خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

پشت کنکور و تابستان کنکور95

سلام لطفا هرکی میخواد برا کنکور95 بمونه اینجا برا تابستون برنامه هاشو بگه یا اگه سوالی هست مطرح کنید دوستانی که میدونن جواب بدن!!

اول خودم شروع میکنم: به نظرتون از خردادشروع کنم برای کنکور95 یا از تیر ماه؟؟؟تو تابستون چی بخونم؟؟ چن ساعت بخونم؟؟ازمون شرکت کنم؟؟رتبه زیر500منطقه3 میخوام

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من یه ماهی هست شروع کردم ولی متاسفانه خیلی کم کاری کردم و فقط تو این مدت فیزیک اول رو تموم کردم و تازه فیزیک دوم رو شروع کردم.تا اخر تابستونم ان شا ا... ریاضی دوم سوم پیش و زیست دوم سوم و فیزیک اول دوم سوم پیش و شیمی دوم سوم پیش و هندسه رو تموم میکنم.البته اگه وقت بیارم عربی رو هم میخونم.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      سلام لطفا هرکی میخواد برا کنکور95 بمونه اینجا برا تابستون برنامه هاشو بگه یا اگه سوالی هست مطرح کنید دوستانی که میدونن جواب بدن!!

اول خودم شروع میکنم: به نظرتون از خردادشروع کنم برای کنکور95 یا از تیر ماه؟؟؟تو تابستون چی بخونم؟؟ چن ساعت بخونم؟؟ازمون شرکت کنم؟؟رتبه زیر500منطقه3 میخوام
      به نظر من بشین از همین الآن روزی 14 ساعت بخون همین امسال رتبه 900-1000 میاری...منطقه 3 هستی دیگه؟؟آره ..اگه این کارو کنی میاری

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من تو تابستون فقط سعی کن اختصاصی های دوم سومو تموم کن اصلا عمومی نخون چون یادت میره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من تابستان تصمیم داشتم ، رتبه‌ام را زیر هفتصد ببرم ، متاسفانه یکسری مشکلات ِشخصی پیش آمد که من را از این هدف دور کرد و از مهرماه تا همین اردیبهشت درگیر بودم ... حالا بعد از مدتی طولانی از مشکلی یکسره سرسام‌آور فارق شدم ، ولی حالم بدتر از هر روز ِعمرم است ، چون حس می‌کنم جاماندم و اگر انگیزه‌ای برای ِشروع مجدد دارم ، سراسر مخلوط با ناامیدی است ، چون می‌ترسم وسط ِمسیر جا بزنم . از طرفی اگر امسال کنکور بدهم در شهر ِخودم در می‌آیم(اهواز) ولی چون از پتانسیل خودم خبر دارم ، حس میکنم کافی نیست.

دوستانی که تجربه‌ی پشت کنکوری ماندن دارند ... کمی برایمان بگویند +دوستانی که میخواهند بمانند ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها

بمون بعد نهایی با هم شروع کنیم .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بچه هایی که کنکور دادین....تابستون اختصاصی دوم سوم رو جم کنیم چطوره؟؟میتونیم تمومش کنیم؟؟!!

تابستون کلا عمومی نخونیم؟

اگه قلم چی بخوایم بنویسیم درسای عمومی هم هست داخل آزمونا..اونارو چیکارشون کنیم؟؟

طبق برنامه قلم چی بریم جلو؟یا خودمون
      برنامه بریزیم ..البته واسه اختصاصیا....

قلم چی تابستون عمومی دوم نداره عمومی سوم رو بخونیم بابرنامه؟بعدش دوباره لازم نیست ایناخونده شه؟؟

کتاب های زرد عمومی کانون چطورن؟؟به درد میخوره تهیه کنیم؟؟؟

کلا هرچی نکته که به ذهنتون میرسه که مفیده واسمون بگین ممنون میشم.قربون همتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خانوم دکتر من شاید امسال بمونم با هم میخونیم آزمونای تابستون خوب نیست پول چاپیدن ایناست فقط... حالا بعد کنکور تاپیک میزنم همه تجربه هارو میریزیم رو هم با یه برنامه قوی استارت میزنم ولی نیازی به آزمون نیست کتابای زرد هم الان نیاز نیست دوران عید به طور جامع میزنید درکل برنامه ریزی شخصی تو تابستونو ترجیح میدم تا مهر که میریم قلم چی.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زمین خوندن تو تابستون ارزش داره یا نه ؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از اول تیر شروع کنید همه چی هم بخونید هم عمومی هم اختصاصی لغت و اعلام ادبیات دوم و سوم از ته کتاب بکنید به هم منگنه کنید و اینارو بخونید برای قرابت و املاهم نشر دریافت بگیرید و تو تابستون تموش کنید روزی نیم ساعت برای هر کدوم وقت بگذارید تا اخر تابستون تمومه ارایه هم کتاب الگو خوبه برای عربی کتاب عربی کامل گاج فوق العاده است.معارف هم همه کتابا عالی هستند و همشون هم عین هم اند من خودم دین و زندگی قلمچی داشتم راضی هم هستم به شدت زبان:نظری ندارم
      دیفرانسیل:من خودم الگو ویرایش قدیم خریدم تقریبا سه بار همین کتاب کامل زدم از ۳۰٪به۸۰٪رسیدم .دوستم تخته سیاه داشت اون هم کتاب خیلی خوبی بود من این اخرا کتاب دیفرانسیل خوشخوان هم خریدم اموزش خیلی خوب و کاملی داره ولی برای منبع تستی دوم خوبه مدیر پایه مون هم دیف اندیشه فایق داشت اونم خوبه تستاش استاندارده ولی آموزشش در حد خلاصه و یاد اوری .برای بچه های که ضعیف تر هستند مناسبه بهترین نتیجه رو بهشون میده
      گسسته:اگر میخاین تو این درس نتیجه بگیرن من خوشخوان و فار بهتون پیشنهاد میکنم ابی قلمچی و گاج هم خوبه اما خوب برای این درس باید تست های قوی کار کنید تا بتونید تو کنکور نتیجه بگیرید
      هندسه:تحلیلی روتین ترین درس بچه های ریاضیه تست هاش به شدت تکرار پذیره ولی سوالاتش حل زیادی دارن برای همین شما باید یا دو تا کتاب کار کنید یا اگر یکی گرفتین دو سه بار هر تستی رو زمان دار بزنین تا دقت وسرعت لازم تو این درس بدست بیارین کتاب هم هندسه الگو تالیف بیگی کتاب خوب و استانداردی برای هندسه پایه هم رک بگم نمیشه به راحتی توش نتیجه گرفت کار هر کسی نیست خلاقیت هندسی میخواد اما فصل ۴ هندسه ۱ و فصل ۲و۳ هندسه ۲ فصل هایی هستند که راحت تر هستند و با صرف یک وقت معمول و البته معقول میتونید سه تا تستش بکشید بیرون.
      فیزیک.گاج و الگو خیلی خوبن
      شیمی من سال به سال گاج گرفتم خیلی خوب بود چیزی هم از مبتکران کم نداره اما شاید بهتر باشه شیمی ۳ مبتکران بگیرید چون مسایل بیشتر و متنوع تری داره
      و اما دو نکته خیلی مهم:مهم نیست چی میخونی و از روی چی میخونی مهم خوندنه حتی اگر یک کتاب بد باشه با خوب خوندنش میتونی حداقل ۵۰٪بزنی
      واما مطلب اخر شما امتحانات نهایی رو پیش رو دارین که از کنکورتون مهم تره اول بچسبید به نهایی هاتون حالا از ما گفنت از شما نشنیدن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      زمین خوندن تو تابستون ارزش داره یا نه ؟
      چرا زمین ؟
      این همه درس مهم داره رشته مون.
      تمرکزت رو زیست وشیمی باشه.
      سعی کن پایه ریاضی هم قوی کنی که توی سال به مشکل برنخوری.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام

به نظر شما واسه کنکور زبان از تیر شروع کنم خوبه ؟ یا دیره ؟ چه جوریه ؟!
      روزی چن ساعت بخونم ! زبان رو کلاس رفتم تموم شده کامل مسلط هستم !
      آزمون کجا شرکت کنم ؟!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.N نمایش پست ها
      سلام

به نظر شما واسه کنکور زبان از تیر شروع کنم خوبه ؟ یا دیره ؟ چه جوریه ؟!
      روزی چن ساعت بخونم ! زبان رو کلاس رفتم تموم شده کامل مسلط هستم !
      آزمون کجا شرکت کنم ؟!
      هرچی زودتر شروع کنی خوب مسلمن بهتره.
      توی تابستون روزی 5-6 خوبه.
      آزمون هم برو قلمچی. برنامش عالیه ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته نمیشه واسه همه یه نسخه یکسان پیچید.

مثه این میمونه که هرکی گفت یجای بدنم درد میکنه بگیم استامینوفن بخور خوب میشی. خب اشتباهه درواقع چون ما نمیدونیم اون درد نشات گرفته از کجاست و چیه و راه درمانش به چه صورته.

ساعت مطالعه هم دقیقا همین حالتیه. شاید یه دانش اموز با پایه قوی روزی 4 ساعتم تو تابستون بخونه یا اصن تابستون هیچیم نخونه ! بتونه موفق بشه ولی یکی که پایه ضعیف داره باید از تابستون نهایت استفاده رو ببره.

و البته موافق مطالعه با ساعتهای نجومی ( 12 و به بالا ) نیستم چون همینکار رو یکی از دوستان خودم کرد و فقط تا عید دوام اورد دیگه بعد از عید میانگین روزی 1 ساعت مطالعه میکرد. اخرشم کسی که همه فک میکردن رتبش 1 تا 20 کشور بشه و میانگین ترازش تو قلمچی 8000 بود رتبش 1500 کشور شد !

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      هرچی زودتر شروع کنی خوب مسلمن بهتره.
      توی تابستون روزی 5-6 خوبه.
      آزمون هم برو قلمچی. برنامش عالیه ...
      قلمچی واسه زبان تخصصی (منحصرا زبان) آزمون داره ؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن