خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اونایی که توو آزمونا فیزیک رو بالای 60 درصد می زنن بیان توو...

سلام به همه بچه ها...امسال برای فیزیک چیکار کردین؟...از چه کتابی تست زدین؟...کلاس کنکور رفتین؟...جزوه داشتین؟...درصدتون به طور میانگین توو آزمونا چند بود...؟ آیا کتاب درسی هم می خوندین؟...آیا کسی هم بوده بدون جزوه و کتاب درسی و کلاس کنکور فقط با خوندن کتاب های کمک آموزشی توو فیزیک نتیجه بگیره؟...خلاصه سیرتاپیاز کارایی که برای فیزیک کردین تا درصداتون بالا اومده رو بگین....ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب گاج نقره ای پیشنهاد میکنم
      کلاس کنکور اگه تهران هستید برید یا شهرای بزرگ مث اصفهان و ... هستین برین در غیر این صورت نه
      جزوه نداشتم فقط درسنامه گاج خوندم
      میانگین درصدم 65
      کتا درسی برای همه درسا لازم و ضروریه
      من نه کلاس داشتم و نه جزوه فقط کتاب درسی و کتاب گاج نقره ای خوندم
      نکته اضافی فیزیک درس راحتیه اگه خوندنش مداوم باشه و همراه با مرور و صد البته تست فراوان

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      کتاب گاج نقره ای پیشنهاد میکنم\nکلاس کنکور اگه تهران هستید برید یا شهرای بزرگ مث اصفهان و ... هستین برین در غیر این صورت نه\nجزوه نداشتم فقط درسنامه گاج خوندم\nمیانگین درصدم 65\nکتا درسی برای همه درسا لازم و ضروریه\nمن نه کلاس داشتم و نه جزوه فقط کتاب درسی و کتاب گاج نقره ای خوندم\nنکته اضافی فیزیک درس راحتیه اگه خوندنش مداوم باشه و همراه با مرور و صد البته تست فراوان
      \n\nآیا تستای یک قدم تا صد رو هم می زدین؟خوندن کتابای درسی برای فیزیک واقعا مفید بود؟هیچ جزوه های از هیچ دبیری حتی معلم خودتون نداشتین؟اوایل درصد فیزیکتون چند بود؟خیلی ممنون که راهنمایی می کنین...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      من خودم با دی وی دی های مسعودی و گاج نقره ای حتی بعضی مواقع 100 هم زده ام.(عمدتا در سال سوم)
      ولی اگه میخوای به 60-70 اکتفا کنی تست های یک قدم تا صد لازم نیست.حتی میتونی تو مدت باقیمانده فقط ستاره دار هارو بزنی.
      آقایون داداشا گفته باشم...

پزشکی کلا واس ماس.....

یعنی همش ماس ماس
      ...

http://s6.picofile.com/file/8181770950/javate.jpg

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها
      \n\nآیا تستای یک قدم تا صد رو هم می زدین؟خوندن کتابای درسی برای فیزیک واقعا مفید بود؟هیچ جزوه های از هیچ دبیری حتی معلم خودتون نداشتین؟اوایل درصد فیزیکتون چند بود؟خیلی ممنون که راهنمایی می کنین...
      1)اگه درصد بالا میخواین یک قدم تا صد الزامیه شاید اول کتاب گفته تستای یک قدم تا صد فرق بین 70 و صده اما به نظرم تستای یک قدم تا صد رو باید بشینی روشون فکر کنی حتی نیم ساعت!!تا به جواب برسی خودم اره میزدم
      2)من از کتابام برا نوشتن خلاصه نکات استفاده کردم یعنی خلاصه نکاتمو تو کتاب نوشتم و به خاطر همین هم کتاب رو میخوندم هم کمتر وقتم گرفته میشد تو خلاصه نکات نوشتن اره عالیه
      3)معلممون خوب نبود برا فیزیک پایه جزوه داشتم اما چون کنکری نبود استفاده نکردم اگه جزوه خوبی داشته باشین عالی میشه
      4)اوایل من تابستون کلا درس نخون بودم و فیزیک حدود 3 تا 40 میزدم اما از اول مدرسه که استارت زدم و خوب خوندم کلا فیزیک بالی 50 میزدم
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میانگینم تو کانون بالای 80 هستش
      سه تا سنجشم بالای 60 زدم
      گاج نقره ای + جزوه دبیر !
      پاسخنامه گاج رو + درسنامشو نمیخونم ! جزوه دبیرمو میخونم تست از گاج میزنم ! یک قدم ت اصد ها رو بزن سراسری هاشو ولی آزمایشی های گاجش رو نزن چون مسخره هستن به نظر من !

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman-doctor نمایش پست ها
      من خودم با دی وی دی های مسعودی و گاج نقره ای حتی بعضی مواقع 100 هم زده ام.(عمدتا در سال سوم)
      ولی اگه میخوای به 60-70 اکتفا کنی تست های یک قدم تا صد لازم نیست.حتی میتونی تو مدت باقیمانده فقط ستاره دار هارو بزنی.
      آیا فقط دی وی دی های مسعودی رو می دیدی؟...جزوه هم داشتی؟...کلاس کنکور چی؟...دیدن دی وی دی های مسعودی وقت گیر نیست؟....آیا تکنیک هاش توو همه تستا جواب می ده؟...کتاب درسی هم می خوندی؟...ممنون

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=rasul.professional;438306]میانگینم تو کانون بالای 80 هستش سه تا سنجشم بالای 60 زدمگاج نقره ای + جزوه دبیر ! پاسخنامه گاج رو + درسنامشو نمیخونم ! جزوه دبیرمو میخونم تست از گاج میزنم ! یک قدم ت اصد ها رو بزن سراسری هاشو ولی آزمایشی های گاجش رو نزن چون مسخره هستن به نظر من !چجوری پاسخنامه رو نمی خوندین؟...اگه یه سوالو بلد نبودی چیکار می کردی؟...من که جزوه دبیر شما رو ندارم به نظرت خوندن درسنامه های گاج کافیه؟...از چه زمانی به این درصد رسیدی؟...توو سال های پایه هم اینقدر فیزیکت خوب بود یا سال کنکور اینقدر خوب شد؟...از چه موقعی اینقدر خوب شدی؟تابستون پاییز یا از عید به بعد...کتاب درسی هم می خوندی؟...ممنون
      ویرایش توسط lover sick : 29 اردیبهشت 1394 در ساعت 19:12

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا سهیل امسال کنکور داری یا واسه 95 داری میپرسی؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میانگین کانون حدود 80 تا 90 وسه بار هم 100 بوده سه تا سنجش رو به ترتیب 70-90 -85 زدم
      فقط گاج نقره ای رو خوندم درسنامه هاشو با تست های کاملش+سراسری های یه قدم تا صد
      جزوه نداشتم کتاب درسی هم نخوندم سال سوم هم دبیر نداشتیم همین باعث شده که جریان رو مشکل داشته باشم-تا قبل مهر هم بالای 60 نداشتم گزینه دو

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7star نمایش پست ها
      آقا سهیل امسال کنکور داری یا واسه 95 داری میپرسی؟
      فقط می خواستم بدونم چجوری بعضیا اینقدر فیزیک رو خوب جواب می دن؟...نمی دونم شاید برای کنکور سال بعد...

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عربستان رو بردیم...خدا رو شکر...

رفع اسپم:کسی دیگه نظری راجع به فیزیک نداره؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم خیلی دوس دار ریاضی فیزیک درصدام بالا باشه...کتاب واسه آموزش و تست معرفی میکنید؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      75 تا 100% بسته به درجه سختی آزمون داشتم
      فیزیک برا دوم: آبی
      سوم:بنفش
      پیش:آبی 10 سال+الگو تست+الگو آموزش داشتم
      +فیزیک پایه های گاج و الگو رو زدم
      +خیلی سبز سوم هم ی نگاه انداختم(کامل نه)
      درسنامه از خوشخوان هم خوندم برا سال سوم
      کلاس هم آره رفتم! عوضش وقتی معلم تدریس میکرد سر کلاس می خوابیدم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستی کتاب درسی هم خط به خط سعی کردم بخونم و تمرینهای آخر فصل رو حل کنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)