خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطوری برنامه ریزی بکنم؟ با روزی چند ساعت شروع کنم؟

سلام لطفآ کمک کنید .من رشته تجربیم و بشت کنکوری.از مهر تو آزمونای گزینه دو شرکت کردم ولی زیاد تلاش نکردم بخصوص این یه ماه اخیر که اصلا درس نخوندم و الان هرکاری میکنم نمیتونم شروع کنم به درسخوندن .من رتبه حدود ۵هزار تا ۶هزار میخوام یعنی حدودآ درصدام میخوام اینطوری باشن:عربی:۳۰ ادبیات:۳۵،دینی:۵۵زبان:۴۵ زیست:۵۰ شیمی :۴۰ ریاضی:۳۵ وفیزیکم نمیخوام بخونم .الان واقعا گیج شدم نمیدونم با آزمونا بیش برم یا درسای عقب اففتاده مو جبران کنم ؟؟؟؟ واقعآنمیدونم با درسای عقب افتادم چیکارکنم ؟؟؟ نهایت تلاشمم بکنم در روز فقط ۶ ساعت میتونم بخونم .با ریاضی و زبان مشکل ندارم بایه م قویه .اما زیست وشیمی واقعا ضعیفم خصوصآ شیمی بیش دانشگاهی ،شیمی بیشو با اینکه خوندم اما بازه م تستاشو نمیتونم بزنم .به نظرشما من الان باید چطوری برنامه ریزی بکنم ؟؟؟؟ با روزی چند ساعت شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
      سلام لطفآ کمک کنید .من رشته تجربیم و بشت کنکوری.از مهر تو آزمونای گزینه دو شرکت کردم ولی زیاد تلاش نکردم بخصوص این یه ماه اخیر که اصلا درس نخوندم و الان هرکاری میکنم نمیتونم شروع کنم به درسخوندن .من رتبه حدود ۵هزار تا ۶هزار میخوام یعنی حدودآ درصدام میخوام اینطوری باشن:عربی:۳۰ ادبیات:۳۵،دینی:۵۵زبان:۴۵ زیست:۵۰ شیمی :۴۰ ریاضی:۳۵ وفیزیکم نمیخوام بخونم .الان واقعا گیج شدم نمیدونم با آزمونا بیش برم یا درسای عقب اففتاده مو جبران کنم ؟؟؟؟ واقعآنمیدونم با درسای عقب افتادم چیکارکنم ؟؟؟ نهایت تلاشمم بکنم در روز فقط ۶ ساعت میتونم بخونم .با ریاضی و زبان مشکل ندارم بایه م قویه .اما زیست وشیمی واقعا ضعیفم خصوصآ شیمی بیش دانشگاهی ،شیمی بیشو با اینکه خوندم اما بازه م تستاشو نمیتونم بزنم .به نظرشما من الان باید چطوری برنامه ریزی بکنم ؟؟؟؟ با روزی چند ساعت شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام....اولا اینوبگم که فیزیکو اصلا کنار نذار کاره خیلی اشتباهی میکنی.......تو که پشت کنکوری هستی باید ساعتتو تقریبا تادو برابرش بری بالا....ولی نه اینکه یهو جوگیر شی.گاماس گاماس......بنظرم اگه از دفتر برنامه ریزی استفاده کنی خیلی بت کمک میکنه.....با برنامه ازمونات پیش برو ولی درکنارش مقداری ازون قبلیاتوهم بخون یعنی همونایی رو که تل انبار کردی......تو رشته ی تجربی حرفه اولو زیستوشیمی میزنه بهتره روشون خیلی کارکنی....یعنی هردوشونو هر روز تو برنامه روزانت بذار......امیدوارم که کمکت کرده باشم.....

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر برای 6000 درس میخونین میشه بیخیال درس فیزیک بشین ولی کنار گذاشتن کانل یه درس به رتبه تون بسیار لطمه میزنه.سعی کنین حداقل 3-4بخششو بخونین تا حدود 10 تا 20درصد جواب بدین تو فیزیک.بهترین راه اینه با برنامه آزمون پیش برین.نگران مباحث عقب افتاده نباشین تو آزمون های جامع جبران کنید.الان یه مقدار زمان کم دارین سعی کنید روزی 8 ساعت مفید درس بخونین
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاام...اینکه ی درس خیلی مهم رو مثل فیزیک اصلا نخونی ..اشتباه خیلی بزرگیه ..هر درسی یه فصلای سخت داره یه فصلای اسون...که با خوندن اونا میتونی به چند سوال کنکور جواب بدی....مثل بردار...بارالکتریکی ...فصل های اخر فیزیک پیش که بیشتر جنبه ی حفظی دارن....سعی کنین زیست و شیمیتون رو به حدی که راضی هستین برسونین...اول کتاب رو خوب خوب بخونین...از ی کتاب اموزشی همراه با تست کمک بگیرین و نکات مهم رو یاد بگیرین...و بعد برین سراغ تست...هیچ درسی رو رها نکنین...همیشه وقت هست واسه کسی که هدف داره...پس شما هم حتما موفق میشی.....خدانگهدار

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی هاتون

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی هاتون
      در خدمتیم دادا
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من یکی که اصلا قبول ندارم کارت رو
      شما مگه فارغ التحصیل نیستی؟ پس چرا باید از من که مدرسه میرم کمتر درس بخونی
      اینو فراموش نکن که یه گام جلوتر از ما هستی
      کم کم ساعت مطالعه ی مفیدت رو ببر بالا
      سعی کن هرچی که میخونی مفید باشه . و الکی نخوای ساعت پر کنی
      شاید شما توی 2+3تا ازمون عقب افتاده باشی از بقیه
      ولی من که از وقتی امتحان نهایی دادم تا الان اصلا پایه نخوندم باید چه حالی داشته باشم؟
      امیدت رو از دست نده دوست عزیز .من خودم یه برنامه ریختم توی 3هفته 6تا کتاب رو تموم کنم.یعنی شما نمیتونی؟ مگه فرق منو شما چیه؟
      تنها فرقمون اینه که شما مدرسه ندارید که همه وقتتونو بگیره
      به حرفام فکر کن و به خدا اعتماد داشته باش...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهسا خانم درسته ایشون پشت کنکوری هستن
      اما این دلیل نمیشه که از شما یا بقیه سال چهارمی ها جلوتر باشن یا بیشتر بخونن

اکثر پشت کنکوری ها که من دیدم خیلی از درس عقب میفتن
      اونم بخاطر اون خاطر بدشون از کنکوره

ولی پیام جان شما از سال چهارمی ها وقتت بیشتره
      تایمت رو جوری تنظیم کن که همش رو درس نباشی

مثلا بین هر درس یه رب بیست دقیقه استراحت کن که کسل نشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن