خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation به من صفرکیلومترکمک کنید

سلام من تازه شروع کردم به خوندن میخوام بدونم ازمون های کانون از اول طبق برنامه ریزیش بیام جلو تو خونه ازموناشو دانلود کنم و بدم بهتره یا از هرجایی اونا الان هستن شروع کنم به خوندن و ازمون بدم رشتم تجربیه نمیدونم از کجا شروع کنم که تو این زمان کم بهترین جوابو بده شما هایی که تجربه دارین کمکم کنین ممنونم

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal نمایش پست ها
      سلام من تازه شروع کردم به خوندن میخوام بدونم ازمون های کانون از اول طبق برنامه ریزیش بیام جلو تو خونه ازموناشو دانلود کنم و بدم بهتره یا از هرجایی اونا الان هستن شروع کنم به خوندن و ازمون بدم رشتم تجربیه نمیدونم از کجا شروع کنم که تو این زمان کم بهترین جوابو بده شما هایی که تجربه دارین کمکم کنین ممنونم

ابتدا لینکهای زیر را حتما مطالعه کنید

http://forum.konkur.in/thread2466.html
      مقاله انگیزشی ، تولدی دیگر برای کنکوریها - کنکور

از نظر من بری آزمون بدی و تو جو آزمون قرار بگیری بهتره ، و مراحلی رو که قبلا از دست دادی رو هم می تونی از سایت ما بخری و تو خونه هر وقت ، وقت کردی بررسیش کنی و یا از خودت آزمون بگیری

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاااام...به نظر من بهتره هرچی نخوندی رو رها کنی و از این به بعد با قلم چی پیش بری....و وقت های اضافه رو با خوندن دروس نخونده پر کنی!!! البته بدون استرس بخون ....چون وقت به اندازه کافی داری.....یادت باشه واسه کسی که وقت کم داره ..همیشه فرصت پیش میاد ..فقط باید پیداشون کنی.....ایشا...حتما موفق میشی....))

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن