خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy 1راهنمایی واسه من اول راهی

سلام من رشتم تجربیه و تازه شروع کردم به خوندن چون پیام نوریم امتحان داشتم میخوام بدونم واس درس ریاضی و فیزیک و زبان چیکارکنم ؟چیاروبخونم که تو این وقت کم جواب بده دلم میخواد ریاضی وفیزیک 50درصد بزنم.کدوم مبحثارو بخونم واسه زبانم همینطور تورخدا راهنمایی کنین ایشالا دکترمهندس بشه هرکسی کمکم کرد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام غزل جان اگه این دعارم نمیکردی باز هرکی میتونست بهت کمک میکرد..بودجه بندیا رو تا سال 90گذاشتم تو سایت نگاه کن یه مباحث پر سوال رو مشخص کرده..
      دروس تجربی:
      پرشین گیگ - دانلود - 3.pdf

کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی

[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]

داشت . . . !
      دوستان خدانگهدار با تمام وجودم صمیمانه آرزوی قبولی تک تکتونو در کنکور سراسری در رشته مورد علاقتون دارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به انجمن زبان تو همین سایت سر بزن اونجا بچه ها قبلا این سوالاتو پرسیدن و مشاوران و مدیران جواب دادن میتونی استفاده کنی

داشت . . . !
      دوستان خدانگهدار با تمام وجودم صمیمانه آرزوی قبولی تک تکتونو در کنکور سراسری در رشته مورد علاقتون دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      برا فیزیک از جزوه ها و سی دی ها و ابر بانک دکتر رحمانی استفاده کن اگه اینا رو بخری و خوب نگاه کنی و تمرین کنی بالای 50 درصد فیزیکت رو میزنی...
      اگه برا ریاضیات هم از سی دی های آموزشی استاد منتظری استفاده کنی حتما این دو درس رو بالای 50 میزنی..
      برا شیمی دو و سوم و پیش داشگاهی فقط مبتکران بهمن بازرگان بخر و بخون اینا رو بالای 50 میزنی...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا1212 نمایش پست ها
      به انجمن زبان تو همین سایت سر بزن اونجا بچه ها قبلا این سوالاتو پرسیدن و مشاوران و مدیران جواب دادن میتونی استفاده کنی
      عزیزم منونم من هرچقد سعی کردم pdfکه گذاشتیو دانلود کنم نشد میشه لطف کنی 1سایتی معرفی کنی برم بودجه بندی تجربی رو ببینم همین سایتی که خودت رفتی ؟درضمن من واقعا کسایی که بهم کمک کردنو سرنمازم دعا میکنم تورخدا ناراحت نشو ازحرفم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ازشما خیلی ممنونم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ولی مهم تر از همه چیز خواستن خودت و تلاش کردنه به علاوه بررسی تست های کنکور
      خدانگهدار

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      غزل جان من اصلا ناراحت نشدم ..دوست عزیزاتفاقا خوشحال شدم واسه دعات
      این لینکو امتحان کن
      البته سایت کانون هم بودجه بندیارو داره

پرشین گیگ - دانلود - 3.pdf

داشت . . . !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این وبلاگ هم داره بودجه بندیا رو
      کلاس کنکور - دانلود انواع مواد آموزشی

داشت . . . !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن