خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تجربه های امتحان نهایی

سلام بچه ها کم کم داریم به امتحان نهایی نزدیک میشیم لطف کنید اگر کسی تجربه ای داره اینجا با ما در اشتراک بگذاره.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1)حتما قبل ازمون اول سربرگ پاسخ نامه رو مطالعه کنید من اینکارو نکردم نزدیک بود دین و زندگی برگم تصحیح نشه
      2)اما یه تجربه من خودم معدل کتبیم 18/50 شد اما پشیمونم که چرا 19 نشد و بیشتر تلاش نکردم مخصوصا برای کنکوریای 95 که تاثیر معدل 35 درصده پس هرچی معدل بیشتر بهتر(این مهم ترین نکته و کمک به یه دانش اموز سال سوم)
      3)حتما حداقل 2 خودکار ابی پررنگ همراه داشته باشید
      4)سعی کنید که خوش خط و مرتب جوابها رو انتقال بدین چون اصولا اینجوری مصحح حس بهتری نسبت به اون برگه داره
      5)تو اختصاصیا روشای کنکوری ممنوعه اما درباره عمومیا سعی کنید برای هر سوال پاسخی که توی کلید سوالات سالای قبل بوده رو یاد بگیرید و بنویسید نه اون چیزی که معلمای عزیز گفتن کاری نداشته باشید
      6)حداقل جداقل باید سوالای سال 90 به بعد رو برای تمام دروس شبیه سازی کنید که امتحان نهایی واقعا سطحش از کنکور پایین تره و اگه همونا رو بخونید میتونید نمره خوبی بگیرید چه برسه به اینکه خوب هم درس بخونید
      7)بازم تاکید میکنم معدل کتبی امسال رو از دست ندید که مث من پشیمون میشید... یا علی!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      1)حتما قبل ازمون اول سربرگ پاسخ نامه رو مطالعه کنید من اینکارو نکردم نزدیک بود دین و زندگی برگم تصحیح نشه
      2)اما یه تجربه من خودم معدل کتبیم 18/50 شد اما پشیمونم که چرا 19 نشد و بیشتر تلاش نکردم مخصوصا برای کنکوریای 95 که تاثیر معدل 35 درصده پس هرچی معدل بیشتر بهتر(این مهم ترین نکته و کمک به یه دانش اموز سال سوم)
      مطمئنید 35 درصد شده؟!
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم اگه بتونین غلطارو تشخیص بدین ، بنی هاشمی خیلی خوبه واسه منبع سوالا (چون توش غلط پیدا میشه ) ..

خوش خط بنویسین یه چیزیو نتونن بخونن غلط میزنن ..

همه چی رو کامل بنویسین تیکه تیکه 0.25 نمره داره همش فرمول و ..

مث من زود بلند نشین فحش میخورین

4 به توان 2 ـم ننویسین 8 ! ( تجربه شخصی )

خیلی جدی بگیرینش شاید الان واستون سخت به نظر برسه اما باور کنین الان کارتون از سال بعدتون خیلــــــــــی راحتتره پس سعی کنین نتیجه خوب بگیرین

امیدوارم همتون بترکونین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مخصوصا برای کنکوریای 95 که تاثیر معدل 35 درصده
      یاد بگیریم قبل از اعلام منابع رسمی جَو ندیم

bamett.jpg

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای H03ein یعنی به نظر تو فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میفتهکه یه نفر بیاد قبل منابع رسمی یه چیزیو اعلام کنه.به جای تو باشم یکم به ایرانی بودنم افتخار میکنم نه این که هردقیقه بگم جهان سوم جهان سوم.به خدا غرب زدگی هم حدی داره. دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب دوستان گفتن اما من بازم میگم
      منم مثه دوستمون معدلم 18.76 شد
      ترم اول معدلم 19.87 شد
      واقعا پشیمونم ک چرا نهایی کم خوندم
      شما ک تاثیرتون از ما بیشتره بیشتر پشیمون میشید اگه نخونید
      تو محاسبات دقت کنید
      من خودم شیمی شدم 18.75
      هفتادو پنج صدمش بخاطر غلط محاسباتی بود
      یه چیز دیگه
      کتابو کامله کامل بخونید
      حتی یه دونه فعالیت یا هرچی رو رد نکنید
      چون از همون سوال میاد
      من خودم تو قسمت مجموعه های جبر خیلی قوی بودم ، طوری ک همیشه من میرفتم پاتخته سوالاشو حل میکردم
      وقتی داشتم واسه جبر میخوندم یکی از این تمرینای تو کتابو نخوندم ، چون تو کتاب نوشته بودم و یادم رفت، بعدشم ک یادم افتاد گفتم ولش کن از این سوال نمیدن
      اتفاقا اثباتی رو از تو همون تمرینا دادن و مضخرف ترین اثباتی بود ک میتونستن بدن ، اصن فک نمیکردم اثباتی به این چرتی بدن
      هیچی دیگه جبر شدم 18.5 و یه نمره هم بخاطر همین اثباتی بود
      هنوزم که هنوزه حرص میخورم که سوال مجموعه ها رو تو نهایی غلط نوشتم!!!!!
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam
      ویرایش توسط Afsane-IN : 10 اردیبهشت 1394 در ساعت 22:29

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      اقای H03ein یعنی به نظر تو فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میفتهکه یه نفر بیاد قبل منابع رسمی یه چیزیو اعلام کنه.به جای تو باشم یکم به ایرانی بودنم افتخار میکنم نه این که هردقیقه بگم جهان سوم جهان سوم.به خدا غرب زدگی هم حدی داره. دوست عزیز
      به ایرانی بودنم افتخار میکنم.
      ولی اگه دقت کنی نوشته فقط یه ایرانی میتونه تاثیر معدل کنکورو زود تر از منابع رسمی اعلام کنه.
      فک نکنم جای دیگه ای باشه که هم کنکور باشه هم تاثیر معدل سال سوم ( پوزش اگه کشور دیگه ای برای مثال پیدا نکردم ! )
      فکر نکنم جا انداختن فرهنگ درست همراه با طنز، غرب زدگی باشه!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها درصدسوابق تحصیلی روز دانشجو اعلام میشه اما من از یکی از نمایندگان سازمان سنجش که دراین شورا حضور داشتن شنیدم که در 95 سوایق تحصیلی بین 30 تا 35 درصد است با اطمینان میگم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به دوستان

اولا: اصلا استرس نداشته باشید
      دوما: در مورد درصد تاثیرش، به نظر من همون 25 درصد باقی میمونه(زمان ما25درصد بوده، حالا الان رو نمیدونم به 30درصد رسیده یا نه!!!!!)اگه منطقی فکر کنید زمانی تاثیر معدل رو زیاد میکنند که یه برنامه دراز مدت برا حذف کنکور داشته باشن....با این اوضاع همچین خبری نیست(اینجوری که من دارم میبینم)

------------------------------------------------------------------------------------
      حالا خاطرات من از امتحان نهایی :
      همه درسام شب امتحانی بودم بالاترین جبر فک کنم 18.5 و کمترین 17.25زبان بود اما یه نمره که خوب نشدم هندسه بود که شدم 15 برا ما هندسه یه روز و نصفی وقت بود .....میدونین خیلی قضیه و تمرین داره، منم که دیگه شب امتحانی تا اخر فصل 3 خوندم و فصل هندسه در فضا (که خیلی ازش متنفر بودم )رو نخوندم دقیق سوالات سه فصل رو جواب دادم فیکس 15 شدم

امتحان بعدی که خیلی اذیت شدم ادبیات بود، چقدر شعر و متن های نثری داره ....دو روز و نصفی وقت بود من الان که فک میکنم که من این درسا رو چه جوری خوندم ،چه جوری معنی شعرها و آرایه ها رو حفظ کردم ، بعدش یادمه که بعد از امتحان ادبیات سوالی که خیلی بچه ها غلط نوشته بودند ( نویسنده چهار مقاله کیه ) اکثرا نوشته بودند نظامی گنجوی
      این تاریخ ادبیات داخل یکی از تمرینا بود که بچه ها نظامی رو دیده بودند بعدش رو نیگا نکرده بودند که پسوندی پیشوندی فامیلی داره یا نه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      به فکر کنکور تون هم باشید

یا حق

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      من هم به نوبه ي خودم خيلي مودبانه ميگم كه چرت نگو
      اولا که اگه اول جملتون بگید مودبانه میگم دلیل بر با ادب بودنت نیست
      دوما خود رییس سازمان سنجش توی مناظره ای که درباره کنکور بود عرض کردن که تاثیر معدل 35 درصده برای کنکور 95 برید یه کم درباره اخبار کشورمون هم اطلاعات داشته باشید تا همینجور بقیه رو متهم نکنید
      اصلا فرض میکنیم که 35 درصد نشه و بشه 10 درصد یا کلا امتحان نهایی رو حذف کنن من مشکلم با حرف خودم نیست اگه اشتباه کردم عذرخواهی میکنم مشکلم با لحن حرف زدن شماست که همینجوری دهنتون رو باز میکنین و هرچی دلتون میخواید میگید البته من اصلا نظر ادمای بی ادبی مث تو برام مهم نیست اما بهت پیشنهاد میکنم طرز حرف زدنتو درست کنی کلا.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام به دوستان

اولا: اصلا استرس نداشته باشید
      دوما: در مورد درصد تاثیرش، به نظر من همون 25 درصد باقی میمونه(زمان ما25درصد بوده، حالا الان رو نمیدونم به 30درصد رسیده یا نه!!!!!)اگه منطقی فکر کنید زمانی تاثیر معدل رو زیاد میکنند که یه برنامه دراز مدت برا حذف کنکور داشته باشن....با این اوضاع همچین خبری نیست(اینجوری که من دارم میبینم)

------------------------------------------------------------------------------------
      حالا خاطرات من از امتحان نهایی :
      همه درسام شب امتحانی بودم بالاترین جبر فک کنم 18.5 و کمترین 17.25زبان بود اما یه نمره که خوب نشدم هندسه بود که شدم 15 برا ما هندسه یه روز و نصفی وقت بود .....میدونین خیلی قضیه و تمرین داره، منم که دیگه شب امتحانی تا اخر فصل 3 خوندم و فصل هندسه در فضا (که خیلی ازش متنفر بودم )رو نخوندم دقیق سوالات سه فصل رو جواب دادم فیکس 15 شدم

امتحان بعدی که خیلی اذیت شدم ادبیات بود، چقدر شعر و متن های نثری داره ....دو روز و نصفی وقت بود من الان که فک میکنم که من این درسا رو چه جوری خوندم ،چه جوری معنی شعرها و آرایه ها رو حفظ کردم ، بعدش یادمه که بعد از امتحان ادبیات سوالی که خیلی بچه ها غلط نوشته بودند ( نویسنده چهار مقاله کیه ) اکثرا نوشته بودند نظامی گنجوی
      این تاریخ ادبیات داخل یکی از تمرینا بود که بچه ها نظامی رو دیده بودند بعدش رو نیگا نکرده بودند که پسوندی پیشوندی فامیلی داره یا نه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      به فکر کنکور تون هم باشید

یا حق
      اولا که اگه اول جملتون بگید مودبانه میگم دلیل بر با ادب بودنت نیست
      دوما خود رییس سازمان سنجش توی مناظره ای که درباره کنکور بود عرض کردن که تاثیر معدل 35 درصده برای کنکور 95 برید یه کم درباره اخبار کشورمون هم اطلاعات داشته باشید تا همینجور بقیه رو متهم نکنید
      اصلا فرض میکنیم که 35 درصد نشه و بشه 10 درصد یا کلا امتحان نهایی رو حذف کنن من مشکلم با حرف خودم نیست اگه اشتباه کردم عذرخواهی میکنم مشکلم با لحن حرف زدن شماست که همینجوری دهنتون رو باز میکنین و هرچی دلتون میخواید میگید البته من اصلا نظر ادمای بی ادبی مث تو برام مهم نیست اما بهت پیشنهاد میکنم طرز حرف زدنتو درست کنی کلا.
      اتفاقا محمد راس میگه ممکنه تاثیر معدل بشه 30 یا 35 درصد
      وقتی که تاثیر معدل شده بود 25 درصد ایا با برنامه ریزی قبلی بود؟
      توی یک روز جلسه تشکیل دادن گفتن همون 25 درصد
      اصلا مشخص نیست که بیشتر بشه چقدر بیشتر بشه
      پس امتحان نهایی رو خوب بدیم به هر حال به نفعمونه
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اتفاقا محمد راس میگه ممکنه تاثیر معدل بشه 30 یا 35 درصد
      وقتی که تاثیر معدل شده بود 25 درصد ایا با برنامه ریزی قبلی بود؟
      توی یک روز جلسه تشکیل دادن گفتن همون 25 درصد
      اصلا مشخص نیست که بیشتر بشه چقدر بیشتر بشه
      پس امتحان نهایی رو خوب بدیم به هر حال به نفعمونه
      همینکه دوست عزیزی مثل artim حرف بنده رو نسبتا تایید کردن برام خیلی ارزشمندتره تا اینکه یه سری بی ادب انتقاد کنن

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همینکه دوست عزیزی مثل artim حرف بنده رو نسبتا تایید کردن برام خیلی ارزشمندتره تا اینکه یه سری بی ادب انتقاد کنن

دوست عزیزم شما لطف داری
      اما نظر هر کس محترمه. خیلی خوبه اگه منطقی و کلی و بدون تعصب نظر بدیم
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      دوست عزیزم شما لطف داری
      اما نظر هر کس محترمه. خیلی خوبه اگه منطقی و کلی و بدون تعصب نظر بدیم
      من نمیگم کسی نظر نده اما اینجور جاها ادب باید اولویت داشته باشه به جواب دادن به پست ها وگرنه اقا اصلا تاثیر معدل حذف بشه از خدامه میمونم واس کنکور 95

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)