خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 92
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      از سر تا پای صحبت کردنت داره منطق فوران میکنه قابل توجه منطق دوستان !
      سوارز باعث صدر نشینی بارسا است برو اول یه نگاه دوست عزیز به امار لالیگا بنداز
      معیار هایی که برای ی فوتبالیست گفتی همش مال ورزش های بدن سازی و دو میدانی هست چه وضعیه؟
      1)سرعت برای فوتبال نیست سرعت پا به توپ برای فوتباله دوست عزیز که سرعت پا به توپ مسی بهتر از رونالدو هست
      2) دریبلینگ هم که زمین و زمان میدونن مسی بهتره
      3)ضربه ایستگاهی رونالدو و دقت؟؟؟!!! عجب شما ضربه ایستگاهی های هردو رو نگاه کن بعد نظر بزار دوست عزیز خواهشا
      4)مسی توی تیم ملی ضعیف تر از مسیه؟؟؟ عجبا!!! دوست عزیز شما منو کلا دیگه نقل قول نکن بشین ی ذره فوتبال ببین بعد بیا مقایسه کن رونالدو سه دوره جام جهانی حضور داشته توی این سه دوره سر جمع سه تا گل زده توی این جام جهانی 2014 حتی تیمش هم نتونست ببره بالا ولی مسی تیمشو تا فینال برد و بهترین بازیکن هم شد
      دریبلینگ رو نمیگم، چون مسی دریبل های ریز میزنه، باعث میشه که بیشتر از دریبل های رونالدو به چشم بیاد، ولی درباره 3 مورد دیگه، دیگه داری بی منطقی میکنی داداش، سرعت رو اگه از سایت های خارجی هم ببینی، رونالدو چه پا به توپ و چه بدون توپ سرعتش بیشتر از مسیه، ضربه ایستگاهی هم باید بگم که اگه مسی تونست از فاصله 40 متری گل بزنه، بیاد در این باره حرف بزنه، مسی تو عمرش 2 بار از ضربه سر گل زده و 5 بار هم از ضربه ایستگاهی، بعد شما اونقدر از ضربه ایستگاهی هاش تعریف میکنین که نگو، درحالی که رونالدو تازگی ها افت کرده، وگرنه ضربه ایستگاهی هاش حرف نداشت، توی تیم ملی هم انصافا پرتغال خیلی خیلی مهره کمتری نسبت به آرژانتین داره، همین دی ماریا رو ببین، تو رئال که بود، بارسا رو سوراخ کرده بود. طرفداری تیم به جای خودش و وجدان هم به جای خودش، وجدان و انصاف رو که نباید نابود کرد داداش، "حساب حساب است، کاکا برادر".

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      دریبلینگ رو نمیگم، چون مسی دریبل های ریز میزنه، باعث میشه که بیشتر از دریبل های رونالدو به چشم بیاد، ولی درباره 3 مورد دیگه، دیگه داری بی منطقی میکنی داداش، سرعت رو اگه از سایت های خارجی هم ببینی، رونالدو چه پا به توپ و چه بدون توپ سرعتش بیشتر از مسیه، ضربه ایستگاهی هم باید بگم که اگه مسی تونست از فاصله 40 متری گل بزنه، بیاد در این باره حرف بزنه، مسی تو عمرش 2 بار از ضربه سر گل زده و 5 بار هم از ضربه ایستگاهی، بعد شما اونقدر از ضربه ایستگاهی هاش تعریف میکنین که نگو، درحالی که رونالدو تازگی ها افت کرده، وگرنه ضربه ایستگاهی هاش حرف نداشت، توی تیم ملی هم انصافا پرتغال خیلی خیلی مهره کمتری نسبت به آرژانتین داره، همین دی ماریا رو ببین، تو رئال که بود، بارسا رو سوراخ کرده بود. طرفداری تیم به جای خودش و وجدان هم به جای خودش، وجدان و انصاف رو که نباید نابود کرد داداش، "حساب حساب است، کاکا برادر".
      ای قربون دهنت!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینو بگم شاید ربطی به موضوع نداشته باشه درسته رئال طرفداراش زیاده حتی تو ایران شاید حتی بهترین بازیکن های معروف رو داشته باشه ولی با این وجود این بارسا هستش بالای جدوله که همش به خاطر مسی نه سوارز یا نیمار یعنی اگه مسی نباشه بارسا نه خط حمله درست حسابی داره نه دفاع خوبی اکثر دوستای منم طرفدار رئالن ولی خوشبختانه بعضی هاشون دیگه خودشونم اعتراف می کنن که بازی مسی خیلی بهتر از رونالدو. تازه این رونالدو هم فقط اسمش مونده وگرنه بازیش اصلا تعریفی نداره.فقط و فقط کافی به بازیش نگاه کنید بعد برین به بازی مسی نگاه کنید خیلی زود به حرف من می رسید (حرف های Adam کاملا مورد تاییده)
      هرگز وقتت را با کسی که حاضر نیست وقتش را با تو بگذارند نگذران.تو فضای مجازی هم آدم خوب پیدا می شه و هم آدم بد من دوست دارم تو جزء اون خوبا باشی درسته مثل یه شهر شلوغه که هیچکس، هیچکسی رو نمی شناسه ولی مهم اینه که تو خودت باشی.

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jamshid1 نمایش پست ها
      اینو بگم شاید ربطی به موضوع نداشته باشه درسته رئال طرفداراش زیاده حتی تو ایران شاید حتی بهترین بازیکن های معروف رو داشته باشه ولی با این وجود این بارسا هستش بالای جدوله که همش به خاطر مسی نه سوارز یا نیمار یعنی اگه مسی نباشه بارسا نه خط حمله درست حسابی داره نه دفاع خوبی اکثر دوستای منم طرفدار رئالن ولی خوشبختانه بعضی هاشون دیگه خودشونم اعتراف می کنن که بازی مسی خیلی بهتر از رونالدو. تازه این رونالدو هم فقط اسمش مونده وگرنه بازیش اصلا تعریفی نداره.فقط و فقط کافی به بازیش نگاه کنید بعد برین به بازی مسی نگاه کنید خیلی زود به حرف من می رسید (حرف های Adam کاملا مورد تاییده)
      اگه بازیش تعریفی نداره اگه بازیش توی چش نیست
      پس چطور 50 تا گل میزنه. این به کنار
      چطور توپ طلای امسال رو گرفت
      مشاور

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمی دونم چرا فکر میکنید ما کوریم هی میگید برید فوتبال ببینید. منم قبول دارم مسی بازیکن خوبیه(خوب که چه عرض کنم عالیه) و توی بعضی چیزا ها شاید کمی از رونالدو بهتر باشه اما شرایط دقیقا برای رونالدو هم صادقه. منظورم اینه که هر دو ویژگی هایی دارند که در دیگری کمرنگ تره و در مجموع این دو تا تقریبا هم سطح اند. اما ایرادی که وجود داره اینه که مسی نا حالا تو تیم های دیگه ای درخشش نداشته و در تیم ملی هم نسبت به بارسا افت محسوسی داشته همیشه در حالی که رونالدو در تیم های دیگه و لیگ های دیگه هم درخشیده.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آخه هیچ جوری به نتیجه نمی رسیم شما باز می خواهید بگید که رونالدو بهتره از مسی در ضمن ما با گذشته ی این دو تا بازیکن کاری نداریم که چی بودن مهم الانه که چی هستن!!دیگه خواهشن نقل و قول نکنید که به جایی نمی رسه
      هرگز وقتت را با کسی که حاضر نیست وقتش را با تو بگذارند نگذران.تو فضای مجازی هم آدم خوب پیدا می شه و هم آدم بد من دوست دارم تو جزء اون خوبا باشی درسته مثل یه شهر شلوغه که هیچکس، هیچکسی رو نمی شناسه ولی مهم اینه که تو خودت باشی.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه هیچ جوری به نتیجه نمی رسیم شما باز می خواهید بگید که رونالدو بهتره از مسی در ضمن ما با گذشته ی این دو تا بازیکن کاری نداریم که چی بودن مهم الانه که چی هستن!!دیگه خواهشن نقل و قول نکنید که به جایی نمی رسه
      خودت داری جواب خودتو میدی الان مهمه
      امسال توپ طلا رو رونالدو برد پس رونالدو از مسی بهتره
      تمام
      مشاور

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی من بگم مسی بهتره به نتیجه میرسیم!؟! خوب حالا مقایسه کن مثلا این فصل رونالدو چی کم داشته از مسی؟
      بعدشم مادعوت نکردیم از شما دوست خوب که حالا میفرمایید نقل قول نکنید.
      به سلامت!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      4)مسی توی تیم ملی ضعیف تر از رونالدو؟؟؟ عجبا!!! دوست عزیز شما منو کلا دیگه نقل قول نکن بشین ی ذره فوتبال ببین بعد بیا مقایسه کن رونالدو سه دوره جام جهانی حضور داشته توی این سه دوره سر جمع سه تا گل زده توی این جام جهانی 2014 حتی تیمش هم نتونست ببره بالا ولی مسی تیمشو تا فینال برد و بهترین بازیکن هم شد
      ترجیح میدم بقیه رو جواب ندم اما در این مورد نمیتونم چیزی نگم اخه تیم ملی پرتغال به جز رونالدو کی رو داره؟کوئنترائو که دفاعه کناره و په په دفاع وسط اما بقبه بازیکنا رو بازیکنای هم تیمی مسی مقایسه کن بعد بیا بگو مسی تو تیم ملی قویتره
      در مورد تعداد گل تو باشگاه منم باشم سوارز و نیمار برام دروازه خالی بفرستن گل میزنم این که هیچی نباشه یه فوتبالیست حرفه ایه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      خودت داری جواب خودتو میدی الان مهمه
      امسال توپ طلا رو رونالدو برد پس رونالدو از مسی بهتره
      تمام
      هر زمان رونالدو تعداد توپ طلا هاش رسید به 4 تا اون زمان تازه میشه قابل مقایسه با مسی کبیر
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      نمی دونم چرا فکر میکنید ما کوریم هی میگید برید فوتبال ببینید. منم قبول دارم مسی بازیکن خوبیه(خوب که چه عرض کنم عالیه) و توی بعضی چیزا ها شاید کمی از رونالدو بهتر باشه اما شرایط دقیقا برای رونالدو هم صادقه. منظورم اینه که هر دو ویژگی هایی دارند که در دیگری کمرنگ تره و در مجموع این دو تا تقریبا هم سطح اند. اما ایرادی که وجود داره اینه که مسی نا حالا تو تیم های دیگه ای درخشش نداشته و در تیم ملی هم نسبت به بارسا افت محسوسی داشته همیشه در حالی که رونالدو در تیم های دیگه و لیگ های دیگه هم درخشیده.
      عزیز شما میگی رونالدو توی لیگ های دیگه افت نداشه ؟؟ برو برادر من بازی هاشو توی من یونایتد ببین چه قوقایی بود ( اون زمان که اون جا بود واقعا از دیدن بازیش لذت میبردم ولی وقتی رسید به رئال افت کرد ) قضاوت رو میزارم به عهده وجدان خودت

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه بازیش تعریفی نداره اگه بازیش توی چش نیست
      پس چطور 50 تا گل میزنه. این به کنار
      چطور توپ طلای امسال رو گرفت
      همچنان شاهکار هم نکرده هر وقت تونست توی یک فصل 91 گل بزنه به اون میشه گفت شاهکار

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همچنان شاهکار هم نکرده هر وقت تونست توی یک فصل 91 گل بزنه به اون میشه گفت شاهکار
      عزیز شما میگی رونالدو توی لیگ های دیگه افت نداشه ؟؟ برو برادر من بازی هاشو توی من یونایتد ببین چه قوقایی بود ( اون زمان که اون جا بود واقعا از دیدن بازیش لذت میبردم ولی وقتی رسید به رئال افت کرد ) قضاوت رو میزارم به عهده وجدان خودت
      46ec33699123cada5997bac987a02552.jpg

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 46ec33699123cada5997bac987a02552.jpg
مشاهده: 11
حجم: 6.0 کیلو بایت

نهایت منطق در بحث کردن با یک رئالی

متاسفم

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر زمان رونالدو تعداد توپ طلا هاش رسید به 4 تا اون زمان تازه میشه قابل مقایسه با مسی کبیر
      ما میگیم 10 تا جام لیگ قهرمانان بردیم شما میگین حرف گذشته رو نزن
      خب شما هم حرف گذشته رو نزن الان مهمه

افت کرد؟ به جز فصل اولش بقیه فصل ها بالای 40 تا گل زده هر فصل. توی یونایتد اینجوری بود؟؟
      مسی ده ساله لیگ اسپانیاست رونالدو چند ساله اومده با این وجود رسونده خوندشو به رکورد های مسی

توپ طلا امسال مال کریس رونالدو یادت باشه.
      مشاور

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)