خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 92
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تفاوت زیبای اخلاقی دو بازیکن سرشناس !

وب سایت روزنامه ی نزدیک به باشگاه رئال مادرید " AS " با انتشار این کلیپ به مقایسه ی رفتار رونالدو با مسی پرداخته است که چگونه مسی خود را

کنار میکشد که هم تیمی خود سوارز توپ را وارد دروازه کند و رونالدویی که از گلزنی هم تیمی خو شاکی میشود

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیچاریتو:وسواس‌ رونالدو‌ برای‌گلزنی‌ او را بهترین‌ کرده

خاویر هرناندز، مهاجم رئال مادرید عنوان کرد که تمایل بی نهایت رونالدو به گلزنی، او را به بهترین بازیکن جهان تبدیل کرده است.

کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از اینکه از گلزنی آربلوا و عدم موفقیتش برای گلزنی ابراز ناراحتی کرد، مورد انتقاد هواداران و خبرگزاری ها قرار گرفت. با این حال، چیچاریتو معتقد است که عطش رونالدو باعث شده او بهترین بازیکن جهان باشد.
      چیچاریتو در مصاحبه با کادنا سر گفت:" آیا رونالدو وسواس گلزنی دارد؟ او بی دلیل بهترین بازیکن جهان نشده. او هیچگاه آرام نمی‌شود، همیشه بیشتر می‌خواهد و بدون چنین روحیه ای، نمی‌توان بهترین بود. وقتی به او پاس نمی‌دهید، عصبانی نمی‌شود. مقابل آلمریا، من دو پیراهن سفید در محوطه جریمه دیدم و این آربلوا بود که ضربه آخر را زد.

فرگوسن که در کنار یک میز بیلیارد و با "جان پاروت"، قهرمان اسنوکر دنیا صحبت می کرد، در مورد کریستیانو رونالدو و لئو مسی، دو بازیکنی که در 7 سال اخیر، توپ طلا را بین خود تقسیم کرده اند اظهارنظر جالبی را مطرح کرد.

فرگوسن در این رابطه گفت:" وقتی از مردم سوال می شود که رونالدو بهتر است یا مسی، بسیاری به مسی رای می دهند ولی من به شما می گویم که رونالدو از هر جهت بازیکن بهتر و کامل تری است. رونالدو می تواند در میلوال، رنجرز و حتی دانکستر بازی کند و در آن تیم ها نیز هت تریک کند. فکر نمی کنم مسی هرگز قادر به انجام کار مشابهی باشد.
      همچنین رونالدو یک بازیکن دوپاست و قدرت گلزنی با هر دو پای خود را دارد. او سریع تر است و در بازی هوایی نیز تبحر بیشتری دارد.من فکر می کنم که مسی فقط برای بارسلونا بازیکن مفیدی است."
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 20:21

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      چیچاریتو:وسواس‌ رونالدو‌ برای‌گلزنی‌ او را بهترین‌ کرده

خاویر هرناندز، مهاجم رئال مادرید عنوان کرد که تمایل بی نهایت رونالدو به گلزنی، او را به بهترین بازیکن جهان تبدیل کرده است.

وقتی به او پاس نمی‌دهید، عصبانی نمی‌شود.
      جمله اول که نشون داد این بازیکن کلا بازی های بارسا و مسی رو نگاه نمیکنه و جمله دوم هم نشون داد این بازیکن کلن بازی های ریال و رونالدو رو هم حتی نگاه نمیکنه . ( رونالدو وقتی بهش پاس نمیدن عصبانی نمیشه ؟؟!!!!!!! عجب
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

ویرایش توسط Adam Hart : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 20:26

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      فقط با همین حرفش نشون داد که حرفش بی منطقی کامله

یک بازیکن با مهارت در خط حمله ، با ضربات سنگین و توانایی شوت زنی با هر دو پا ، در نبردهای هوایی نیز مسلط است . با وجود جوانی چیچاریتو ستاره ی تیم ملی مکزیک است که به طور متوسط نمره ی خوبی بعد از هر بازی دریفات می کند . کار خود را با تیم چیواس آغاز کرد و در سال 2006 موفق به کسب Torneo Apertura شد . در سال 2010 به منچستر پیوست و در چهار سال حضور لیگ جزیره با منچستر 59 گل در 154 بازی زد ، فاتح دو قهرمانی لیگ برتر و سه جام خیریه .

این بی منطقه بعد شما منطقی!
      خیلی جالبه
      بحث کردن فایده ای نداره شما قانع نمیشی
      من نقل نمیکنم دیگه پست شما رو شمام نکن چون اخرش کل کل محسوب میشه و مدیریت حذفش میکنه
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

فرگوسن که در کنار یک میز بیلیارد و با "جان پاروت"، قهرمان اسنوکر دنیا صحبت می کرد، در مورد کریستیانو رونالدو و لئو مسی، دو بازیکنی که در 7 سال اخیر، توپ طلا را بین خود تقسیم کرده اند اظهارنظر جالبی را مطرح کرد.

فرگوسن در این رابطه گفت:" وقتی از مردم سوال می شود که رونالدو بهتر است یا مسی، بسیاری به مسی رای می دهند ولی من به شما می گویم که رونالدو از هر جهت بازیکن بهتر و کامل تری است. رونالدو می تواند در میلوال، رنجرز و حتی دانکستر بازی کند و در آن تیم ها نیز هت تریک کند. فکر نمی کنم مسی هرگز قادر به انجام کار مشابهی باشد.
      همچنین رونالدو یک بازیکن دوپاست و قدرت گلزنی با هر دو پای خود را دارد. او سریع تر است و در بازی هوایی نیز تبحر بیشتری دارد.من فکر می کنم که مسی فقط برای بارسلونا بازیکن مفیدی است."
      یکی یکی اینجا باید جواب داد اول اینکه منظور جناب فرگوسن اینه که رونالدو هر تیمه دیگه ای بازی کنه بازم بهترین بازیکن جهانه ولی مسی اگه توی بارسا نباشه ستاره نیست در جواب باید گفت که : حرف جناب فرگوسن ثابت شده هست میتونین برای اثبات حرف ایشون به جام جهانی 2014 رجوع کنیم که رونالدو در نبود هم تیمی های خود در رعال مادرید چه بازی های درخشانی رو به نمایش گذاشت و تیمشو حتی از مرحله گروهی هم نتونست ببره بالا ولی در عوض مسی در جام جهانی در نبود هم تیمی های خود در بارسا در تیم ملی آرژانتین چقدر عالی بود وحتی بهترین بازیکن ان تورنومنت هم شد ( از نظر من جناب فرگوسن فقط به خاطر اینکه جناب رونالدو تقریبا کشف ایشون بود اینطوری ایشون رو سر تر از مسی میدونن و گرنه از سر تا پای حرفشون طرفداری بی مورد داره میچکه)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک بازیکن با مهارت در خط حمله ، با ضربات سنگین و توانایی شوت زنی با هر دو پا ، در نبردهای هوایی نیز مسلط است

این بی منطقه بعد شما منطقی!
      خیلی جالبه
      بحث کردن فایده ای نداره شما قانع نمیشی
      من نقل نمیکنم دیگه پست شما رو شمام نکن چون اخرش کل کل محسوب میشه و مدیریت حذفش میکنه
      خدا رو شکر مسی با اینکه دو پا نیست و قدرت هوایی و .... نداره بازم توانایی اینو داره که دوازده گل اختلاف رو خیلی شیک جبران کنه . قضاوت بین من و شما رو میزارم دیگران انجام بدن

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خدا رو شکر مسی با اینکه دو پا نیست و قدرت هوایی و .... نداره بازم توانایی اینو داره که دوازده گل اختلاف رو خیلی شیک جبران کنه . قضاوت بین من و شما رو میزارم دیگران انجام بدن
      داش من، اگه رونالدو هم تو نوک حمله میخوابید و فقط ریباند میزد و مفت خوری میکرد، میتونست بیشتر از اینا هم گل بزنه، منظور جناب فرگوسن هم همین بودکه بازیکن های دیگه برای مسی موقعیت درست میکنن و اون فقط بدون هیچ زحمتی، یه بغل پای ساده میزنه و گل میکنه، ولی رونالدو از هافبک کناری خودش موقعیت سازی میکنه.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من واقعا از بی منطقی ناراحت میشم: مسی و رونالدو هر دو فوق ستاره هستند واگر کسی بگوید مسی یا رونالدو بلد نیستند بازی کنند!! یعنی آخر بی منطقی(این ربطی به کسی نداشت کلا گفتم)
      حالا در جواب آدام عزیز: دوست خوبم مسی و رونالدو علاوه بر گلزنی هر دو برترین پاسور های لالیگا هم هستند.مسی با 17 و رونالدو با 15 پاس به ترتیب اول و دوم اند.
      این دو بازیکن ارزشمند هر دو بار ها ثابت کردند که برای موفقیت تیمی ارزش قائلند. اگر همین چند بازی اخیر رئال رو دیده باشید صحنه هایی بوده که رونالدو میتونسته خودش ضربه آخر رو بزنه اما پاس داده. لطفا به خاطر طرفداری از تیم محبوبتون جوسازی نکنید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      داش من، اگه رونالدو هم تو نوک حمله میخوابید و فقط ریباند میزد و مفت خوری میکرد، میتونست بیشتر از اینا هم گل بزنه، منظور جناب فرگوسن هم همین بودکه بازیکن های دیگه برای مسی موقعیت درست میکنن و اون فقط بدون هیچ زحمتی، یه بغل پای ساده میزنه و گل میکنه، ولی رونالدو از هافبک کناری خودش موقعیت سازی میکنه.
      عزیز قشنگ میشد طرفداری بی مورد رو کنار میگذاشتیم و مردونه صحبت میکردیم انصافا مسی نوک حمله میخوابه ریباند میزنه ؟ الان با این حرف شما من بی منطق هستم یا شما؟ مسی توی بازی های این فصل بارسا اکثرا نقش هافک رو بازی میکنه و فقط پاس میده و بازی سازی گل هم میزنه فقط روی خلاقیت شخصیه حالا چطور میگی مسی ریباند میزنه خدا داند رونالدو انصافا خودش برا خودش بازی سازی میکنه ؟ نمیخوام منکر بشم که اصلا برای خودش بازی سازی نمیکنه ولی انصافا هر یک گل از ده گلش روی خلاقیت شخصی انصاف هم خوب چیزیه

ویرایش توسط Adam Hart : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 21:29

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی عاشق شخصیت بازیکنان مغروری مثل رونالدو و به ویژه زلاتان هستم
      ولی توی همکاری کردن و بازی تیمی مسی یه چیز دیگه اس...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      من واقعا از بی منطقی ناراحت میشم: مسی و رونالدو هر دو فوق ستاره هستند واگر کسی بگوید مسی یا رونالدو بلد نیستند بازی کنند!! یعنی آخر بی منطقی(این ربطی به کسی نداشت کلا گفتم)
      حالا در جواب آدام عزیز: دوست خوبم مسی و رونالدو علاوه بر گلزنی هر دو برترین پاسور های لالیگا هم هستند.مسی با 17 و رونالدو با 15 پاس به ترتیب اول و دوم اند.
      این دو بازیکن ارزشمند هر دو بار ها ثابت کردند که برای موفقیت تیمی ارزش قائلند. اگر همین چند بازی اخیر رئال رو دیده باشید صحنه هایی بوده که رونالدو میتونسته خودش ضربه آخر رو بزنه اما پاس داده. لطفا به خاطر طرفداری از تیم محبوبتون جوسازی نکنید
      من حرف بزنم عزیز توی این انجمن بهم میگن بی منطق ولی اینو میگم درست است که هردو برای موفقیت تیمی ارزش قائل هستند اما انصافا بیاین قبول کنیم که رونالدو خیلی بیشتر از مسی به موفقیت فردی اهمیت میده اینو هم خیلی جاها با حرکاتش نشون داده از جمله توی همین ویدئو در ضمن این ویدئو از سایت as هست و این روزنامه نزدیک ترین روزنامه به رئال مادرید هست عزیز حالا شما چیه اینو جو سازی میدونید خدا عالم تر است !

ویرایش توسط Adam Hart : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 21:25

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من حرف بزنم عزیز توی این انجمن بهم میگن بی منطق ولی اینو میگم درست است که هردو برای موفقیت تیمی ارزش قائل هستند اما انصافا بیاین قبول کنیم که رونالدو خیلی بیشتر از مسی به موفقیت فردی اهمیت میده اینو هم خیلی جاها با حرکاتش نشون داده از جمله توی همین ویدئو در ضمن این ویدئو از سایت as هست و این روزنامه نزدیک ترین روزنامه به رئال مادرید هست عزیز حالا شما چیه اینو جو سازی میدونید خدا عالم تر است !
      خب منم قبول دارم رونالدو به موفقیت فردی اهمیت بیشتری میده ولی این نه تنها بد نیست بلکه خوب هم نیست. گفتم جو سازی چون شما حتی نظر چیچاریتو و فرگوسن رو هم میپیچونی. احیانا این رو هم ببینید:

cr.jpg
      پس از گل سوم رئال توسط اربلوا به تیم آلمریا به نظر می رسید رونالدو از اینکه آربلوا توپ را به گل تبدیل کرده است و نگذاشته است که او گل بزند، عصبانی شده است. اما تلویزیون اسپانیا با بررسی آن صحنه از زاویه ای دیگر نشان می دهد که رونالدو پس از آن گل پوزخند می زند و خیلی به نظر نمی رسد که او واقعا از گل آربلوآ عصبانی شده باشد.
      http://www.aparat.com/v/JUWvz

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      خب منم قبول دارم رونالدو به موفقیت فردی اهمیت بیشتری میده ولی این نه تنها بد نیست بلکه خوب هم نیست. گفتم جو سازی چون شما حتی نظر چیچاریتو و فرگوسن رو هم میپیچونی. احیانا این رو هم ببینید:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: cr.jpg
مشاهده: 34
حجم: 68.0 کیلو بایت
      پس از گل سوم رئال توسط اربلوا به تیم آلمریا به نظر می رسید رونالدو از اینکه آربلوا توپ را به گل تبدیل کرده است و نگذاشته است که او گل بزند، عصبانی شده است. اما تلویزیون اسپانیا با بررسی آن صحنه از زاویه ای دیگر نشان می دهد که رونالدو پس از آن گل پوزخند می زند و خیلی به نظر نمی رسد که او واقعا از گل آربلوآ عصبانی شده باشد.
      http://www.aparat.com/v/JUWvz
      عزیز من میترسم جواب بدم بهم بگن بی منطق این بازی پوزخند زد ( یعنی پوزخند زدن به معنی خوشحالیه؟ ما که میخوایم یکی رو مسخره کنیم پوزخند میزنیم حالا چطور پوزخند ایشون به معنی خوشحالیه واقعن نمیدونم ) اینو چی میگی؟

به گزارش "ورزش سه"، گل اول بیل در شرایطی به ثمر رسید که ثانیه هایی قبل،ضربه قیچی برگردان رونالدو در آستانه ورود به دروازه، توسط مدافع لوانته برگشت داده شد و در ریباند، بیل توپ را به گل تبدیل کرد. رونالدو که در این بازی بی تاب گلزنی و رسیدن به لئو مسی در صدر جدول گلزنان بود؛ چنانچه در تصویر پیداست، حتی پس از گل شدن ضربه بیل نیز در حسرت ضربه آکروباتیک خودش به سر می برد که به گل تبدیل نشده بود.
      رونالدو در این بازی یک توپ را نیز به تیر زد و از 8 ضربه ای که به سمت دروازه شلیک کرد، تنها دو ضربه داخل چهارچوب بود. بدین ترتیب آمار گلزنی او روی عدد 30 باقی ماند.
      01015414.jpg

در ضمن عزیز دل برادر نظر فرگوسن که کلا ربطی به این موضوع نداشت و اسپم بود مطابق سایر اسپم هایی که این کاربر در سرتاسر انجمن پخش و پلا میکند

نظر چیچاریتو هم انتظار ازش نمیره بیاد بگه رونالدو بازیکن مغروریه که این کارو کرد !!!

ویرایش توسط Adam Hart : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 21:59

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مسی هرکاری کنه به رونالدو نمیرسه این فصل هم با درخشش سوارزه که الان بارسا صدر جدوله یه بازیکن
      توی اون صحنه هم که اربلوا گل زد خب گل سوم رئال بود و از تیمی مث رئال بعیده که واسه گه سوم خوشحالی کنه چون میانگین گلش بیشتر از اینه
      مقایسه رونالدو و مسی 1)سرعت: تقریبا برابر اما رونادو به واسطه قدرت بدنی تو مسافت زیاد برنده میشه
      2)قدرت بدنی:اگه میگید مسی در اینباره قویتره من دیگه حرفی ندارم
      3)ایستگاهی: مسی فقط میتونه هدف دار بزنه اما رونالدو در عین هدف داری محکم میزنه
      4)استایل بدن : اول بگم هر بازیکنی باید استایل خوبی داشته باشه که همه جوره استایل رونالدو بهتره
      5)تیم ملی: رونالدو با یه تیم ضعیف خیلی بهتر از مسی که تو ارژانتینه و این همه بازیکن داره نتیجه میگیره(شاید پرتغال کلا ضعیف تر باشه اما من منظورم شخص رونالدو و مسی هستش که رونالدو تو تیم ملی بهتره و این نشون میده بازی خوب رونالدو به خاطر هم تیمی های قویش نیست نه مث مسی که فقط تو بارسا با بهترین بازیکنای جهان بلده بازی کنه)
      از نظر خودم مقایسه کاملا منطقی بود

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا توپ طلا به نظرم بی معنیه
      نظر من تنها نیست

ژوزه مورینیو اذعان کرده که توپ طلا باعث شده توجه زیادی روی افراد بشود و این برای فوتبال که یک ورزش گروهی است خوب نیست.

مورینیو به روزنامه تلگراف انگلیس گفته است: فکر می کنم ونگر درباره توپ طلا حرف جالبی زد . او مخالف توپ طلا است و من با او در زمینه موافقم. در حال حاضر فوتبال مفهوم تیم بودن را دارد از دست می دهد و توجه ها روی افراد زیاد شده است.

ما مربی ها همیشه به دنبال عملکرد افراد هستیم و به آمار و ارقام آن ها کاری نداریم. مثلا اگر شما در زمین دو کیلومتر بیشتر از من بدوید یعنی شما بازیکن بهتری هستید؟ فکر نمی کنم. شاید دوندگی من با اینکه از شما کمتر بوده ولی با اهمیت تر بوده است.

مورینیو و ونگر هم دو مخالف توپ طلا هستن
      چه مسی چه رونالدو تا تغذیه نشن نمیتونن اینهمه گل بزنن
      توی بارسا اینیستا و ژاوی و توی رئال کروس و مودریچ راه میندازن مهاجم هارو

از نظر تکنیک و کارایی مسی رو رونالدو با هم فرق میکنن
      رونالدو قدرت بدنی . سرعت بدنی . استقامت. ضربه های محکم و هدف دار و تکنیک بالا
      مسی دربل های کوچیک و پاس کاری های ریز و نفوذ
      به همین خاطر توپ طلا بی معنی میشه
      در تیم ملی هم رونالدو تنها هست اما یورو قبلی رونالدو تیم رو تنهایی چند مرحله جلو اورد و اسپانیا حذفشون کرد
      در تیم ملی مسی هم به خوبی بارسا نمیتونه کار کنه اما چون بازیکنان خوبی و سرشناسی هستن کمکش میکنن
      هر دو توی تیم ملی خوب کار نکردن
      اما رونالدو رو من بیشتر میگم چونکه هم توی یونایتد اقای گل بود و عالی بازی میکرد هم توی رئال اقای گل شده و عالی بازی کرده
      مسی الان ده ساله بارسا هست اگه باشگاهی دیگه بازی میکرد اونجا هم میدرخشد خوب میشد
      مشاور

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)