خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navid saleh نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال پیشم به زبان خیلی علاقه دارم میخوام زبان بخونم تقریبا از وسط سال برا زبان خوندم ولی نه خیلی جدی زبان تخصصی خوب نخوندم ادبیات دست و پا شکسته خوندم دینی 14 درس دوم 3 درس سوم و 5 درس پیش عربی نخوندم زبان عمومیم که خوبه ولی مطمنم با این وضعیت دانشگاه خوب قبول نمیشم از اردبیلم نمیخوام از دانشگاه سراسریش یعنی محقق قبول بشم چون خیلی تعریفی نداره حداقل میخوام پردیس علامه طباطبایی اردبیل همون فرهنگیان و تربیت معلم قبول بشم که اونم رتبه کمش 5000 میخواد تو این یک ماه باقیمانده هم درگیر امتاحانا هستم نمیتونم بخونم میخوام بشینم یه سال از دانشگاه خوب مثلا تهران قبول بشم یا فرهنگیان فقط زبان اما میترسم حوصلم نکشه وسط راه کم بیارم چیکار کنم؟ بمونم یا نه؟ دو دلم اما بیشتر تمایل دارم بخونم اگه یه سال فقط واسه زبان بخونم خیلی از دانشگاه خوبی قبول میشم
      تو رو خدا بگین چه کنم؟
      یادم رفت که بگم معدل نهاییم هم 15/30 هستش نمیدونم برا کنکور 95 چیکار میکنن این تاثیرو

تغییرات شیمی و زیست نسبتا زیاد هست حواست به این موضوع باشه
      باید با برنامه درس بخونی وقتی که زمان بیشتری داری ، وقت بیشتری هم تلف میکنی و این یک مشکلی هست که پشت کنکوری ها دارن

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . خیلی از کنکوری ها می مانند برای سال قبل اما فقط عده کمی از آنها توانسته اند که تفاوت های خوبی به نسبت رتبه سال قبل ایجاد کنن
      علت اصلی اینه که اگر همان کاری رو انجام دهیم که در گذشته انجام داده بودیم ، دقیقا به همام نتایجی می رسیم که در گذشته رسیده ایم

این برنامه برای سال ها قبل و مساله حساس پشت کنکور ماندن یا رفتن هست
      بهش توجه کن حتما تا همین جوری 365 روز آینده ات خراب نکنی

fargh tahsil Dr.Afshar 09358960503

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا اگه میخوای همون اشتاباهات پارسال رو انجام بدی نمون اما اگه میخوای تغییرات خوبی ایجاد کنی و میدونی که میتونی تمام تلاشتو بکنی بسم الله همین فردا شروع کن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن