خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 83 از 83
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.abazari نمایش پست ها
      ببین خانوم یا آقای به ظاهر محترم شمارو در حدی نمیبینم که بخوام با شما بحث کنم و وقت بذارم براتون اما همین قدر بدون این سهمیه به هیچ عنوان رشته رو عوض نمیکنه بعدشم کی تونسته مفت بره بشینه جایی درس بخونه؟ هرکی هرچقدر زحمت کشید همونجام میره درس میخونه من اگه ۳۰هزار بشم که نمیرم پزشکی تهران که. به مدرک کسی هم ننازیدم من نه نگفتم بابام چقدر تحصیلات داره نه چیز دیگه ای ولی شما اینقدر بی ادب هستین که هرچی خواستین بار من کردین واقعا چراشو نمیفهمم.
      تو داری توی یه شهری درس میخونی مهمان میشی این سهمیه ام دقیقا هیچ فرقی با مهمان نمیکنه.
      ولی این سطح بیشعوری در کسی نمیگنجه که در شما هست متاسفم. فکر پوسیده ام شما هستین که بدون هیچ شناختی دارین به من و خانوادم توهین میکنین من این پوسیدگی رو در شما میبینم.
      موفق باشین
      هه!
      می خوای منو در سطح بالا ببین می خوای پایین ببین ولی استاد فکر نمی کنی اگه سطحت خیلی بالا بود رتبه ت جوری می شد که بدون سهمیه قبول شی؟؟
      برای من هیچ اهمیتی نداره هرچی دلت می خواد بد و بیراه بگو ذهن پوسیده و تفکر ضعیف مثل زمین خشک می مونه از توش گیاه سبز در نمی آید فقط خس و خاشاک داره.
      بعد دقیقا کجای حرفم توهین به پدر تو بود؟می تونی بگی که خودمم خبردار شم؟
      فقط سعی کن به توصیه م عمل کنی و اجازه ندی تو دانشگاه بفهمه چطور تشریف بردی چون اونجا ممکنه توهین واقعی به پدرت بشنوی!!
      ضمنا سوال کردی کی مفت می ره می شینه دانشگاه.پاسخ:تو و امثال تو.

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      هه!
      می خوای منو در سطح بالا ببین می خوای پایین ببین ولی استاد فکر نمی کنی اگه سطحت خیلی بالا بود رتبه ت جوری می شد که بدون سهمیه قبول شی؟؟
      برای من هیچ اهمیتی نداره هرچی دلت می خواد بد و بیراه بگو ذهن پوسیده و تفکر ضعیف مثل زمین خشک می مونه از توش گیاه سبز در نمی آید فقط خس و خاشاک داره.
      بعد دقیقا کجای حرفم توهین به پدر تو بود؟می تونی بگی که خودمم خبردار شم؟
      فقط سعی کن به توصیه م عمل کنی و اجازه ندی تو دانشگاه بفهمه چطور تشریف بردی چون اونجا ممکنه توهین واقعی به پدرت بشنوی!!
      ضمنا سوال کردی کی مفت می ره می شینه دانشگاه.پاسخ:تو و امثال تو.
      ببین من نه الان کنکور دارم و نه قراره کنکور بدم اصلا ایران نمیمونم پس فضولیش به تو نیومده بعدشم طرف صحبت من با شما نبوده که بخوای اظهار نظر کنی. من اگرم میخواستم کنکور بدم صدتای تورو میذاشتم توی جیبم پس نتیجه این که بدون شناخت صحبت نکن
      توهینم من بیکار نیستم میتونین خودتون بخونین

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.abazari نمایش پست ها
      ببین من نه الان کنکور دارم و نه قراره کنکور بدم اصلا ایران نمیمونم پس فضولیش به تو نیومده بعدشم طرف صحبت من با شما نبوده که بخوای اظهار نظر کنی. من اگرم میخواستم کنکور بدم صدتای تورو میذاشتم توی جیبم پس نتیجه این که بدون شناخت صحبت نکن
      توهینم من بیکار نیستم میتونین خودتون بخونین
      من با شما بحثی ندارم سطح منطق کلامتون کاملا مشخصه شما این سهمیه رو حق خودت می دونی و عین خیالت هم نیست که وقتی با رتبه منطقه ت حق قبول شدن در یک رشته و دانشگاه خاص رو نداری یعنی صلاحیت علمیش رو نداری ولی شما سهمیه ای ها با خیال راحت می رین روی صندلیای دانشگاهای برتر می نشینید حالا تا اینجاشو شاید بشه کنار اومد ولی این که دو قورت و نیمتون هم باقیه دیگه واقعا غیرقابل تحمله!!!!به خصوص سهمیه هیئت علمی که افراد حائز این سهمیه مشخصا امکانات مالی،رفاهی و درسی بهتری نسبت به سایرین دارن.
      خیلی هم اصرار داری که تاثیر این سهمیه کمه که حرف خنده داریه چون نتایج دانشگاه ها چیز دیگری رو نشون می ده!!
      فقط بگم که در سال هشتاد و پنج دوست خواهر خودم با رتبه سیصد و زیست هفتاد که برای کنکور اون سال درصد کمی بود با سهمیه پدرش که هیئت علمی دانشگاه آزاد بود رفت و نشست پزشکی دانشگاه تهران...و من اسم این رو انصاف نمی گذارم. اتفاقا پدرش استاد فیزیک بود و اون سال این بچه ها معلم فیزیک نداشتن و از لحاظ مالی هم وضع خیلی خوبی داشتن.بچه ها تو سر خودشون می زدن که با جزوه بچه های مدارس دیگه یه کلمه فیزیک بفهمن اما ایشون استاد فیزیک رو تو خونه ش داشت و به راحتی از این امکانات استفاده می کرد و آخرشم با سهمیه تونست بره و رتبه خودش کافی نبود.
      این به نظر تو بی انصافی نیست؟
      یعنی چون بابای تو اتوبوس سوار شده باید بهت سهمیه بدن؟
      حرف زیاده ولی نمی خوام تفرقه افکنی کنم و ماجرا درست کنم فقط اینو بدون که هر دانشگاهی با این سهمیه یا بدون این سهمیه رفتی سعی کن روی تفکرت علاوه بر درس کار کنی و یکم دیدت رو وسعت بدی...این که قانون برای شما حق و حقوق قائل شده و از صندلی مناطق کم می کنه و می ده به شما براتون بس نیست که بحث و جنجال هم راه می اندازین؟الان به خاطر این قانون خودت رو محق می دونی که به من بگی"*******".پس فردا اگه هرقانون ظالمانه دیگه ای هم به نفعت بیاد می خوای ازش دفاع کنی؟
      لابد دو روز دیگه هم شاهد تاپیک ظلم به بچه های سهمیه هیئت علمی هستیم!!!صندلی ایثارگران رو بنیاد خریده و خالی هم بمونه کسی از مناطق روش نمی شینه ولی سهمیه شما مازاد نیست.هرچند که من با ایثارگران هم با این وضعش اصلا موافق نیستم و به نظرم حتی اگه قراره ادامه پیدا کنه باید تغییرات اساسی توش بدن.
      از نظر من بحث تمام شده س و قضاوت رو به عهده دیگران می گذارم.

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar1060 نمایش پست ها
      من 3000 منطقه دو شدم به نظرتون میتونم برم پزشکی مشهد؟؟؟؟با سهمیه هییت علمی؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن جواب بدین اگه کسی میدونه؟؟؟
      اگه جوابتون رو نگرفتین به نظر من پیش یه مشاور تحصیلی برین و از اون نظر بخواین اون مسلما بهتر بلده و انتخاب رشته ی خوبی براتون میکنه.
      موفق باشین

5. Top | #80
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان سهمیه هیعت علمی چیست

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ss.am99 نمایش پست ها
      بچه ها من خواهش مي كنم اگه كسي قطعي اطلاع داره يا قبلا انجام داده لطفا بگه.... ميشه با سهميه هيئت علمي دانشگاه آزاد ميشه سراسري هارو انتقال گرفت؟؟؟ تورو خدا بگين خيلي مهمه
      فکر کنم بشه
      هیئت علمی هیئت علمیه دیگه
      تو قانون نوع دانشگاه رو تمییز ندادن که مثلا حتما باید سراسری باشه یا پیام نور باشه یا آزاد
      قبصورت کلی گفتن هیئت علمی
      پیگیر باش استفاده کنی

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question اگه كسي از سهميه هيئت علمي استفاده كرده وارد بشه

سلام...
      لطفا كسايي كع استفاده كردن بگن..
      وقتي ميخوان سهميه رو تاثير بدن تراز ها رو دقيق چك ميكنن؟ يعني همون ٩٠٪‏ و ٩٢/٥٪‏ اخرين نفر رو حساب ميكنن با ٥٠-١٠٠ تا اختلاف رد ميكنن؟

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها برا انتقال ٩٠٪‏ تراز آخرين نفر قبولى و برا تغيير رشته ٩٢.٥٪‏ تراز آخرين نفر مورد قبوله. تغيير رشته هم در همون مقطعى كه قبول شدين امكان پذيره يعنى دكتراى حرفه اى به دكتراى حرفه اى (مثلا داروسازي به پزشكى) و كارشناسى به كارشناسى (البته با داشتن حد نصاب). تا جايى كه من ميدونم هيات علمي دانشگاه آزاد اگه تمام وقت باشن تاثير داره اگه نه كه فك ميكنم تاثيري نداشته باشه بازم از يه مشاور با تجربه سوال كنين خيلى بهتره

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)