خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چندتا سوال در مورد ادبیات

سلام دوستان

چندتا سوال در مورد ادبیات داشتم..ممنون میشم راهنمایی کنید

1. بودجه بندی تاریخ ادبیات چجوریاس؟! من واسه تاریخ ادبیات فقط آثار نویسنده ها رو خوندم و ویژگی کتابها و نویسنده ها و ... رو نخوندم.فقط آثار رو خوندم. به نظرتون میشه 2تا از 3تا رو جواب داد؟!

2.توی تستهای شمارشی املا و معنی خیلی خیلی مشکل دارم... در صورتی که تمامی معانی رو چندین بار خوندم...به نظرتون چیکار کنم؟!

3. من آرایه رو کلا حذف کردم و اصلا نخوندم... ولی مفهموم هر آرایه رو میدونم! مثلا میدونم استعاره چیه یا تشبیه یا تلمیح یا... ! ولی تست اصلا کار نکردم... توی آزمونای آزمایشی هم اصلا سوالای آرایه رو نمیخوندم.. ولی یکی از دوستام گفت آرایه راحته و تستهاش رو میشه راحت زد! به نظرتون همینطوره؟! تو این مدت باقی مونده چیکارش کنم؟!

پیشاپیش تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ادبیات رو اول از قرابت معنایی شروع میکنم بعدش سراغ تاریخ ادبیات میرم بعدش سراغ سوال معنی که شمارشی نباشه میرم در اخر اگه وقت اوردم سراغ شمارشی ها میرم چون وقت گیره و نیاز به تمرکز داره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ارایه دونستنش لازم نیس باید تست بزنی بفهمی چی ب چیه..ارایه ک راحته با حذف گزینه میشه ب جواب رسید.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من پیشنهاد میکنم بری به لینک زیر این کتاب رو بخری بخونی........بی نظیره بی نظیر......از خوندنش خسته نمیشی، بعد مهمتر از همه خیلی جمع و جور و در عین حال بشدت کامله، راحت میتونی بزاریش تو جیبت تو خیابونم که قدم میزنی برا خودت بخونی........بعد کار خوبی که مولفش کرده اینه که تیپ بندی کرده سوالات کنکورو و از اون اول کار تکلیفت مشخصه......کلی هم عکس و شعرای باحال داره که با اون چاپ رنگیش خیلی میچسبه........
      لینک

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من مشکلم تو آرایه تقریبا رفع شده وگرنه عاشق کتابای جیبی لقمه ی مهر و ماهم
      ولی گاج موضوعی و دور دنیا هم خیلی خوب توضیح دادن
      برو به این
      لینک یکی از مولفای ادبیات گاج " آقای نظری" آموزش دادن
      بخون توضیحات رو
      پس از اون تست بزن
      این تایپیک رو هم حتما بخون باور نکنی که! (باورهای غلط درباره ی آرایه ها)

به نظر من دور دنیا عمومی رو بگیر همه ی درسای عمومی از سال 88تا 93 مشترک رشته هاست دیگه
      فقط تست ها رو با زمان بزن هرچند که چیزی بلد نباشی 3تا آزمون که بدی راه میفتی
      بعد هر آزمون تحلیل شون کن
      اگه از کتابای گاج درسی رو داری بذار جفتت که وقتی توضیحات دور دنیا رو خوندی به اونم یه نیگاهی بندازی خیلی کمکت میکنه
      اما مثل من زیاد وقت نذار
      تو باید از درونت بفهمی که می تونی

اگه هیچ کس دیگه ای بهت اعتقاد نداشته باشه ، تو باید به خودت اعتقاد داشته باشی
      ویرایش توسط khanom.dr.albalu : 01 خرداد 1394 در ساعت 00:11

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

چندتا سوال در مورد ادبیات داشتم..ممنون میشم راهنمایی کنید

1. بودجه بندی تاریخ ادبیات چجوریاس؟! من واسه تاریخ ادبیات فقط آثار نویسنده ها رو خوندم و ویژگی کتابها و نویسنده ها و ... رو نخوندم.فقط آثار رو خوندم. به نظرتون میشه 2تا از 3تا رو جواب داد؟!
      بستگی داره! مثلاً بعضی وقت ها ممکنه از قرن و ... هم سوال بیارن! ولی معمولاً اینجوری نمیارن! فک کنم بشه 2 تا رو جواب داد از 3 تا!

2.توی تستهای شمارشی املا و معنی خیلی خیلی مشکل دارم... در صورتی که تمامی معانی رو چندین بار خوندم...به نظرتون چیکار کنم؟!
      !I don't know

3. من آرایه رو کلا حذف کردم و اصلا نخوندم... ولی مفهموم هر آرایه رو میدونم! مثلا میدونم استعاره چیه یا تشبیه یا تلمیح یا... ! ولی تست اصلا کار نکردم... توی آزمونای آزمایشی هم اصلا سوالای آرایه رو نمیخوندم.. ولی یکی از دوستام گفت آرایه راحته و تستهاش رو میشه راحت زد! به نظرتون همینطوره؟! تو این مدت باقی مونده چیکارش کنم؟!
      دوستتون درست می فرمایند. البته بعضی وقتا خیلی سختش هم میکنند ولی معمولاً آسونه و با تست زیاد قلقش دستت میاد!

پیشاپیش تشکر
      بالا جواب دادم
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)