خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تکنیک مسعودی درس فیزیک

تکنیک تحلیل منفرد مسعودی درس فیزیک کنکور اسان است ایا خوب وبدرد بخوره واسه کنکور سفارش بدم؟جواب

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

به نظر من تکنیک فقط رتبه شما را بدتر میکنه و هیج کمکی نمیکنه !

اکثر تکنیکها فقط روی یه تعداد تست کلیشه ای خاص و محدود جواب میده و وقتی به نوعی صورت سوال را کوچکترین تغییر بدن شما سر جلسه کپ میکنید !

سعی کنید درس را مفهومی یاد بگیرید .

حالا شاید بعضی چیزهاش به درد بخوره ولی در کل انتظار معجزه از این جور موارد نداشته باشید .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین الان کتابای خوبی هست تو بازارچرابجای وقت تلف کردن پای فیلم از تلاش خودت استفاده نمیکنی؟ خودت بخونی خیلی بهتر جواب میگیری

کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی

[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]

داشت . . . !
      دوستان خدانگهدار با تمام وجودم صمیمانه آرزوی قبولی تک تکتونو در کنکور سراسری در رشته مورد علاقتون دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خواهشا به این حرفای مسعودی گوش ندین
      تکنیک هایی هم که میگه واسه مباحث آسونه که از راه تشریحی بهتر حل میشن
      خودم تو وبلاگ نمونه فیلمشو گذاشتم(آدرس وبلاگ تو امضامه)
      وقتی تو مبحث گرما نمیتونه واسه فلزهای هم دما تکنیک بگه میاد از راه تشریحی حل میکنه
      و فقط واسه جسم های هم دما تکنیک میگه که اونم عمرا اینقد آسونه تو کنکور ازش نمیدن!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      راست میگن به خدا
      اصلا سر جلسه کنکور نصف این فرمولا و تکنیکا یادت میره هرچی کمتر از اینا بلد باشی به نفعته اونجا اگه نه با یک اشتباه کوچیک همش میپره
      اصلا تکنیک چیه وقتی همه سوالا فیزیک با فرمولا کتابو سرعت عمل بالا راحت حل میشه
      خدانگهدار

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      من هم با بقیه موافقم
      طراح های کنکور هم ادمن دیگه اونا هم تو این کشور زندگی میکنن و مطمئنا از این شرایط اطلاع دارن و دیگه سوالی طرح نمیکنن که با تکنیک های آبکی قابل حل باشه
      اکیدا توصیه میکنم به فکر فرمولهای اضافه نباشین چون اگه غیر از این باشه فیزیک کنکور رو خراب خواهید کرد
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم با بقیه موافقم اگه قرار باشه با این تکنیکا درصد بالا بزنیم ک دیگه نیازی ب درس خوندن نیست میشینیم 1ماه اخر تکنیک یاد میگیریمو یه رتبه خوب میاریم
      متاسفانه اکثر بچه ها رفتن سمت راحت طلبیو خودشونو موش ازمایشگاهی اینا کردن یه عده فرصت طلبم دارن ب ریششون میخندن
      من خودمم اینجوریم ینی بودم ولی دیگه با سرنوشتم بازی نمیکنم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول درستون کامل بخونین بعد اگه نیازی بود تکنیکم یاد بگیرین...سعی نکنید ره صدساله رو یه شبه برین
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      مطالعات میانبر و کوتاه ، در شما مهارتهای ناقص بوجود میاره و شما رو به اهداف زود گذر و نیمه تمام میرسونه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من داداشم فیزیکشو سال 89 . 90 ٪ زد .. حرفای اینو گوش داد گفت اولا چرت ؛ بعد کسی هم که کار کنه خودش یواش یواش تکنیکایی توی ذهنش میاد لازم به این کارا نیست !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من تنها چیزی که بهش اعتقاد پیدا کردم تو فیزیک تصاعد برا سقوط آزاد و حرکت پرتابیه که 90درصد سوالا را باهاش میشه حل کرد
      بقیش هموناست که تو کتابه همه ی تکنیکا استثنا داره که معمولا همونا تو کنکور میاد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا طراح های کنکور میان روش ها رو آنالیز میکنن
      نمیان تستی بدن که با 1راه حل ساده قابل حل باشه

تستی میدن که هم ترکیبیه وهم کسی میتونه حلش کنه که کامل به مفهوم تسلط داشته باشه
      نه اینکه با 1 تکنیک قابل حل باشه

خوشحالم که دوستان کم کم دارن متوجه میشن که مسعودی هم چیزی سرش نیس

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم من اضافه کنم که اگر روش های تستی آنچنانی و تکنیک های مهندسی معکوس و ...... وجود داشت الان همه،همه دروس رو 100 زده بودن وهمه رتبه یک میشدن.اگرم باشه نهایتا یکی دو تکنیکه که بشه باهاش دو سه سوال رو جواب داد.یارو اومده میگه این کتاب رو بخر به من ریاضی کنکور ارشد رو 100 میزنی.اصلا نپرسید من رشته م چیه..چی بحث های میاد و غیره....یه کتاب 14000 تومنی با یه مشت تکنیک که معلوم نیست از کجا اومده به نظرتون میتونه راهگشا باشه؟اونم در درس ریاضی که همه ازش می نالن؟
      باور کنید هیچکس ره صد ساله رو یه شبه نرفته....
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ، خودشون رو بذارن جای امیر مسعودی و یا دربندی و ... که مخترع روش هستن.
      اگه شما هم روشی رو ابداع میکردید که بتونه تا حدودی به بچه ها کمک کنه ، آیا ارائه نمیدادید روشتون رو؟ یا اینکه مدام از روشتون صحبت نمیکردید؟ ایشون تو رشته خودش بسیار با سواده . بسیار روی دانسته هاش تسلط داره. دقیقا مثل خیلیای دیگه. اما خوب تا اینجا فقط خوبیشو گفتم. بدیاش چی؟ هزینه بالا ، مدام از پول صحبت کردن ، کمتر شدن کیفیت و توجه زیاد به کمیت و موارد مالی ، یکنواخت شدن و استفاده از روش های تکراری ، فقط به منظور پر کردن فهرست سی دی هاشون و .... درسته؟
      شما بشینید مزایا و معایب رو کنار هم بگذارید و نتیجه گیری کنید. نظر شخصی بنده عدم استفاده از این سی دی هاست . البته واسه کسایی که هنوز در دروس به تسلط مفهومی نرسیدند.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      من تنها چیزی که بهش اعتقاد پیدا کردم تو فیزیک تصاعد برا سقوط آزاد و حرکت پرتابیه که 90درصد سوالا را باهاش میشه حل کرد
      بقیش هموناست که تو کتابه همه ی تکنیکا استثنا داره که معمولا همونا تو کنکور میاد
      میشه اینو توضیح بدی ؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن