خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 39 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 585
    1. Top | #166
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis77 نمایش پست ها
      من چجوری درس فیزیک بخونم؟؟؟؟؟واسه تست
      منظورتو نفهمیدم....واضح تر بگو
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برنامم اینه نظرتون چیه:
      شیمی پایه
      فیزیک پایه
      ریاضی پایه
      زیست نمیدونم
      دینی2
      عربی2و3
      زبان3
      قرابت+ارایه+زبان فارسی

تابستون با 5ساعت میتونم اینارو تموم کنم؟؟در ضمن طوری برنامه بریزم که تاعید درسارو تموم کنم یا برا بعد عیدم بزام؟؟فارغ التحصیلم

3. Top | #168
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسیار مفید و عالی بود سعید خیلی کمکم کرد ...

4. Top | #169
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      من برنامم اینه نظرتون چیه:
      شیمی پایه
      فیزیک پایه
      ریاضی پایه
      زیست نمیدونم
      دینی2
      عربی2و3
      زبان3
      قرابت+ارایه+زبان فارسی

تابستون با 5ساعت میتونم اینارو تموم کنم؟؟در ضمن طوری برنامه بریزم که تاعید درسارو تموم کنم یا برا بعد عیدم بزام؟؟فارغ التحصیلم
      بعضی مشاورا میگن بعد عید تموم کنید ولی به نظر من هر چقد زود بهتر...چون مرور و تست بیشتر میشه پس قبل عید بهتره.......برنامه ایم که ریختی خوبه ولی من بالا هم گفتم من ساعت مطالعه نمیتونم بگم فقط میگم استانداردش 8 ساعته حالا کمو زیادش به انژی خودتون بستگی داره...پست اولو کامل بخونید متوجه میشید...سوالی بود در خدمتم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #170
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرت اینا خوبن :
      ادبیات : جامع ادبیات موضوعی گاج - قرابت معنایی الگو - تاریخ ادبیات الگو - آرایه ادبی الگو
      عربی : کامل گاج
      دینی : جامع گاج
      زبان : جامع مبتکران - درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری - 1201 لغت
      ریاضی : جامع خیلی سبز
      فیزیک : جامع نقره ای - نشرالگو
      شیمی : مبتکران - جامع گاج
      به نظرت تو تابستون روزی 10 ساعت اینارو بخونم فقط دومشو کامل یاد بگیرم کامل کافیه بعدش واسه دوره و مرور هر چند بار یک بار این کارو کنم
      ممنون ...
      ویرایش توسط yasin_gh : 03 خرداد 1394 در ساعت 16:16

6. Top | #171
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin_gh نمایش پست ها
      به نظرت اینا خوبن :
      ادبیات : جامع ادبیات موضوعی گاج - قرابت معنایی الگو - تاریخ ادبیات الگو - آرایه ادبی الگو
      عربی : کامل گاج
      دینی : جامع گاج
      زبان : جامع مبتکران - درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری - 1201 لغت
      ریاضی : جامع خیلی سبز
      فیزیک : جامع نقره ای - نشرالگو
      شیمی : مبتکران - جامع گاج
      به نظرت تو تابستون روزی 10 ساعت اینارو بخونم فقط دومشو کامل یاد بگیرم کامل کافیه بعدش واسه دوره و مرور هر چند بار یک بار این کارو کنم
      ممنون ...
      کتاب های خوبی انتخاب کردی فقط یادت باشه اول تحقیق و دیدن کتابها بع امتحان

راجع به وقت مطالعه هم بالا باز به طور کامل توضیح دادم بخون مشکلی بود بگو

مرور هارم که گفتم اونارم بخون
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #172
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

7

سلام خسته نباشید
      شما بعنوان یه دانشجوی موفق که کنکور رو عالی دادین که دارین تهران میخونید!
      با کلاس موافقید یا اینکه همون نکات رو خودمون بشینیم از رو کتاب بخونیم؟
      من سال سوم رو حتی به تدریس دبیرای مدرسمم گوش ندادم و خودم خوندم و وضعم از بقیه بچه ها بهتره!!
      من خودم میتونم بخونم و درصد بالا بیارم ولی همش احساس میکنم این کلاس حتما یه چیزی داره ک خیلیا میرن !

8. Top | #173
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دانشجو نیستم...

ببینید بیشتر بچه ها میرن کلاس خصوصی و درس دادن رو میندازن به عهده معلم یا مدرس ولی این به کل اشتباهه شما از روی کتب کمک اموزشی و خود کتاب درسی مطالعتونو انجام بدید و هر جا مشکل داشتین با استفاده از بچه ها و انجمن و غیره مشکلتونو حل کنید ولی واقعا اگه نشد یه جلسه برید کلاس و به دبیر بگید اقا من اینجارو نفهمیدم لطفا این قسمتو بهم توضیح بدید نه اینکه از اول برید کلاس و دبیر اون جاهایی رو بهت درس بده که اگه خودتم میخوندی یاد میگرفتی...اونایی که کلاس میرن بیشترشون سیاهی لشکرن اخرش پشیمون میشن....تقریبا رفتن به کلاس برای بیشتر بچه ها مثل یک پارچه هست که میخوان درس نخوندنشونو پشتش قایم کنن و به خودشون روحیه بدن که معلم من فلان کسه و من حتما قبول میشم دریغ از اینکه نمیدوننن هم وقت رفت هم پول...سوال دیگه ای بود در خدمتم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #174
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      این تاپیک دیدم خیلی خوشحال شدم . مراقب جمع خوبتون باشید و از هم خبر بگیرین و حواستون به بغل دستی باشه
      مطمئن اگر همه تجربیات خودشون در اختیار بقیه قرار بدن ، می تونید خیلی از نیازهای خودتون برطرف کنید و از اینجا انرژی بگیرین
      موفق باشین

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

10. Top | #175
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin_gh
      سلام داش سعید
      سوالم راجع به دی وی دی های آموزشی بود میخواستم بدونم که بهتریم موسسه چیه و آیا رو دی وی دی وقت بزارم یا کتاب ها خودتم سی دی اینا گرفتی تا بحال خوب بودن ؟؟؟
      .اره تا به حال سیدی گرفتم...نمیشه گفت که یکی از موسسات بهترینه...هر موسسه ای تو یکی دوتا درس اغلبا بهترینه....اینم مونده به خودت اگه از کتابهای کمک اموزشی یاد میگیری همونارو بخون ولی اگه نیاز میبینی یکی این مباحثو بهت توضیح بده دی وی دی بگیر .البته این دی وی دی فقط به عنوان یه منبع اولیه و پیش خوانی باشه که اونو بخونی یه چیزایی یاد بگیری و بعدا بری سراغ کتاب کمک اموزشیت و خود کتاب درسی....اگه کتاب درسی رو با کتاب کمک اموزشی تلفیق کنی و چیزایی که تو دی وی دی یاد گرفتیو بهش اضافه کنی عالی میشه....دلیل اینکه بسیاری از بچه ها میگن دی وی دی بده و کلاه برداریه برای اینه که اونا دی وی دی رو به عنوان منبع اصلی استفاده میکنن و چون تو دی وی دیا میگن با دیدن این دی وی دی 100 بزنید اینا هم انژی میگیرن و وقتی میان و تست میزنن و 100 نمیتونن بزنن میگن دی وی دی بده در حالیکه با دیدن یه دی وی دی نمیشه 100 زد برای کسب درصد 100 و درصدهای بالا باید عرق ریخت...هیچ کسی هم یا نگاه کردن دی وی دی یا حتی بارفتن به کلاس 100 نزده ...کسی که 100 زده یا درصد بالایی زده زحمت کشیده...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #176
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی پیشنهاد:
      برنامه عالیه امابیشتربرای فارغ التحصیلاست تا سومیاکه میرن چهارم
      دلیلمم اینه:
      ی مثلی هست میگه تاتنورداغه خمیروبچسبون!
      چون سومیادرسای سومو درطی سال وباالاخص برای نهایی خوندن وبطورنسبی مسلطن
      وبراین مبنااول دروس سوم(ن همشون!)خونده بشن شایدراندمان بالاتربره
      یعنی اول زیست2خونده بشه وبعدش زیست2یاکسی ک زیست1ضعف داره درکناراین بخونه امادروس سوموکامل ببنده وبعدبره سراغ دوم واول(فیزیک)وپیش
      ی پیشنهادبود

12. Top | #177
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها
      ی پیشنهاد:
      برنامه عالیه امابیشتربرای فارغ التحصیلاست تا سومیاکه میرن چهارم
      دلیلمم اینه:
      ی مثلی هست میگه تاتنورداغه خمیروبچسبون!
      چون سومیادرسای سومو درطی سال وباالاخص برای نهایی خوندن وبطورنسبی مسلطن
      وبراین مبنااول دروس سوم(ن همشون!)خونده بشن شایدراندمان بالاتربره
      یعنی اول زیست2خونده بشه وبعدش زیست2یاکسی ک زیست1ضعف داره درکناراین بخونه امادروس سوموکامل ببنده وبعدبره سراغ دوم واول(فیزیک)وپیش
      ی پیشنهادبود
      من تمام توضیحاتو تو پست عرض کردم فارغ التحصیلا که مشکلی نخواهند داشت سومیا هم برای تابستونشون برنامه ای رو که نوشتم به شکلی که دوس دارن به پیش ببرن چون این یه برنامه عمومیه شاید یکی پشت کنکور باشه یا یکی دوم و سومو خوب بلد باشه یا یکی تو سال سوم پیش رو هم خودش خونده باشه اونوقت میتونن برنامرو به شکلی که براشون بهتره اجرا کنن ولی برنامه ای که نوشتم هم برای دوم نزدیکه هم سوم و هم پیش چون قرار نیست اول برن مطالب سال اول رو بخونن بعد دوم و بعد سوم....مطالب پراکنده گفته شده که از همه سالها هست و بهترین روشه...سوالیم بود بگن تا حد توان توضیح میدم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.
      ویرایش توسط Saeed735 : 04 خرداد 1394 در ساعت 11:46

13. Top | #178
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali456
      سلام
      میشه روش مطالعه فیزیک و ریاضی رو بگید
      من درصدم تو این 2 درس برعکس زیست خیلی پایینه
      سال دومم
      اگه میشه یه برنامه واسه تابستون بدید مرسی

ببینید فیزیک و ریاضی دروسی هستند که باید یاد بگیری البته درسته الان هیچ درس حفظی نداریم و باید همه رو یاد گرفت و مفهومی خوند ولی این دو تا درس یاد گیریشون با دروس دیگه فرق داره مسایل شیمی هم مثل این دوت درس باید یاد گرفته بشه....برای خوندن این دوتا درس همیشه یه چک نویس به همراهت داشته باش و سعی کن از اول که شروع میکنی به خوندن اولا مطالب تئوری رو به طور خلاصه تو چک نویست تمرین کنی فرمول هاییرم که میخونی چند بار تو چک نویس بنویس و واسه خودت تمرین کن بعدشم سعی کن هر چیزی که میخونی براش دلیل بیاری و بیشتر چیزایی که میخونی بی دلیل قبول نکن و براشون اثبات بیار این کار باعث میشه هم مطالب تو ذهنت موندگار شه و هم ذهنت بازتر شه...با کشیدن شکل و رمز یا کد گذاری برای فرمولها هم میتونی برای تثبیتشون تو ذهنت کمک کنی....نمونه سوال و تست همراه با خوندن درس برای تثبیت مطالب یادت نره....مرورهایی رو هم که تو بالا گفتم انجام بده
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      من دانشجو نیستم...

ببینید بیشتر بچه ها میرن کلاس خصوصی و درس دادن رو میندازن به عهده معلم یا مدرس ولی این به کل اشتباهه شما از روی کتب کمک اموزشی و خود کتاب درسی مطالعتونو انجام بدید و هر جا مشکل داشتین با استفاده از بچه ها و انجمن و غیره مشکلتونو حل کنید ولی واقعا اگه نشد یه جلسه برید کلاس و به دبیر بگید اقا من اینجارو نفهمیدم لطفا این قسمتو بهم توضیح بدید نه اینکه از اول برید کلاس و دبیر اون جاهایی رو بهت درس بده که اگه خودتم میخوندی یاد میگرفتی...اونایی که کلاس میرن بیشترشون سیاهی لشکرن اخرش پشیمون میشن....تقریبا رفتن به کلاس برای بیشتر بچه ها مثل یک پارچه هست که میخوان درس نخوندنشونو پشتش قایم کنن و به خودشون روحیه بدن که معلم من فلان کسه و من حتما قبول میشم دریغ از اینکه نمیدوننن هم وقت رفت هم پول...سوال دیگه ای بود در خدمتم
      خیلی خیلی ممنونم

15. Top | #180

نمایش مشخصات
      پيشنهادتون براي من كه از ١٣ تير مدرسم شروع ميشه تا آخر دي چيه؟پايمم قويه
      مثلا كدوم درساي عمومي يا اختصاصي رو بخونم تو تابستون از پايه كدومو بذارم براي بعد كه تعطيل ميشيم؟
      ٢٠٪ تست كار كردم فقط تو اين دو سال
      when it gets dark enough , you can see the stars

صفحه 12 از 39 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن