خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      بد نیست یه نگاهی به جدول زیر بندازین تا ببینید که اصلا ایثارگران حق ما رو نمیخورن !!!
      یعنی از 90تا پذیرش پزشکی دانشگاه شیراز، 40تا سهمیه ایثارگران هست و 50تا هم سهمیه مابقی.
      فایل پیوست 28408
      مرد مومن(!) تقريبا نصف ظرفيت دانشگاه رو دادن به سهميه هي جانباز و ايثارگرا ، اونوقت ميگي حق ما رو نميخورن؟!
      محمد جان شوخ يا جد؟
      كلا بعد از خوندن اين حرفت به كلي ازت نااميد شدم

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      مرد مومن(!) تقريبا نصف ظرفيت دانشگاه رو دادن به سهميه هي جانباز و ايثارگرا ، اونوقت ميگي حق ما رو نميخورن؟!
      محمد جان شوخ يا جد؟
      داش حرفش ارایه عکس داشت
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آدم می شناسم با رتبه 10000 منطقه چون سهمیه داشته نشسته توو دانشگاه تهران پزشکی. .زیستشو زده بود 17 درصد. ..واایستاده بود هرهر به ما می خندید به خدا هیچی حقش نبود...من که راضی نیستم... اون دنیا یی هم هست...

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها
      آدم می شناسم با رتبه 10000 منطقه چون سهمیه داشته نشسته توو دانشگاه تهران پزشکی. .زیستشو زده بود 17 درصد. ..واایستاده بود هرهر به ما می خندید به خدا هیچی حقش نبود...من که راضی نیستم... اون دنیا یی هم هست...

چرا باید اینطوری باشه؟؟؟

ولی چیکار میشه کرد یه قانونی هست که میگه همینیه که هست و باید قبولش کرد
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ارواح عمه تون

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      ارواح عمه تون
      اولا مودب باش...ثانیا شفاف منظورتو بگو...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      محمد جان شوخ يا جد؟
      نه باو bow. خواستم اینجوری موضوعو مطرح کنم که تشنج نشه وگرنه اگه طور دیگه ای میگفتم که الان تاپیک قفل بود ...

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

تاریخ جدید برای حذف کنکور

شیوه برپایی کنکور در سال جاری برای ورود داوطلبان به مراکز آموزش عالی سراسر کشور تغییر نخواهد کرد و آزمون مذکور مانند سال گذشته در موعد تعیین شده برگزار می شود.

معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر در شورای عالی انقلاب فرهنگی بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی در حال بررسی بوده و هنوز تصمیم قطعی درباره تغیییر نحوه برگزاری آن گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، علی زرافشان، در پاسخ به اینکه آیا امسال تغییری در نحوه برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی خواهیم داشت؟ اظهار کرد: شیوه برپایی کنکور در سال جاری برای ورود داوطلبان به مراکز آموزش عالی سراسر کشور تغییر نخواهد کرد و آزمون مذکور مانند سال گذشته در موعد تعیین شده برگزار می شود.

کنکور سه سال دیگر حذف می‌شود

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی این آزمون در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است و هنوز درباره تغیییر نحوه برگزاری آن تصمیم قطعی گرفته نشده است. براین اساس می توان گفت امسال هم کنکور با همان شرایط سال گذشته برپا خواهد شد.

معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، در خاتمه گفت: آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی درسال ۹۷حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته می‌شوند. منبع : میگنا

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حذف کنکور در سال 97 زنگ خطری برای دوستان مقاطع پایین تر هستش و باید حسابی درس بخونن چون معلوم نیست چه بلایی سرشون بیاد

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

این منم که پیر شدم دارم تو کلاس کنکورم تدریس میکنم. حاضرم قول بدم کنکور حالا حالا ها هست. اگرم نباشه دانشگاه های برتر خودشون آزمون برگزار میکنن که اونم همینه دیگه!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      محاله پزشکی دندون دارو بدون ازمون باشه

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک تکراری
      مشاور

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تاپیک قبلا زده شده بود
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      شیوه برپایی کنکور در سال جاری برای ورود داوطلبان به مراکز آموزش عالی سراسر کشور تغییر نخواهد کرد و آزمون مذکور مانند سال گذشته در موعد تعیین شده برگزار می شود.

معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر در شورای عالی انقلاب فرهنگی بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی در حال بررسی بوده و هنوز تصمیم قطعی درباره تغیییر نحوه برگزاری آن گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، علی زرافشان، در پاسخ به اینکه آیا امسال تغییری در نحوه برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی خواهیم داشت؟ اظهار کرد: شیوه برپایی کنکور در سال جاری برای ورود داوطلبان به مراکز آموزش عالی سراسر کشور تغییر نخواهد کرد و آزمون مذکور مانند سال گذشته در موعد تعیین شده برگزار می شود.

کنکور سه سال دیگر حذف می‌شود

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی این آزمون در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است و هنوز درباره تغیییر نحوه برگزاری آن تصمیم قطعی گرفته نشده است. براین اساس می توان گفت امسال هم کنکور با همان شرایط سال گذشته برپا خواهد شد.

معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، در خاتمه گفت: آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی درسال ۹۷حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته می‌شوند. منبع : میگنا
      از اول انقلاب قراره حذفش کنن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)