خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

تفاوت بین ترکیب و تبدیل

سلام يه سوال احتمال دارم:
      ١) به چند طريق ميتوان ٧ كتاب رياضي و ٣كتاب امار را در يك قفسه چيد بطوري ك هيچ دو كتاب اماري كنار هم نباشند.؟
      ٢) در چند جايگشت از حروفaaabbbccc هيچ دو حرف b كنار هم نيستند ؟
      سوال اولاز راه ترتيب و دومي از راه تركيب حل ميشود لطفأ توضيح بديد فرق اين دو سوال در چيه و از كجا اين مسئله(تركيب و ترتيب بودن ) تشخيص داده ميشه؟ *

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maede72 نمایش پست ها
      سلام يه سوال احتمال دارم:
      ١) به چند طريق ميتوان ٧ كتاب رياضي و ٣كتاب امار را در يك قفسه چيد بطوري ك هيچ دو كتاب اماري كنار هم نباشند.؟
      ٢) در چند جايگشت از حروفaaabbbccc هيچ دو حرف b كنار هم نيستند ؟
      سوال اولاز راه ترتيب و دومي از راه تركيب حل ميشود لطفأ توضيح بديد فرق اين دو سوال در چيه و از كجا اين مسئله(تركيب و ترتيب بودن ) تشخيص داده ميشه؟ *
      لطفا از تیتر مرتبط با سوالتون استفاده کنید

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      درود سرکار خانم مائده 72 تفاوت بین ترکیب و تبدیل بسیار ساده است تنها کافی است فکر کنید در چینش های اشیا مورد نظر جابجایی دارای اهمیت می باشد یا نه
      در نورد سئوالی که مطرح فرمودید ابتدا مشخص کنید کتابهای ذکر شده متمایزند یانه بعد به سئوال شما پاسخ خواهم داد
      در ضمن بهتر بود سئوال را در بخش آنالیز ترکیبی جبر و گسسته مطرح می کردید اگر عنوان بندی مطالب هم به گونه ای باشد که با توجه به عنوان بتوان دریافت سئوال در چه مقوله ای می باشد سریعتر پاسخ دریافت خواهید کرد
      و شايد آيندگان از اينکه نشان داده ام قديمي ها همه چيز را نمي دانستند ، سپاسگزار من باشند. (پير فرما)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید.حالا شما ایندفه رو برام توضیح بدید دفه دیگه تو بخش خودش مینویسم.
      در مورد متمایز بودیش نمیدونم چیزی ذکر نکرده من عین سوالا رو براتون نوشتم.اما فکر نکنم متمایز باشن.ممنون ازکمکتون.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال نحوه ی گوارش اسفنج چه جوریه درون سلولی یا برون سلولی مرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن