خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام گزینه؟

رأی دهندگان
    24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • برد تراکتورسازی و قهرمانی تراکتورسازی

14 58.33%
    • برد نفت و قهرمانی نفت

3 12.50%
    • مساوی و قهرمانی تراکتورسازی

0 0%
    • مساوی و قهرمانی سپاهان

7 29.17%
    صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تف به صورت داور، تف به صورت همه کسانی که این خبر رو دروغی به بازیکنا دادن و باعث ناراحتی شدید بسیاری از بازیکنانو از جمله مربی تراکتور شدن، تف به صورت همه کسانی که نتونستن قهرمانی تراکتور رو تحمل بکنن، تف، تف ...، دارم آتیش میگیرم، یکی منو بگیره، ولی انصافا شادیشون درست بود ها، درواقع این تراکتور بود که قهرمان شد و همه اینو میدونن، حالا بعضیا خواستن اینطوری نشه و توطئه کردن، به ما چه، ولی در اصل تراکتور قهرمانه اصلیه، زنده باد تراکتور، یاشاسین ترختور.

2. Top | #32
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      جو آبرسان امنيتي شد!
      گزارش مردمي.
      جو آبرسان که کلا امنیتیه!
      بازی استقلال - تراکتور آبرسان پره مامور بود! همه مسلح!
      هیچکس نفسش در نمیومد!

3. Top | #33
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها

بله تا قبل از اون تو رختن داشتن نتیجه بازی ها رو دنبال میکردن. اما از اون لحظه به بعد تلوزیون - رادیو - موبایل و اینترنت همگی قطع میشن. و بعد از دو دقیقه به ورزشگاه اطلاع میدن که سایپا دو تا گل زده و اون بازی مساویه!

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      میگم چرا دقایق آخر تراکتور اصلا حمله نمیکرد و مدافع میاورد میدان، نگو که فکر میکردن قهرمان شدن.

5. Top | #35
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قطع کانال‌های ارتباطی و انتشار خبر کذب در دقیقه 87

دلیل اتفاقات عجیب در تبریز چه بود؟

مدیرعامل باشگاه نفت تهران پس از دیدار این تیم برابر تراکتورسازی با بیان این که تیمش را قهرمان می‌داند، از پشت پرده اتفاقات عجیب رخ داده پس از پایان بازی سخن گفت.

به گزارش ایسنا، پس از اتمام بازی تراکتورسازی و نفت تهران اتفاق عجیبی در تبریز رخ داد و بازیکنان و هواداران تراکتورسازی به نشانه قهرمانی در لیگ برتر به شادی پرداختند.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره علت این اتفاق گفت: اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه 87 شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!

وی افزود: همان طور که حتما دیده‌اید در 6-5 دقیقه آخر بازی بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه می‌داشتند و سعی می‌کردند وقت را تلف کنند. حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و مربی تراکتورسازی هم خوشحال به نظر می‌رسید. پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.

قنبرزاده ادامه داد: واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد. معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانال‌های ارتباطی از دقیقه 87 قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه از وضعیت مبهم بازیکنان و کادر فنی تیمش در ورزشگاه یادگار امام سخن گفت: ما اکنون در رختکن هستیم و به ما گفته‌اند که تا شرایط امنی برقرار نشود، نمی‌توانیم خارج شویم. در رختکن هم قفل است و از بیرون خبری نداریم.

قنبرزاده در ادامه درباره بازی تیمش با تراکتورسازی و از دست رفتن قهرمانی گفت: قهرمانی لیگ در دستان نفت و تراکتورسازی بود اما آنها جام را یک لحظه زمین گذاشتند و در همان لحظه سپاهان آن را برداشت. به این تیم تبریک می‌گویم. حتما خواست خدا بوده است که این اتفاق بیفتد.

وی همچنین از پرداخت پاداش ویژه به بازیکنانش خبر داد و گفت: بازی کردن برابر حدود 100 هزار هوادار پرشور و آن شرایط ویژه‌ای که ورزشگاه یادگار امام داشت،‌ سخت بود. بازیکنان ما مردانه جنگیدند و همین جا اعلام می‌کنم که از نظر ما آنها قهرمان هستند و به همین دلیل پاداشی را که قول داده بودیم در صورت قهرمانی پرداخت می‌کنیم به آنها می‌دهیم.

6. Top | #36
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منصوریان: متاسفم؛ برای این همه اتفاقات کثیف!

سرمربی تیم نفت از اتفاقات عجیب دیدار تراکتورسازی و نفت ابراز تاسف کرد.
      به گزارش خبرنگار طرفداری در تبریز، علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران پس از تساوی 3 بر 3 مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: به همه خسته نباشید از نظر من بازیکنان ما قهرمان هستند آنها با تمام وجود بازی کردند قبل از بازی به تونی اولیویرا گفتم یا شما ما را می‌ برید یا ما شما را و یکی از ما قهرمان می‌ شود اما 6 دقیقه آخر بازی یک کار غیرحرفه‌ای و کثیف انجام شد گفتند سپاهان بازی را مساوی کرده و برنامه حمله و دفاع ما و تراکتورسازی را به هم زده‌اند و من واقعا برای چنین کار کثیفی متاسفم."

سرمربی نفت تصریح کرد:" بازی 3 بر یک باخته را به تساوی کشاندیم ای کاش این کار زشت انجام نمی‌ شد که یا تراکتورسازی بازی می‌ کرد و دو گل می‌ زد و یا ما به پیروزی می‌ رسیدیم آنها فکر می‌ کردند قهرمان هستند و دروازه‌بان آنها وقت تلف کرد ."

سرمربی نفت در مورد اینکه چه صحبتی برای آرامش مردم آذربایجان دارید گفت: می‌ خواهم به آنها تبریک بگویم وقتی وارد ورزشگاه شدم با خودم گفتم این تماشاگران دو ساعت قبل از بازی خسته می‌ شوند اما آنها 5 ساعت قبل از بازی هم انرژی داشتند الان می فهمم که بازی کردن در این جو بی نظیر که لذتی دارد. مردم تبریز حلالمان کنند. متاسفم این اتفاقات غیرفوتبالی رخ داد. از نظر من هر سه تیم قهرمان هستند هم تراکتورسازی، هم سپاهان و هم نفت زیرا اختلاف ما فقط یک امتیاز است به مردم اصفهان هم تبریک می‌گویم هر چند نمی‌دانم چه کسی این اتفاق زشت را رقم زد و اجازه نداد 8 دقیقه ‌آخر بازی تراکتورسازی به ما حمله کند و ما به ‌آنها حمله کنیم."

وی در مورد داوری بازی تصریح کرد:" من از ابتداری فصل یک اصول اخلاقی داشتم که هیچ وقت در مورد داوری صحبت نکردم و این بار نیز نظری ندارم."

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      تف به صورت داور، تف به صورت همه کسانی که این خبر رو دروغی به بازیکنا دادن و باعث ناراحتی شدید بسیاری از بازیکنانو از جمله مربی تراکتور شدن، تف به صورت همه کسانی که نتونستن قهرمانی تراکتور رو تحمل بکنن، تف، تف ...، دارم آتیش میگیرم، یکی منو بگیره، ولی انصافا شادیشون درست بود ها، درواقع این تراکتور بود که قهرمان شد و همه اینو میدونن، حالا بعضیا خواستن اینطوری نشه و توطئه کردن، به ما چه، ولی در اصل تراکتور قهرمانه اصلیه، زنده باد تراکتور، یاشاسین ترختور.
      واقعا باید تف کرد به اینهمه ضد فوتبال
      تف...

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم میگفتم چرا اینقدر خوشحالی میکنن. فکر کردم برا نایب قهرمانیه
      گویا برای اینکه جو ملتهب نباشه همچین دروغی رو سر هم کردن ولی بعدش....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ما سپاهانيما حالا حالا قهرمانيم

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حیف شد. اینبار حق ما (تراکتور) بود قهرمانی

11. Top | #41
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مروری بر تمام اتفاقات تلخ سناریوی امروز / راحت بخوابید

تراختورعاشیقلری: امروز جمعه ی تلخی را برای آذربایجان رقم زدند.آذربایجانی که یکصدا منتظر یک قهرمانی پاک و برگزاری یک جشن باشکوه و بی حاشیه بود با کارهای بودار و سناریویی تکراری از جام باز ماند.

تیموریان با یک کارت زرد اخراج میشود هرچند اینکه چرا بازیکنی مثل آندو در آن شرابط باید آن خطای بچه گانه را انجام دهد هم حرف ها هست

داور مثل تمام این چند سال علیه تراختور قضاوت میکند.

نفت دو گل کاملا تکراری میزند

شاید بزرگترین دروغ ممکنی که میشود را گفت را میگوند و 100هزار عاشق را به سخره میگیرند.تراختور توسط ناظر لیگ(به گفته ی منصوریان) قهرمان لیگ معرفی میشود و کادر فنی سر مست به بازیکنان دستور کنترل بازی را در دقایق پایانی میدهد.

راه های ارتباطی قطع میشود

هوادارن خوشحال پا به میدان میگذارند و زخم ها و آسیب ها را به جان میخرند تا با بازیکنان در شادی شریک شوند.

ناگهان داور و بازیکنان به بیرون از زمین برده میشوند.

سپاهان قهرمان لیگ معرفی میشود

آقایان امشب را مثل تمام شب های تلخ سال های پیش راحت سر بر بالین میگذارند

هوادارن اندوهگین و دلسرد.

و یک سوال سال بعد میانگین هوادارانمان با این دلسردی ها چقدر خواهد شد؟

ویا بهتر است بپرسیم چند نفر حاضرند بازهم لیگی این چنین را به نظاره بنشینند؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      ویا بهتر است بپرسیم چند نفر حاضرند بازهم لیگی این چنین را به نظاره بنشینند؟
      آخ آخ آخ...
      این جمله خیلی خوب بود...
      پارسال هم سر اون مسائلی که علی دایی و محمود یاوری پیش آوردن(همین سربازها) یه سری بودن که همین سوالو پرسیدن...
      واقعا فوتبالِ کثیفیه...
      ویرایش توسط kouchoulou : 26 اردیبهشت 1394 در ساعت 02:11

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تراکتور همچنان در حسرت قهرمانی

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط پیش بینی خودم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من بعده گل سوم که تراکتور خورد دیگه نگا نکردم و اصن ندیدم که خیلی خوشحالی میکردن!
      همیشه حقمونو میخورن
      حالا باز هی بیاین بگین چرا تبریزیا خودشونو از ایران نمیدونن

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)