خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قبل از اينكه كتاب بخريد هم حتما با جايي كه ميخوايد بريد امتحان بديد هماهنگ كنيد و نسخه نرم افزارهاشون رو بپرسيد و بعد كتابهاتون رو بخريد ، ممكنه نرم افزارهاشون آخرين نسخه نباشه .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اسمش گنده است باو
      حیف نیس وقت آدم صرف گرفتن همچین چیز بی خودی بشه؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اسمش گنده است باو
      حیف نیس وقت آدم صرف گرفتن همچین چیز بی خودی بشه؟
      جدی ؟!؟!؟!!؟!!؟!؟!؟!؟

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Padsam نمایش پست ها
      سلام من خودم چند سال پيش از بنياد ICDL ايران مدركم رو گرفتم و خواهرم هم چند سال پيش از فني حرفه اي گرفت .
      شما اول بايد مشخص كنيد كه از كجا ميخواين مدركتون بگيريد .
      گذروندن كلاس اجباري نيست نه براي فني حرفه اي و نه براي بنياد .
      تو سايت بنياد ICDL ايران برنامه آزمونهاش هست ميتونيد ببينيد و اگر نياز به كلاس داريد ، كلاس بگذرونيد .
      شما ميتونيد تو بنياد تمام مهارتها رو تو يك روز يا با فواصل زماني كه تو سايت مشخص ميشه بريد بديد .
      براي فني حرفه اي هم يه فواصل زماني مشخصي رو تعيين ميكنند كه به عنوان داوطلب آزاد ( ادواري ) بايد بريد امتحان بريد ولي از طريق آموزشگاه اگر بخوايد شركت كنيد ( آموزشگاه به فني حرفه اي معرفيتون كنه ) اين فواصل زماني كوتاهتره ، يعني اگر بخواين آزاد شركت كنيد بايد بيشتر منتظر بمونيد . فني حرفه اي يك روز آزمونهاي تستي و يك روز هم آزمونهاي عملي رو يك جا ازتون ميگيره .
      توي بنياد ICDL اگر يك مهارتي رو قبول نشديد ميتونيد همون رو دوباره انقدر امتحان بديد تا قبول شيد و بعد مدركتون رو بگيريد ( براي هر بار امتحان مجدد بايد يه هزينه اضافي بديد ) ولي تا جايي كه يادمه براي فني حرفه اي فقط يكبار شانس مجدد داريد .

بهترين منبع هم كتابهاي گام هستند كه هم مربي خواهرم واسه آزمون فني حرفه اي بهش معرفي كرده بود و هم تو سايت بنياد به عنوان منبع خوب معرفي شده ( من سطح يك و دو كامل و دو تا تمرينهاشو گرفتم خوب بودند )
      گروه آ موزش مهارت - مجموعه كتابهای درسی ICDL XP

واسه ما كه اصلا سخت نگرفتن و تقلب هم زياد ميدادن هم بنياد و هم فني حرفه اي ، راحت ميتونيد قبول شيد .

اين هم سايت بنياد :
      بنیاد icdl ایران

يه سري هم به سايت فني حرفه اي شهر خودتون بزنيد ، معمولا تو سايتهاشون آموزشگاههاي معتبر رو معرفي ميكنند .

موفق باشيد.
      واقعا خیلی خوب راهنمایی کردی دستت درد نکنه

من نمیدونم کدوم بهتر و معتبرتره؟ بنیاد یا فنی حرفه ای؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اين مدرک به درد ميخوره اگه اين تابستون بيکاريد بگيريد ولي اگه کنکور داريد نه.

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یکی از اساتید این فایل رو دانلود کنه و ببینه اموزشش کافیه واسه icdl 2 یا باید حتما کتابای حجیم بخرم؟
      خلاصه مطالب و نکات فنی و حرفه ای Icdl2
      و همچنین ببینید اموزش این صفحه واسه icdl 1 کافیه؟
      آموزش کامپیوتر و سوال فنی و حرفه ای - خلاصه مطالب و نکات ICDL1 درجه یک (ورد ، اکسس و ..)

خیلی ممنون میشم مخصوصا دوستانی که تجربه دارن
      hero93
      Padsam
      saeid_NRT

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما برو یه آموزشگاه بگو میخوای مدرک icdl درجه یک بگیرم، ثبت نامت میکنن، بعد بهت نمونه سوال میدن بخونی، احتمال 90 درصد از همون سوالها میاد. به همین سادگی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر دوشون معتبرند ، بنياد icdl ايران زير نظر بنياد جهاني icdl هست ، مدركي كه بهتون ميده به زبان انگليسيه و هزينه آزمون و مدركش خيلي بيشتر از فني حرفه ايه . فني حرفه اي هم زير نظر وزارت كاره و معتبره .
      من خودم مدرك انگليسيشو گرفتم ولي به نظر من زياد دنبال اعتبارش نباشيد ، اين مدرك براي يه كار ساده كه ميخواين شروع كنيد به درد ميخوره ، مثلا تو يه شركتي تو يه رده متوسط استخدام بشين وگرنه واسه كسي كه مدرك دانشگاهيش رو گرفته و مدركهاي تخصصي مربوط به رشته خودش رو داره و مسلط به زبان و ... هست چندان كاربردي نداره و آش دهن سوزي نيست .
      به نظر من از توي اون لينكي كه دادم حداقل دو تا كتاب تمرينش رو بخريد و خودتون رو بسنجيد . اگه براتون سخت بود بعد كتاب آموزشش رو بخريد . واسه ما كه آزمون تستيش دقيقا سوالات كتاب تمرين بود . تو نت خيلي مطلب زياد هست راجع به سوالات فني و حرفه اي و تازه سردرگم ميشيد. اون دو تا كتاب جامع سطح يك و دو خوبن ، اما خب بازم مطلب اضافه زياد دارن ، اصل مطلبش رو بخونيد و خودتون رو زياد سردرگم نكنيد .

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dreamland1343 نمایش پست ها
      یکی از اساتید این فایل رو دانلود کنه و ببینه اموزشش کافیه واسه icdl 2 یا باید حتما کتابای حجیم بخرم؟
      خلاصه مطالب و نکات فنی و حرفه ای Icdl2
      و همچنین ببینید اموزش این صفحه واسه icdl 1 کافیه؟
      آموزش کامپیوتر و سوال فنی و حرفه ای - خلاصه مطالب و نکات ICDL1 درجه یک (ورد ، اکسس و ..)

خیلی ممنون میشم مخصوصا دوستانی که تجربه دارن
      hero93
      Padsam
      saeid_NRT

من دانلودش کردم خلاصه lcdl2 حدود 90 درصد مطالب مهم پوشش داده تا جایی که من یادم می یاد تقریبا تمام سوالات میشه جواب داده البته یه سوال از بخش ایمیل تو زمان ما داده بودند که تو این خلاصه نبود اون icdl1 هم چیزی حدود 70-60 درصد تو درجه 1 کلیات به فهم بهتر کمک میکنه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داداش منم مدرک ICDL1-2 دارما سوالی چیزی داشتی در خدمتیم
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش والا ما رفتیم تو کلاس این کتابو بهمون دادن : 135251.jpg حالا این برای درجه 2 هستش که برای ویندوز هستش و برای درجه ی یک برای نرم افزار های افیس هستش اونم جلدش همین شکلیه فقط روش عکس ورد و پاورپوینت و دیگر نرم افزار های افیس روگذاشتن و روش نوشتن ICDLدرجه 1و کتاب خیلی خوب و پر محتواییه همه چی رو توضیح داده
      موفق باشی عزیز
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

12. Top | #27

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dreamland1343 نمایش پست ها
      سلام

میخوام مدرک icdl بگیرم

کتابش چی هست مورد تایید باشه؟
      انتشارات دیباگران خوبه؟

میتونم خودم بخونم و برم امتحان بدم؟
      یا باید برم کلاس و ...؟
      وقت امتحاناتش کی هست و کجاست؟

لطفا کسایی که تازه مدرک icdl گرفتن راهنمایی کنن

مرسی
      من وقتی 12 سالم بود مدرک icdl 1 گرفتم و تو 13سالگی icdl 2 رو گرفتم
      واس 1 میتونی از رو کتاب بخونی بعد امتحان بدی اما 2 یه نمه مشکله ک فقط به کتاب اکتفا کنی
      من واس هر کلاس رفتم
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)