خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اخه تقلب میکنن که چی بشه؟ فقط خودشونو گول میزنن. اگر یکی رتبه تک رقمی بیاره چیزی بهش میدن تو قلمچی؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم واسه چی اما تقلب میکنن
      یکی از دوستام فک میکردم امسال رتبست ولی زده تو فاز تقلب و بیخیالی تازه پزم میده که این درصدامه تو چی من نمیدونم چی بهش بگم کسی میتونه راهنمایی کنه چی بهش بگم خیلی دوست دارم باهاش صحبت کنم ولی میگم وللش

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      حوزه ما خیلیا ساعت 10 میرن دستشویی جلو در پاسخ نامه برمیدارن رفتنی بعد میان داخل شروع میکنن نوشتن تو دو تا ازمون قبلی مدرسمون چند تا رتبه 1 رقمی داشته ! با وجود داشتن پاسخنامه نمیتونن 100 بزنن
      کانون این اواخر دیگه پاسخ نامه ندادن و از خیلی تقلب ها جلوگیری شد این کارشون عالی بو

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      کانون این اواخر دیگه پاسخ نامه ندادن و از خیلی تقلب ها جلوگیری شد این کارشون عالی بو
      این که پاسخنامه ندادن مربوط به بحث مالی هست و اون کسی که بخواد تقلب کنه شب قبل آزمون میتونه سوالات را بخره البته باید خوشحال باشید چون رتبه کنکورتون بهتر از آزمایشی ها خواهد شد
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      با این کارا فقط خودشون رو گول میزنن...

تهش چـــی؟؟؟

خیلی خوبه آدما به تــه کاراشون فکر کنن...

هه..

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      با این کارا فقط خودشون رو گول میزنن...

تهش چـــی؟؟؟

خیلی خوبه آدما به تــه کاراشون فکر کنن...

هه..
      تهش حال نمیده .. خوب هدفشون بالا کشیدن خودشونه جلو بقیه .. ولی خوب دم کنکور گرم که حالشونو بد میگیره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من که رفتم سنجش اصلا مراقب بالا سرمون نبود کلا یه نفر مسئول فقط تو حوزه بود که سوالاروپخش میکرد وهرازگاه میومد به کلاساسرمیزد که مثلا مشورتی حل نکنن وسروصدانباشه .تقلب هم که خب بله دیگه.واینکه خیلیام زودترازوقت ازمونشونو دادن رفتن وانگارفقط برای گرفتن سوالا اومده بودن حتی اونایی که درساشون قوی بود .
      آدم باش همین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      من که رفتم سنجش اصلا مراقب بالا سرمون نبود کلا یه نفر مسئول فقط تو حوزه بود که سوالاروپخش میکرد وهرازگاه میومد به کلاساسرمیزد که مثلا مشورتی حل نکنن وسروصدانباشه .تقلب هم که خب بله دیگه.واینکه خیلیام زودترازوقت ازمونشونو دادن رفتن وانگارفقط برای گرفتن سوالا اومده بودن حتی اونایی که درساشون قوی بود .
      کنکور ازاین بدتره!! بعد از جمع کردن عمومی یکم که میگذره سالن نصف میشه 45 دقیقه اخر تو حوزه کمتر از 10% میمومنن ! این خودش به ادم انگیزه میده !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کنکور ازاین بدتره!! بعد از جمع کردن عمومی یکم که میگذره سالن نصف میشه 45 دقیقه اخر تو حوزه کمتر از 10% میمومنن ! این خودش به ادم انگیزه میده !
      عجیبه چون حوزه های اینجا کنکور داوطلبا مجبوربودن تااخروایسان چون نمیگرفتن ازشون!
      آدم باش همین

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaghaderi نمایش پست ها
      تهش حال نمیده .. خوب هدفشون بالا کشیدن خودشونه جلو بقیه .. ولی خوب دم کنکور گرم که حالشونو بد میگیره
      دقیقا میخوان وقتی یکی ازشون میپرسه ترازت تو کانون چنده با افتخار بگن نه اینکه یه تراز کم باشه
      یه بنده خدایی که باهاش قهرم خودم سی بار به عینه دیدم داره تقلب میکنه اما خب متاسفانه اینقد خنگ بود که بازم نمیتونست 6000 بشه از وقتی کانون پاسخنامه نمیدن میاد عمومی جواب میده و میره
      چند وقت پیش تا اخر نشسته تو یه کلاس نیفتاده بودیم اما اخر ازمون دیدم اومد بیرون تعجب کردم صفحه شخصیش تو سایت رو حک کردم ترازش 4056 شده بود
      البته اینم بگم تو مدرسه زرنگ بود و همین کارش باعث شد هیچ کاری نکنه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ولی توکنکورم باهمه سخت گیریامیشه تقلب کرد!!!مهم اینه که طرف بدونه باتقلب تو کنکور حق بقیه رو ضایع میکنه.
      آدم باش همین

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      ولی توکنکورم باهمه سخت گیریامیشه تقلب کرد!!!مهم اینه که طرف بدونه باتقلب تو کنکور حق بقیه رو ضایع میکنه.
      میری دستشویی با گوی عکس میگیری وایبر میدی به معلما
      اونا هم نیم ساعت بعد جوابا رو میفرستم یک ناله میکنی میری دستشویی برمیداری یادداشت میکنی میای 100 میزنی

ولی اون بالایی رو نمیشه پیچوند !!! من یکی این کار رو کنم عذاب وجدان میگیریم کلا اهل تقلب نیستم ! حق بقیه ضایع میشه !

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میری دستشویی با گوی عکس میگیری وایبر میدی به معلما
      اونا هم نیم ساعت بعد جوابا رو میفرستم یک ناله میکنی میری دستشویی برمیداری یادداشت میکنی میای 100 میزنی

ولی اون بالایی رو نمیشه پیچوند !!! من یکی این کار رو کنم عذاب وجدان میگیریم کلا اهل تقلب نیستم ! حق بقیه ضایع میشه !
      معلم و 100 ؟؟؟ :troll (7):
      شرط میبندم اگه معلم زیستمون بیاد منفی میزنه زیست رو !!!
      ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      معلم و 100 ؟؟؟ :troll (7):
      شرط میبندم اگه معلم زیستمون بیاد منفی میزنه زیست رو !!!
      خب معلم شما معلم نیست داداش! من معلم شیمیمون مسئله ها رو زیر 30 ثانیه میزنه معادله همه رو حفظ اصلا نمینویسه ! جرم مولی ها حفظ ! خدای ساده کردن نامرد حل میکنه نمیفهمی چی نوشته کلا بعد میاد به زبون ما میگه 100 تا تست مسئله که بزنه دیگه میفهمی چی میگه کلا

15. Top | #30
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      باووووووووووو
      تقلب که بیداد میکنه
      ولی خب چه فایده ای داره
      خودشونو گول میزنن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن