خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تفاوت انتخاب رشته آزاد و ساسری

سلام بچه ها
      یادمه قبلنا انتخاب رشته دانشگاه آزاد با سراسری فرق میکرد. اینطور نبود که به ترتیب اولویت انتخاب کنی و عملا یک انتخاب داشتی(انتخاب اولت خیلی مهم بود) . مثل سراسری نبود که مثلا با رتبه 20 هزار شریف رو اول بزنی و باید در انتخاب اولت دقت میکردی!
      الان که سراسری و آزاد یکی شد انتخاب رشته آزاد چجوریاس؟ مثل سراسری شده؟ بخصوص برای رشته های پزشکی میخوام بدونم
      ویرایش توسط sepanta1990 : 16 اردیبهشت 1394 در ساعت 15:40

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الانم انتخاب اولت خیلی مهمه
      مثل سراسری به ترتیب علاقت و برمبنای رتبت انتخاب رشته میکنی دیگه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      یادمه قبلنا انتخاب رشته دانشگاه آزاد با سراسری فرق میکرد. اینطور نبود که به ترتیب اولویت انتخاب کنی و عملا یک انتخاب داشتی(انتخاب اولت خیلی مهم بود) . مثل سراسری نبود که مثلا با رتبه 20 هزار شریف رو اول بزنی و باید در انتخاب اولت دقت میکردی!
      الان که سراسری و آزاد یکی شد انتخاب رشته آزاد چجوریاس؟ مثل سراسری شده؟ بخصوص برای رشته های پزشکی میخوام بدونم
      موقعی که کارنامه کنکور سراسری بیاد میری سایت ازاد انتخاب رشته میکنی 20 رشته محل رو
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 16 اردیبهشت 1394 در ساعت 19:32

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      الانم انتخاب اولت خیلی مهمه
      مثل سراسری به ترتیب علاقت و برمبنای رتبت انتخاب رشته میکنی دیگه
      خواهر من، الان این قانون که انتخاب اول مثلا خیلی مهم بود رو حذف کردن، مهم اینه که قبول بشه تو یه رشته، تو اولویت چندم باشه فرق نمیکنه، عوض شده قانونش.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      خواهر من، الان این قانون که انتخاب اول مثلا خیلی مهم بود رو حذف کردن، مهم اینه که قبول بشه تو یه رشته، تو اولویت چندم باشه فرق نمیکنه، عوض شده قانونش.
      یه مشاور که امسال واسه من انتخاب رشته کرد گفت انتخاب اول مهمه نمدونم والا

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      یه مشاور که امسال واسه من انتخاب رشته کرد گفت انتخاب اول مهمه نمدونم والا
      اشتباه گفته
      قانون ستاره دار بودن ازاد برداشته شده
      هر 20 انتخاب در یک سطح ان
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پس درست متوجه شدم؟ الان دیگه انتخاب رشته آزاد مشابه سراسری شده و اول هر 20 انتخاب نفر اول رو بررسی میکنن ببینن کدوم قبول مبیشه بعد میرن سراغ نفر بعد و الی اخر..
      فکر کنم قبلا ابتدا انتخاب اول همه داوطلبا رو برسی میکردن بعد انتخاب دوم و الی آخر.. یعنی عملا اگه تو انتخاب اول قبول نمیشدی دیگه احتمالش خیلی کم بود به انتخاب بعدیت برسی.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      پس درست متوجه شدم؟ الان دیگه انتخاب رشته آزاد مشابه سراسری شده و اول هر 20 انتخاب نفر اول رو بررسی میکنن ببینن کدوم قبول مبیشه بعد میرن سراغ نفر بعد و الی اخر..
      فکر کنم قبلا ابتدا انتخاب اول همه داوطلبا رو برسی میکردن بعد انتخاب دوم و الی آخر.. یعنی عملا اگه تو انتخاب اول قبول نمیشدی دیگه احتمالش خیلی کم بود به انتخاب بعدیت برسی.
      اره دیگه اینجوری که دوستان گفتن انتخاب اول دیگه مهم نیس ظاهرن همه انتخابها هم سطح هستن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن