خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام گزینه؟

رأی دهندگان
    24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • برد تراکتورسازی و قهرمانی تراکتورسازی

14 58.33%
    • برد نفت و قهرمانی نفت

3 12.50%
    • مساوی و قهرمانی تراکتورسازی

0 0%
    • مساوی و قهرمانی سپاهان

7 29.17%
    صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 89 از 89
    1. Top | #76
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      امشب باید نود رو دید...

امیدوارم فردوسی پور به دنبال روشن شدن حقیقت باشه. نه ماسمالی کردن اتفاقات...

« اسدی: احتمال تغییر نتیجه تراکتورسازی - نفت وجود دارد »

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره تغییر نتیجه دیدار تراکتورسازی و نفت تهران می‌گوید هر احتمالی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، علیرضا اسدی درباره حواشی دیدار تراکتورسازی و نفت تهران اظهار کرد: در این قضیه به تراکتور ظلم شده است و باید درباره آن‌ها احقاق حق شود. ما به دنبال مسببان این اتفاق هستیم تا با آن‌ها برخورد کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا جام قهرمانی از سپاهان پس گرفته می‌شود یا خیر گفت: احقاق حق بحثی منطقی است. ما باید ببینیم اگر حقی ضایع شده است این حق را برگردانیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تغییر نتیجه وجود دارد یا خیر؟ گفت: هر احتمالی وجود دارد. باید مستندات را جمع کنیم و پس از کامل شدن مستندات جلسه‌ای برگزار کنیم و درباره این موضوع تصمیم بگیریم.

اسدی تصریح کرد: وقتی شواهد هنوز کاملا آشکار نیست نمی‌توانیم کامل درباره این موضوع صحبت کنیم اما حرف من این است که باید حق به حقدار برسد. ما به دنبال حل شدن مشکل فوتبال هستیم و کاری نداریم به سود یا ضرر تیمی تصمیم می‌گیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امش دعواست توی نود...
      میخوام ببینم کی کی رو میزنه
      90 که قطعا از نفت حمایت نمیکنه میاد دعوا میزاره بین اون دو تا که مخاطباش برن بالا بعد به صورت یه طرف از تیم خاصی حمایت میکنه و اون یکی تیم رو خرد میکنه مثل همیشه
      شنیدی میگن ترک عادت موجب مرضه؟90 هم عادت کرده تو کل کل بین تیم ها از تیم خاصی حمایت کنه
      مثلا بین استقلال و پرسپولیس اومده پرسپولیس رو انتخاب کرده و کاملا ازش حمایت میکنه

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      امیدوارم فردوسی پور به دنبال روشن شدن حقیقت باشه. نه ماسمالی کردن اتفاقات...
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      90 که قطعا از نفت حمایت نمیکنه میاد دعوا میزاره بین اون دو تا که مخاطباش برن بالا بعد به صورت یه طرف از تیم خاصی حمایت میکنه و اون یکی تیم رو خرد میکنه مثل همیشه
      شنیدی میگن ترک عادت موجب مرضه؟90 هم عادت کرده تو کل کل بین تیم ها از تیم خاصی حمایت کنه
      مثلا بین استقلال و پرسپولیس اومده پرسپولیس رو انتخاب کرده و کاملا ازش حمایت میکنه
      آیا عادل،همچنان عادل می ماند؟؟

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این اسدی کاملا معلومه داره دروغ میگه مث چی!!!!
      میدونید چرا؟چون گفته نتیجه بازی تراکتور نفت عوض میشه؟یعنی چی این جمله؟بازی که مساوی بود به نفع کی عوض میشه؟اینم همش چرت میگه مث اون چند روز اولی که اومده بو واسه اینکه بشناسنش علیه کیروش موضع گرفت

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      این اسدی کاملا معلومه داره دروغ میگه مث چی!!!!
      میدونید چرا؟چون گفته نتیجه بازی تراکتور نفت عوض میشه؟یعنی چی این جمله؟بازی که مساوی بود به نفع کی عوض میشه؟اینم همش چرت میگه مث اون چند روز اولی که اومده بو واسه اینکه بشناسنش علیه کیروش موضع گرفت
      عوض شدن : تکرار بازی (سوت پایان بازی زده نشده )
      میدونی چنتا ماشین پلیس اونشب کنار استادیوم سوخت ؟
      موضوع سیاسیه اگه اینجوری بمونه میشه مثل سال 85
      همین الانشم شورای شهر تبریز و استاندار و نماینده های مجلس و... تا خود رئیس جمهور پیگیر قضیه ن شما حرصتو بخور

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      عوض شدن : تکرار بازی (سوت پایان بازی زده نشده )
      میدونی چنتا ماشین پلیس اونشب کنار استادیوم سوخت ؟
      موضوع سیاسیه اگه اینجوری بمونه میشه مثل سال 85
      همین الانشم شورای شهر تبریز و استاندار و نماینده های مجلس و... تا خود رئیس جمهور پیگیر قضیه ن شما حرصتو بخور
      ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی شده
      کفاشیان: نتیجه تراکتور و نفت تغییر نمی کند

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص بازی عجیب و غریب فینال لیگ برتر بین تیم های تراکتورسازی و نفت تهران اعلام کرد به هیچ وجه نتیجه بازی نفت و تراکتور عوض نمی شود وسپاهان قهرمان است.

به گزارش "ورزش سه"، کفاشیان که در بازی فینال لیگ برتر در تبریز حضور داشت در خصوص اتفاقات عجیب این بازی گفت:

قرار بود در تبریز جشن باشکوهی برگزار شود
      من از ابتدا در ورزشگاه یادگار امام حضور داشتم و تماشاگران پرشوری هم به استادیوم آمده بودند اما قهرمان سپاهان شد. ما فکرمی کردیم سپاهان برای قهرمانی 20 در صد شانس داشت اما در نهایت قهرمان شد. قرار بود در تبریز جشن باشکوهی برگزار شود که نش و جشن قهرمانی در اصفهان برگزار شد.

نتیجه تراکتور و نفت تغییر نمی کند
      او اعلام کرد به هیچ وجه نتیجه بازی تغییر نمی کند و گفت: به هیچ وجه اینوط نیست که نتیجه بازی تراکتور و نفت تغییر کند و نمی دانم این حرف ها را چه کسانی زده اند. فقط مسائل داوری و حاشیه ای بازی است که به کمیته انضباطی مربوط می شود که مسوولان این کمیته باید بررسی کنند.

ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی کرده
      اواخر بازی به علت قطع شدن تلفن ها یک سری از هواداران از نتیجه مطلع نبودند و برای خوشحالی کردن به زمین آمدند. ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی شده و بعدا فهمیدیم که سپاهان قهرمان شده است. من به تراکتورسازی و هوادارانش به خاطر کسب سهمیه آسیایی و نائب قهرمانی تبریک می گویم.

گوینده ورزشگاه منظورش جشن نبود
      گوینده ورزشگاه بعد از بازی منظورش این بود که هواداران از زمین بیرون بروند تا شرکت ایرانسل مراسم بهترین بازیکن برگزار شود و هدیه ای هم طبق قرعه کشی به هواداران داده شود.اما تماشاگران به اشتباه موضوع را متوجه شدند.

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی شده
      کفاشیان: نتیجه تراکتور و نفت تغییر نمی کند

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص بازی عجیب و غریب فینال لیگ برتر بین تیم های تراکتورسازی و نفت تهران اعلام کرد به هیچ وجه نتیجه بازی نفت و تراکتور عوض نمی شود وسپاهان قهرمان است.

به گزارش "ورزش سه"، کفاشیان که در بازی فینال لیگ برتر در تبریز حضور داشت در خصوص اتفاقات عجیب این بازی گفت:

قرار بود در تبریز جشن باشکوهی برگزار شود
      من از ابتدا در ورزشگاه یادگار امام حضور داشتم و تماشاگران پرشوری هم به استادیوم آمده بودند اما قهرمان سپاهان شد. ما فکرمی کردیم سپاهان برای قهرمانی 20 در صد شانس داشت اما در نهایت قهرمان شد. قرار بود در تبریز جشن باشکوهی برگزار شود که نش و جشن قهرمانی در اصفهان برگزار شد.

نتیجه تراکتور و نفت تغییر نمی کند
      او اعلام کرد به هیچ وجه نتیجه بازی تغییر نمی کند و گفت: به هیچ وجه اینوط نیست که نتیجه بازی تراکتور و نفت تغییر کند و نمی دانم این حرف ها را چه کسانی زده اند. فقط مسائل داوری و حاشیه ای بازی است که به کمیته انضباطی مربوط می شود که مسوولان این کمیته باید بررسی کنند.

ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی کرده
      اواخر بازی به علت قطع شدن تلفن ها یک سری از هواداران از نتیجه مطلع نبودند و برای خوشحالی کردن به زمین آمدند. ما هم فکر می کردیم سپاهان مساوی شده و بعدا فهمیدیم که سپاهان قهرمان شده است. من به تراکتورسازی و هوادارانش به خاطر کسب سهمیه آسیایی و نائب قهرمانی تبریک می گویم.

گوینده ورزشگاه منظورش جشن نبود
      گوینده ورزشگاه بعد از بازی منظورش این بود که هواداران از زمین بیرون بروند تا شرکت ایرانسل مراسم بهترین بازیکن برگزار شود و هدیه ای هم طبق قرعه کشی به هواداران داده شود.اما تماشاگران به اشتباه موضوع را متوجه شدند.
      باشماقیان هرچی گفته مهم نیست
      گردن کلفت تر از اون هست
      d15eddf3f1-377b58cc20e203397a5d7183eda8aed7.jpg65374829f2-d48bbde9db4dbe37e71a7416e4705de5.jpg

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باشماقیان هرچی گفته مهم نیست
      گردن کلفت تر از اون هست
      و اون کسی نیست جر فیفا.درسته؟؟
      حالا میخوان از اول بازی رو برگزار کنن یا فقط چند دیقه ی آخر رو ؟؟

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      و اون کسی نیست جر فیفا.درسته؟؟
      حالا میخوان از اول بازی رو برگزار کنن یا فقط چند دیقه ی آخر رو ؟؟
      چن دقیقه اخر ؟ خنده داره
      فقط فیفا نیست ! تو استادیوم بنرای روحانی رم پاره کردن ( این هفته میاد تبریز )
      مجبورن جو رو اروم کنن
      jyb2_untitled-1.gif

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چن دقیقه اخر ؟ خنده داره
      فقط فیفا نیست ! تو استادیوم بنرای روحانی رم پاره کردن ( این هفته میاد تبریز )
      مجبورن جو رو اروم کنن
      آخه یادمه چند سال پیش یه اتفاق مشابه توی ایتالیا(اگه اشتباه نکنم ده دیقه آخر بازی بود) افتاده بود(تماشاگرا ریختن توی زمین) ولی دادگاه عالی ورزش حکم صادر کرد که از همون دیقه ای که بازی متوقف شد ادامه بدن...
      واسه این پرسیدم...

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حد اقل یه بار برو اتاق گزارشو ببین
      2-3 تا تلویزیون هست که گزارشگر بتونه بقیه بازیارم ببینه

پس قبول دارید اینا همش سیاه بازیـــه!

شــایعه هم ک معلوم از طرف کــی بوده!
      کاپ | مربی تراکتورسازی: پسر تونی گفت بازی سپاهان ...

عــادل تو بازی بارسا و اتلتیکو تیکه های خوبی بار پسر ... می کرد!!
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza76 نمایش پست ها
      پس قبول دارید اینا همش سیاه بازیـــه!

شــایعه هم ک معلوم از طرف کــی بوده!

کاپ | مربی تراکتورسازی: پسر تونی گفت بازی سپاهان ...

عــادل تو بازی بارسا و اتلتیکو تیکه های خوبی بار پسر ... می کرد!!
      سیا بازی که بعله
      ولی کی به اون گفته بود ؟ یکم سرچ کنی میفهمی

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما روابط عمومی تیم سپاهان!!

ن طرفدار سپاهانم و نـــه شموشک نوشهر،من میگم بودن اشخاصی از نتیجه خبر داشتن ولی ب نیمکت تیم

نگفتن دلیلشم الله ...

حالا هم آرزوی موفقیت فقط واسی خودت دارم تو کنکور

موفق باشین
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza76 نمایش پست ها
      حتما روابط عمومی تیم سپاهان!!

ن طرفدار سپاهانم و نـــه شموشک نوشهر،من میگم بودن اشخاصی از نتیجه خبر داشتن ولی ب نیمکت تیم

نگفتن دلیلشم الله ...

موفق باشین
      موافقم اینا همه دلایل واهی برای ایجاد یه جریان به نظر من رییس جمهور نباید خودشون وارد ماجرا میشدن این در شان یه رییس جمهور نیست که تو اینجور مسائل دخالت کنه
      اما من کاری ندارم و اگه بخوام منصفانه بگم تراکتوری ها تلاش خودشون رو انجام ندادن خصوصا اخر بازی سپاهان بازی خودش رو کرد و تموم شد
      فغانی هم بهترین داور ایرانه و نمیاد ابروی خودش رو با این بحث های مضخرف که بعضیا تو رسانه ها علیهش درست کردن ببره یادمون نره اگه فغانی داور بدی باشه فینال اسیا رو بهش نمیدادن

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)