خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین ترک البومــ از نگاه شما..؟؟؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مثلــ مجسـمه

2 28.57%
    • آشوب

0 0%
    • بــایــد می شناختـیم همو

0 0%
    • آخــرین اســیــ ر

3 42.86%
    • داره گــریــه می کنه

1 14.29%
    • بــهـونه

0 0%
    • ســــال درد

2 28.57%
    • دوسـت نداشت

1 14.29%
    • اشــکو بارون

0 0%
    • انــفرادی

1 14.29%
    • اشتبـاه

3 42.86%
    • شونه های تـــ و

0 0%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

مثل مجســ مــ ه منتـــشر شد :))

نیمه اول خرداد ماه به عنوان زمان انتشار آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» و تهیه کنندگی «مهدی کرد» معین شد. این در حالی است که مراحل اخذ مجوزهای این آلبوم به پایان رسیده و به زودی وارد مرحله چاپ و تکثیر خواهد شد.
      به گزارش خبرتگار «موسیقی ایرانیان» و به نقل از روابط عمومی این اثر، اولین اخبار از جدیدترین اثر مهدی یراحی در آذر سال ۹۳ منتشر شد. در آن زمان قرار بود که این مجموعه تا پایان فصل زمستان روانه بازار شود اما وسواس های این خواننده باعث شد تا او عجله ای برای انتشار نداشته باشد. مهدی یراحی، «امیرعلی بهادری»، «معین راهبر»، «آرش فتحی» و «رستاک حلاج» آهنگسازان این مجموعه هستند. «هومن نامداری»، «کوشان حداد»، «آرون حسینی»، «معین راهبر» و «سعید زمانی» هم وظیفه تنظیم دوازده قطعه این اثر را بر عهده داشته اند. از سوی دیگر «مهدی کرد»، مدیر برنامه های مهدی یراحی، درباره آخرین وضعیت آلبوم مثل مجسمه گفت: «تمامی کارهای آلبوم انجام شده و میکس و مسترینگ هم در مراحل پایانی قرار دارد و رو به اتمام است. به محض اینکه نسخه نهایی اثر را از مهدی یراحی دریافت کنم، تولید و تبلیغات آغاز می شود و به امید خدا کار را پخش خواهیم کرد. تمام تلاش ما این است که آلبوم را تا اوایل خردادماه به بازار کنیم.» او درباره کنسرت های خواننده این آلبوم هم اعلام کرد:«یک تور کنسرت بسیار قوی در سراسر کشور خواهیم داشت. من با زنده یاد «مرتضی پاشایی» به تمام نقاط ایران سفر کردم و در حال حاضر هم با «مهدی احمدوند» یک تور سراسری داریم. با تمام قدرت کنسرت های مهدی یراحی را هم در شهرهای بزرگ و کوچک و همه استانها برگزار خواهیم کرد. تورها را خودم مدیریت می کنم و تهیه کننده اغلب اجراها هم هستم.»
      مهدی کرد نهایتا درباره کنسرت یراحی در تهران هم به این نکته اشاره کرد:«قبل از ماه رمضان در تهران اجرای زنده نخواهیم داشت. اوایل خرداد آلبوم منتشر می شود و تمایل داریم که به خوبی در بین مخاطبان شنیده شود. به زودی تاریخ کنسرت تهران مشخص می شود اما تمام تلاش من پخش آلبوم مثل مجسمه در بهترین شکل ممکن است. هدف من این است که صدای مهدی یراحی در تمامی شهرهای ایران شنیده شود و با همه توان پای این هدف ایستاده ام.»

سومیشم تو راهه
      ویرایش توسط likeastatue : 03 تیر 1394 در ساعت 10:40

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اختصاصی سایت «موسیقی ما»

تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی»

موسیقی ما – تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. گویندگی این تیزر توسط استاد «ناصر طهماسب» انجام شده و «فرید ناصری» هم مانند آثار تصویری گذشته این خواننده، آن را کارگردانی کرده است. در ساخت این تیزر از دو قطعه آلبوم مثل مجسمه استفاده شده و شعر اول آن هم که توسط ناصر طهماسب خوانده می شود، برگرفته از یکی از سروده های «احمد شاملو» به نام «مرد مجسمه» است. سایر نریشن‌هایی هم که با صدای این گوینده با سابقه شنیده می‌شود، توسط مهدی یراحی نوشته شده است.

آلبوم مثل مجسمه به تهیه کنندگی «مهدی کرد» حداکثر تا نیمه خردادماه از سوی شرکت «تصویر دنیای هنر» در بازار منتشر خواهد شد. مهدی یراحی برای تیم تهیه این مجموعه انتخاب های متفاوتی داشته است. از یک سو با چهره‌های سرشناسی نظیر «روزبه بمانی»، «مونا برزویی»، «رستاک حلاج» و «امیرعلی بهادری» همکاری کرده که سابقه حضور در آلبوم های گذشته اش یعنی «منو رها کن» و «امپراطور» را دارند. از سوی دیگر به سراغ موزیسین های مطرحی همچون «هومن نامداری»، «معین راهبر»، «کوشان حداد»، «آرون حسینی»، «سعید زمانی» و «آرش فتحی» رفته که تا کنون تجربه همکاری در آلبوم با یکدیگر را نداشته اند.

مثل مجسمه درحالی آماده انتشار است که آلبوم منو رها کن با صدای مهدی یراحی در نظرسنجی انتخاب بهترین‌های سال 90 که توسط سایت «موسیقی ما» برگزار شد، عنوان بهترین آلبوم از دیدگاه کارشناسان را کسب کرد. یراحی با آلبوم امپراطور هم در دومین جشن سالانه «موسیقی ما» تندیس طلایی بهترین آلبوم پاپ از دیدگاه کارشناسان را تصاحب کرد.

در ادامه می توانید تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی»، گویندگی «ناصر طهماسب» و کارگردانی «فرید ناصری» را برای اولین بار از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید.

تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ما

شـــــــــــکنجــــــــــ ه کن منـــــــــــــو
      خوشا به من...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همزمان با انتشار یکی از قطعات آلبوم جدید این خواننده و در گفتگوی اختصاصی با «موسیقی ما» عنوان شد

مهدی یراحی: آلبوم مثل مجسمه قطعا در همین ماه خرداد منتشر می شود

موسیقی ما - آلبوم «مثل مجسمه» با صدای مهدی یراحی و تهیه کنندگی «مهدی کرد»، قرار بود تا نیمه اول خردادماه روانه بازار شود اما ظاهرا تاریخ انتشار این اثر چند روزی به تعویق افتاده است. مهدی یراحی در همین زمینه گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ما داشت و اعلام کرد: «آلبوم مثل مجسمه قطعاً در همین ماه خرداد منتشر می شود. حساسیت ما برای ایده آل تر شدن فضای کارها است. طبیعتا برای هنر و تمامی هنردوستان احترام ویژه ای قائل هستیم تا اثری درخور شأن را ارائه کنیم. از سوی دیگر می خواهیم هدف گذاری که برای تبلیغات و اطلاع رسانی دقیق اثر انجام داده ایم محقق شود. چند روزی است که پیش فروش آلبوم از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شده و انتشار قطعه «آشوب» و تیزر دوم بخشی از برنامه ریزی های ما تا زمان عرضه آلبوم جدید است.»

آشوب؛ عنوان دومین قطعه از سومین آلبوم رسمی این خواننده است. «امیرعلی بهادری»، ترانه سرا و آهنگساز آشوب است. تنظیم توسط «سعید زمانی» انجام شده و «محمد فلاحی» هم وظیفه میکس و مسترینگ را بر عهده داشته است. «فرشید ادهمی» هم در این قطعه گیتار نواخته است.

چندی پیش اولین تیزر آلبوم مثل مجسمه منتشر شد. این تیزر، با گویندگی استاد «ناصر طهماسب»، بازخوردهای گوناگونی در میان مخاطبان داشت و تا این لحظه سومین ویدئوی محبوب صد روز گذشته در «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» با بیش از 350 هزار دانلود است. مراحل تولید دومین تیزر آلبوم مثل مجسمه هم به پایان رسیده که به زودی از طریق همین رسانه به صورت اختصاصی منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید قطعه «آشوب» با صدای «مهدی یراحی»، که یکی از قطعات آلبوم مثل مجسمه است، را برای اولین بار از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.

متـــــــــن تــــــــرانه:

هوای تو هم جنس آرامشه
      تو لبخند بزن تا دلم وا بشه
      تو تنهایی‌های خودم با خودم
      یه چیزی منو سمت تو می‌کِشه

فاصله از تو منو داغون می‌کنه
      دلم آشوب می‌شه
      تا خبری از تو به گوشم می‌رسه
      همه چی خوب می‌شه
      خیالتم می‌تونه حالمو بهتر کنه
      فقط چشات می‌تونه حرفمو باور کنه
      کاش حرفمو باور کنه چشمات
      خیالتم راحت تا آخرش واست
      تو زندگیم جا هست عزیزم
      تو از نگاه من یه عشقی نه عادت
      نمی‌دمت از دست عزیزم، عزیزم
      کاش حرفمو باور کنه چشمات

- - - - -
      آشوب | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ما

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      همزمان با انتشار یکی از قطعات آلبوم جدید این خواننده و در گفتگوی اختصاصی با «موسیقی ما» عنوان شد

مهدی یراحی: آلبوم مثل مجسمه قطعا در همین ماه خرداد منتشر می شود

موسیقی ما - آلبوم «مثل مجسمه» با صدای مهدی یراحی و تهیه کنندگی «مهدی کرد»، قرار بود تا نیمه اول خردادماه روانه بازار شود اما ظاهرا تاریخ انتشار این اثر چند روزی به تعویق افتاده است. مهدی یراحی در همین زمینه گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ما داشت و اعلام کرد: «آلبوم مثل مجسمه قطعاً در همین ماه خرداد منتشر می شود. حساسیت ما برای ایده آل تر شدن فضای کارها است. طبیعتا برای هنر و تمامی هنردوستان احترام ویژه ای قائل هستیم تا اثری درخور شأن را ارائه کنیم. از سوی دیگر می خواهیم هدف گذاری که برای تبلیغات و اطلاع رسانی دقیق اثر انجام داده ایم محقق شود. چند روزی است که پیش فروش آلبوم از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شده و انتشار قطعه «آشوب» و تیزر دوم بخشی از برنامه ریزی های ما تا زمان عرضه آلبوم جدید است.»

آشوب؛ عنوان دومین قطعه از سومین آلبوم رسمی این خواننده است. «امیرعلی بهادری»، ترانه سرا و آهنگساز آشوب است. تنظیم توسط «سعید زمانی» انجام شده و «محمد فلاحی» هم وظیفه میکس و مسترینگ را بر عهده داشته است. «فرشید ادهمی» هم در این قطعه گیتار نواخته است.

چندی پیش اولین تیزر آلبوم مثل مجسمه منتشر شد. این تیزر، با گویندگی استاد «ناصر طهماسب»، بازخوردهای گوناگونی در میان مخاطبان داشت و تا این لحظه سومین ویدئوی محبوب صد روز گذشته در «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» با بیش از 350 هزار دانلود است. مراحل تولید دومین تیزر آلبوم مثل مجسمه هم به پایان رسیده که به زودی از طریق همین رسانه به صورت اختصاصی منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید قطعه «آشوب» با صدای «مهدی یراحی»، که یکی از قطعات آلبوم مثل مجسمه است، را برای اولین بار از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.

متـــــــــن تــــــــرانه:

هوای تو هم جنس آرامشه
      تو لبخند بزن تا دلم وا بشه
      تو تنهایی‌های خودم با خودم
      یه چیزی منو سمت تو می‌کِشه

فاصله از تو منو داغون می‌کنه
      دلم آشوب می‌شه
      تا خبری از تو به گوشم می‌رسه
      همه چی خوب می‌شه
      کاش حرفمو باور کنه چشمات
      خیالتم راحت تا آخرش واست
      تو زندگیم جا هست عزیزم
      تو از نگاه من یه عشقی نه عادت
      نمی‌دمت از دست عزیزم، عزیزم
      کاش حرفمو باور کنه چشمات

- - - - -
      آشوب | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ما

ای کاش عوامل کل البوم رو هم ذکر میکردی حوصله ندارم برم بگردم...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      ای کاش عوامل کل البوم رو هم ذکر میکردی حوصله ندارم برم بگردم...
      پست 1&2 رو بخون برادر نوشته

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      پست 1&2 رو بخون برادر نوشته
      یا حضرت اسطو خودوس

کوشان و آرون........

آقا هیچی دیگه تمومه....
      هومن هم که هست...
      واویلا....
      فقط من نیستم...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یا حضرت اسطو خودوس

کوشان و آرون........

آقا هیچی دیگه تمومه....
      هومن هم که هست...
      واویلا....
      فقط من نیستم...
      << مونا برزویی>>

ایشون که باشن دیگه حلـــــــــــــه

ارش فتحی.... چار تار....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      << مونا برزویی>>

ایشون که باشن دیگه حلـــــــــــــه

ارش فتحی.... چار تار....
      سطح انتظارات میره بالا از آلبوم
      ولی خب من نیستم تو آلبومش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سطح انتظارات میره بالا از آلبوم
      ولی خب من نیستم تو آلبومش
      ببخشید شما؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببخشید شما؟؟
      ها وُ لِیک یعنی تو مُنو نِشناختی؟؟؟
      یِعنی تو نمیدونی مهدی رو مو خودُم تحویل جامِعَه یِ موسیقی دادُم؟؟؟
      ایول کا... ازت انتظار نِداشتُم...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ها وُ لِیک یعنی تو مُنو نِشناختی؟؟؟
      یِعنی تو نمیدونی مهدی رو مو خودُم تحویل جامِعَه یِ موسیقی دادُم؟؟؟
      ایول کا... ازت انتظار نِداشتُم...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوسش دارم هوارتا
      منتظرم بياد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالابترکونه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      +تیزر دوم
      تيزر دوم و كامل آلبوم سوم "مثل مجسمه"
      امروز ٩٤/٣/٢٥ ساعت ٢٠

11333350_1597102397223552_1118400009_n.jpg
      منتظر باشید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دومین تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی»

موسیقی ما – دومین تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» و تهیه کنندگی «مهدی کرد» منتشر شد. این اثر تصویری به نوعی مکمل اولین تیزر آلبوم جدید خالق «امپراطور» محسوب می شود که تا امروز با بیش از 395 هزار دانلود، محبوب ترین ویدئوی ماه در «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» است. دومین تیزر مجموعه جدید این خواننده هم با گویندگی استاد «ناصر طهماسب» و کارگردانی «فرید ناصری» تولید شده و قطعات دیگری از مثل مجسمه در آن شنیده می شود. حدودا دو هفته قبل و پس از آغاز پیش فروش آلبوم مثل مجسمه در سایت «بیپ تونز»، قطعه «آشوب» از این مجموعه منتشر شد. اثری ریتمیک که بازخوردهای گوناگونی داشت و توانست با 240 هزار دانلود، در جایگاه نخست محبوب ترین قطعات ماه «تماشاخانه» قرار گیرد.

اما از سوی دیگر تاریخ انتشار سومین آلبوم رسمی این خواننده هم مشخص شد. گفته می شود که روز سی و یکم خردادماه به عنوان زمان توزیع این اثر بین تیم تهیه و مسئولین شرکت پخش «دنیای هنر» معین شده است. پیش از این قرار بود که مثل مجسمه تا نیمه خردادماه منتشر شود اما مهدی یراحی اعلام کرد:« آلبوم مثل مجسمه قطعاً در همین ماه خرداد منتشر می شود. حساسیت ما برای ایده آل تر شدن فضای کارها است. طبیعتا برای هنر و تمامی هنردوستان احترام ویژه ای قائل هستیم تا اثری درخور شأن را ارائه کنیم. از سوی دیگر می خواهیم هدف گذاری که برای تبلیغات و اطلاع رسانی دقیق اثر انجام داده ایم محقق شود.»

گفتنی است که تا زمان انتشار این آلبوم تیزر تصویری یا دموی صوتی دیگری از آن ارائه نخواهد شد. در ادامه می توانید دومین تیزر آلبوم مثل مجسمه با صدای مهدی یراحی را برای اولین بار و به طور کامل از تماشاخانه سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید.

> دانلود تیزر با کیفیت بالا
      > دانلود تیزر با کیفیت متوسط
      > دانلود تیزر با کیفیت پایین

دومین تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ما

این برادران بوشهریم شاهکارنا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)