خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 293839
    نمایش نتایج: از 571 به 585 از 585
    1. Top | #571
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      من باید تا کی درس هارو تموم کنم البته منظورم فقط زیست
      یه برنامه معقولانه بریزید ببینید کی میتونید دیگه....برای هر کسی فرق میکنه...ولی تا اواسط خرداد تموم کن
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #572
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه سوالی بود نقل قولم کنید
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #573
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آپ
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #574
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP!

5. Top | #575
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دانشجوی سال اخر دانشگاه روزانه هستمو تا پایان شهریور96انشالله تمام میکنم و امسال فقط روزی4ساعت میتونم بخونم و از مهر 96 کلا وقتم ازاد میشه، خواستم بپرسم امکانش هست سال 97 کنکور سراسری شرکت کنم برای پزشکی(میدونم روزانه نمیشه برای شبانه یا ازاد پزشکی)؟معدل سال سوم نهایی ام 18.94بوده و معدل کل سال سومم بالای 19یه...از نظر شما با این وقت کمم برای مطالعهمیتونم پزشکی قبول بشم؟

6. Top | #576
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من چطور میتونم باsaeed735صحبت کنم؟از طیق انجمن هرکار میکنم نمیشه.لطفا اگه ایمیلی ادرس تلگرامی چیزی دارن بهم بدین.

7. Top | #577
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید همه تاپیک ها رو خوندم عالی بود
      فقط یه سوال داشتم من فارغ التحصیلم به نظرتون برنامه قلم چی بررای من مناسبه؟

8. Top | #578
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya76 نمایش پست ها
      آره مناسبه،فقط باید اونو واسه خودت شخصی سازی کنی

9. Top | #579
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya76 نمایش پست ها
      خیلی راجع به این موضوع تحقیق کردم

باخیال راحت برنامه ی کانون رو پیش بگیرید و برید جلو

فقط سعی کنید هر آزمون چند قدمی از بودجه بندی ها جلو بزنید چون وقتتون زیاد هستو بودجه بندی کم(البته اوایل) اواخر دیگه متناسب میشه

چون برنامه ی قلم چی برای یه دانش آموزه برا همون در نظر گرفتنشون
      من میرم که اثبات کنم
      کنکور جلوی من
      مثل
      مورچه جلوی هالکه!

10. Top | #580
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اگه سوالی بود نقل قولم کنید
      سلام

یه سوال اول کاری دارم؛ مطالب از خودتون بود یا کپی ؟ اگر از خودتونِ بگین استفاده کنیم ازتون؛ اگر کپیه لینک بدین بریم از طرف استفاده کنیم... به نظر مشاورِ قابلی میاد

خب برم سرِ اصلِ مطلب...

1.

من که امسال پشت کنکور موندم و فارغ از تحصیلم. در موردِ وضعیتم بگم که پارسال متوسط بودم؛ امسال میخوام خیلی قوی شم؛ متوسط؛ نه به معنای شوت و نه به معنای قوی میانگین 30-40

پارسال رو عمومیا تمرکزم زیاد بود و درصدام خوب بود... خیلی بهتر از اختصاصیام در واقع... حالا برام سوال پیش اومده که امسال چیکار کنم ؟

الان یکی دو ماهه دارم میخونم کمو بیش؛ ولی همه ی تمرکزم رو اختصاصیامه... صبا زیست؛ ظهر شیمی؛ عصر هم زوج درسِ فیزیک و ریاضی. و عمومی هیچ نقشی نداره.

میخواستم کامل بحثِ عمومی رو بندازم به عید و بعد از اون؛ چون به نظرم توش خیلی مسلطم و قوی ام و نیازی نیست الان الکی وقت بزارم و دوباره بعدا زور بزنم یادم بیاد... ولی یکی از دوستام نقدم کرد؛

گفت شما پارسال زورتو زدی و درصدتو بردی بالا؛ حالا بخوای بزاری کنار و بخوای عید بری سراغش؛ رسیدن به اون درصد برات خیلی سخت میشه و از صفر حساب میشی... چه کنم ؟

حرفش منطقی بود ولی وقتی فکر میکنم میبینم که من کلِ دینی رو توی 2-3 هفته ی عید روزانه 3-4 ساعت خوندم و درصدِ خوبی ام زدم؛ الکی الان برا چی وقت هدر بدم ؟ میزارم مثلِ پارسال و دوباره مسلط میشم بهش دم دمای عید...

شما راهکارت چیه ؟ الانم وقت بزارم روش یا موکول کنم به عید و بعد از اون ؟ ( مشکلی از بابتِ فشارِ اختصاصیام ندارم؛ تا الان که مشکلی نبوده و دارم کارمو ادامه میدم؛ فرقی ام نداره عمومی بخونم یا نه؛ فقط میخوام بدونم این که بعدا عمومیارو همرو نزدیکای کنکور جمع کنم اشکالی داره ؟ چون بالاخره یه دور خوندم و مسلط هستم میپرسم. )

2.

درسامو کی تموم کنم ؟

با توجه به اینکه فارغ از مدرسم؛ بهترین زمان برای تموم کردنِ اختصاصیا کِیه ؟ عید یا دو ماه بعد از عید ؟

.

شیوه ی کاریمم اینه که فعلا یک دور مفصل و سفت و سخت روی مفهومِ دروس تمرکز میکنم و زیاد مرور ندارم؛ از این جهت پرسیدم کِی تموم کنم که اگر عید تموم شه مرورم بیشتر میشه و اگر بعد از عید تموم کنم باید الان مرور هم به برنامم اضافه کنم. نظرتون ؟

3.

ازمون بدم یا نه ؟

پارسال به خاطر دو بار از ازمون عقب موندن برنامم به هم ریخت و همه چیو ماس مالی کردم و دادیم رفت امسال از ترسِ پارسالم که شده نرفتم سمتِ ازمونو با همین برنامه خودم پیش میرم

به نظرم برنامه قلم چی بم نمیخوره؛ نه به برنامم نه به نحوه ی درس خوندنم نه سوالاتش. تنها هدفِ من کنکورِ و نمیخوام به خاطرِ رسیدن به ازمون از یه مبحثی چشم پوشی کنم. اخه بخوام با ازمون پیش برم کم میارم... چون عمومی تعطیلم کلا؛ اختصاصیای قلم چیم جالب نی همچین همش تکرارِ و تکرار... بحثِ دیگشم اینه که بازم بش نمیرسم ... یه جا میزنم جلو و یه جا میوفتم عقب... اخه اماری که کلا تو 4 ساعت جمع میشه رو برا چی باید الان با ازمون بخونم و اونوقت وقت از حرکت شناسی و شیمی دو بزنم تا به ازمون برسم ؟

اصن چیکار کنم من ؟

تچکــر.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

11. Top | #581
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #582
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون که این تاپیک رو بالا آوردید، مفید بود

13. Top | #583
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ثبت نام کنکور 98 کی شروع میشه؟من توی ثبت نام کنکور 98 تحصیلیکو خوندم زده اوایل بهمن که بعد توی خبرا اومده 24 بهمن

14. Top | #584
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها

منم کرمانشاهی ام مشاورت احیانا آقای افشاریان نبود؟؟؟
      سلام آقای پرتویی رو میشناسین؟؟کارش خوبه؟؟

15. Top | #585
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 293839

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن