خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط Fatemeh2Net : 25 بهمن 1395 در ساعت 21:33

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببنید شما باید ی جور انگیزه ایجاد کنید درونتون که زیست را جدی بگیرید چون زیست ی درسی هستش که خیلی میتونه در ایندتون تاثیر بزاره اول این فکرای بیخود را به خودتو ن راه ندید که زیست ی درسی هستش که من نمیفهمم یا سخته یا اینکه من باهاش کنار نمیام شما مجبور هستید کنا ر بیاید سعی کنید جمله بندی جمله بندی بخونید و با درصد کم استرس و حول نشید که به خودتون افکار منفی راه بدید سعی کنید رو درس زیت تفکر زیاد کنید یا دبیر یا کتابی که بهتون انگیزه میده و چراغ انگیزه وجودتون را روشن میکنه را به سمتش برید حتما موفق میشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از زیست خوشتون نمیاد ؟

من به شخصه بدم میاد تکراری بخونم .. حتی از رو یه جزوه 2بار بخونم

واسه همین منابع مختلف دارم

ولی در کل .. اول کتاب درسی یا جزوه ( بسته به مبحثش ) رو میخونم .. هر صفحرو واسه خودم توضیح میدم ..

بهدش که تموم شد .. میرم سراغ تست .. اونجا مطالبی که یاد گرفتم تثبیت میشه یا ممکنه تستو غلط بزنم ولی ی چیز جدید یاد بگیرم ..

بیشتر یادگیری من با تسته ..

گاهیم وقتی تست میزنم میبینم اصل مطلب رو درست نخوندم نمیدونستم چی ازم میخواد ... دوباره برمیگردم میخونم ..

بعدم نیاز به یادآواری داره 100% .. با یه بار 2بار نمیشه ..

سعی کنین تصویر سازی کنین تو ذهنتون خیلی خوبه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام بچه ها خسته نباشید من یه مشکل فوق العاده بزرگ برام پیش اومده از زیست زده شدم. نمیتونم بخونمش ینی روش خاصی ندارم که اونطوری بخونم و برام جذاب شه قبلا با فیزیک مشکل داشتم ولی از تجربه های همین جا استفاده کردم و تونستم باهاش کنار بیام و روش خوندنشو پیدا کنم ولی زیست رو واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و چه جوری بخونم و چه تستی و چه وقتی براش بزنم تو آزمون فقط 10 درصد میزنم! خواهش میکنم اگه تو این درس موفقید و روش خوندنش دستتون اومده ، به منم بگید تا بیشتر از این وقتمو تلف نکنم و با شیوه ی غلط نخونم
      میکروسکوپ بخر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آفرین دقیقا مشکلم اینه که چون قبلا خوندم دیگه دوس ندارم بخونمش با اینکه کامل کامل بلد نیستم ولی چون خوندم دیگه نباید بخونم
      درصورتیکه زیست رو باید 20 بار خوند!ولی من به دفعه اول اکتفا میکنم
      دوست دارم هر مرتبه که میخوام بخونمش با یه روش و مدل دیگه بخونم ولی نمیدونم چطوری
      تنوووووع طــــــلبم بشدت :d

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من خودم اول 3 بار کتاب رو میخونم، بار اول خیلی سطحی و روزنامه وار، بار دوم یکم عمیقتر و بار سوم هم کاملا عمیق و مفهومی، بعد بلافاصله بعد از خوندن، تمام تست های مبحثی رو میزنم و غلط هام رو هم ستاره دار میکنم و پاسخنامه تشریحی فقط تست هایی که غلط زدم رو میخونم، بعد بلافاصله میرم سراغ تست های ترکیبی، و تمام، برای مرور هم فقط یه بار کتاب رو روزنامه وار میخونم و فقط تست هایی که ستاره دار کرده بودم رو میزنم، تو آزمون هم راحت 70 - 80 میزنم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من زیستو باید تحلیلی بخونی مثلا هر سطری که میخونی و به درسای سال قبل یا بعد ربط داره همشو از ذهن بگذرونی اینجوری هم مطالعه ات فعال میشه و خسته نمیشی هم اینکه میتونی به تستای ترکیبی پاسخ بدی....
      البته این نظر و شیوه ی شخصی منه و:
      صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
      آقایون داداشا گفته باشم...

پزشکی کلا واس ماس.....

یعنی همش ماس ماس
      ...

http://s6.picofile.com/file/8181770950/javate.jpg

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      آفرین دقیقا مشکلم اینه که چون قبلا خوندم دیگه دوس ندارم بخونمش با اینکه کامل کامل بلد نیستم ولی چون خوندم دیگه نباید بخونم
      درصورتیکه زیست رو باید 20 بار خوند!ولی من به دفعه اول اکتفا میکنم
      دوست دارم هر مرتبه که میخوام بخونمش با یه روش و مدل دیگه بخونم ولی نمیدونم چطوری
      تنوووووع طــــــلبم بشدت :d
      خب منم اینطوریم
      واسه همین یه الگو دارم یه تخته سیاه یه همایش دریافت یه خیلی سبز یه جزوه دبیر به دونه کتاب درسی

هربار از رو یکیشون میخونم اینطوری راحتترم چیزای جدیدم یاد میگیرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      خب منم اینطوریم واسه همین یه الگو دارم یه تخته سیاه یه همایش دریافت یه خیلی سبز یه جزوه دبیر به دونه کتاب درسی هربار از رو یکیشون میخونم اینطوری راحتترم چیزای جدیدم یاد میگیرم
      دمت گرم، من کتاب متنوعم دارم ولی بار اول که از رو کتاب میخونم میگم بسه دیگه سراغ اونا نمیرم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman-doctor نمایش پست ها
      به نظر من زیستو باید تحلیلی بخونی مثلا هر سطری که میخونی و به درسای سال قبل یا بعد ربط داره همشو از ذهن بگذرونی اینجوری هم مطالعه ات فعال میشه و خسته نمیشی هم اینکه میتونی به تستای ترکیبی پاسخ بدی.... البته این نظر و شیوه ی شخصی منه و: صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
      این روشو قبلا امتحان کردم فوق العادس ولی چون زمان میبرد بیخیالش شدم به نظرت دیر نیست دوباره با همین روش بخونم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سعی کن یه کم با سرعت بالا بخونی....
      الان 24 روز وقت داری اگه هر روز دودرس مهم را بخونی تموم میشه...
      آقایون داداشا گفته باشم...

پزشکی کلا واس ماس.....

یعنی همش ماس ماس
      ...

http://s6.picofile.com/file/8181770950/javate.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)