خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دبیر ریاضی که من میرم پیشش خودش تهرونی و توی شیراز اسم و رسمی واسه خودش داره ... با همه ی اینا اشنایی داره ( یه ادم گردن کلفت توی سنجشه ) میگفت امیر مسعودی فوق دیپلم کشاورزی ازاد اسلامشهر هست ...

دیگه تصمیم با خودتون

یه نمونه از سی دی هاش و گرفتم ... اولا که ادبیات که این حسین احمدی توضیح داده من خودم توی ازمون اینجوری تست میزنم ! روش خاصی نیس ... این جدول تناوبی که داریوش یزدانی میگه فوقالعاده چرته ... اگه حفظشون کنی راحت تر از این روش تصویر سازی ... زیست من بیشتر تستای خیلی سبز و انرِِِِزی اتمی و راحت میزدم یه تیکه از زیست این خوندم همه چی یادم رفت ...

خلاصه که اگه خودت بخونی بهتره ... تازه فوقش از روشای اینا استفاده کردی فردا داگه رشته ی خوبی اوردی بار علمی که نداری فقط بلدی تست بزنی چه جوری میخوای این درسای سنگین داروسازی و پزشکی و بخونی ؟*
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      دبیر ریاضی که من میرم پیشش خودش تهرونی و توی شیراز اسم و رسمی واسه خودش داره ... با همه ی اینا اشنایی داره ( یه ادم گردن کلفت توی سنجشه ) میگفت امیر مسعودی فوق دیپلم کشاورزی ازاد اسلامشهر هست ...

دیگه تصمیم با خودتون

یه نمونه از سی دی هاش و گرفتم ... اولا که ادبیات که این حسین احمدی توضیح داده من خودم توی ازمون اینجوری تست میزنم ! روش خاصی نیس ... این جدول تناوبی که داریوش یزدانی میگه فوقالعاده چرته ... اگه حفظشون کنی راحت تر از این روش تصویر سازی ... زیست من بیشتر تستای خیلی سبز و انرِِِِزی اتمی و راحت میزدم یه تیکه از زیست این خوندم همه چی یادم رفت ...

خلاصه که اگه خودت بخونی بهتره ... تازه فوقش از روشای اینا استفاده کردی فردا داگه رشته ی خوبی اوردی بار علمی که نداری فقط بلدی تست بزنی چه جوری میخوای این درسای سنگین داروسازی و پزشکی و بخونی ؟*
      دوست شیرازی عزیز،
      هیچوقت یک استاد خوب و با تجربه از استاد دیگه ای بد نمیگه . فقط ازش تعریف نمیکنه و یا ایراداتی به درس دادنش میگیره . نه اینکه خود شخص رو با گفتن مدرک و سابقش کوچک کنه.
      دبیرای شما چه مدرکی دارن؟ دکترا؟ . شما مدرک امیر مسعودی رو دیدید به چشم؟ پس بهتره از تحصیلات کسی بد نگیم. هرچند من خودم به شخصه قبولش ندارم اما هنوزم بهم ثابت نشده که بی سواد باشه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم با نظر دیگران موافقم ولی بعضی وقت ها اگه تکنیک به ما کمکم هم نکنه قوت قلب میده من که اینطوریم بعد از یاد گیری
      کامل شروع میکنم به تکنیک تازه تو مبتکران فیزیک همه تکنیک ها هست

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه بروبچه های کنکوری و اساتیدی که ما رو از تجربیاتشون بهرمند میسازند!
      من همین الان عضو این انجمن شدم و یه سوالی داشتم که فک کردم اینجا مطرح کنم بهتر باشه:
      آقا من در حال حاضر سال سوم ریاضی هستم و "تصمیم دارم" برای تابستون از dvd های این مجموعه کنکور آسان است استفاده کنم البته بهتره بگم "تصمیم داشتم" چون من داشتم نظرات دوستان رو میخوندم و حتی چند خط از وبلاگ یکی از اعضا به نام "konkori.fay" رو خوندم و دیدگاهم نسبت به این مجموعه آموزشی تغییر کرد! لازم به ذکره که بگم من تا حالا هیچ کدوم از dvd های اینا کامل نگا نکردم چون وقت ندارم ولی برای تابستون برنامه ریزی کرده بودم.

حالا بر خلاف این همه هزینه ای که صرف تهیه این مجموعه کردم فقط یه مورد رو میخوام بدونم اونم اینه که " آیا وقت گذاشتن برای یاد گیری با این dvd ها میتونه نتایج مثبتی رو به دنبال داشته باشه یا نه فقط اتلاف وقت محسوب میشه؟؟؟ "

خواهش میکنم جوابمو بدین و فک کنم بهتر باشه اونایی که از این مجموعه استفاده کردن جوابمو بدن. در ضمن من مشتاقم که یه کمی از سخنان این دوستمون "konkori.fay" استفاده کنم( چون به ظاهر دل پری داره!)
      ولی تورو خدا جواباتون رو صادقانه بگین چون من میخام ازشون نتیجه بگیرم!

بازم ممنونم و متشکر از تمامی دوستان نادیده ام که فک کنم بخوان تجربیاتشون رو در اختیار یه تازه کار قرار بدن!
      بی صبرانه منتظر جواب هاتون هستم.
      میلاد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بین سی دی های مسعودی و شبکه ی صد کدوم بهتره؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

Exclamation

سلام
      ببينيد دوستان درسته كه اكثر تكنيك هاش فقط وقت طلف كردنه اما خداييش من كه از فيزيك اولش راضي ام اما بقيه اش هرچي هست چرت وپرته واصلا به درد نمي خوره وفقط بايد بشينم دو دستي بزنم تو سر خودم كه چرا اين همه پول بي زبون را دادم به اين مسعودي؟؟

كاشكي يه نفر پيدا ميشد كه بهش مي فروختم....
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

7. Top | #22

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      سلام به همه بروبچه های کنکوری و اساتیدی که ما رو از تجربیاتشون بهرمند میسازند!
      من همین الان عضو این انجمن شدم و یه سوالی داشتم که فک کردم اینجا مطرح کنم بهتر باشه:
      آقا من در حال حاضر سال سوم ریاضی هستم و "تصمیم دارم" برای تابستون از dvd های این مجموعه کنکور آسان است استفاده کنم البته بهتره بگم "تصمیم داشتم" چون من داشتم نظرات دوستان رو میخوندم و حتی چند خط از وبلاگ یکی از اعضا به نام "konkori.fay" رو خوندم و دیدگاهم نسبت به این مجموعه آموزشی تغییر کرد! لازم به ذکره که بگم من تا حالا هیچ کدوم از dvd های اینا کامل نگا نکردم چون وقت ندارم ولی برای تابستون برنامه ریزی کرده بودم.

حالا بر خلاف این همه هزینه ای که صرف تهیه این مجموعه کردم فقط یه مورد رو میخوام بدونم اونم اینه که " آیا وقت گذاشتن برای یاد گیری با این dvd ها میتونه نتایج مثبتی رو به دنبال داشته باشه یا نه فقط اتلاف وقت محسوب میشه؟؟؟ "

خواهش میکنم جوابمو بدین و فک کنم بهتر باشه اونایی که از این مجموعه استفاده کردن جوابمو بدن. در ضمن من مشتاقم که یه کمی از سخنان این دوستمون "konkori.fay" استفاده کنم( چون به ظاهر دل پری داره!)
      ولی تورو خدا جواباتون رو صادقانه بگین چون من میخام ازشون نتیجه بگیرم!

بازم ممنونم و متشکر از تمامی دوستان نادیده ام که فک کنم بخوان تجربیاتشون رو در اختیار یه تازه کار قرار بدن!
      بی صبرانه منتظر جواب هاتون هستم.
      میلاد

اکثر حرفا فقط تبلیغاته ..!
      کنکور آسان نـیست!!!!
      من خودم هم دی وی دی های این مجموعه رو داشتم هم دی وی دی های فیزیک دربندی!
      از اینا به نتیجه دلخواهم نرسیدم!

حرف زیاده واسه گفتن،اماا ..

نور و عدسی های مسعودی خوب بود
      گرما و فشارش .. خیلی وقت پیش خوندم ؛ اصـلا یادم نمیاد
      سال سومش .. خودم که نخوندم اما دوستام از خازن و مغناطیسش تا حدودی راضی بودن

از تمام دی وی دی هایی که داشتم فقط گرامر پیروزان به دردم خورد، اما فقط گرامر .. نه تکنیکای لغت و کلوز و ردینگ!

بعضی از درساش مــــــــــــفت هم نمیارزه !!

اردوهای نوروزشم .. هـــــــــی!
      با لب خندوون رفتن با چشم گریوون برگشتنه!
      نتیجه اش هم میشه :
      موندن برای سال آینده + اعصاب بینهایت داغون +هدر رفتن چند میلیون پول بی زبونه!!!

اما شما دوست عزیز ...
      اگر قصدتون وقت گذاشتن رو درس فیزیکه؛
      بنده پیشنهاد میکنم
      تمام وقتون بذارید روی تست حل کردن و تسلط شدن رو مبحث!
      از هر چی میان بر دوری کنید ...
      راه مشخصه ..
      فقط تلاش کنید و تا آخر هم ادامه بدید !

موفق باشید!

کودک که بودم؛
      تاب بازی، بهانه ی خنده های بلندم بود؛
      حالا که بزرگ شده ام؛
      چه بیتاب شده ام ...

ویرایش توسط BiRanG : 21 اردیبهشت 1392 در ساعت 07:55

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی
      بابت جوابت ممنونم. من تو تابستون قصد دارم چن تا درسو اساسی بخونم که عبارتند از : ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی.
      حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟! خودم بخونمشون؟ آموزشگاه برم؟ با سی دی و این جور چیزا بخونم؟ با کدوم روش نتایج بهتری به دست میاد؟؟
      البته باید بگم که من نمیتونم تابستون آموزشگاه برم چون خیلی گرونن متاسفانه!:yahoo (2):
      یا باید بشینم کتاب بخرم بخونم یا با این جور سی دی ها چون فک نکنم راه دیگه برام مونده باشه! حالا شما اگه راه بهتری میدونی ممنون میشم بهم بگی.

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی
      بابت جوابت ممنونم. من تو تابستون قصد دارم چن تا درسو اساسی بخونم که عبارتند از : ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی.
      حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟! خودم بخونمشون؟ آموزشگاه برم؟ با سی دی و این جور چیزا بخونم؟ با کدوم روش نتایج بهتری به دست میاد؟؟
      البته باید بگم که من نمیتونم تابستون آموزشگاه برم چون خیلی گرونن متاسفانه!:yahoo (2):
      یا باید بشینم کتاب بخرم بخونم یا با این جور سی دی ها چون فک نکنم راه دیگه برام مونده باشه! حالا شما اگه راه بهتری میدونی ممنون میشم بهم بگی.

خواهش میکنم .. وظیفه است!
      درس هایی که انتخاب کردین خیلی به جاست ..
      این که فرمودید چه کار کنم ..؟!
      اگر میتونید بدون معلم بخونید که،تهیه کتاب و خوندنش هم به صرفه تره و هم راحت تر ..
      کتاباای خیلی خوبی تو بازار هست
      فیزیک کتاب نقره ای گاج رو پیشنهاد میکنم .. هم طبقه بندی سوالاتش خوبه هم تعداد و تنوعش!
      عربی هم کتاب گویا انتشارات تخته سیاه
      شیمی هم دوم.پیش 1 مبتکران-پیش 2 خیلی سبز- سوم هم من هردوتا رو داشتم .. جوفتشون خوب بود
      من خودم از اینا بهتر نتیجه گرفتم از اینا تا دیدن دی وی دی!
      ریاضی هم خود من این کتابارو دارم
      دیفرانسیل و پایه :انتشارات فائق
      تحلیلی:خوشخوان
      گسسته و جبر: انتشارات فار
      اگر بدون معلم سخته و قصد تهیه این دی وی دی ها رو دارید
      پیشنهاد میکنم فقط مبحث های به خصوصی رو بخرید،نه تمام مجموعه رو!
      خیلی خوبه که از الان به فکر هستید.
      اضافه کنم ...
      تمام این مواردی که عرض کردم نظر شخصی بنده بود.. سعی کنید حتما برای تهیه کتاب یا دی وی دی با بقیه دوستان و مشاور هم مشورت بفرمایید و فقط به گفته های بنده اکتفا نکنید!
      کودک که بودم؛
      تاب بازی، بهانه ی خنده های بلندم بود؛
      حالا که بزرگ شده ام؛
      چه بیتاب شده ام ...

ویرایش توسط BiRanG : 19 اردیبهشت 1392 در ساعت 10:01

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خواهشا من رو در این پست کمک کنید خیلی مهمه
      کمک درباره خرید dvd احمدی و دوستانش - صفحه 2

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      جزوه های خلاصه نویسی که اینها ارائه میکنند کسی خریده ؟؟ چطوره؟؟؟

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من سلام
      آقا من سی دی های فیزیک و ریاضیات مسعودی رو گرفتم
      نمیخام شفاف سازی کنم
      ولی
      سراغش نرو
      توی کتاب های الگو و خوشخوان همشو میتونی پیدا کنی
      خیلی بهتر
      نه نصفه نصفه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtermin نمایش پست ها
      دوست من سلام
      آقا من سی دی های فیزیک و ریاضیات مسعودی رو گرفتم
      نمیخام شفاف سازی کنم
      ولی
      سراغش نرو
      توی کتاب های الگو و خوشخوان همشو میتونی پیدا کنی
      خیلی بهتر
      نه نصفه نصفه

تو تلویزیون بعضی وقتا تکنیکای خوبی میگه

یعنی تو سیدی ها اونجوری نمیگه ؟؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من بهت گفتم که
      توی تمام کتاب های کنکور که سطحش یوخده بالاتره از کتاب های قلم چیه
      تمامی این تکنیک ها هستش
      این مسعودی دانشجوی دانشگاه آزاده
      شاگرد معلم ریاضیمون بوده
      اینو معلمم گفت

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش گلم شما رفتی مثل چی یکدفعه بی برنامه پول دادی و خوب هم نخوندی یعنی توقع داشتی با این سی دی های درساتو بالای 90 بزنی بعد دیدی مثلا اونقدر بالا نمیتونی بزنی حالا داری می گه اینها بدا یا... من کاری به موسسه احمدی ندارم ولی توقع نداشته باشید این محصولات روی همه یک جوابو بده همونطور که نسخه پزشک برای هرکس متفاوت هست و یکی نیست

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن