خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قضیه این کارنامه ها چیه ؟!!!

سلام دوستان
      امدیوارم تو این روزا حالتون خوب باشه .
      دوستان تو سایت کانون کارنامه هایی وجود داره وقتی درصد های اون کارنامه رو توی تخمین روتبه میزنیم رتبه ی دیگه ای میده که تفاوتی نسبتا زیادی با خود کارنامه داره . بعضی دوستان میگن طرف سهمیه داشته . اخه کسی که سهمیه داره منطق جدا رتبش محاسبه میشه ! پس قضیه این کارنامه ها چیه ؟؟؟ بنظرتون تخمین رتبه کارنون مشکل داره یا کارنامه ها ؟؟؟

27400.png

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دوستان تو سایت کانون کارنامه هایی وجود داره وقتی درصد های اون کارنامه رو توی تخمین روتبه میزنیم رتبه ی دیگه ای میده که تفاوتی نسبتا زیادی با خود کارنامه داره . بعضی دوستان میگن طرف سهمیه داشته . اخه کسی که سهمیه داره منطق جدا رتبش محاسبه میشه ! پس قضیه این کارنامه ها چیه ؟؟؟ بنظرتون تخمین رتبه کارنون مشکل داره یا کارنامه ها ؟؟؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 27400.png
مشاهده: 214
حجم: 14.3 کیلو بایت
      تخمین رتبه اش درست گفته

snap45210.png

منطقه یک به این رتبه نزدیکه
      این نرم افزار تخمین رتبه اش درصد معدل در اون حساب نیست. اختلاف هایی که وجود داره مربوط به سهمیه ها و همچنین تاثیر معدل هست
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 23 اردیبهشت 1394 در ساعت 17:53

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

نام: 27400.png
مشاهده: 214
حجم: 14.3 کیلو بایت
      برادر گفته تخمین رتبه، نگفته که خود رتبه، خب این تو رتبه های زیاد، مثلا 4 و 5 رقمی، درصد خطاش میره بالا دیگه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تخمینش خیلی واقعی نیس...منم چنتا پیدا کردم خیلی مشکوک بود...ولی فک کنم راس میگی سهمیه چیزی به اینا خورده....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب این که چیزی جواب نداده میشه گفت فقط عمومی زده اختصاصی هاش صفرن تو رشته ریاضی که به مراتب رتبه اوردن راحت تره هم اگه فقط عمومی بزنی رتبت من چون منطقه سه هستم فقط مال این منطقه رو میدونم اگه یه رشته ریاضی عمومی تقریبا اینجور بزنه تو منطقه 3 حدود 20000 میشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      تخمین رتبه اش درست گفته

نام: Snap45210.png
مشاهده: 196
حجم: 35.4 کیلو بایت

منطقه یک به این رتبه نزدیکه
      این نرم افزار تخمین رتبه اش درصد معدل در اون حساب نیست. اختلاف هایی که وجود داره مربوط به سهمیه ها و همچنین تاثیر معدل هست
      اخه برادر من معدل تو درصد ها محاسبه شده و کارنامه صادر شده ! درضمن یه معدل دیگه چقدر رتبه بالا ببره بابا . اونم تو رتبه های بالا . زتبه زیر هزار نیست که معدلت رتبت رو چندتایی جابه جا کنه ! این طرف رتبش بالاست تقریبا و بالای 20 هزاره ! درضمن منطقه 2 بوده .

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na3r!n نمایش پست ها
      تخمینش خیلی واقعی نیس...منم چنتا پیدا کردم خیلی مشکوک بود...ولی فک کنم راس میگی سهمیه چیزی به اینا خورده....
      چی مشکوک بود ؟؟؟؟ اگه سهمیه داشت که تو منطقه خودش که سهمیه دارها بودن رتبش در می امد ! این طرف منطقه 2 هست .

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      برادر گفته تخمین رتبه، نگفته که خود رتبه، خب این تو رتبه های زیاد، مثلا 4 و 5 رقمی، درصد خطاش میره بالا دیگه.
      درصد تخمین رتبه کانون منظورته ؟؟؟؟؟؟؟ یعنی این رتبه واقعیه و موردی نداره و شخصی با چنین درصدهایی باید چنین رتبه ای داشته باشه ؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه برادر من معدل تو درصد ها محاسبه شده و کارنامه صادر شده ! درضمن یه معدل دیگه چقدر رتبه بالا ببره بابا . اونم تو رتبه های بالا . زتبه زیر هزار نیست که معدلت رتبت رو چندتایی جابه جا کنه ! این طرف رتبش بالاست تقریبا و بالای 20 هزاره ! درضمن منطقه 2 بوده .
      نه تخمین رتبه کانون معدل رو حساب نمیکنه
      معدل پایین بستگی داره رتبه رو جابجا میکنه.کیفیتش رو سنجش میدونه
      اما تنها توجیهی که میشه کرد اعمال معدل هست که اینجوری شده
      مشاور

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درصد تخمین رتبه کانون منظورته ؟؟؟؟؟؟؟ یعنی این رتبه واقعیه و موردی نداره و شخصی با چنین درصدهایی باید چنین رتبه ای داشته باشه ؟؟؟
      نه، من میگم که خطا داره، شاید خیلی هم تفاوت داشته باشن با هم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من که درسته .. درصدای پارسال منم خیلی زیاد با این تفاوت نداشت تازه عمومی پایین ترم بود ، شدم 16هزار ..

درسته

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      به نظر من که درسته .. درصدای پارسال منم خیلی زیاد با این تفاوت نداشت تازه عمومی پایین ترم بود ، شدم 16هزار ..

درسته
      منطقه 2 بودی شما ؟؟؟ اخه ایشون اختصاصی ها رو تقریبا صفر زده . بعد ایشون از مازندران بوده .
      شما میشه درصد هایتون رو بگین ؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      نه، من میگم که خطا داره، شاید خیلی هم تفاوت داشته باشن با هم.
      چی خطا داره ؟؟؟ میشه دقیق و واضح تر توضیح بدی برادر من ؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      نه تخمین رتبه کانون معدل رو حساب نمیکنه
      معدل پایین بستگی داره رتبه رو جابجا میکنه.کیفیتش رو سنجش میدونه
      اما تنها توجیهی که میشه کرد اعمال معدل هست که اینجوری شده
      اخه برادر من چرا متوجه حرف من نیستی شما . تو این کارنامه هایی که کانون میده معدل محاسبه شده و کارنامه نهایی صادر شده . یعنی ایشون با تاثیر معدل رتبش شده 27 هزار . درضمن ایشون منطقه 2 مازندران - بابل - بودن .

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منطقه 2 بودی شما ؟؟؟ اخه ایشون اختصاصی ها رو تقریبا صفر زده . بعد ایشون از مازندران بوده .
      شما میشه درصد هایتون رو بگین ؟؟؟
      به نظر منم درسه کسی که رتبه کنکورش اینقد زیاده پس میشه حدس زد معدل نهاییش کم باشه و چون معدل نهاییش کمه پس میشه گفت که این کارنامه و رتبه درسته
      اخه اختصاصی هیچی نزده میانگینش 5 رصد هم نیست تو ریاضی منطقه سه اختصاصی اینجور کم بزنی و عمومییاش هم تعریفی نباشه بازم تو منطقه 3 که به مراتب رتبه اوردن راحت تره حدود 20000 میشه پس میشه گفت این درسته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)