خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پیشبینی شما از دیدار بازی بایرن مونیخ-بارسلونا

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • برد بایرن و صعود بایرن (لطفا دعا)

1 11.11%
    • برد بایرن و صعود بارسلونا

4 44.44%
    • باخت بایرن و صعود بارسلونا

4 44.44%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 82
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

داور بازی بایرن - بارسا مشخص شد

مارک کلاتنبرگ انگلیسی دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد.
      طرفداری - به گزارش Mundo Deportivo کمیته برگزار رقابت های لیگ قهرمانان ارمارک کلاتنبرگ انگلیسی دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد.

طرفداری - به گزارش Mundo Deportivo کمیته برگزار رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قضاوت دیدار سه شنبه شب دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ از چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را به مارک کلاتنبرگ و کمک های انگلیسی وی سپرد.

گفتنی است کلاتنبرگ تا بدین جای رقابت ها بازی های بارسلونا - پاریسن ژرمن ، اتلتیکو مادرید - مالمو، اتلتیک بیلبائو - شاختار، پورتو - بازل و زنیت - موناکو را سوت زده است.

شایان ذکر است که در دور رفت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز مارتین اتکینسون دیگر داور سرشناس انگلیسی قضاوت بازی یوونتوس - رئال مادرید را عهده دار بود.وپا قضاوت دیدار سه شنبه شب دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ از چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را به مارک کلاتنبرگ و کمک های انگلیسی وی سپرد.

گفتنی است کلاتنبرگ تا بدین جای رقابت ها بازی های بارسلونا - پاریسن ژرمن ، اتلتیکو مادرید - مالمو، اتلتیک بیلبائو - شاختار، پورتو - بازل و زنیت - موناکو را سوت زده است.

شایان ذکر است که در دور رفت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز مارتین اتکینسون دیگر داور سرشناس انگلیسی قضاوت بازی یوونتوس - رئال مادرید را عهده دار بود.

نکته مهم : معلم عربی من با من شرط بندی کرد که اگر بایرن مونیخ صعود کرد یه 20 امتحان ترم 2 و یه +1نمره به همه بچه های کلاس بدهد و اگر باخت من 3جعبه شیرینی + یک 10 در دفتر نمرات بگیرم پس لطفا برای بایرن دعا کنید ، این یک آزمون است پس لطفا بدون طرفداری از تیم خاصی برای بایرن مونیخ دعا کنید اگه زد معلوم میشه خدا هست اگه نزد خدا نیست (فراخوان)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توجه شود این یک آزمون و خطا برای اثبات تاثیرگذاری دعا به واسطه قدرت خدا است . با تشکر

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHosseinKhan نمایش پست ها
      مارک کلاتنبرگ انگلیسی دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد.
      طرفداری - به گزارش Mundo Deportivo کمیته برگزار رقابت های لیگ قهرمانان ارمارک کلاتنبرگ انگلیسی دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد.

طرفداری - به گزارش Mundo Deportivo کمیته برگزار رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قضاوت دیدار سه شنبه شب دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ از چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را به مارک کلاتنبرگ و کمک های انگلیسی وی سپرد.

شایان ذکر است که در دور رفت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز مارتین اتکینسون دیگر داور سرشناس انگلیسی قضاوت بازی یوونتوس - رئال مادرید را عهده دار بود.وپا قضاوت دیدار سه شنبه شب دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ از چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را به مارک کلاتنبرگ و کمک های انگلیسی وی سپرد.

شایان ذکر است که در دور رفت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز مارتین اتکینسون دیگر داور سرشناس انگلیسی قضاوت بازی یوونتوس - رئال مادرید را عهده دار بود.

نکته مهم : معلم عربی من با من شرط بندی کرد که اگر بایرن مونیخ صعود کرد یه 20 امتحان ترم 2 و یه +1نمره به همه بچه های کلاس بدهد و اگر باخت من 3جعبه شیرینی + یک 10 در دفتر نمرات بگیرم پس لطفا برای بایرن دعا کنید ، این یک آزمون است پس لطفا بدون طرفداری از تیم خاصی برای بایرن مونیخ دعا کنید اگه زد معلوم میشه خدا هست اگه نزد خدا نیست (فراخوان)
      یعنی چی اگه نزد خدا نیست؟!!
      مگه قراره خدا هر خواسته ای که شما داشته باشید رو اجابت کنه تا شما باور کنید خدا هست؟؟!!
      عجب...
      نتیجه بازی هم با دعای من و شما عوض نمیشه! اگه قرار باشه تیمی ببره میبره و نیازی به این مسخره بازی ها نیست! شما بهتره از این به بعد از این شرط بندی ها نکنید!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHosseinKhan نمایش پست ها
      چه اشکالی داره من سر اکانت clach of clans خودم شرط بستم که رئال میره فینال میشه بگی نمره 10 از اکانت کلش مهم تره؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بایرن 4-3 میزنه اما بارسا یکی میزنه و صعود میکنه

ولی میدونم بایرن میبره
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بارسا امسال سه گانه رو گرفته
      من خودم باگ خلقتم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال دوباره .....

koohrig-fc-barcelona1.jpg

آرزوی خیلی هاس ...
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      امسال دوباره .....

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Koohrig-FC-Barcelona1.jpg
مشاهده: 23
حجم: 22.7 کیلو بایت

آرزوی خیلی هاس ...
      بیا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      بیا
      اشکال ندارهههه شما هم ی سال دیگه ی جام میگیرید

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اشکال ندارهههه شما هم ی سال دیگه ی جام میگیرید
      خواهیم دید.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهیم دید.
      بحث اگه بچه بازی باشه که دیگه بحث نیست داداش
      مشاور

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بحث اگه بچه بازی باشه که دیگه بحث نیست داداش
      نه داداش، دیگه من پشت دستمو داغ کردم که دیگه با بارسایی ها بحث نکنم، چون به نتیجه نمیرسه و واقعیت رو قبول نمیکنن.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چند بار باید روی ی سری ادما باید شیلنگ گرفت تا دیگه کلا حرف نزنن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه داداش، دیگه من پشت دستمو داغ کردم که دیگه با بارسایی ها بحث نکنم، چون به نتیجه نمیرسه و واقعیت رو قبول نمیکنن.
      واقعیت ؟ مفهومشو شما جماعت میدونین یعنی چی ؟ خدایا این شادی رو از ما نگیر دهن خیلی ها رو تو این انجمن بستیم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعیت ؟ مفهومشو شما جماعت میدونین یعنی چی ؟ خدایا این شادی رو از ما نگیر دهن خیلی ها رو تو این انجمن بستیم
      دهن بستن با بی منطقی هنر نیست داداش، ما رئالی ها داریم از این سخن پیروی میکنیم:

"با انسان های نادان کل کل نکنید، که مردم شما را هم نادان میپندارند"

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)