خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

توصیه هایی برای شب امتحان(نهایی)

سلام دوستان یه سری اطلاعات داشتم گفتم با شما یه اشتراک بزارم که بهترین نتیجه رو بگیرید
      سعی کنید شب قبل از امتحان غذا های سرد نخورید زیرا به شدت انرژی از مغز میگیره و اجازه پردازش به مغز نمیده و سعی گنید غذا های سبک بخورید زیرا در صورت خوردت غذای سنگین بیشتر انرژی بدن میره برای معده و چیزی دیگه به مغر نمیرسه(غذا های سرد منظور غذاهای سرد طبع هست مانند ماست -ماهی و غیره.....)
      این نکته رو هم بگم که بهترین و سبک ترین شام را نون و پنیر و گردو دانست !
      اما در مورد روز امتحان واقعا پیشنهاد میکنم که صبح اصلا صبحانه ی مفصل و کامل نخورید زیرا دوباره باعث گرفتن انرژی توسط معده میشود و هر چه با شکم خالی سر جلسه حاضر شوید بهتر هست ..بهترین ماده ای که به پردازش مغز کمک شایانی میکند قند ها هستند و بهترین و طبیعی ترین قند ها عسل و خرما هستند که عسل بهتر است ..بنا براین توصیه اکید میکنم که در روز امتحان شربت عسل استفاده کنید که خیلی عالی هست و از خوردن صبحانه های سنگین مانند تخم مرغ خودداری کنید ...البته این نکته را هم بدانید که بهتر است که شربت عسل را با شیر طبیعی(نه پاستوریزه)که از مراکزی که فراورده های لبنی طبیعی میفروشند قابل تهییه است ولی اگر شیر نبود بوسیله ی اب نیر میتوان شربت عسل تهییه کرد امید وارم مفید باشد

2. Top | #2
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سری اطلاعات داشتم گفتم با شما یه اشتراک بزارم که بهترین نتیجه رو بگیرید
      سعی کنید شب قبل از امتحان غذا های سرد نخورید زیرا به شدت انرژی از مغز میگیره و اجازه پردازش به مغز نمیده و سعی گنید غذا های سبک بخورید زیرا در صورت خوردت غذای سنگین بیشتر انرژی بدن میره برای معده و چیزی دیگه به مغر نمیرسه(غذا های سرد منظور غذاهای سرد طبع هست مانند ماست -ماهی و غیره.....)
      این نکته رو هم بگم که بهترین و سبک ترین شام را نون و پنیر و گردو دانست !
      اما در مورد روز امتحان واقعا پیشنهاد میکنم که صبح اصلا صبحانه ی مفصل و کامل نخورید زیرا دوباره باعث گرفتن انرژی توسط معده میشود و هر چه با شکم خالی سر جلسه حاضر شوید بهتر هست ..بهترین ماده ای که به پردازش مغز کمک شایانی میکند قند ها هستند و بهترین و طبیعی ترین قند ها عسل و خرما هستند که عسل بهتر است ..بنا براین توصیه اکید میکنم که در روز امتحان شربت عسل استفاده کنید که خیلی عالی هست و از خوردن صبحانه های سنگین مانند تخم مرغ خودداری کنید ...البته این نکته را هم بدانید که بهتر است که شربت عسل را با شیر طبیعی(نه پاستوریزه)که از مراکزی که فراورده های لبنی طبیعی میفروشند قابل تهییه است ولی اگر شیر نبود بوسیله ی اب نیر میتوان شربت عسل تهییه کرد امید وارم مفید باشد
      شیر طبیعی بخورن که ممکنه مسموم بشن یا تب مالت بگیرن بعد کلا میرن رو هوا که

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      شیر طبیعی بخورن که ممکنه مسموم بشن یا تب مالت بگیرن بعد کلا میرن رو هوا که
      یه استادی داشتیم
      ایشون دکتر دامپزشک بود
      میگفت وقتی رفتیم آزمایشگاه کیفیت شیر و ازمایشا رو انجام دادیم
      دیدیم اکثر میکروبایی که خونده بودیم تو شیر پاستوریزه بود
      از استاد پرسیدیم پس چرا مردم مریض نمیشن
      جوتب داد اول که کارخونه افتتاح شد همه دستگاها درست بودن میکروبیم نبود
      بعد دستگاها کمکم خراب شدن بدن مردمم کم کم به ویروسا عادت کرد

الان یکی از کشور دیگه ای ( البته به جز افغانستان و عراق و...) بیاد شیر پاستوریزه اینجا رو بخوره مسموم میشه
      به گفته ی هموم استادمون الان شیر فله ای بخری بجوشونی بخوری فایدش بیشتره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مثل همه شب های عادی رفتار کنید باو امتحان نهایی از امتحانای داخل مدرستون هم اسون تره بخدا (واسه من امتحانا بعضیش مثل ادبیات مسخره بودن ) الکی نترسونید خودنتو ! نهایی نهایی چیه باو یه امتحان ساده ولی مهم و سرنوشت ساز !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)