خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      محصولات قديميش هيچي نميارزن ولي محصولات جديدش عالي هستن. من به عنوان كسي كه شيمي رو 100 ميزنه توصيه ميكنم اگر خواستي تهيه كني البته فقط در صورتي كه توي فهم و استفاده از كتاب هاي مبتكران و خيلي سبز مشكل داشتي
      ببخشید شما بجز زیست و شیمی دیگه چه درسایی رو """صــــد""" میزنید؟؟؟اگه میشه همه رو یکجا باهم بگید...با تشکر!!!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      ببخشید شما بجز زیست و شیمی دیگه چه درسایی رو """صــــد""" میزنید؟؟؟اگه میشه همه رو یکجا باهم بگید...با تشکر!!!
      من فيزيك و زبان رو هم صد ميزنم و اميدوارم به زودي ادبيات و عربي و دين و نزدگي هم به اين مجموعه اضافه بشن.

براي مشاهده كارنامه من هم ميتونين به تاپيك آزمون هاي آزمايشي مراجعه كنين دوست عزيز.

اگه يه چندروزي هم صبر كنين اسم من روي سايت كانون به عنوان كسي كه زيست و شيمي رو 100 زده مياد. شرط ميبندم يا تنها كسي هستم كه در بين بيش از 26هزار نفر داوطلب كانون هم شيمي هم زيست رو 100 زدم ( اگه تنها كس نباشم به جز من فقط دو سه نفر ديگه ميتونن وجود داشته باشن )

اميدوارم خوب فهميده باشين

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گروه 100 دیگه چیه؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi206 نمایش پست ها
      گروه 100 دیگه چیه؟
      فروش اینترنتی مجموعه DVD های 100

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها dvd شيمي پيش2 و شيميسوم مهندس بازرگاني اومده.
      همه كسايي كه بهشون توصيه كرده بودم محصولات سيروس رضايي رو بخرن الان بهشون توصيه ميكنم برن شيمي 3 بازرگاني رو بخرن خيلي هم ارزون هست فقط 7 تومن ! توي سايت مبتكران هست به نظرم.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      چند جلسه فیلم دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف که استادش حاجی سلیمانی است را از رو سایتشون دانلود کنید ببینید خوبه یا نه! به جای اینکه شک داشته باشی ببین وقتت را پای چی می گذاری!

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف تا پایان سال فیلم هایش را رایگان بر روی سایتش قرار می دهد، برای کسانی که حوصله ی دانلود ندارند و یا اینترنت مناسب ندارند هم ارسال پستی دارد.
      یالاخره صفحه ی تماس با مای سایتشون را هم کامل کردند که در اونجا نحوه ی سفارش فیلم ها را نوشتند.

این را هم بگم که در فروشگاه اینترنتی اونها بعضی دروس وارد نشده ولی کد آن دروس در صفحه ی تماس با مای سایت موجود است بنابراین خیلی راحت می توانید کد محصول را برای آنها بفرستید.
      فیلم های تا 31 شهریور تا آخر این هفته روی سایت قرار می گیرند.
      من الان دارم گسسته هاش را می گذارم.

کتاب کلاس شیمی دوم و سوم و چهارم دبیرستان شیمی حاجی سلیمانی را هم روی سایت قرار دادند.

طریقه ی استفاده از کتاب کلاس شیمی :

استاد در کلاس درس از روی این جزوه به تدریس می‌پردازد و دانش‌آموزان فضاهای خالی جزوه را می‌نویسند،بعضی از مطالب کلاس داخل کتاب کلاس تایپ‌ شده تا دانش‌آموزان در کلاس کمتر بنویسند و وقت کلاس بیشتر صرف بحث روی مطالب و مفاهیم درسی می‌گذرد، همچنین فضاهای خالی در کتاب کلاس تعبیه‌شده که دانش‌آموزان پس از فهم مطلب آن را می‌نویسند و هدف از این کار جلب حواس و توجه دانش‌آموزان به کلاس است.در پایان هر صفحه چند خط خالی به‌عنوان یادداشت تعبیه‌شده تا دانش‌آموزان نکات تستی و مهم را در آن یادداشت نمایند، همچنین دانش‌آموزان می‌توانند پس از رفع اشکال آزمون های مختلفی که دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند نکاتی مهم آزمون را در آن قسمت یادداشت نمایند.
      کپی شده از سایت دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تایپیک مال قبل بوده و اینجور که میبینم درباره ی خوبی و بدی صحبت میشه
      که مشکلی نداره
      پس بسته نمیشه
      ولی دوستان توجه بفرمایید که خرید و فروش دی وی دی در انجمن ممنوعه پس لطفا حرفی از خرید و فروش نزنید
      فقط درباره ی کیفیت محصولات صحبت کنید با تشکر

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      این تایپیک مال قبل بوده و اینجور که میبینم درباره ی خوبی و بدی صحبت میشه
      که مشکلی نداره
      پس بسته نمیشه
      ولی دوستان توجه بفرمایید که خرید و فروش دی وی دی در انجمن ممنوعه پس لطفا حرفی از خرید و فروش نزنید
      فقط درباره ی کیفیت محصولات صحبت کنید با تشکر
      منظور من را اشتباه متوجه شدید،
      اصلا کل فیلم های دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف رایگان روی سایتش قرار می گیرد.

منظورم این بود که نگاه کنید اگر کیفیتش خوب بود که استفاده کنید اگر نبود وقت خودتون را با این مجموعه هدر ندهید. ( خوبی جنس رایگان همینه ! )

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djsohrab2007 نمایش پست ها
      منظور من را اشتباه متوجه شدید،
      اصلا کل فیلم های دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف رایگان روی سایتش قرار می گیرد.

منظورم این بود که نگاه کنید اگر کیفیتش خوب بود که استفاده کنید اگر نبود وقت خودتون را با این مجموعه هدر ندهید. ( خوبی جنس رایگان همینه ! )
      نه دوست عزیز
      من خارج از صحبت شما گفتم
      چون این قانون واسه دی وی دی ها جدیده و این تایپیک مال قبل بوده
      خواستم بگم تا بچه ها درمورد فروش صحبتی نکنن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      خدایش از تک تک حرفاتون خندم میگره ! از همه تون !......

می دونین چرا ؟

مشکل از خود ماست ! میگین یزدانی درس نمیده ! خندم میگیره از درس دادنش همش حفظ می کنه همش اینکار رو میکنه قشنگ حرف نمیزنه به سیزده میگه سینزده !.........

بابا بس کنین تو رو قران........

مشکل خودمونیم نمی خونیم میگیم فلان کس بد درس میده ! میگین از مبتکران درس میده بابا مبتکران دوم رو بخای بخونی نصف عمرت رفته !.....ولی با یزدانی میشه هر فصل رو توی 4 یا 5 ساعت کامل کامل بخونی!.......

من حقوق مدافع کسی نیستم ولی نظرم رو میگم ........

من خودم دوم یزدانی رو با تست های گزینه 2 کار کردم الانم نمیگم صد در صد می زنم ولی خب مشکلی آنچنانی هم ندارم.........

پ.ن : به جا اینکه از معلم ها ایراد بگیرین برین بشینین بخونین

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      - - - - - - پست ادغام شده - - - - - -
      ویرایش توسط gole yas : 27 آبان 1393 در ساعت 05:06

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن