خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 257
    1. Top | #241
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هیچکس توی خلوتس و توی تصمیماتش راجب دیگران شبیه حرفهاس نیست .
      آدمها فقط از دور قشنگند .

2. Top | #242
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بزرگ ترین رو نمی‌دونم آااااااااخه خیلی زیادن چیزایی که یاد گرفتم و تو موفقیت تاثیر گذاره
      اما خوب بگیم از بزرگ ترین هاش این بوده که برم دنبال چیزی که دوسش دارم کاری که می‌خوام رو انجام بدم اگر به چیزی که بهش علاقه نداری ضرر بزرگی به خودت زدی همین فقط اونیکه دوسش داری بقیه ای هم اگر باشه درست میشه

3. Top | #243
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول اینکه ادما بر اساس منفعت خودشون میان سراغت وقتی ببینن هیچ سودی براشون نداری راحت کنارت میزنن
      دوم اینکه به هیچکس غیر خودت اهمیت نده خودتو دوس داشته باش کاراتو بخاطر بهتر شدن حال خودت انجام بده نه دیگران
      ویرایش توسط _mobi_ : 26 اسفند 1398 در ساعت 15:11

4. Top | #244
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زندگی اونقدرا هم جدی نیست

غصه نخور . درست میشه ^_^

5. Top | #245
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      زندگی رو باید قیف بگیری ولی خودت رو قیف برعکس
      اگه نفهمیدی قیف یعنی چی باید بدونی که در برابرکنشی که زندگی با تو داره نباید سخت بگیری بخندی وبگی میگذره اصلا خودتو اذیت نکن که عمرت هدرمیره اما واکنش تو نسبت به زندگی 180درجه باید فرق کنه باید سخت ومحکم باشی در برابر مشکلات تسلیم نشی قرص وامید وار باشی

6. Top | #246
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه چی موقته

7. Top | #247
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      همه چی موقته
      نه خوب اگه دقت کنی شاید یه سری چیزا نباشن مثلا
      محبت دیدن یا مهربانی کردن
      شیرینی تلاش ورسیدن به موفقیت هیچ وقت فراموششون نمیکنی
      دنیای دور وبرت اگر هم تغییر بکنه ایمان واراده استوارن

8. Top | #248
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ترک یا تغییر عادات از سخت ترین کارای دنیاست

9. Top | #249
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینکه به هیچ احدی عاتو ندم ، اگر با من بدین ، منم باتون بَدَم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #250
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ کس رو نمیشه به زور نگه داشت..اونیکه نخواد اگه کوه هم جلوی رفتنش رو بگیره برای خودش تونل میکنه و میره..تجربه ی تلخ و دردناکیه..که هر کاری میکنی انگار کوره و نمیبینه..
      ولی نقطه مقابلشم هست؛ اگه کسی بخواد بمونه هرچقدر هم دلیل بذاری جلوش برای نشدن اون یه دلیل بیشتر برای شدن میاره..عوضش این تجربه خیلی شیرینیه
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

11. Top | #251
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از زمان استفاده باید کرد نباید به هدرش داد
      حسرتش حسرت همه چیزه
      چون مییتونستی چیزایی رو به دست بیاری ولی تلاشی براشون نکردی واس همین میگم پشیمونیش به اندازه پشیمونی یه دنیا هستش

12. Top | #252
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه زمانی شنیدم یه بنده خدایی میگفت هیچوقت با یک احمق بحث نکنید چون ممکنه دیگران توانایی تشخیص اینو نباشته باشن که شما احمقی یا اون. بعد ها باخودم فکر میکردم بحث نکردن بایه احمق نباید به خاطر طرف سوم باشه چون چیزی که مهمه خودتی. از بحث کردن بایه دیوونه چی به دست میاری؟اون چه ارزشی داه که تو خودتو بی ارزش کنی؟
      سعی میکنم نفس عزیزم رو بیخچد وبیهوده با بحث کردن بایه احمق که عقل نداره خرد نکنم.ذبهت پیشنهاد میدم با همچین آدمایی کل کل نکنی

13. Top | #253
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      که در این بازه زمانی نقش ادم های خوب بازی کردن فقط با شکستن دل خودت مساوی می شه

14. Top | #254
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهربونی و سادگی و یکرنگی خوبه ولی ن با همه و نباید به همه اعتماد کنم. مهربونیامو خرج کسی میکنم دیگه که لیاقتشو داره.
      وقتمو پای کسی میذارم که دوسم داره واقعا و بهم احترام میذاره و بهم محبت میکنه و تشویقم میکنه و پشتمه و همیشه هر چی بگه حتی اگر من دوس نداشته باشم به صلاحم هست. وقتمو ن پای کسی که فقط قصدش سو استفاده و نفع بردن از طرف باشه دیگه نمیذارم. سعی میکنم دیگه در همه حال از شرایط لذت ببرم و زندگی کنم. زندگی هر چقدر سخت باشه، قشنگیای خودشو هم داره. مهم نیست شرایط چطوریه، مهم دیدگاه و فکر و برداشت آدم از شرایطشه. در همه حال سعی میکنم از کاری که دارم انجام میدم لذت ببرم و انقد قوی بشم که خدا به فرشته هاش نگاه کنه و بگه: این بنده منه هاااا. همون که اشرف مخلوقاتمه. همونطوری که من بهش دستور دادم عمل کرده. پس قطعا لیاقتشو داره که به هر چی میخواد تو زندگیش بدست بیاره و برسه منم کمکش میکنم.
      منم بینهایت شکرگزار خداجونمم. مرسیییییییی خداجونم. دمت گرم. مرسییییییی که هوامو داری و مواظبمی. منم هوای بنده هاتو دارم و مواظبشونم و تا جایی که میتونم کمکشون میکنم.

15. Top | #255
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این که اگه کل دنیا موفقیت من رو بخواد و همه چیز هم برام مهیا باشه و ... تا خودم دست ب کار نشم ، ته ش هیچی نمیشه
      و این ک فقط خودمون هستیم ک ب درد آینده مون می خوریم .

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)