراز پزشکی میخونه
      پ.ن : ورودی بهمن 93

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ورودیه کی ؟!

ورودی مهر93.به هرحال به نظر بنده چیزی که دیدم واقعا پردیس اگه بری به نظرم انگار میری هتل9ستاره
      زندگی پانتومیم است

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا 2000؟این که ازاد هم شانس داره
      من دادشم 5634 منطقه 3 شد الان پردیس شیراز پزشکی میخونه
      2000 منطقه 1 گفتم .

از پارسال که متمرکز شده اینطوری شده .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ورودی مهر93.به هرحال به نظر بنده چیزی که دیدم واقعا پردیس اگه بری به نظرم انگار میری هتل9ستاره
      هرکی یه نظری داره

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      2000 منطقه 1 گفتم .

از پارسال که متمرکز شده اینطوری شده .
      اها عذر میخوام

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اها عذر میخوام
      نه دیگه نمیشه باید 100تومن بدی ببخشم

----------

فقط بدیش محل علوم پایشه که باید بلند شی بری کیش ...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هرکی یه نظری داره
      ای بابا نظر چیه وقتی باچشم نمراتشو دیدم وقتی میدونم حال و روز درس خوندن چیه دیگه نظر نمیمونه واقعیت میمونه
      زندگی پانتومیم است

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)