خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question نحوه مطالعه محدوده آزمونهای قلمچی

سلام اینجا کسی هست که ازمون قلمچی میده.......!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟اگه آره میشه بگین برنامتون چجوریه تا ازمون13بهمن؟؟؟؟؟آخه الان سردرگمم ازکجا شروع کنم!!!!!راسی من تازه عضو شدم...زیاد درجریان سایت نیستم......شرمنده اگه اشتباهی ازم سربزنه.......

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیناز نمایش پست ها
      سلام اینجا کسی هست که ازمون قلمچی میده.......!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟اگه آره میشه بگین برنامتون چجوریه تا ازمون13بهمن؟؟؟؟؟آخه الان سردرگمم ازکجا شروع کنم!!!!!راسی من تازه عضو شدم...زیاد درجریان سایت نیستم......شرمنده اگه اشتباهی ازم سربزنه.......

به انجمن ما خوش اومدید

لطفا از این پس از تیترهای مرتبط با سوال استفاده کنید

ممنون

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیناز نمایش پست ها
      سلام
      آزمون 13 بهمن جمع بندی پایست
      هر کدومو که نیم سال اول خوندی
      بهترین کارش اینه تست بزنی از هرجا بعد اونجاهایی که مشکل داریو مرور کنی من که اینطور میخونم
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 01 بهمن 1391 در ساعت 23:14

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه هنوزبعضی از درسارو نخوندم یعنی زیست فصول9و10 دینوزندگی 3درسه اخر.....واااااای اگه تست کم کارنکنمم ترازم افت میکنه.............بازم ممنون که روشتو گفتی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      به انجمن ما خوش اومدید

لطفا از این پس از تیترهای مرتبط با سوال استفاده کنید

ممنون
      باشه حتما......

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.منم تازه عضو اينجا و كانون شدم!
      استرس نداره كه!
      سعي كنيد به نظر من فقط تست هاي كمكور سرفصل بزنيد!اگه وقت كردين تاليفي هم بزنيد!

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      اگه احیانا وقت کردین خلاصه برداری یادتون نره
      تو دوران جمع بندی خیلی به دردتون میخوره
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکرازشما.....

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اگه تو هفته اول کار خوندن و نکته برداریو تموم کنید و هفته دوم تست بزنین نتیجش خوب میشه
      فط سعی نکنین که برا بالا رفتن تراز تستا آزمون قبل یا کتاب آبیو حفظ کنید
      خدانگهدار

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
      اگه تو هفته اول کار خوندن و نکته برداریو تموم کنید و هفته دوم تست بزنین نتیجش خوب میشه
      فط سعی نکنین که برا بالا رفتن تراز تستا آزمون قبل یا کتاب آبیو حفظ کنید
      سلام ممنونم....نه بابا اصلا کتاب ابی ندارم......فقط فیزیک دارم که زیاد نمیخونمش...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید من همین امروز کانون ثبت نام کردم تا به حال هم پایه نخوندم.واسه این آزمون امیدی هست؟
      راستی به سری از دلایل شخصی این آزمون باید حتما ترازم بالا باشه لطفا راهنمایی کنید.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasam نمایش پست ها
      ببخشید من همین امروز کانون ثبت نام کردم تا به حال هم پایه نخوندم.واسه این آزمون امیدی هست؟
      راستی به سری از دلایل شخصی این آزمون باید حتما ترازم بالا باشه لطفا راهنمایی کنید.
      بستگی داره به درس خوندنتون داره.سوالای کانون یه خرده سخته اگر آماده نباشین برای آزمون نتیجه لازم رو نمیگیرین متاسفانه و شایدم زده بشین از کانون.
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمونا واسه اینن که سطحتونو بسنجین
      کانون هم که دیگه زبون زد شده
      جامع سنجش هم یادتون نره
      سعی کنین عمومی هازو بیشتر وقت بزارین تا ترازتون بالاتربره

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      میشه گفت پست پایانی:
      در برخی مواقع عده ای از دانش آموزان به فکر نتایج سریع و زود گذر میفتن. کسب نتیجه ی خوب و """"مفید""" از آزمونها ، نیازمند تلاش و تمرین زیاد و پی در پی هست. به این معنی که با مطالعات زودگذر و حدودا حفظی، نمیشه به نتایج عمیق و مفهومی رسید. ملاک اصلی شما برای مطالعه ، ماندگاری مطالب در ذهن هست، نه آزمونهای آزمایشی.
      رتبه های برتر هر موسسه ،مانند کوهنوردای حرفه ای هستن. ببعضی دانش آموزا در بالا رفتن از کوه فقط و فقط تخته سنگای روبروشون و راه گذشتن از اونا رو میبینن. بعضی ها هم در مسیر صعود به قله کوه ، فقط به قله نگاه میکنن. قاعدتا این دو دسته از دانش آموزا در طی مسیر و حتی رسیدن به قله به مشکل برمی خورن. اما رتبه های خوب و دانش آموزای موفق ، هر چند مدت یکبار ، ضمن توجه به مسیر روبروشون ، به قله ، ارتفاع باقی مانده ، میزان دشواری مسیر ، میزان انرژِی و ... هم توجه می کنن...
      نتیجه بحث اینکه : برای کسب تراز و رتبه های خوب ، با برنامه پیش برید. منظور از برنامه ، همون هدفگذاری برای درسا و سوالاتی هست که قصد پاسخ دادنشون رو دارید. یادتون باشه که راه های کوتاه و میانبر ، در شما تواناییهای ناقص ایجاد میکنه و شما رو به هدفهای کوتاه مدت و نیمه تمام میرسونه.
      موفق باشید...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن