خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_os نمایش پست ها
      تو مقدمه ی کتاب نوشته شدا از ایاتی که خود کتاب ترجمه کرده سوال نمیاد
      آیاتی که تو کتاب ترجمه شده سوال ترجمه نمیاد نه سوال پیام .

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s5133611 نمایش پست ها

آفرین درست اشاره کردید داداشی ، آیا شما فکر میکنید که همه از جمله خودم انیشتین و نیوتن هستیم که بتونیم این فرمولها رو از دل یک مبحث مثلاً قوانین نیوتن
      بیرون بکشیم و خلاصه تجزیه و تحلیل کنیم ؟

قطعاً نه ، با قاطعیت نه!

سطح علمی دانش آموزان ایران عزیزمون بخاطر این سیستم آموزشی مسخره
      بی کارامد ، خیلی خیلی پایین تر از حرف هاست.

دقیقا همین طوره.و پیدا کردن این فرمول ها و خیلی چیزای دیگه به عهده ی معلمه!متاسفانه وظیفه ی اصلی بر عهده معلماست!و کمتر معلمیه که بتونه این وظیفه رو به خوبی انجام بده!واسه همین کتابهای کمک آموزشی میاد جایگزین معلم میشه!
      سیستم اموزشیمون اشکالات زیادی نداره!اشکال اساسی اینکه هیچ کس با وظایفش آشنا نیست و اونار و درست انجام نمیده!
      از معلمی که صبح درس بده و بعد از ظهر مسافر کشی کنی چه انتظاری میشه داشت!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s5133611 نمایش پست ها
      ببین دادا شما نهایی دینی امتحان دادی من هم امتحان دادم رفته پی کارس تا اینجا که بحثی نیست.
      بله برای دروس نهایی فقط باید خط به خط کتاب رو خوند و سوالات نهایی قبل رو کار

کرد پس تا اینجا هم با هم موافق هستیم.

اما در مورد کنکور!
      قضییه اینه که دقیقاً 99 درصد سوالات از تو کتاب نیشت! دادا!

یعنی کسی که ادعا کنه با خوندن صرفاً کتاب درسی و بدون استفاده از هیچ ابزار کمکی کنکور موفق شده دروغگویه!
      :y (540):

کافیه شما سوالات شیمی کنکور و آزمون های آزمایشی سنجش و ... رو یه دید
      بزنید ببینید چندتا سوالش از کتابه!
      یا در مورد کتاب حسابان و فیزیک پیش دانشگاهی!
      الان ما در مورد مبحث حرکت شناسی و دینامیک چندتا فرمول تو کتاب داریم؟

یا مثلاً در درس فیزیک میشه بگید این فرمول های زیر کجای کتاب درسی هستند؟

اصلاً همین فرمول شماره 4 دینامیک رو تا حالا دیدی داداش جان!

لامصب کنکور که نیست! المپیاد جهانی برگزار میکنه سازمان سنجش کشورمون

موفق باشی دادا
      یاعلی(ع)

من چنتا از این فرمولا که گقتین رو بلد نیستم ولی همه ی سوالای حرکت و دینامیکو راحت حل میکنم و معمولا با فرمولای خود کتاب حل میشن

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      WoW

شما مقدمه کتابم خوندی ؟!

من تا دمه امتحان کتاب دستم بود داشتم مزخرف ترین چیزارو میخوندم
      من امسال پیش بودم امتحان نداشتم اما مقدمه ی همه ی کتابامو همون شهریور که کتاب میگیرم میخونم

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      دقیقا همین طوره.و پیدا کردن این فرمول ها و خیلی چیزای دیگه به عهده ی معلمه!متاسفانه وظیفه ی اصلی بر عهده معلماست!و کمتر معلمیه که بتونه این وظیفه رو به خوبی انجام بده!واسه همین کتابهای کمک آموزشی میاد جایگزین معلم میشه!
      سیستم اموزشیمون اشکالات زیادی نداره!اشکال اساسی اینکه هیچ کس با وظایفش آشنا نیست و اونار و درست انجام نمیده!

با این تیکه حرفت خیلی حال کردم؛

واقعاً معلم های عزیز و زحمت کش

به هر حال موفق باشی
      یاعلی(ع)

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من همون روز گفتم خدمتتون الانم دوباره میگم
      پارسال هم همین جو درباره دینی راه افتاد اما اخرش هیچی به هیچی الانم دقیقا داره اتفاقای پارسال تکرار میشه و هرچی من گفتم دوستان وارد این حواشی نشن کسی گوش نداد

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصافا امسال کلن شیوه طرح سوالا نسبت به پارسال سخت تر بود خودتان برین فیزیک ۹۳ رو ببینید فیزیک امروز هم ببینید
      نهایی ۹۳ کم کم 1۰نمره سوال تکراری از سال های پیش داشت ولی الان چی؟ خدا باعث و بانی شو از زمین برداره که دارن سر ما عقده هاشون رو خالی میکنن
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

ویرایش توسط Adam Hart : 12 خرداد 1394 در ساعت 21:09

8. Top | #38
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      20!
      (قاطعیت : 90% )
      اره . منم 90 % بیست میگیرم ولی اگه دقیقا از رو کلید تصحیح کنن حدود 19.5. قاطعیت نود دیگه یعنی چی مگه کلید تصحیحو ندیدین ؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر من اینه که امتحان نهایی باید از این هم سخت تر باشه...نه اینکه مثل سال های قبل سوال های مضحک و آسون طرح بشه. میدوندید مشکل کجاست؟از همون اول سطح سوالات نهایی پایین بوده...حالا اینا اومدن امسال یادشون افتاده سوالات رو سخت کنن...مشکلی هم نیست...اتفاقا ما از نظر سطح علمی نسبت به بچه های سال های پیش که با حفظ کردن سوالات امتحان نهایی سال های قبلشون میرفتن 20 میگرفتن بهتریم.چون مجبوریم شیوه ی مطالعه ی حرفه ای تری داشته باشیم و همین باعث میشه بهتر باشیم...در آسون بودن سوالات شکی نیست...ولی از سال های قبل که حداقل سخت تره؟!!!!من واسه19.5نهایی اومده بودم با این طرز فکر که امسال هم اینجوریه لی الآن دارم زور میزنم از 18.50 حداقل پایین تر نیاد !!!!اگه قرار بود سخت بدن باید میگفتن...
      شاید بگید از این خبرا نیست و این میشه لو دادن امتحان...بله درسته ولی وقتی که خیلی ها با توجه به سطح سال های پیش میخونن میرن امتحان میدن داغون میشن.سوال های فیزیک کجاش شبیه سوالات خرداد 93 هستش؟!!!مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم؟!!!من اگه مثل 75 درصد بچه های دیگه نمیدونستم سوالات قراره سخت بشه میخواستم اصلا نخونم برم سر امتحان!
      اصل مشکل هم از این معلم های جاهل شروع میشه...یکی از بچه های کلاسمون گفت آقا میشه بردار هارو بر حسب i , j توضیح بدید؟معلم گفت من که تا حالا ندیدم واسه بچه های تجربی بیاد...ولش کنید !!!!!!!2 نمره هم اومد...بچه های کلاسمون خیلی هاشون با اینکه زرنگ هستن نمره های پایینی میگیرن...به خاطر کم کاری معلم...کتاب های ما ایراد داره ... ایراد اساسی هم داره...
      ببخشید طولانی شد
      در ضمن الکی درگیر این نشید...اون روزی که بچه ها شماره دادن گفتن واسه اعتراضه من گول خوردم!!!چون واقعا میخواستم هرکاری بکنم که این درست شه...حالا هم که میبینم شماره ی 20000316 که دوست عزیزمون گزینه 2 هستش با اس ام اس های تبلیغاتیش رفته رو اعصاب...کی هستش که به همچین سو استفاده هایی که از احساسات بچه ها میشه رسیدگی کنه؟؟؟مسئولین فقط لنگر انداختن رو این نظام آموزش و پرورش و دارن عشقشون رو میکنن.
      ببخشید طولانی شد...
      ویرایش توسط Majesty : 13 خرداد 1394 در ساعت 12:39

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      نظر من اینه که امتحان نهایی باید از این هم سخت تر باشه...نه اینکه مثل سال های قبل سوال های مضحک و آسون طرح بشه. میدوندید مشکل کجاست؟از همون اول سطح سوالات نهایی پایین بوده...حالا اینا اومدن امسال یادشون افتاده سوالات رو سخت کنن...مشکلی هم نیست...اتفاقا ما از نظر سطح علمی نسبت به بچه های سال های پیش که با حفظ کردن سوالات امتحان نهایی سال های قبلشون میرفتن 20 میگرفتن بهتریم.چون مجبوریم شیوه ی مطالعه ی حرفه ای تری داشته باشیم و همین باعث میشه بهتر باشیم...در آسون بودن سوالات شکی نیست...ولی از سال های قبل که حداقل سخت تره؟!!!!من واسه19.5نهایی اومده بودم با این طرز فکر که امسال هم اینجوریه لی الآن دارم زور میزنم از 18.50 حداقل پایین تر نیاد !!!!اگه قرار بود سخت بدن باید میگفتن...
      شاید بگید از این خبرا نیست و این میشه لو دادن امتحان...بله درسته ولی وقتی که خیلی ها با توجه به سطح سال های پیش میخونن میرن امتحان میدن داغون میشن.سوال های فیزیک کجاش شبیه سوالات خرداد 93 هستش؟!!!مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم؟!!!من اگه مثل 75 درصد بچه های دیگه نمیدونستم سوالات قراره سخت بشه میخواستم اصلا نخونم برم سر امتحان!
      اصل مشکل هم از این معلم های جاهل شروع میشه...یکی از بچه های کلاسمون گفت آقا میشه بردار هارو بر حسب i , j توضیح بدید؟معلم گفت من که تا حالا ندیدم واسه بچه های تجربی بیاد...ولش کنید !!!!!!!2 نمره هم اومد...بچه های کلاسمون خیلی هاشون با اینکه زرنگ هستن نمره های پایینی میگیرن...به خاطر کم کاری معلم...کتاب های ما ایراد داره ... ایراد اساسی هم داره...
      ببخشید طولانی شد
      در ضمن الکی درگیر این نشید...اون روزی که بچه ها شماره دادن گفتن واسه اعتراضه من گول خوردم!!!چون واقعا میخواستم هرکاری بکنم که این درست شه...حالا هم که میبینم شماره ی 20000316 که دوست عزیزمون گزینه 2 هستش با اس ام اس های تبلیغاتیش رفته رو اعصاب...کی هستش که به همچین سو استفاده هایی که از احساسات بچه ها میشه رسیدگی کنه؟؟؟مسئولین فقط لنگر انداختن رو این نظام آموزش و پرورش و دارن عشقشون رو میکنن.
      ببخشید طولانی شد...
      شیوه خوندن به چه دردمون میخوره داداش من یارو پارسال بنی هاشم میخوند میرفت بیست میگرفت 25 % کنکورش هم که گرفته حالا امسال دو دور کتابو میخونی میری سر جلسه میشی 12 میای بیرون گند هم زده میشه به 25 % کنکورت
      شیوهدرست مطالعه رو کجای دلمون بزاریم
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      شیوه خوندن به چه دردمون میخوره داداش من یارو پارسال بنی هاشم میخوند میرفت بیست میگرفت 25 % کنکورش هم که گرفته حالا امسال دو دور کتابو میخونی میری سر جلسه میشی 12 میای بیرون گند هم زده میشه به 25 % کنکورت
      شیوهدرست مطالعه رو کجای دلمون بزاریم
      داداشی مگه فقط شما اینطوری هستی؟!!! همینطوری که داری شما امتحان میدی منم دارم امتحان میدم !!!!شما اگه تلاشت رو بکنی و بشینی سر جلسه امتحان و ببینی کم میشه نمرت ... پس منم همینم !!! درسته آبرومون جلو بقیه میره...ولی به قول mohaddeseh خانم باید یه گوش در باشه و یه گوش دروازه...هرکی گفت این دیگه چه معدلی هستش به قول آقای افشار بگو بعد از کنکور میبینمت!!!(کلا شد نقل قول) !!!

12. Top | #42
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      داداشی مگه فقط شما اینطوری هستی؟!!! همینطوری که داری شما امتحان میدی منم دارم امتحان میدم !!!!شما اگه تلاشت رو بکنی و بشینی سر جلسه امتحان و ببینی کم میشه نمرت ... پس منم همینم !!! درسته آبرومون جلو بقیه میره...ولی به قول mohaddeseh خانم باید یه گوش در باشه و یه گوش دروازه...هرکی گفت این دیگه چه معدلی هستش به قول آقای افشار بگو بعد از کنکور میبینمت!!!(کلا شد نقل قول) !!!
      کسانی که پشت کنکور خواهند ماند امتحان مارا نداده اند در حالی که تاثیر معدلشان با ما یکیست .

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      کسانی که پشت کنکور خواهند ماند امتحان مارا نداده اند در حالی که تاثیر معدلشان با ما یکیست .
      همینطور کسانی که مثلادیپلم سال 89 میان 95 کنکور بدن !!!یا مثلا همین 93 قبول نشدن و با دیپلم 93 میان کنکور تجربی95 میدن و امثالش...درسته...ولی فکر نکنم کسی که هدف داره و برای هدفش تلاش میکنه این چیزا زیاد نگران کننده باشه...در ضمن اونقدرا هم که فکر میکنین تاثیر معدل مثلا یه 17 و یه 20 تو کنکور با درصدای تقریبا مشابه اختلاف رتبه نداره...تو رتبه ی 20000 چرا....ممکنه یه 20000 بتونه با همین معدل چند هزار نفر خودشو جابه جا کنه...

14. Top | #44
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا دارید سخت میگرید!
      فرض کنیم نمره ی ورقه 25 تاثیر مستقیم داره و درصد کنکور 75 درصد.اونوقت یه نفر با نمره ی 19نهایی یه درس رو 90بزنه با این فرض میشه 91.25درصد.یه نفر دیگه هم با نمره ی 20نهایی 90بزنه میشه 92.5درصد.
      یعنی 1نمره فقط و فقط 1.25درصد تاثیر داره.
      اگه تاثیرش اینطوری نباشه(چون سال های مختلف و سوالای مختلف فرق میکنه!نباید واسه یه پشت کنکور و یه دانش آموز سال چهارم تاثیرش یکی بشه)مثلا نسبت به میانگین بسنجن تاثیر 20 و 19و18 کمتر از اینم میشه!در ضمن هر سال کلی معدل 20 داریم ولی بیشتر از این معدلای 20درس خوندنشون پاستوریزه!مرد اونیه که یه سال از همه چیزش بگذره و فقط درس بخونه!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

ویرایش توسط ali761 : 15 خرداد 1394 در ساعت 16:24

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)