خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره برای پشت کنکور موندن برا 95

سلام دوستان من امسال پیشم به زبان خیلی علاقه دارم میخوام زبان بخونم تقریبا از وسط سال برا زبان خوندم ولی نه خیلی جدی زبان تخصصی خوب نخوندم ادبیات دست و پا شکسته خوندم دینی 14 درس دوم 3 درس سوم و 5 درس پیش عربی نخوندم زبان عمومیم که خوبه ولی مطمنم با این وضعیت دانشگاه خوب قبول نمیشم از اردبیلم نمیخوام از دانشگاه سراسریش یعنی محقق قبول بشم چون خیلی تعریفی نداره حداقل میخوام پردیس علامه طباطبایی اردبیل همون فرهنگیان و تربیت معلم قبول بشم که اونم رتبه کمش 5000 میخواد تو این یک ماه باقیمانده هم درگیر امتاحانا هستم نمیتونم بخونم میخوام بشینم یه سال از دانشگاه خوب مثلا تهران قبول بشم یا فرهنگیان فقط زبان اما میترسم حوصلم نکشه وسط راه کم بیارم چیکار کنم؟ بمونم یا نه؟ دو دلم اما بیشتر تمایل دارم بخونم اگه یه سال فقط واسه زبان بخونم خیلی از دانشگاه خوبی قبول میشم
      تو رو خدا بگین چه کنم؟
      یادم رفت که بگم معدل نهاییم هم 15/30 هستش نمیدونم برا کنکور 95 چیکار میکنن این تاثیرو
      ویرایش توسط navid saleh : 20 اردیبهشت 1394 در ساعت 17:04

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب این که سوال نداره باید به خودت مطمن باشی اگه فک میکنی واقعا میتونی بمونی بمون ولی باید زحمت بکشی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خب این که سوال نداره باید به خودت مطمن باشی اگه فک میکنی واقعا میتونی بمونی بمون ولی باید زحمت بکشی
      مشکل همینجاست دیگه نمیدونم میتونم بمونم یا نه
      کلا مشکل خیلی سختیه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وابسته به علاقت هست
      مطمئنا ارزش داره یکسال تلاش بیشتر بکنی و یک عمر راحت باشی
      اگه پشت کنکور موندی ورزش رو فراموش نکن چون هفته ای دوبار ورزش کنی یه انرژِ مضاعف بهت میده
      با توکل به خدا به سمت هدفت حرکت کن
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها راهنمایی می کنید ؟! من امسال از تابستون واسه کنکور زبان خوندم، زبان رو هم کلاس می رفتم تموم شده کامل واردم ولی عربیم ضعیفه در کل تا قبل عید خوندم و تست هم زدم ولی از بعد عید مطالعم کم شده الانم که امتحان دارم خیلی نمی خونم به نظر شما قبولم میشم ؟ چه جوریه ؟ یه مثلا کلا بیخیال شم برم واسه 95 ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیشکی دیگه جوابی نداره؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فعلن تمرکزتون رو همین کنکور 94 باشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اکثر بچه ها فکر میکنن زبان تخصصی سخته ولی اگه تا الان فقط عمومی هاتم خوب خونده باشی میتونی تهران قبول شی من پارسال در کنکور زبان میانگین عمومی هام 60 ...70بود زبان تخصصی را هم 30 زدم ولی با این حال رتبه 1900 را آوردم البته با معدل بالا به که با این رتبه تهرانم میتونستم برم ولی چون علاقه نداشتم نرفتم به نظرم الان بچسب به عمومی ها میتونی رتبه خوب بیاری تو سایت کانون هم حدود رتبه ها را نوشته اونم ببین میفهمی که خیلی سخت نیست چون خیلی از اونایی هم که رتبه خوب میارن انتخاب رشته نمیکنن پس احتمال قبولیت بالا میره...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navid saleh نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال پیشم به زبان خیلی علاقه دارم میخوام زبان بخونم تقریبا از وسط سال برا زبان خوندم ولی نه خیلی جدی زبان تخصصی خوب نخوندم ادبیات دست و پا شکسته خوندم دینی 14 درس دوم 3 درس سوم و 5 درس پیش عربی نخوندم زبان عمومیم که خوبه ولی مطمنم با این وضعیت دانشگاه خوب قبول نمیشم از اردبیلم نمیخوام از دانشگاه سراسریش یعنی محقق قبول بشم چون خیلی تعریفی نداره حداقل میخوام پردیس علامه طباطبایی اردبیل همون فرهنگیان و تربیت معلم قبول بشم که اونم رتبه کمش 5000 میخواد تو این یک ماه باقیمانده هم درگیر امتاحانا هستم نمیتونم بخونم میخوام بشینم یه سال از دانشگاه خوب مثلا تهران قبول بشم یا فرهنگیان فقط زبان اما میترسم حوصلم نکشه وسط راه کم بیارم چیکار کنم؟ بمونم یا نه؟ دو دلم اما بیشتر تمایل دارم بخونم اگه یه سال فقط واسه زبان بخونم خیلی از دانشگاه خوبی قبول میشم
      تو رو خدا بگین چه کنم؟
      یادم رفت که بگم معدل نهاییم هم 15/30 هستش نمیدونم برا کنکور 95 چیکار میکنن این تاثیرو

سعی کن امسال کار رو تمام کنی وقت هست نهایت تلاشتو کن
      سال بعد کارت سخت تر میشه
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل همینجاست دیگه نمیدونم میتونم بمونم یا نه
      کلا مشکل خیلی سختیه
      نمیدونم چه رویایی داری و اهمیت نمیدم که چقدر سختی داره که بخوای بهش برسی

ولی اینو میدونم که رویایی داری که در ذهن خود دارید قابل دسرسی

اینچیزی که شما بهش ایمان دارید و حاضرید جونتونو واسش بدید

پس کار نشد نداره
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا بگین چه کنم؟
      فقط حواست باشه که سال دیگه تربیت معلم و فرهنگیان میگیرن یانه

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . معدل برات محدودیت ایجاد نمیکنه
      چون هر چقدر هم کم باشه ، اما خودت تلاش کنی و درصدهای بالایی بزنی ... کار به نفع شما پیش میره و رتبه خوبی میاری

اما باید ببینی مشکل چی بوده و رفع اش کنی و نه فقط 365 روز دیگه از عمر خودت برای کنکور قرض بگیری

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بمونم یابرم؟؟خیلی وقته دارم بهش فک میکنم...
      بچه ها میشه از پاییز خوندو رتبه برتر شد؟؟؟حداقل زیر500کشوری؟؟؟؟شرایطظو ندارم تابستون بشینم درس بخونم....نه که نخوام نمیشه...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام . معدل برات محدودیت ایجاد نمیکنه
      چون هر چقدر هم کم باشه ، اما خودت تلاش کنی و درصدهای بالایی بزنی ... کار به نفع شما پیش میره و رتبه خوبی میاری

اما باید ببینی مشکل چی بوده و رفع اش کنی و نه فقط 365 روز دیگه از عمر خودت برای کنکور قرض بگیری
      با سلام استاد . مثلا این دوستمون برای جبران 15 چند درصد تقریبا بهتر بزنه ترمیم میشه ؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      بمونم یابرم؟؟خیلی وقته دارم بهش فک میکنم...
      بچه ها میشه از پاییز خوندو رتبه برتر شد؟؟؟حداقل زیر500کشوری؟؟؟؟شرایطظو ندارم تابستون بشینم درس بخونم....نه که نخوام نمیشه...
      با خودت روراست بـآش ...همه جوانب رو در نظر بگـیر. روحیه خیلی مهمه ... بعد حسرت اینو نخوری کاش پارسال میرفتم ... اکـثر پشت کنکوریـآ از مهر شروع میکنند .

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن