خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 95 از 101 نخستنخست ... 85949596 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,411 به 1,425 از 1515
    1. Top | #1411
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقای افشار کجای دفترچه نوشته کسایی که دو مرحله یا بیشتر دوره های روزانه قبول شدن نمیتونن کنکور بدن؟ که شما میگی صد در صد همینه. فقط گفته در رشته های پزشکی باید پردیس خود گردان یا ظرفیت مازاد برن همین. نه اینکه کنکور نمیتونن بدن. اینطوری با سرنوشت آدما بازی میکنید

2. Top | #1412
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      سلام. برای تست زدن کدوم یک از روش ها بهتره
      1)یه تست رو بعد از اینکه جواب دادیم پاسخ کلیدی و تشریحی رو نگا کنیم
      2)حدود 20 یا30 یا هر چند تا بیشتر تست بزنیم و براخودمون پاسخنامه تشریحی تو ورق کاغذ درست کنیم وپاسخ تشریحی اون سوالو توش بنویسیم و بعد از اینکه اون تعداد معین شده تست ها رو تموم کردیم وپاسخ های تشریحی رو هم تو کاغذ نوشتیم حالا بیایم جوابا و پاسخ تشریحی ها رو با جواب و پاسخ تشریحی کتاب تست تطابق بدیم ببنیم درسته یا نه(این روش رو یه مشاور بهم گفت)
      البته روش دوم وقت گیر از روش اوله
      البته به این نکته هم در مورد روش اول دقت کنید که یه پاسخ تشریحی برا خودمون درست میکنیم وآخر سر با پاسخ تشریحی کتاب تست مقایسه میکنیم تا ببنیم تحلیلی که روی اون تست انجام دادیم وبه جواب رسوندیم درست بوده یانه

3. Top | #1413
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام آقای دکتر ..من امسال هم کنکور رو خراب کردم و ۹۶ چهارمین کنکورم میشه...سال دوم راهنمایی جهش دادم و سوم راهنمایی درسم به شدت افت کرد.ولی تلاش کردم و یک ماه درس خواندم و ریاضی رو از ۸ درصد یه ۹۸ درصد رسوندم و نمونه دولتی قبول شدم.راهنمایی و دبیرستان رو در نمونه دولتی خوندم...ولی متاسفانه دبیران بسیار بی کفایتی داشتیم...درس نمیدادن و میگفتن باید کلاسشون بریم آموزشگاه...من پدر و مادرم پزشک متخصص هستن و همه دبیران حسادت میکردن و ۵ برابر بقیه پول میگرفتن...پدرم به معلم و کلاس و...اعتقادی نداشت،نذاشت مدرسه برم.سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی رو مدرسه نرفتم و حتی یک کلاس کنکور هم نرفتم...والدینم میگن برم خارج از کشور درس بخونم...ولی من میخوام بمونم و دوباره تلاش کنم...من سختی زیادی کشیدم...انگیزه ام به صفر رسیده...پدر و مادرم مدام دخترای فامیل رو که قبول شدن تو سرم میزنن...امسال با دختر یکی از اقوام بسیار نزدیک کنکور داشتیم،در طول سال مدام پدرم و مادرم میگفتن امسالم اون قبول میشه تو نه...اون هزارتا کلاس رفته...مدرسه کامل رفته...من خیلی بی انگیزه شدم...کسی درکم نمیکنه،پدرم چون دختر عموم رشته ریاضی خونده بود،منو به زور فرستاد رشته تجربی،اونم نذاشت کامل برم...از تابستون همون سال تا سال پیش من همش امتحان میدادم دیپلم تجربی بگیرم...یک کلام...پدرم بدبختم کرد...ولی من میخوام قبول بشم...چطوری درس بخونم...من معلم هم نداشتم برای سوم و پیش،چجوری بخونم،به چه ترتیبی؟! من تو خونه تنها هستم،برم کتابخونه،یا تو خونه بخونم بهتره؟! چند ساعت بخونم؟! صبح ها ساعت چند بیدار بشم؟! تفریحاتم به چه شکل باشه؟! برای تست هم الگو و گاج دارم،مناسبن؟!...ببخشید خیلی سوال کردم...واقعا برام سوالن...اگه جوابشونو میدونستم پشت کنکور نمیموندم...ممنونم..

4. Top | #1414
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببخشید نگفتم....من به دبیران اهانت نکردم،دبیر ریاضی و هندسه مستقیما به خودم جلوی همه کلاس گفت بهم حسادت میکنه،چون تو خونه نشستم و خرپولم...به هر حال...پدرم منو مثل دخترعموم که رفته بود ریاضی واسه خاطر تقلید از عموم منو به زور فرستاد ریاضی...

5. Top | #1415
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر ..من امسال هم کنکور رو خراب کردم و ۹۶ چهارمین کنکورم میشه...سال دوم راهنمایی جهش دادم و سوم راهنمایی درسم به شدت افت کرد.ولی تلاش کردم و یک ماه درس خواندم و ریاضی رو از ۸ درصد یه ۹۸ درصد رسوندم و نمونه دولتی قبول شدم.راهنمایی و دبیرستان رو در نمونه دولتی خوندم...ولی متاسفانه دبیران بسیار بی کفایتی داشتیم...درس نمیدادن و میگفتن باید کلاسشون بریم آموزشگاه...من پدر و مادرم پزشک متخصص هستن و همه دبیران حسادت میکردن و ۵ برابر بقیه پول میگرفتن...پدرم به معلم و کلاس و...اعتقادی نداشت،نذاشت مدرسه برم.سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی رو مدرسه نرفتم و حتی یک کلاس کنکور هم نرفتم...والدینم میگن برم خارج از کشور درس بخونم...ولی من میخوام بمونم و دوباره تلاش کنم...من سختی زیادی کشیدم...انگیزه ام به صفر رسیده...پدر و مادرم مدام دخترای فامیل رو که قبول شدن تو سرم میزنن...امسال با دختر یکی از اقوام بسیار نزدیک کنکور داشتیم،در طول سال مدام پدرم و مادرم میگفتن امسالم اون قبول میشه تو نه...اون هزارتا کلاس رفته...مدرسه کامل رفته...من خیلی بی انگیزه شدم...کسی درکم نمیکنه،پدرم چون دختر عموم رشته ریاضی خونده بود،منو به زور فرستاد رشته تجربی،اونم نذاشت کامل برم...از تابستون همون سال تا سال پیش من همش امتحان میدادم دیپلم تجربی بگیرم...یک کلام...پدرم بدبختم کرد...ولی من میخوام قبول بشم...چطوری درس بخونم...من معلم هم نداشتم برای سوم و پیش،چجوری بخونم،به چه ترتیبی؟! من تو خونه تنها هستم،برم کتابخونه،یا تو خونه بخونم بهتره؟! چند ساعت بخونم؟! صبح ها ساعت چند بیدار بشم؟! تفریحاتم به چه شکل باشه؟! برای تست هم الگو و گاج دارم،مناسبن؟!...ببخشید خیلی سوال کردم...واقعا برام سوالن...اگه جوابشونو میدونستم پشت کنکور نمیموندم...ممنونم..
      اول باید پدر و مادرتو متقاعد کنی تا اگ قرار باش یک سال دیگ هم کنکور بدی پشتت باشن ! و حتی اگ تا حالا درکت نکردن و توقع های نا ب جا ازت داشتن بررسی کنن و ببینن کجاش مشکل داشته !

عجیب ک پدر شما نذاشته بری مدرسه ! اون هم از یک متخصص !

ب هر حال شما ب قول یکی از دوستان نیازی نیس همه جا بگین ک قرار ی سال دیگ کنکور بدی ! میتونی بخونی و کسی جز خانوادت نفهمه ! اینطور دیگ نه کسی ب تو کار داره نه حرف و حدیثی بهت منتقل میشه !!

اینارو ب عنوان کسی گفتم ک تقریبا شرایطم از شرایط شما هم نا ساعد تر بوده و مثل شما هنوزم بعد چن بار شرکت کردن تو کنکور نتونستم قبول شم ! علتای قبول نشدنم رو هم پیدا کردم لی متاسفانه یا نمیتونم اون مشکلاتو بر طرف کنم یا فرصتشو ندارم!

بقیش در مورد خوندنو این چیزا سوال تخصصی و من چون خودم موفق نشدم نمیتونم ب خودم اجازه بدم ک بخوام جوابی بدم ! اگ هم جواب بدم شاید باعث ناراحتی دوستان و اساتید بشه ( که اگ شما کاری میتونستی بکنی واس خودت میکردی اینو شنیدم چن بار )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #1416
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکات باریک از مو در انتخاب رشته کنکور
      دکتر علیرضا افشار

جلسه توجیهی انتخاب رشته کنکور 95

25 تیر دکتر افشار و
      اولیا کنکوریها

نکات کاربردی در انتخاب رشته موفق کنکور

جدید (خیلی خیلی مهم)

همایش 15 مرداد 95
      شهر قزوین _ آموزشگاه فارابی

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

7. Top | #1417
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1360 نمایش پست ها
      آقای افشار کجای دفترچه نوشته کسایی که دو مرحله یا بیشتر دوره های روزانه قبول شدن نمیتونن کنکور بدن؟ که شما میگی صد در صد همینه. فقط گفته در رشته های پزشکی باید پردیس خود گردان یا ظرفیت مازاد برن همین. نه اینکه کنکور نمیتونن بدن. اینطوری با سرنوشت آدما بازی میکنید
      سلام
      در دو مرحله قبول شدن و محرومیت از کنکور برای پذیرفته شدگان هر دو مقطه کارشناسی و ارشد دولتی ( روزانه ) بوده و جز قوانین سال های 93 و ما قبل از آن بوده که با توجه به علاقه دانشگاه های پولی برای جذب دانشجو و اینکه دیگه کنکور دانشگاه آزاد بعد از سال 91 برگزار نشد پس تنها راه چاره این بود که این قانون به نفع این مدل دانشگاه ها برداشته بشه

همایش های آرشیو سال های قبل شاید گوش دادین وگرنه این مساله بدیهی هست و یادم نمیاد امسال تو برنامه ها اینو جایی گفته باشم
      البته ممنون از نکته سنجش شما و اینکه انقدر دقیق هستین
      علم منم لدنی نیست و اکتسابی بوده و مسلما در بعضی جاها سهوا دچار خطا خواهم بود اما مطمئن باشین یک مشاور قسم خورده که با آینده و زندگی مراجع خودش بازی نکنه
      بهتره قدری کلی نگر باشین و از فایل های آموزشی انتخاب رشته استفاده کنید

www.alirezael.ir

8. Top | #1418

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      استاد یه سوال

داروسازی تعهد وزارت بهداشت ارزش داره؟؟؟

حقیقتا درآمدش هم واسم مهمه

Sent from my K019 using Tapatalk

9. Top | #1419
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.amin نمایش پست ها
      استاد یه سوال

داروسازی تعهد وزارت بهداشت ارزش داره؟؟؟

حقیقتا درآمدش هم واسم مهمه

نس کسی اونا باشه بله
      سلام . اگر تنها شا

www.alirezael.ir

10. Top | #1420

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      نس کسی اونا باشه بله
      سلام . اگر تنها شا
      استاد ببخشید ولی خیلی سعی کردم بخونم و متوجه بشم ولی نتونستم

11. Top | #1421
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.amin نمایش پست ها
      استاد ببخشید ولی خیلی سعی کردم بخونم و متوجه بشم ولی نتونستم

گفته : سلام ، بله اگر تنها شانس کسی باشه ارزش داره
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

12. Top | #1422
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ميشه راجع به ليسانس هاي تعهدي يه توضيح بدين كه به چه صورته

13. Top | #1423

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      گفته : سلام ، بله اگر تنها شانس کسی باشه ارزش داره
      آها
      ممنون
      کلا قاطی بود نتونستم ربط بدم
      مرسی

14. Top | #1424
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جلسه مشاوره آموزشی ویژه کنکوریهای 96

کازرون 17 مرداد 95

بررسی عوامل عقب ماندگی از برنامه های درسی نیمه اول تابستان

konkur 96_ 17 mordad kazeroun

www.alirezael.ir

15. Top | #1425
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام آقای افشار...خسته نباشین
      یه سوال داشتم:
      توی کارنامه قسمت وضعیت مجاز به انتخاب رشته (ویژه فرهنگیان نوشته) همون قسمت تعیین میکنه که تربیت معلم قبول میشیم یانه؟
      یا اون قسمت مخصوص افرادیه که خانوادشون فرهنگیه ودانشگاه مخصوص فرهنگیانه؟

صفحه 95 از 101 نخستنخست ... 85949596 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن