خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چالش امتحان نهایی

با سلام
      یک سئوال ازتون داشتم دوستان
      روش مقابله با خدایی نکرده ابتکار طراحان امسال چیه؟!
      همونطور که میدونید طراحان سئوال توی درس هایی مثه حسابان و بخصوص جبر و احتمال خیلی راحت میتونن اذیت کنن
      ابتکار منظورم اینه که سئوالاشون مثله کنکور طرح کنن درحالیکه تو درس هایی مثه هندسه و عربی ... به هیچ عنوان اصلا توانایی اینکارو ندارن!
      چطوری با این ابتکارشون سره جلسه مبارزه کنیم و راه حل سئوال پیدا کنیم؟
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      با سلام
      همونطور که میدونید طراحان سئوال توی درس هایی مثه حسابان و بخصوص جبر و احتمال خیلی راحت میتونن اذیت کنن
      ابتکار منظورم اینه که سئوالاشون مثله کنکور طرح کنن درحالیکه تو درس هایی مثه هندسه و عربی ... به هیچ عنوان اصلا توانایی اینکارو ندارن!
      اولا که اختمالش نزدیک به صفره که در حد کنکور بیارن(البته سوالای سخت کنکور چون کنکور هم اسون داره)اما به نظر من تنها راه حلش تسلطه کامل بر اون درسه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما چرا انقدر نگراني؟
      بابا منم نهايي دارم امسال
      ديگه حسابان شما رو هر چقدر بخوان بپيچونن و اذيت كنن كه ديگه از زيست ما كه هزار جور پيچ و انشعاب بهش ميدن سخت تر نيست كه

اما راه حل : سوالاي نهايي حسابان دي 93 رو حتما نگاه بنداز و حل كن چون معمولا خرداد سال بعد با دي سال قبل سوالاش خيلي نزديكه
      من اگه جات بودم همه ي سوالاي نهايي رو از اينترنت پرينت ميگرفتم و حل ميكردم تا ترسم بخوابه واسه فيزيك خودم هم اين كار رو كردم ( دي شهريور و خرداد )
      چون شما كه تو يه تاپيك قبلي گفته بودي مسلطي رو درسا اينو ميگم

بعدشم چجوري بپيچونن؟ امتحان سراسريه يه دانش آموز تو فلان روستا دور افتاده با كتاب درسي هم بايد بتونه جواب بده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      شما چرا انقدر نگراني؟
      بابا منم نهايي دارم امسال
      ديگه حسابان شما رو هر چقدر بخوان بپيچونن و اذيت كنن كه ديگه از زيست ما كه هزار جور پيچ و انشعاب بهش ميدن سخت تر نيست كه

اما راه حل : سوالاي نهايي حسابان دي 93 رو حتما نگاه بنداز و حل كن چون معمولا خرداد سال بعد با دي سال قبل سوالاش خيلي نزديكه
      من اگه جات بودم همه ي سوالاي نهايي رو از اينترنت پرينت ميگرفتم و حل ميكردم تا ترسم بخوابه واسه فيزيك خودم هم اين كار رو كردم ( دي شهريور و خرداد )
      چون شما كه تو يه تاپيك قبلي گفته بودي مسلطي رو درسا اينو ميگم

بعدشم چجوري بپيچونن؟ امتحان سراسريه يه دانش آموز تو فلان روستا دور افتاده با كتاب درسي هم بايد بتونه جواب بده
      البته پیچش زیست2 برای نهایی در حد صفر بلکه کمتره . اما بدیش اینکه عینا باید متن کتاب رو نوشت و به اصطلاح ریز بارم داره . ما توی مدرسه تقریبا همه درسارو با بنی هاشمی دوره کردیم و 14-15 دوره نهایی یعنی تا حدود سال 87 رو حل کردیم البته به جز دی 93 . من که به شخصه به جز عربی از درس دیگه ای نمیترسم . توی یه تاپیکی در مورد برنامه ی نهایی کانون قلمچی مطلب گذاشتم . حتما بهش یه سر بزنید .

کلاس های انلاین قلمچی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .اگه کسی تو نهایی از راهنمای تصحیح بیشتر بنویسه یا مثلا تو حسابان وهندسه و... از دو راه حل بره , نمره کم میشه آیا؟
      ویرایش توسط broslee : 23 اردیبهشت 1394 در ساعت 14:57 دلیل: اشتباه تایپی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      سلام .اگه کسی تو نهایی از راهنمای تصحیح بیشتر بنویسه یا مثلا تو حسابان وهندسه و... از دو راه حل بره , نمره کم میشه آیا؟
      نمره که فک نکنم کم بشه اما اگه سوالای امتحان نهایی رو کار کنی میفهمی بهتره از کدومشون استفاده کنی

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فکر نمیکنم کم بشه، اونا فقط میگن کم ننویس، زیادیش اشکال نداره.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نه فک نکنم ....اینقد سخت نمیگیرن...البته بستگی داره کی تصحیحش کنه...اخه به ما میگفتن احتمال داره معلمایی ک اون درسو تدریس نمیکنن مصصح باشن...اونوقت اونا فقط کیلدی ک بهشون داده میشه ملاک قرار میدن...

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na3r!n نمایش پست ها
      نه فک نکنم ....اینقد سخت نمیگیرن...البته بستگی داره کی تصحیحش کنه...اخه به ما میگفتن احتمال داره معلمایی ک اون درسو تدریس نمیکنن مصصح باشن...اونوقت اونا فقط کیلدی ک بهشون داده میشه ملاک قرار میدن...
      خب اگه کلیدش رو هم بدن و معلم غیر تخصصی هم باشه، اگه اونی که تو کلید هست رو ببینه تو متن، باید نمره بده دیگه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در پاسخ آقای دلشاد باید بگم که اولا در سوالات نهایی هیچ سوالی رو نمیپیچونن ، دوما اگرهم بخوان بپیچونن یک درس مثل حسابان رو سخت میدن که تنوع بیشتری داره ، در ضمن منم امسال امتحان نهایی دارم و دبیرامون برای امتحان نهایی کتاب های گلواژه و جزوات امتحان نهایی مخصوصا دروس تخصصی رو پیشنهاد کردن،که خیلی هم راحت بوده...

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      با سلام
      سلام
      به نظر من این کار رو نمیکنن
      چون که تمام طراحان سوال تمام مشکلات رو بررسی میکنند مثلا انها بچه ای رو که در بهترین جای کشور درس میخونه رو با بچه ای که دم مرز جونش در خطره و بچه ای که داره خرج خانواده میده رو مد نظر میگیرن و همیشه در حد اعتدال سوال میدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)