خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کم آوردن توی سوالای اختصاصی

سلام دوستان

امروز آزمون سنجش بود... عمومی ها رو خوب زدم و راضی بودم...

ولی وقتی به اختصاصی ها رسیدم رفتم اول فیزیکو چون قویتر بودم زدم... نصف سوالات فیزیک رو حل کردم و تقریبا از وسطای فیزیک دیگه کلا ریختم به هم... تمرکز نداشتم حتی بعضی از فرمولهای ساده رو هم یادم نمیومد... ریاضی هم کلا 3تا زدم و شیمی هم 4 تا ...

الان که اومدم خونه و سوالا رو بررسی میکنم به غیر از اون 4تایی که زدم حداقل 7-8 تا دیگه رو راحت میتونستم بزنم! و همینطور ریاضی و همینطور فیزیک

میترسم موقع کنکور هم همین شرایط برام پیش بیاد و نتونم جواب بدم

به نظرتون چیکار میشه کرد؟! خیلی نگرانم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فیزیکو خوب زدی چرا ریختی بهم پس؟
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      فیزیکو خوب زدی چرا ریختی بهم پس؟
      از سوال 156 تا سوال 174 که 19تا سوال اولی میشه حدود 10تا رو دقیق حل کردم ولی از سوال 175 به بعد دیگه حوصلشو نداشتم ... تازه سوالای آسونش داشت از همین سوال 176 که تقریبا میشه فیزیک پیش شروع میشد

اصلا حوصله حل کردن نداشتم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

ولی وقتی به اختصاصی ها رسیدم رفتم اول فیزیکو چون قویتر بودم زدم... نصف سوالات فیزیک رو حل کردم و تقریبا از وسطای فیزیک دیگه کلا ریختم به هم... تمرکز نداشتم حتی بعضی از فرمولهای ساده رو هم یادم نمیومد... ریاضی هم کلا 3تا زدم و شیمی هم 4 تا ...

الان که اومدم خونه و سوالا رو بررسی میکنم به غیر از اون 4تایی که زدم حداقل 7-8 تا دیگه رو راحت میتونستم بزنم! و همینطور ریاضی و همینطور فیزیک

شما تمرکزتون رو از دست دادین، و علتش هم میتونه کم خوابی باشه، هم نخوردن صبحانه، هم استرس و هم ساکت نبودن جلسه، ببینید مشکلتون کدوم یکیه و حلش بکنید، منم خیلی اینجوری شدم، فقط تو بعضی از آزمون ها اینجوری میشه آدم، نه همیشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خب معلومه طاقت مدت طولانی رو صندلی نشستنو نداری سعی کن تا کنکور زمان وعده های مطالعاتیو بیشتر کنی و البته تو خونه هروقت از درس خوندن خسته شدی از خوندن دست نکشی تا به شرایط عادت کنی
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      شما تمرکزتون رو از دست دادین، و علتش هم میتونه کم خوابی باشه، هم نخوردن صبحانه، هم استرس و هم ساکت نبودن جلسه، ببینید مشکلتون کدوم یکیه و حلش بکنید، منم خیلی اینجوری شدم، فقط تو بعضی از آزمون ها اینجوری میشه آدم، نه همیشه.
      دیشب کلا 4ساعت خوابیدم... دیر بیدار شدم صبحونه هم فقط یه شکلات خوردم ... سروصدا هم یخورده بود سروصدای ماشینهایی که رد میشدن... ما تو حیاط بودیم

فقط نگرانم سر آزمون کنکور اینجوری نشم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم همچین مشکلی دارم
      یکی از دلایلشم همونطور که دوستمون گفن فک کنم عادت نداشتن به 4 ساعت آزمونه
      run forrest runnn

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول بی خوابیو صبحونه و ...... اینا خیلی مهم هستن. حداقل باید 6 تا 8 ساعت بخوابین مغزتون آروم بشه
      دومم از این دفترچه های کنکور بگیرین یا دور دنیا یا هرچی و تا کنکور چندین بار از خودتون امتحان بگیرید شبیه خود کنکور از همون ساعت 8 شروع کنید...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صبحانه مقوی !!! و خواب کافی !!!

اگه عادت دارید یه نوشیدنی انرژی زا هم بخورید موثره !!

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دیشب کلا 4ساعت خوابیدم... دیر بیدار شدم صبحونه هم فقط یه شکلات خوردم ... سروصدا هم یخورده بود سروصدای ماشینهایی که رد میشدن... ما تو حیاط بودیم

فقط نگرانم سر آزمون کنکور اینجوری نشم
      دیگه بگو تمام مواردی که تمرکز رو سر جلسه آزمون به هم میزنن رو داشتم دیگه! دلیلشم اینه که وقتی آدم تمرکزش رو از دست میده، فشار خیلی زیادی به مغز وارد میشه و مغز با تمام توان تلاش میکنه که تمرکز رو دوباره برگردونه و برای همین مغز خیلی زود خسته میشه و دیگه آدم حوصلش سر میره و فقط میخواد آزمون هرچه زودتر تموم بشه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

منم همین جوریم.نگران نباش برای همه ی رقبا پیش میاد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baaraan نمایش پست ها
      منم همین جوریم.نگران نباش برای همه ی رقبا پیش میاد
      منم شیمی رسیدم فصل محلول ها دیدم به خاطر مسئله ها فشار روم زیاده رفتم از اخر شیمی شروع کردم به عقب برگشتم و خیلی هم خوب زدم !!!

شیمی رو اخر نذارید !!!
      ممحسباتش خسته کنند ه هست بذارید اخر حوصلتون نمیکشه !!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن