خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FizzWizzle نمایش پست ها
      من که وقتی میرفتم قلمچی کل ستاره دارای گاج رو میزدم درصد فیزیکم بالای 60 میشد البته من خوندنو ول کردم از یک جایی به بعد... ولی خب خیلی وقت گیره دیگه خیلی زیاده
      مثلا اول يه درسنامشو ميخوندين بعد ميرفتين تست هاى مرتبط با اون درسنامه رو ميزدين؟؟؟ اول همشو ميزدين بعد ميرفتين سراغ پاسخنامه؟ يا كل درسنامه هاى يه فصلو ميخوندين بعد ميرفتين تست

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      مثلا اول يه درسنامشو ميخوندين بعد ميرفتين تست هاى مرتبط با اون درسنامه رو ميزدين؟؟؟ اول همشو ميزدين بعد ميرفتين سراغ پاسخنامه؟ يا كل درسنامه هاى يه فصلو ميخوندين بعد ميرفتين تست
      نه، اولش باید همون موقع که درسنامه رو میخونی، بری یه تعدادی از تستاش رو بزنی تا قضیه دستت بیاد..همینطوری درسنامه به درسنامه بری جلو...بعدش بیای مرور کنی و به طور کلی بقیه تستا رو بزنی..تو ریاضی و فیزیک بخصوص اول باید تست آموزشی بزنی
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      نه، اولش باید همون موقع که درسنامه رو میخونی، بری یه تعدادی از تستاش رو بزنی تا قضیه دستت بیاد..همینطوری درسنامه به درسنامه بری جلو...بعدش بیای مرور کنی و به طور کلی بقیه تستا رو بزنی..تو ریاضی و فیزیک بخصوص اول باید تست آموزشی بزنی
      احتياجي نيست قبل اين كارا كه شما فرموديد بريم جزوه هاى معلم هاي پايمونو با تمرين هاي تشريحيش و تمرين هاى اخره فصل كتاب درسي بخونيم؟ اخه من شنيدم طراحاي سوالاى فيزيك كنكور خيلي رو تمرين هاى اخره فصل مانور ميدن!
      يني منظور كليم اينه كه قبل ورود به بحث تست تشريحي هم يخورده بخونيم (برا كسي كه نه صفره نه قويه)

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      احتياجي نيست قبل اين كارا كه شما فرموديد بريم جزوه هاى معلم هاي پايمونو با تمرين هاي تشريحيش و تمرين هاى اخره فصل كتاب درسي بخونيم؟ اخه من شنيدم طراحاي سوالاى فيزيك كنكور خيلي رو تمرين هاى اخره فصل مانور ميدن!
      يني منظور كليم اينه كه قبل ورود به بحث تست تشريحي هم يخورده بخونيم (برا كسي كه نه صفره نه قويه)
      اول جزوه معلمت رو بخون و بعدش بیا روی درستنامه کتاب تست و همون کاری که گفتم بکن...نه اصلا نیازی به کار تشریحی و این حرفا نیست... با همین ریتم بیای جلو نتیجه خوبی میگیری...کتاب درسی هم هرجاش پتانسیل تست داشته باشه توی کتاب میکرو ازش تست طرح کرده و نیازی نیستش چون بعضی جاها دیگه زیادی چرته کتاب درسی و وقت تلف کردنه
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)